Metabase - en to uk translation catalogue (6185 entries)

en: Your database has been added!
uk: Вашу базу даних додано!

en: We took a look at your data, and we have some automated explorations that we can show you!
uk: Ми подивились на ваші дані і ось результат нашого автоматичного дослідження!

en: I'm good thanks
uk: Все гаразд, дякую

en: Explore this data
uk: Дослідити дані

en: Select a database type
uk: Оберіть тип бази даних

en: Save
uk: Зберегти

en: To do some of its magic, Metabase needs to scan your database. We will also rescan it periodically to keep the metadata up-to-date. You can control when the periodic rescans happen below.
uk: Ми повинні просканувати вашу базу даних. Періодично ми повторюватимемо цю дію для підтримки актуальності даних. Нижче ви можете контролювати періодичність.

en: Database syncing
uk: Синхронізація бази даних

en: This is a lightweight process that checks for
    updates to this database’s schema. In most cases, you should be fine leaving this
    set to sync hourly.
uk: Це легкий процес перевірки оновлень структури цієї бази даних. У більшості випадків достатньо щогодинного запуску.

en: Scan
uk: Сканувати

en: Scanning for Filter Values
uk: Сканування для значення фільтрів

en: Metabase can scan the values present in each
    field in this database to enable checkbox filters in dashboards and questions. This
    can be a somewhat resource-intensive process, particularly if you have a very large
    database.
uk: Metabase може просканувати значення кожного поля бази даних і зробити доступними чекабокс-фільтри у дашбордах та запитах. Процес досить ресурсозатратний, особливо для дуже великої бази даних.

en: When should Metabase automatically scan and cache field values?
uk: Коли Metabase повинен автоматично сканувати і кешувати значення?

en: Regularly, on a schedule
uk: Регулярно, за розкладом

en: Only when adding a new filter widget
uk: Тільки коли додається новий віджет фільтрації

en: When a user adds a new filter to a dashboard or a SQL question, Metabase will
    scan the field(s) mapped to that filter in order to show the list of selectable values.
uk: Коли користувач додає новий фільтр до дешборду або SQL запит, Metabase сканує поля, пов'язані з цим фільтром, для відображення переліку опцій.

en: Never, I'll do this manually if I need to
uk: Ніколи, я зроблю це вручну при необхідності

en: Saving...
uk: Збереження...

en: Server error encountered
uk: Помилка на сервері

en: Delete this database?
uk: Видалити цю базу даних?

en: All saved questions, metrics, and segments that rely on this database will be lost.
uk: Всі збережені запити, метрики і сегменти, які залежать від цієї бази даних, будуть втрачені.

en: This cannot be undone.
uk: Ця дія незворотна.

en: If you're sure, please type
uk: Якщо ви впевнені, напишіть

en: DELETE
uk: ВИЛУЧИТИ

en: in this box:
uk: у цьому полі:

en: Cancel
uk: Відмінити

en: Delete
uk: Вилучити

en: Databases
uk: Бази даних

en: Add Database
uk: Додати базу даних

en: Connection
uk: З'єднання

en: Scheduling
uk: Розклад

en: Save changes
uk: Зберегти зміни

en: Actions
uk: Дії

en: Sync database schema now
uk: Синхронізувати структуру БД

en: Starting…
uk: Починаю...

en: Failed to sync
uk: Помилка синхронізації

en: Sync triggered!
uk: Синхронізація почалася!

en: Re-scan field values now
uk: Пересканувати значення полів

en: Failed to start scan
uk: Неможливо розпочати сканування

en: Scan triggered!
uk: Сканування почалося!

en: Danger Zone
uk: Небезпечна зона

en: Discard saved field values
uk: Скинути збережені значення полів

en: Remove this database
uk: Вилучити цю базу даних

en: Add database
uk: Додати базу даних

en: Name
uk: Ім'я

en: Engine
uk: Драйвер

en: Deleting...
uk: Вилучення...

en: Loading ...
uk: Завантаження...

en: Bring the sample dataset back
uk: Відновити зразки наборів даних

en: Couldn't connect to the database. Please check the connection details.
uk: Неможливо з'єднатися з базою даних. Будь ласка, перевірте налаштування з'єднання.

en: Successfully created!
uk: Успішно створено!

en: Successfully saved!
uk: Успішно збережено!

en: Edit
uk: Редагувати

en: Revision History
uk: Журнал змін

en: Retire this {0}?
uk: Прибрати {0}?

en: Saved questions and other things that depend on this {0} will continue to work, but this {1} will no longer be selectable from the query builder.
uk: Збережені питання і інші складові, які залежать від {0}, продовжать працювати, але {1} вже не можна буде вибрати у майстрі запитів.

en: If you're sure you want to retire this {0}, please write a quick explanation of why it's being retired:
uk: Якщо ви впевнені, що хочете прибрати {0}, будь ласка, напишіть коротке пояснення ваших дій:

en: This will show up in the activity feed and in an email that will be sent to anyone on your team who created something that uses this {0}.
uk: Це буде відображено в списку дій і в повідомленнях, які будуть відправлені будь кому з вашої команди, хто створив щось, що використовує {0}.

en: Retire
uk: Прибрати

en: Retiring…
uk: Видалення...

en: Failed
uk: Завершено з помилкою

en: Success
uk: Завершено успішно

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: No column description yet
uk: Опис стовпця відсутній

en: Select a field visibility
uk: Виберіть видимість поля

en: No special type
uk: Без спеціального типу

en: Other
uk: Інше

en: Select a special type
uk: Вибрати спеціальний тип

en: Select a target
uk: Вибрати призначення

en: Columns
uk: Стовпці

en: Column
uk: Стовпець

en: Visibility
uk: Видимість

en: Type
uk: Тип

en: Current database:
uk: Поточна база даних:

en: Show original schema
uk: Показати оригінальну схему

en: Data Type
uk: Тип даних

en: Additional Info
uk: Додаткова інформація

en: Find a schema
uk: Знайти схему

en: {0} schema | {0} schemas
uk[0]: {0} схема
uk[1]: {0} схем
uk[2]: {0} схем
uk[3]: {0} схеми

en: Why Hide?
uk: Навіщо приховувати?

en: Technical Data
uk: Технічні дані

en: Irrelevant/Cruft
uk: Не важливо / Мотлох

en: Queryable
uk: Доступно в запитах

en: Hidden
uk: Приховано

en: No table description yet
uk: Таблиця без опису

en: Metadata Strength
uk: складність метаданих

en: {0} Queryable Table | {0} Queryable Tables
uk[0]: {0} доступна для запиту таблиця
uk[1]: {0} доступних для запиту таблиць
uk[2]: {0} доступних для запиту таблиць
uk[3]: {0} доступних для запиту таблиць

en: {0} Hidden Table | {0} Hidden Tables
uk[0]: {0} прихована таблиця
uk[1]: {0} прихованих таблиць
uk[2]: {0} прихованих таблиць
uk[3]: {0} прихованих таблиць

en: Find a table
uk: Знайти таблицю

en: Schemas
uk: Схеми

en: Metrics
uk: Метрики

en: Add a Metric
uk: Додати Метрику

en: Definition
uk: Визначення

en: Create metrics to add them to the View dropdown in the query builder
uk: Створити метрики для їх додавання у випадаюче меню майстра запитів

en: Segments
uk: Сегменти

en: Add a Segment
uk: Додати Сегмент

en: Create segments to add them to the Filter dropdown in the query builder
uk: Створити сегменти для їх додавання у випадаюче меню фільтра майстра запитів

en: created
uk: створено

en: reverted to a previous version
uk: повернута попередня версія

en: edited the title
uk: змінений заголовок

en: edited the description
uk: змінений опис

en: edited the
uk: змінено

en: made some changes
uk: зроблені деякі зміни

en: You
uk: ви

en: Datamodel
uk: модель даних

en:  History
uk: Історія

en: Revision History for
uk: Історія змін за

en: {0} – Field Settings
uk: {0} - установки поля

en: Where this field will appear throughout Metabase
uk: Де це поле буде відображено в системі

en: Filtering on this field
uk: Фільтрація цього поля

en: When this field is used in a filter, what should people use to enter the value they want to filter on?
uk: Якщо це поле використовується як фільтр, який вид інформації повинні використовувати користувачі для фільтрації?

en: No description for this field yet
uk: Для цього поля поки немає опису

en: Original value
uk: Оригінальне значення

en: Mapped value
uk: Пов'язане значення

en: Enter value
uk: Введіть значення

en: Use original value
uk: Використовувати початкове значення

en: Use foreign key
uk: Використовувати зовнішній ключ

en: Custom mapping
uk: Власний зв'язок

en: Unrecognized mapping type
uk: Нерозпізнаний вид зв'язку

en: Current field isn't a foreign key or FK target table metadata is missing
uk: Дане поле не є зовнішнім ключем або зовнішній ключ цільової таблиці метаданих відсутній

en: The selected field isn't a foreign key
uk: Обраний поле не є зовнішньому ключем

en: Display values
uk: Показати значення

en: Choose to show the original value from the database, or have this field display associated or custom information.
uk: Виберіть, що відобразити в поле: початкове значення з бази даних, асоційовану або іншу налаштовувану інформацію.

en: Choose a field
uk: Виберіть поле

en: Please select a column to use for display.
uk: Будь ласка, виберіть стовпець для відображення.

en: Tip:
uk: Підказка:

en: You might want to update the field name to make sure it still makes sense based on your remapping choices.
uk: Можливо, ви захочете відновити найменування поля, щоб переконатися, що воно відповідає обраному варіанту перепризначення зв'язку.

en: Cached field values
uk: Кешовані значення полів

en: Metabase can scan the values for this field to enable checkbox filters in dashboards and questions.
uk: Metabase може сканувати значення даного поля і включити можливість використання checkbox-фільтрів на дашборді та в запитах.

en: Re-scan this field
uk: Пересканувати це поле

en: Discard cached field values
uk: Скинути кешування значення полів

en: Failed to discard values
uk: Чи не вдалося скинути значення

en: Discard triggered!
uk: Скидання значень почався!

en: Select any table to see its schema and add or edit metadata.
uk: Вибрати базу даних щоб побачити її схему або змінити метадані.

en: Name is required
uk: ім'я обов'язково

en: Description is required
uk: опис обов'язково

en: Revision message is required
uk: Опис внесених змін обов'язково

en: Aggregation is required
uk: агрегація обов'язкове

en: Edit Your Metric
uk: Змінити Вашу Метрику

en: Create Your Metric
uk: Створити Вашу Метрику

en: Make changes to your metric and leave an explanatory note.
uk: Внесіть зміни в метрику і залиште до них пояснення.

en: You can create saved metrics to add a named metric option to this table. Saved metrics include the aggregation type, the aggregated field, and optionally any filter you add. As an example, you might use this to create something like the official way of calculating "Average Price" for an Orders table.
uk: Можна створити збережені метрики, щоб додати в цю таблицю параметр іменованої метрики. Збережені метрики включають тип агрегації, агреговане поле і, при необхідності, будь-який фільтр, який ви додасте. Наприклад, ви можете використовувати їх, щоб створити щось на зразок єдиного офіційного способу обчислення "Середньої ціни" для таблиці "Замовлення".

en: Result:
uk: результати:

en: Name Your Metric
uk: Назвіть вашу Метрику

en: Give your metric a name to help others find it.
uk: Дайте ім'я вашій метриці, щоб інші користувачі змогли її знайти.

en: Something descriptive but not too long
uk: Що-небудь описову, але не занадто довге

en: Describe Your Metric
uk: Опишіть вашу Метрику

en: Give your metric a description to help others understand what it's about.
uk: Вкажіть опис вашої метрики, щоб допомогти іншим зрозуміти про що вона.

en: This is a good place to be more specific about less obvious metric rules
uk: Саме час для більш конкретних даних щодо найменш очевидних метричних правил

en: Reason For Changes
uk: Причина змін

en: Leave a note to explain what changes you made and why they were required.
uk: Залиште опис внесених вами змін і чому вони були необхідні.

en: This will show up in the revision history for this metric to help everyone remember why things changed
uk: Дане повідомлення з'явиться в історії змін метрики і допоможе всім відновити хід подій

en: At least one filter is required
uk: Необхідний як мінімум один фільтр

en: Edit Your Segment
uk: Змінити ваш Сегмент

en: Create Your Segment
uk: Створити ваш Сегмент

en: Make changes to your segment and leave an explanatory note.
uk: Внесіть зміни в ваш сегмент і залиште до них пояснення.

en: Select and add filters to create your new segment for the {0} table
uk: Виберіть і додайте фільтри для створення вашого нового сегмента до таблиці {0}

en: Name Your Segment
uk: Задайте ім'я для вашого Сегмента

en: Give your segment a name to help others find it.
uk: Задайте ім'я для вашого сегмента, щоб інші змогли його знайти.

en: Describe Your Segment
uk: Опишіть ваш Сегмент

en: Give your segment a description to help others understand what it's about.
uk: Вкажіть опис вашого сегменту, щоб допомогти іншим зрозуміти про що він.

en: This is a good place to be more specific about less obvious segment rules
uk: Це ідеальне місце, щоб бути більш конкретним щодо менш очевидних правил визначення сегмента

en: This will show up in the revision history for this segment to help everyone remember why things changed
uk: Дане повідомлення з'явиться в історії змін сегмента і допоможе всім відновити хід подій

en: Settings
uk: Налаштування

en: Metabase can scan the values in this table to enable checkbox filters in dashboards and questions.
uk: Metabase може сканувати значення в цій таблиці для того, щоб увімкнути чекбокс-фільтри в дашбордах та запитах.

en: Re-scan this table
uk: Пересканувати цю таблицю

en: Add
uk: Додати

en: Not a valid formatted email address
uk: Email вказано невірно

en: First name
uk: Ім'я

en: Last name
uk: Прізвище

en: Email address
uk: Адреса електронної пошти

en: Permission Groups
uk: Групи Дозволів

en: Make this user an admin
uk: Призначити адміністратором

en: All users belong to the {0} group and can't be removed from it. Setting permissions for this group is a great way to
    make sure you know what new Metabase users will be able to see.
uk: Всі користувачі входять в групу {0} і не можуть бути з неї виключені. Встановіть дозволу для даної групи - так ви будете впевнені в тому, що зможуть побачити нові користувачі Metabase.

en: This is a special group whose members can see everything in the Metabase instance, and who can access and make changes to the
    settings in the Admin Panel, including changing permissions! So, add people to this group with care.
uk: Це спеціальна група, члени якої зможуть бачити всі, що пов'язано з даними екземпляром Metabase, мати доступ і редагувати настройки в Панелі адміністратора, включаючи повноваження! Тому включайте користувачів до цієї групи дотримуючись запобіжних заходів.

en: To make sure you don't get locked out of Metabase, there always has to be at least one user in this group.
uk: У даній групі повинен залишатися хоча б один користувач, інакше доступ до Metabase буде блокований.

en: Members
uk: Учасники

en: A group is only as good as its members.
uk: Група також хороша, як і її члени.

en: Admin
uk: Адміністратор

en: and
uk: і

en: {0} other group | {0} other groups
uk[0]: {0} інша група
uk[1]: {0} прочие группы
uk[2]: {0} прочих групп
uk[3]: {0} прочих групп

en: Default
uk: За замовчуванням

en: Something like "Marketing"
uk: Наприклад, "Маркетинг"

en: Remove this group?
uk: Видалити цю групу?

en: Are you sure? All members of this group will lose any permissions settings they have based on this group.
    This can't be undone.
uk: Ви впевнені? Всі учасники цієї групи втратять всі повноваження засновані на цій групі. Дана дія не може бути скасовано.

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: немає

en: Edit Name
uk: Змінити ім'я

en: Remove Group
uk: видалити групу

en: Done
uk: Готово

en: Group name
uk: Ім'я групи

en: Groups
uk: Групи

en: Create a group
uk: Створити групу

en: You can use groups to control your users' access to your data. Put users in groups and then go to the Permissions section to control each group's access. The Administrators and All Users groups are special default groups that can't be removed.
uk: Ви можете використовувати групи для контролю ваших користувачів надають допуск до даних. Додайте користувачів до групи і потім керуйте повноважень груп в розділі Дозволи. Групи Адміністратори і Всі користувачі є спеціальними типами груп і не можуть бути видалені.

en: Edit Details
uk: Змінити Деталі

en: Re-send Invite
uk: Надіслати запрошення заново

en: Reset Password
uk: Скинути пароль

en: Deactivate
uk: деактивувати

en: People
uk: Люди

en: Who do you want to add?
uk: Кого ви хочете додати?

en: Edit {0}'s details
uk: Змінити деталі {0}

en: {0} has been added
uk: {0} був доданий

en: Add another person
uk: Додати іншу людину

en: We couldn’t send them an email invitation,
    so make sure to tell them to log in using {0}
    and this password we’ve generated for them:
uk: Ми не змогли відправити їм запрошення по електронній пошті, тому запропонуйте увійти з ім'ям {0} і наступним згенерував нами паролем:

en: If you want to be able to send email invites, just go to the {0} page.
uk: Якщо ви хочете мати можливість відправляти запрошення по email, просто перейдіть на сторінку {0}.

en: We’ve sent an invite to {0} with instructions to set their password.
uk: Ми надіслали запрошення для {0} з інструкція по установці пароля.

en: We've re-sent {0}'s invite
uk: Ми переотправілі запрошення {0}

en: Okay
uk: добре

en: Any previous email invites they have will no longer work.
uk: Всі попередні email-запрошення для них більш не працюють.

en: Deactivate {0}?
uk: Деактивувати {0}?

en: {0} won't be able to log in anymore.
uk: {0} не зможе більше зайти.

en: Reactivate {0}'s account?
uk: Повторно активувати акаунт {0}?

en: Reactivate
uk: повторно активувати

en: They'll be able to log in again, and they'll be placed back into the groups they were in before their account was deactivated.
uk: Вони зможуть зайти знову, і їм будуть повернуті всі групи, до якому ставилися облікові записи до деактивації.

en: Reset {0}'s password?
uk: Скинути пароль для {0}?

en: Reset
uk: скинути

en: Are you sure you want to do this?
uk: Ви впевнені що хочете виконати цю дію?

en: {0}'s password has been reset
uk: Пароль {0} був скинутий

en: Here’s a temporary password they can use to log in and then change their password.
uk: Це тимчасовий пароль, з яким вони зможуть зайти і встановити свій пароль.

en: We've sent them an email with instructions for creating a new password.
uk: Ми відправили повідомлення електронної пошти з інструкцією по установці нового пароля.

en: Active
uk: активний

en: Deactivated
uk: неактивний

en: Add someone
uk: Додати кого-небудь

en: Last Login
uk: Останній вхід

en: Signed up via Google
uk: Вхід за допомогою Google

en: Signed up via LDAP
uk: Вхід за допомогою LDAP

en: Reactivate this account
uk: Повторно активувати цей акаунт

en: Never
uk: ніколи

en: {0} table | {0} tables
uk[0]: таблиця {0}
uk[1]: {0} таблиці
uk[2]: {0} таблиць
uk[3]: {0} таблиць

en:  will be
uk: будуть

en: given access to
uk: надано доступ до

en:  and
uk: і

en: denied access to
uk: доступ заборонений для

en:  will no longer be able to
uk: ніколи не зможуть

en:  will now be able to
uk: тепер зможуть

en:  native queries for
uk: прямі запити до

en: Permissions
uk: Дозволи

en: Save permissions?
uk: Зберегти дозволи?

en: Save Changes
uk: Зберегти зміни

en: Discard changes?
uk: Відмінити зміни?

en: No changes to permissions will be made.
uk: Ніяких змін доступу виконано не буде.

en: You've made changes to permissions.
uk: Ви внесли зміни в налаштування доступу.

en: Permissions for this collection
uk: Дозволи для цієї колекції

en: You have unsaved changes
uk: У вас є незбережені зміни

en: Do you want to leave this page and discard your changes?
uk: Ви дійсно бажаєте залишити цю сторінку і скасувати зміни?

en: Sorry, an error occurred.
uk: Вибачте, виникла помилка.

en: Administrators always have the highest level of access to everything in Metabase.
uk: Адміністратори завжди мають найвищий пріоритет доступу до всього в Metabase.

en: Every Metabase user belongs to the All Users group. If you want to limit or restrict a group's access to something, make sure the All Users group has an equal or lower level of access.
uk: Кожен користувач Metabase відноситься до групи Всі користувачі. Якщо ви хочете обмежити доступ групи до чого-небудь, переконайтеся що група Всі користувачі має рівний або менший рівень доступу.

en: MetaBot is Metabase's Slack bot. You can choose what it has access to here.
uk: MetaBot це Slack бот Metabase. Тут ви можете вибрати до чого він буде мати доступ.

en: The "{0}" group may have access to a different set of {1} than this group, which may give this group additional access to some {2}.
uk: Група "{0}" має доступ до інших {1}, ніж дана група, що дозволить їй отримати доступ до {2}.

en: The "{0}" group has a higher level of access than this, which will override this setting. You should limit or revoke the "{1}" group's access to this item.
uk: Група "{0}" має більший рівень доступу, ніж цей, що перевизначити цей параметр. Вам слід обмежити або відкликати доступ групи "{1}" до даного елементу.

en: Limit
uk: обмеження

en: Revoke
uk: відкликати

en: access even though "{0}" has greater access?
uk: доступ, навіть якщо "{0}" має більший доступ?

en: Limit access
uk: обмежити доступ

en: Revoke access
uk: відкликати доступ

en: Change access to this database to limited?
uk: Обмежити доступ до цієї бази даних?

en: Change
uk: змінити

en: Allow Raw Query Writing?
uk: Дозволити написання прямих запитів?

en: This will also change this group's data access to Unrestricted for this database.
uk: Це також надасть цій групі Необмежений доступ до бази даних.

en: Allow
uk: Дозволити

en: Revoke access to all tables?
uk: Відкликати доступ до всіх таблиць?

en: This will also revoke this group's access to raw queries for this database.
uk: Це також відкличе доступ групи до прямих запитам до бази даних.

en: Grant unrestricted access
uk: Надати необмежений доступ

en: Unrestricted access
uk: необмежений доступ

en: Limited access
uk: Обмежений доступ

en: No access
uk: Немає доступу

en: Write raw queries
uk: Написання прямих запитів

en: Can write raw queries
uk: Може писати прямі запити

en: Curate collection
uk: управляти колекцією

en: View collection
uk: Подивитися колекцію

en: Data Access
uk: Доступ до даних

en: View tables
uk: Подивитися таблиці

en: SQL Queries
uk: SQL запити

en: View schemas
uk: Подивитися схеми

en: Data Model
uk: модель даних

en: Sign in with Google
uk: Увійти за допомогою Google

en: Allows users with existing Metabase accounts to login with a Google account that matches their email address in addition to their Metabase username and password.
uk: Дозволити користувачам з існуючими Metabase акаунтами входити за допомогою Google акаунтів при збігу email адрес, в додаток до їх Metabase логіну та паролю.

en: Configure
uk: налаштувати

en: Allows users within your LDAP directory to log in to Metabase with their LDAP credentials, and allows automatic mapping of LDAP groups to Metabase groups.
uk: Дозволяє користувачам в каталозі LDAP входити в Metabase з обліковими даними LDAP, а також автоматично пов'язує групи LDAP з групами Metabase.

en: That's not a valid email address
uk: Це не дійсний email адреса

en: That's not a valid integer
uk: Це не правильна ціле число

en: Changes saved!
uk: зміни збережені

en: Looks like we ran into some problems
uk: Схоже, ми зіткнулися з деякими проблемами

en: Send test email
uk: Надіслати пробний email

en: Sending...
uk: Відправлення ...

en: Sent!
uk: Відправлено!

en: Clear
uk: Очистити

en: Authentication
uk: Аутентифікація

en: Server Settings
uk: Налаштування сервера

en: User Schema
uk: Призначена для користувача Схема

en: Attributes
uk: атрибути

en: Group Schema
uk: Схема Групи

en: Using
uk: використовуючи

en: Getting set up
uk: Налаштовуємо

en: A few things you can do to get the most out of Metabase.
uk: Ось що ви можете зробити, щоб отримати з Metabase максимум.

en: Recommended next step
uk: Рекомендований наступний крок

en: Google Sign-In
uk: Увійти за допомогою Google

en: To allow users to sign in with Google you'll need to give Metabase a Google Developers console application client ID. It only takes a few steps and instructions on how to create a key can be found {0}
uk: Для дозволу користувачам входу в Google, вам необхідно надати Metabase Client ID з консолі Google Developers. Дана дія вимагає виконання кількох кроків, інструкцію як створити ключ можна знайти {0}

en: Your Google client ID
uk: Ваш Google client ID

en: Allow users to sign up on their own if their Google account email address is from:
uk: Дозволити користувачам реєструватися самим якщо їх Google аккаунтом з email:

en: Answers sent right to your Slack #channels
uk: Відповіді будуть відправлятися в ваші Slack # канали

en: Create a Slack Bot User for MetaBot
uk: Створити Slack Bot користувача для MetaBot

en: Once you're there, give it a name and click {0}. Then copy and paste the Bot API Token into the field below. Once you are done, create a "metabase_files" channel in Slack. Metabase needs this to upload graphs.
uk: Поки ви тут, дайте ім'я та натисніть {0}. Потім скопіюйте і вставте Bot API токен в поле нижче. Після цього, створіть канал "metabase_files" в Slack. Це потрібно Metabase для завантаження графіків.

en: You're running Metabase {0} which is the latest and greatest!
uk: Ви запустили останню і найкращу версію Metanase {0}!

en: Metabase {0} is available.  You're running {1}
uk: Metabase {0} доступна. Ви використовуєте {1}

en: Update
uk: Оновити

en: What's Changed:
uk: Що змінено:

en: Add a map
uk: Додати карту

en: URL
uk: Посилання

en: Delete custom map
uk: Видалити поточну карту

en: Remove
uk: Прибрати

en: Select…
uk: Обрати…

en: Sample values:
uk: Приклади значень:

en: Add a new map
uk: Додати нову карту

en: Edit map
uk: змінити карту

en: What do you want to call this map?
uk: Як ви хочете назвати цю карту?

en: e.g. United Kingdom, Brazil, Mars
uk: наприклад, Великобританія, Бразилія, Марс

en: URL for the GeoJSON file you want to use
uk: URL до файлу GeoJSON, який потрібно використовувати

en: Like https://my-mb-server.com/maps/my-map.json
uk: Наприклад, https://my-mb-server.com/maps/my-map.json

en: Refresh
uk: оновити

en: Load
uk: Завантажити

en: Which property specifies the region’s identifier?
uk: Яка ознака визначає ідентифікатор регіону?

en: Which property specifies the region’s display name?
uk: Яка ознака визначає відображення найменування регіону?

en: Load a GeoJSON file to see a preview
uk: Завантажте файл GeoJSON для попереднього перегляду

en: Save map
uk: зберегти карту

en: Add map
uk: Додати карту

en: Using embedding
uk: Використання вбудовування

en: By enabling embedding you're agreeing to the embedding license located at
uk: Дохволяючи вбудовування, ви погоджуєтеся з вбудованням ліцензії з розташованої в

en: In plain English, when you embed charts or dashboards from Metabase in your own application, that application isn't subject to the Affero General Public License that covers the rest of Metabase, provided you keep the Metabase logo and the "Powered by Metabase" visible on those embeds. You should, however, read the license text linked above as that is the actual license that you will be agreeing to by enabling this feature.
uk: Простіше кажучи, коли ви вбудовуєте графіки або дашборди Metabase в ваш додаток, такий додаток не є суб'єктом Affero General Public License, яке охоплює решту Metabase, за умови, якщо на вбудованих елементах буде залишатися логотип Metabase і напис "Powered by Metabase". Однак, в будь-якому разі, вам слід ознайомитися з ліцензією за посиланням вище, чинну редакцію якої ви приймаєте, включаючи цю функцію.

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Premium embedding enabled
uk: Преміальне вбудовування включено

en: Enter the token you bought from the Metabase Store
uk: Введіть токен, придбаний в Магазині Metabase

en: Premium embedding lets you disable "Powered by Metabase" on your embedded dashboards and questions.
uk: Преміальне вбудовування дозволить приховати напис "Powered by Metabase" у вбудованих дашбордах та запитах.

en: Buy a token
uk: купити токен

en: Enter a token
uk: ввести токен

en: Edit Mappings
uk: змінити зіставлення

en: Group Mappings
uk: групове зіставлення

en: Create a mapping
uk: створити зіставлення

en: Mappings allow Metabase to automatically add and remove users from groups based on the membership information provided by the
    directory server. Membership to the Admin group can be granted through mappings, but will not be automatically removed as a
    failsafe measure.
uk: Зіставлення дозволяє Metabase автоматично додавати і виключати користувачів з груп на підставі інформації з каталогу сервера. Доступ до групи Адміністраторів може бути надано на підставі зіставлення, але не буде знятий автоматично як запобіжний засіб.

en: Distinguished Name
uk: відмітна найменування

en: Public Link
uk: публічна посилання

en: Revoke Link
uk: видалити посилання

en: Disable this link?
uk: Відключити це посилання?

en: They won't work anymore, and can't be restored, but you can create new links.
uk: Вони більше не працюють і не можуть бути відновлені, але ви можете створити нові посилання.

en: Public Dashboard Listing
uk: Публічні дашборди

en: No dashboards have been publicly shared yet.
uk: Жодного дашборду ще не було поширено публічно.

en: Public Card Listing
uk: Перелік загальних Карток

en: No questions have been publicly shared yet.
uk: До жодного питання загальний доступ ще не надано.

en: Embedded Dashboard Listing
uk: Перелік вбудованих дашбордів

en: No dashboards have been embedded yet.
uk: Жодного дашборду ще не вбудовано.

en: Embedded Card Listing
uk: Список вбудованих карток

en: No questions have been embedded yet.
uk: Жодне питання ще не вбудований.

en: Regenerate embedding key?
uk: Згенерувати ключ вбудовування заново?

en: This will cause existing embeds to stop working until they are updated with the new key.
uk: Це призведе до того, що існуючі впровадження перестануть працювати до тих пір, поки вони не будуть оновлені новим ключем.

en: Regenerate key
uk: перегенерувати ключ

en: Generate Key
uk: згенерувати ключ

en: Enabled
uk: Включено

en: Disabled
uk: Відключено

en: Unknown setting {0}
uk: Невідома настройка {0}

en: Setup
uk: налаштувати

en: General
uk: Загальні

en: Site Name
uk: Назва сайту

en: Site URL
uk: Посилання на сайт

en: Email Address for Help Requests
uk: Email адреса для запитів допомоги

en: Report Timezone
uk: Часовий пояс звітів

en: Database Default
uk: За замовчуванням для бази даних

en: Select a timezone
uk: Вибрати часовий пояс

en: Not all databases support timezones, in which case this setting won't take effect.
uk: Не всі бази даних підтримують часові пояси, тому цей параметр може не спрацювати.

en: Language
uk: Мова

en: Select a language
uk: Вибрати мову

en: Anonymous Tracking
uk: анонімне відстеження

en: Friendly Table and Field Names
uk: Зрозумілі імена таблиць і полів

en: Only replace underscores and dashes with spaces
uk: Тільки замініть знаки нижнього підкреслення і точки пробілами

en: Enable Nested Queries
uk: Включити вкладені запити

en: Updates
uk: Оновлення

en: Check for updates
uk: Перевірити оновлення

en: SMTP Host
uk: SMTP хост

en: SMTP Port
uk: SMTP порт

en: That's not a valid port number
uk: Некоректний номер порту

en: SMTP Security
uk: Безпека SMTP

en: SMTP Username
uk: SMTP користувач

en: SMTP Password
uk: SMTP пароль

en: From Address
uk: Від кого

en: Enter the token you received from Slack
uk: Введіть токен отриманий від Slack

en: Single Sign-On
uk: єдиний вхід

en: LDAP Authentication
uk: Аутентифікація LDAP

en: LDAP Host
uk: LDAP хост

en: LDAP Port
uk: LDAP порт

en: LDAP Security
uk: Безпека LDAP

en: Username or DN
uk: Користувач або DN

en: Password
uk: Пароль

en: User search base
uk: База для пошуку користувача

en: User filter
uk: Фільтр користувача

en: Check your parentheses
uk: Перевірте круглі дужки

en: Email attribute
uk: Email аттрибут

en: First name attribute
uk: Атрибут імені

en: Last name attribute
uk: Атрибут прізвища

en: Synchronize group memberships
uk: Синхронізувати членство в групі

en: Group search base
uk: База для пошуку групи

en: Maps
uk: карти

en: Map tile server URL
uk: URL сервера плиточної веб-карти

en: Metabase uses OpenStreetMaps by default.
uk: За замовчуванням, Metabase використовує OpenStreetMaps.

en: Custom Maps
uk: Налаштовувана карта

en: Add your own GeoJSON files to enable different region map visualizations
uk: Додайте власні GeoJSON файли для можливості візуалізації різних регіонів на картах

en: Public Sharing
uk: Загальний доступ

en: Enable Public Sharing
uk: Включити загальний доступ

en: Shared Dashboards
uk: Поширені дашборди

en: Shared Questions
uk: публічні запити

en: Embedding in other Applications
uk: Вбудовування в інших Додатках

en: Enable Embedding Metabase in other Applications
uk: Включити вбудовування Metabase в інших Додатках

en: Embedding secret key
uk: Секретний ключ для вбудовування

en: Embedded Dashboards
uk: Вбудовувані дашборди

en: Embedded Questions
uk: Вбудовувані запити

en: Caching
uk: кешування

en: Enable Caching
uk: включити кешування

en: Minimum Query Duration
uk: Мінімальний час запиту

en: Cache Time-To-Live (TTL) multiplier
uk: Множник Cache Time-To-Live (TTL)

en: Max Cache Entry Size
uk: Максимальний розмір запису кеша

en: Your alert is all set up.
uk: Ваше попередження налаштоване.

en: Your alert was updated.
uk: Попередження було збережено.

en: The alert was successfully deleted.
uk: Попередження успішно видалено.

en: Please enter a valid formatted email address.
uk: Введіть коректний email

en: Passwords do not match
uk: Введені паролі не збігаються

en: Back to login
uk: Повернутися до входу

en: No Metabase account exists for this Google account.
uk: Немає облікового запису пов'язаного з цим Google аккаунтом.

en: You'll need an administrator to create a Metabase account before you can use Google to log in.
uk: Зв'яжіться з адміністратором для використання Гугл логіна.

en: Sign in with {0}
uk: Зайти з {0}

en: Please contact an administrator to have them reset your password
uk: Зв'яжіться з адміністратором для скидання вашого пароля

en: Forgot password
uk: Забули пароль

en: The email you use for your Metabase account
uk: Email, який ви використовуєте з вашим Metabase аккаунта

en: Send password reset email
uk: Послати емаил для скидання пароля

en: Check your email for instructions on how to reset your password.
uk: Послати емаил з інструкцією як скинути пароль.

en: Sign in to Metabase
uk: Увійти в Metabase

en: OR
uk: АБО

en: Username or email address
uk: Ім'я користувача або email

en: Sign in
uk: Увійти

en: I seem to have forgotten my password
uk: Схоже що я забув свій пароль

en: request a new reset email
uk: запросити новий лист із запитом на скидання пароля

en: Whoops, that's an expired link
uk: Уууупс, здається ця посилання застаріла.

en: For security reasons, password reset links expire after a little while. If you still need
    to reset your password, you can {0}.
uk: З міркувань безпеки, посилання на скидання пароля через деякий час закінчуються.
    Якщо вам все ще потрібно скинути пароль, ви можете {0}.

en: New password
uk: Новий пароль

en: To keep your data secure, passwords {0}
uk: Заради безпеки, паролі {0}

en: Create a new password
uk: Створити новий пароль

en: Make sure its secure like the instructions above
uk: Переконайтеся що пароль відповідає рекомендації безпеки вище

en: Confirm new password
uk: Підтвердіть новий пароль

en: Make sure it matches the one you just entered
uk: Переконайтеся що він відповідає тому який ви вже ввели

en: Your password has been reset.
uk: Ваш пароль був скинутий.

en: Sign in with your new password
uk: Зайди з вашим новим паролем

en: Save failed
uk: Помилка

en: Saved
uk: Збережено

en: Ok
uk: Ок

en: Archive this collection?
uk: Перемістити колекцію в архів?

en: The dashboards, collections, and pulses in this collection will also be archived.
uk: Дашборди, колекції та пульси у цій колекції також буде заархівовано.

en: Archive
uk: Архів

en: This {0} has been archived
uk: Цей {0} переміщено в архів.

en: View the archive
uk: Переглянути архів

en: Unarchive this {0}
uk: Востоновіть цей {0}

en: Our data
uk: Наші дані

en: X-ray this table
uk: Просканувати цю таблицю

en: Learn about this table
uk: Дізнатися більше про цю таблиці

en: Clickity click
uk: Натисніть сюди

en: Saved!
uk: Збережено!

en: Saving failed.
uk: Не вийшло зберегти.

en: Su
uk: Нд

en: Mo
uk: Пн

en: Tu
uk: Вт

en: We
uk: Ср

en: Th
uk: Чт

en: Fr
uk: Пт

en: Sa
uk: Сб

en: Your admin's email address
uk: Емаил адресу адміністратора

en: To send {0}, you'll need to set up {1} integration.
uk: Що б послати {0}, вам потрібно встановити {1} інтеграцію.

en:  or
uk: або

en: To send {0}, an admin needs to set up {1} integration.
uk: Що б послати {0}, адмін повинен встановити {1} інтеграцію.

en: This collection is empty, like a blank canvas
uk: Колекція порожня як чисте полотно

en: You can use collections to organize and group dashboards, questions and pulses for your team or yourself
uk: Ви можете використовувати колекції для організації дашбордів, запитів і розсилок для себе і своєї команди

en: Create another collection
uk: Створити іншу колекцію

en: Dashboards let you collect and share data in one place.
uk: Дашборд дозволяє зберігати і ділитися даними в одному місці.

en: Pulses let you send out the latest data to your team on a schedule via email or slack.
uk: Пульси дозволяють вам відправляти актуальні дані команді за розкладом через email або slack.

en: Questions are a saved look at your data.
uk: Запити - це збережений погляд на ваші дані.

en: Pins
uk: прикріплені

en: Drag something here to pin it to the top
uk: Перемістіть щось для того щоб закріпити нагорі

en: Collections
uk: колекції

en: Drag here to un-pin
uk: Перемістіть щоб відкріпити

en: {0} item selected | {0} items selected
uk[0]: {0} елемент обрано
uk[1]: {0} елементи обрано
uk[2]: {0} елементів обрано
uk[3]: {0} елементів обрано

en: Move {0} items?
uk: Перемістити {0} елементів?

en: Move "{0}"?
uk: Перемістити "{0}"?

en: Move
uk: Перемістити

en: Edit this collection
uk: Змінити цю колекцію

en: Archive this collection
uk: Перемістити колекцію в архів

en: My personal collection
uk: Моя особиста колекція

en: New collection
uk: Нова колекція

en: Copied!
uk: Скопійовано!

en: Use an SSH-tunnel for database connections
uk: Використовувати SSH-тунель для зв'язку з базою даних

en: Some database installations can only be accessed by connecting through an SSH bastion host.
    This option also provides an extra layer of security when a VPN is not available.
    Enabling this is usually slower than a direct connection.
uk: Деякі інсталяції баз даних можуть бути оцінені тільки за допомогою SSH-тунелів.
    Ця опція також надає додатковий рівень безпеки, коли VPN є недоступним.
    Використання може знизити швидкість в порівнянні з прямим з'єднанням.

en: This is a large database, so let me choose when Metabase syncs and scans
uk: Це велика база даних, так що дайте мені вибрати коли Мetabase синхронізує і сканує

en: By default, Metabase does a lightweight hourly sync and an intensive daily scan of field values.
    If you have a large database, we recommend turning this on and reviewing when and how often the field value scans happen.
uk: За замовчуванням, Metabase виконує поверхневе сканування кожну годину і повне сканування значень полів щодня.
    Якщо у вас велика база даних, ми рекомендуємо увімкнуте це та дивитися коли і як часто відбувається сканування значень полів.

en: {0} to generate a Client ID and Client Secret for your project.
uk: {0} для генерації Client ID та Client Secret для вашого проекту.

en: Click here
uk: Натисніть тут

en: Choose "Other" as the application type. Name it whatever you'd like.
uk: Виберіть "Інше" як тип програми. Назвіть його на ваш смак.

en: {0} to get an auth code
uk: {0} для отримання коду аутентифікації

en: with Google Drive permissions
uk: з дозволами Google Drive

en: To use Metabase with this data you must enable API access in the Google Developers Console.
uk: Вам необхідно дозволити доступ по API в Google Developers Console, щоб використовувати ці дані в Metabase.

en: {0} to go to the console if you haven't already done so.
uk: {0} перейдіть в консоль, якщо ви цього ще не зробили

en: How would you like to refer to this database?
uk: Як би ви хотіли звертатися до цієї бази даних?

en: Next
uk: далі

en: Delete this {0}
uk: Видалити цей {0}

en: Pin this item
uk: Закріпити цей елемент

en: Move this item
uk: Перемістити цей елемент

en: Edit this question
uk: Змінити цей запит

en: Action type
uk: Тип дії

en: View revision history
uk: переглянути історію

en: Move action
uk: пересунути

en: Archive action
uk: заархівувати дію

en: Add to dashboard
uk: Додати до дашборду

en: Download results
uk: завантажити результати

en: Sharing and embedding
uk: параметри шаринга

en: Another action type
uk: Інший вид дії

en: Get alerts about this
uk: Отримувати сповіщення про це

en: View the SQL
uk: Подивитися SQL

en: Segments for this
uk: Сегменти для цього

en: Show error details
uk: Детальніше про твіт помилки

en: Here's the full error message
uk: Повний текст повідомлення про помилку

en: Hi, Metabot here.
uk: Привіт, Metabot тут.

en: Based on the schema
uk: Засноване на схемі

en: A look at your
uk: Погляньте на

en: Search the list
uk: Пошук в списку

en: Search by {0}
uk: Шукати по {0}

en:  or enter an ID
uk: або введітеь ID

en: Enter an ID
uk: Введіть ID

en: Enter a number
uk: ведіть номер

en: Enter some text
uk: Введіть текст

en: No matching {0} found.
uk: Чи не знайдено сходст в {0}.

en: Including every option in your filter probably won’t do much…
uk: Припускаю, що вибір всіх значень фільтра справі не допоможе ...

en: Something's gone wrong
uk: Щось пішло не так

en: We've run into an error. You can try refreshing the page, or just go back.
uk: Ми зіткнулися з помилкою. Спробуйте оновити сторінку або просто поверніться назад.

en: No description yet
uk: Опис не заповнено

en: New {0}
uk: Новий {0}

en: Asked by {0}
uk: Заданий {0}

en: Today,
uk: сьогодні,

en: Yesterday,
uk: вчора,

en: First revision.
uk: перша ревізія

en: Reverted to an earlier revision and {0}
uk: Повернуто до більш ранньої редакції і {0}

en: Revision history
uk: Історія змін

en: When
uk: коли

en: Who
uk: хто

en: What
uk: що

en: Revert
uk: повернути

en: Reverting…
uk: Повернення ...

en: Revert failed
uk: Повернення не вдався

en: Reverted
uk: повернуто

en: Everything
uk: Усе

en: Dashboards
uk: Дашборди

en: Questions
uk: питання

en: Pulses
uk: Пульси

en: Back
uk: назад

en: Find...
uk: Знайти ...

en: An error occured
uk: Виникла помилка

en: Loading...
uk: Завантаження ...

en: Metabase Newsletter
uk: Розсилка Metabase

en: Get infrequent emails about new releases and feature updates.
uk: Отримувати рідкісні повідомлення про нові релізах і оновлення функцій.

en: Subscribe
uk: Підписатися

en: You're subscribed. Thanks for using Metabase!
uk: Ви підписані. Дякуємо за використання Metabase!

en: We're a little lost...
uk: Ми трохи заблукали ...

en: Temporary Password
uk: Тимчасовий пароль

en: Hide
uk: приховати

en: Show
uk: Показати

en: Saved! Add this to a dashboard?
uk: Збережено! Додати у дашборд?

en: Yes please!
uk: Так будь ласка

en: Not now
uk: Не зараз

en: Error:
uk: Помилка:

en: Sunday
uk: неділя

en: Monday
uk: понеділок

en: Tuesday
uk: вівторок

en: Wednesday
uk: середа

en: Thursday
uk: четвер

en: Friday
uk: п'ятниця

en: Saturday
uk: субота

en: First
uk: перший

en: Last
uk: Останній

en: 15th (Midpoint)
uk: 15-е (середина)

en: Calendar Day
uk: день календаря

en: your Metabase timezone
uk: часовий пояс вашого Metabase

en: Filter this list...
uk: Фільтрувати цей список ...

en: Blue
uk: синій

en: Green
uk: зелений

en: Red
uk: червоний

en: Yellow
uk: Желтний

en: A component used to make a selection
uk: Компонент використаний для можливості вибору

en: Selected
uk: Обрано

en: Nothing to select
uk: Нічого не вибрано

en: Sorry, you don’t have permission to see that.
uk: Вибачте, у вас відсутні дозволи на перегляд.

en: Unknown error encountered
uk: Виникла невідома помилка

en: Create
uk: Створити

en: Create dashboard
uk: Створити дашборд

en: Table
uk: Таблиця

en: Database
uk: База даних

en: Creator
uk: творець

en: No results found
uk: Нічого не знайдено

en: Try adjusting your filter to find what you’re looking for.
uk: Спробуйте встановити фільтр для того щоб знайти те, що шукали.

en: View by
uk: Переглянуто

en: of
uk: з

en: Don't tell anyone, but you're my favorite.
uk: Нікому не кажи, але ти мій улюбленець.

en: Once you connect your own data, I can show you some automatic explorations called x-rays. Here are some examples with sample data.
uk: Як тільки ви підключите власні дані я зможу показати деякі автоматичні вишукування, названі X-ray. Ось кілька прикладів на даних, які є у мене.

en: Start here
uk: Почніть тут

en: Our analytics
uk: Наша статистика

en: Browse all items
uk: Переглянути всі елементи

en: Replace or save as new?
uk: Замінити або зберегти як новий?

en: Replace original question, "{0}"
uk: Замінити вихідний запит, "{0}"

en: Save as new question
uk: Зберегти як новий запит

en: First, save your question
uk: Для початку, збережіть ваш запит

en: Save question
uk: Зберегти запит

en: What is the name of your card?
uk: Як називається ваша картка?

en: Description
uk: Опис

en: It's optional but oh, so helpful
uk: Це не обов'язково, але зазвичай дуже корисно

en: Which collection should this go in?
uk: В яку колекцію слід це додати?

en: modified
uk: змінено

en: item
uk: елемент

en: Undo
uk: Скасувати

en: Applying Question
uk: Накладаємо запит

en: That question isn't compatible
uk: Цей запит несумісний із цим графіком

en: Search for a question
uk: Знайти запит

en: We're not sure if this question is compatible
uk: Ми не впевнені, чи запит сумісний із цим графіком

en: Archive Dashboard
uk: Архівувати дашборд

en: Make sure to make a selection for each series, or the filter won't work on this card.
uk: Переконайтеся що щось обрано для кожної серії, інакше фільтр не буде працювати.

en: This dashboard is looking empty.
uk: Цей дашборд виглядає порожнім.

en: Add a question to start making it useful!
uk: Додайте запит щоб це виправити!

en: Daytime mode
uk: Світла тема

en: Nighttime mode
uk: Темна тема

en: Exit fullscreen
uk: Вийти з повноекранного режиму

en: Enter fullscreen
uk: Повноекранний режим

en: Saving…
uk: Зберігаємо…

en: Add a question
uk: Додати запит

en: Add a question to this dashboard
uk: Додати запит до цього дашборду

en: Add a filter
uk: Додати фільтр

en: Parameters
uk: параметри

en: Add a text box
uk: Додати текстову картку

en: Move dashboard
uk: Перемісти дашборд

en: Edit dashboard
uk: Змінити дашборд

en: Edit Dashboard Layout
uk: Змінити вигляд дашборду

en: You are editing a dashboard
uk: Ви редагуєте дашборд

en: Select the field that should be filtered for each card
uk: Виберіть поле, яке хочете відфільтрувати в кожній з карт

en: Move dashboard to...
uk: Перемістити дашборд до...

en: Dashboard moved to {0}
uk: Дашборд переміщено в {0}

en: What do you want to filter?
uk: Що ви хочете відфільтрувати?

en: What kind of filter?
uk: Який тип фільтра?

en: Off
uk: Вимкнуто

en: 1 minute
uk: 1 хвилина

en: 5 minutes
uk: 5 хвилин

en: 10 minutes
uk: 10 хвилин

en: 15 minutes
uk: 15 хвилин

en: 30 minutes
uk: 30 хвилин

en: 60 minutes
uk: 60 хвилин

en: Auto-refresh
uk: Автооновлення

en: Refreshing in
uk: Оновлювати через

en: Remove this question?
uk: Видалити цей запит?

en: Your dashboard was saved
uk: Ваш дашборд збережено

en: See it
uk: Переглянути

en: Save this
uk: Зберегти це

en: Show more about this
uk: Показати більше

en: This card doesn't have any fields or parameters that can be mapped to this parameter type.
uk: Картка не містить полів або параметрів які можуть бути співставлені з цим типом параметра.

en: The values in this field don't overlap with the values of any other fields you've chosen.
uk: Значення цього поля не покривають значення ніяких полів, які ви вибрали.

en: No valid fields
uk: Немає коректних полів

en: Name must be 100 characters or less
uk: Ім'я не повинно перевищувати 100 символів

en: Color is required
uk: колір обов'язковий

en: What is the name of your dashboard?
uk: Як називається ваш дашборд?

en: did some super awesome stuff that's hard to describe
uk: зробив супер-пупер фінт, який складно описати словами

en: created an alert about -
uk: створив оповіщення про -

en: deleted an alert about -
uk: видалив оповіщення про -

en: saved a question about
uk: зберіг(ла) питання про

en: saved a question
uk: зберіг(ла) запит

en: deleted a question
uk: видалив(ла) запит

en: created a dashboard
uk: створив(ла) дашборд

en: deleted a dashboard
uk: видалив(ла) дашборд

en: added a question to the dashboard -
uk: додав(ла) питання до дашборду

en: removed a question from the dashboard -
uk: видалив(ла) питання з дашборду

en: received the latest data from
uk: останні дані отримані

en: Unknown
uk: невідомо

en: Hello World!
uk: Привіт Світ!

en: Metabase is up and running.
uk: Metabase запущено

en: added the metric
uk: додав метрику

en:  to the
uk: до

en:  table
uk: таблиця

en: made changes to the metric
uk: змінив метрику

en:  in the
uk: в

en: removed the metric
uk: видалив метрику

en: created a pulse
uk: Створив Пульс

en: deleted a pulse
uk: Видалив Пульс

en: added the filter
uk: Додати фільтр

en: made changes to the filter
uk: змінив фільтр

en: removed the filter {0}
uk: видалив фільтр {0}

en: joined!
uk: прієднався!

en: Hmmm, looks like nothing has happened yet.
uk: Хммм, схоже нічого не сталося.

en: Save a question and get this baby going!
uk: Збережіть питання і змусьте цю дитинку йти!

en: Ask questions and explore
uk: Задати питання і досліджувати

en: Click on charts or tables to explore, or ask a new question using the easy interface or the powerful SQL editor.
uk: Натисніть на графіках або таблицях для того щоб дослідити дані, створити новий запит в простому інтерфейсі або повноцінному SQL-редакторі.

en: Make your own charts
uk: Створити власні графіки

en: Create line charts, scatter plots, maps, and more.
uk: Створити лінійні графіки, точкові діаграми, карти та інше.

en: Share what you find
uk: Поділіться тим що знайшли

en: Create powerful and flexible dashboards, and send regular updates via email or Slack.
uk: Створюйте потужні та гнучкі дашборди і отримуйте регулярні оновлення на пошту або у Slack.

en: Let's go
uk: почнемо

en: Setup Tip
uk: Порада щодо налаштування

en: View all
uk: переглянутися все

en: Recently Viewed
uk: Нещодавно переглянуті

en: You haven't looked at any dashboards or questions recently
uk: Ви не переглядали жодних панелей чи запитів останнім часом

en: {0} items selected
uk: {0} елементів обрано

en: Unarchive
uk: Розархівувати

en: Activity
uk: Активність

en: Results for "{0}"
uk: Результати для "{0}"

en: Pulse
uk: Пульс

en: Entity Key
uk: Ключ суб'єкта

en: Overall Row
uk: всього рядків

en: The primary key for this table.
uk: Первинний ключ для таблиці

en: Entity Name
uk: Назва суті

en: The "name" of each record. Usually a column called "name", "title", etc.
uk: Ім'я кожного запису. Зазвичай використовуються колонки "ім'я", "заголовок" та інші.

en: Foreign Key
uk: Зовнішній ключ

en: Points to another table to make a connection.
uk: Вказує на іншу таблицю для встановлення з'єднання.

en: Avatar Image URL
uk: Посилання на аватар

en: Common
uk: Загальна

en: Category
uk: Категорія

en: City
uk: Місто

en: Country
uk: Країна

en: Enum
uk: список

en: Image URL
uk: Посилання на зображення

en: Field containing JSON
uk: Поле, що містить JSON

en: Latitude
uk: широта

en: Longitude
uk: довгота

en: Number
uk: Число

en: State
uk: Штат

en: UNIX Timestamp (Seconds)
uk: Час UNIX (секунди)

en: UNIX Timestamp (Milliseconds)
uk: Час UNIX (мілісекунди)

en: Zip Code
uk: ZIP-код

en: Quantity
uk: кількість

en: Income
uk: Дохід

en: Discount
uk: Знижка

en: Creation timestamp
uk: Відмітка часу створення

en: Creation time
uk: Час створення

en: Creation date
uk: дата створення

en: Product
uk: продукт

en: User
uk: Користувач

en: Source
uk: джерело

en: Price
uk: Ціна

en: Join timestamp
uk: Відмітка часу приєднання

en: Join time
uk: час приєднання

en: Join date
uk: Дата приєднання

en: Share
uk: Поділитися

en: Owner
uk: власник

en: Company
uk: компанія

en: Subscription
uk: Підписка

en: Score
uk: результат

en: Title
uk: Заголовок

en: Comment
uk: коментар

en: Cost
uk: вартість

en: Gross margin
uk: Валовий прибуток

en: Birthday
uk: дата народження

en: Search box
uk: Поле для пошуку

en: A list of all values
uk: Список значень

en: Plain input box
uk: Поле введення тексту

en: Everywhere
uk: Всюди

en: The default setting. This field will be displayed normally in tables and charts.
uk: За замовчуванням дане поле буде відображатися в таблицях і на графіках.

en: Only in Detail Views
uk: Тільки в детальному перегляді

en: This field will only be displayed when viewing the details of a single record. Use this for information that's lengthy or that isn't useful in a table or chart.
uk: Дане поле буде відображено тільки при перегляді інформації про окремого запису, призначене для великого обсягу інформації, необов'язкового для використання в таблицях і на графіках.

en: Do Not Include
uk: Не вмикати

en: Metabase will never retrieve this field. Use this for sensitive or irrelevant information.
uk: Metabase ніколи не отримає це поле. Використовуйте для чутливої ​​нерелевантною інформації.

en: Count
uk: кількість

en: CumulativeCount
uk: Накопичувальне кількість

en: Sum
uk: сума

en: CumulativeSum
uk: Накопичувальна сума

en: Distinct
uk: унікальні

en: StandardDeviation
uk: Стандартне відхилення

en: Average
uk: середнє

en: Min
uk: Мінімальна

en: Max
uk: максимальне

en: sad sad panda, lexing errors detected
uk: сумна сумна панда, виявлені лексичні помилки

en: {0} second | {0} seconds
uk[0]: {0} секунда
uk[1]: {0} секунд
uk[2]: {0} секунд
uk[3]: {0} секунды

en: {0} minute | {0} minutes
uk[0]: {0} хвилина
uk[1]: {0} хвилин
uk[2]: {0} хвилин
uk[3]: {0} хвилин

en: Hey there
uk: Привіт

en: How's it going
uk: Як справи

en: Howdy
uk: Привіт

en: Greetings
uk: Вітання

en: Good to see you
uk: Раді вас бачити

en: What do you want to know?
uk: Що ви хочете дізнатися?

en: What's on your mind?
uk: Що в вас на думці?

en: What do you want to find out?
uk: Що ви хочете дізнатися?

en: Raw data
uk: Вихідні дані

en: Cumulative count
uk: Накопичувальне кількість

en: Average of
uk: середнє

en: Distinct values of
uk: унікальні значення

en: Standard deviation of
uk: Стандартне відхилення

en: Sum of
uk: сума

en: Cumulative sum of
uk: Накопичувальна сума

en: Maximum of
uk: максимум

en: Minimum of
uk: мінімум

en: Grouped by
uk: згруповано за

en: Filtered by
uk: відфільтровано по

en: Sorted by
uk: згруповано за

en: True
uk: істина

en: False
uk: брехня

en: Select longitude field
uk: Виберіть поле з довготою

en: Enter upper latitude
uk: Введіть верхню широту

en: Enter left longitude
uk: Введіть ліву довготу

en: Enter lower latitude
uk: Введіть нижню широту

en: Enter right longitude
uk: Введіть праву довготу

en: Is
uk: -

en: Is not
uk: Не дорівнює

en: Is empty
uk: Порожнє

en: Not empty
uk: Не порожнє

en: Equal to
uk: Дорівнює

en: Not equal to
uk: Не дорівнює

en: Greater than
uk: Більше ніж

en: Less than
uk: Менше ніж

en: Between
uk: У проміжку

en: Greater than or equal to
uk: Більше або дорівнює

en: Less than or equal to
uk: Менше або дорівнює

en: Contains
uk: Містить

en: Does not contain
uk: Не містить

en: Starts with
uk: Починається з

en: Ends with
uk: Закінчується на

en: Before
uk: до

en: After
uk: після

en: Inside
uk: усередині

en: Just a table with the rows in the answer, no additional operations.
uk: Просто таблиця з рядками результатів, без додаткових операцій.

en: Count of rows
uk: Кількість записів

en: Total number of rows in the answer.
uk: Загальна кількість рядків у відповіді

en: Sum of ...
uk: Кількість ...

en: Sum of all the values of a column.
uk: Кількість всіх значень колонки.

en: Average of ...
uk: Середнє ...

en: Average of all the values of a column
uk: Середнє всіх значень колонки.

en: Number of distinct values of ...
uk: Унікальні значення ...

en: Number of unique values of a column among all the rows in the answer.
uk: Кількість унікальних значень стовпця серед всіх записів у відповіді.

en: Cumulative sum of ...
uk: Сума наростаючим підсумком ...

en: Additive sum of all the values of a column.\\ne.x. total revenue over time.
uk: Сукупна сума всіх значень стовпця. \\ ne.x. всього дохід за часовий інтервал.

en: Cumulative count of rows
uk: Наростаючий підсумок

en: Additive count of the number of rows.\\ne.x. total number of sales over time.
uk: Сукупна кількість записів. \\ ne.x. всього продажів за часовий інтервал.

en: Standard deviation of ...
uk: Стандартне відхилення…

en: Number which expresses how much the values of a column vary among all rows in the answer.
uk: Число, що відображає наскільки значення стовпця відхиляються від всіх записів відповіді.

en: Minimum of ...
uk: Мінімум ...

en: Minimum value of a column
uk: Мінімальне значення стовпця

en: Maximum of ...
uk: Максимум ...

en: Maximum value of a column
uk: Максимальне значення колонки

en: Break out by dimension
uk: Розбити по вимірюванню

en: lower case letter
uk: буква в нижньому регістрі

en: upper case letter
uk: буква в верхньому регістрі

en: number
uk: число

en: special character
uk: спеціальний символ

en: must be
uk: повинен містити не менше

en: characters long
uk: символів

en: Must be
uk: Повинен містити не менш

en: and include
uk: і містити як мінімум

en: zero
uk: нуль

en: one
uk: один

en: two
uk: два

en: three
uk: три

en: four
uk: чотири

en: five
uk: п'ять

en: six
uk: шість

en: seven
uk: сім

en: eight
uk: вісім

en: nine
uk: дев'ять

en: Month and Year
uk: Місяць і рік

en: Like January, 2016
uk: Наприклад, Январь 2016

en: Quarter and Year
uk: Квартал і Рік

en: Like Q1, 2016
uk: Наприклад, 1Q 2016

en: Single Date
uk: одна Дата

en: Like January 31, 2016
uk: Наприклад, 31 січня 2016

en: Date Range
uk: діапазон дат

en: Like December 25, 2015 - February 14, 2016
uk: Наприклад, 25 грудня 2015 - 14 лютий 2016

en: Relative Date
uk: відносна Дата

en: Like "the last 7 days" or "this month"
uk: Наприклад, "останні 7 днів" або "цей місяць"

en: Date Filter
uk: Фільтр за датою

en: All Options
uk: всі опції

en: Contains all of the above
uk: Включає все що перераховано нижче

en: ZIP or Postal Code
uk: ZIP або Поштовий код

en: ID
uk: ІД

en: Time
uk: час

en: Date range, relative date, time of day, etc.
uk: Часовий інтервал, відносна дата, час дня, інше.

en: Location
uk: Розташування

en: City, State, Country, ZIP code.
uk: Місто, Штат, Країна, ZIP код.

en: User ID, product ID, event ID, etc.
uk: Ідентифікатор користувача, продукту, події тощо

en: Other Categories
uk: Інші категорії

en: Category, Type, Model, Rating, etc.
uk: Категорія, Тип, Модель, Рейтинг тощо

en: Account settings
uk: Налаштування облікового запису

en: Exit admin
uk: Вийти з адміністрування

en: Logs
uk: Список

en: Help
uk: Допомога

en: About Metabase
uk: Про Metabase

en: Sign out
uk: Вихід

en: Thanks for using
uk: Дякуємо за використання

en: You're on version
uk: Ваша версія

en: Built on
uk: Побудовано

en: is a Trademark of
uk: Торговий знак

en: and is built with care in San Francisco, CA
uk: створено з турботою в Сан Франциско, Каліфорнія

en: Metabase Admin
uk: управління Metabase

en: Ask a question
uk: Задати питання

en: New dashboard
uk: Новий дашборд

en: New pulse
uk: Нова Пульс

en: Reference
uk: довідник

en: Which metric?
uk: Яка метрика?

en: Defining common metrics for your team makes it even easier to ask questions
uk: Визначення загальних метрик для вашої команди ще більше полегшує ставлення запитань

en: How to create metrics
uk: Як створити метрики

en: See data over time, as a map, or pivoted to help you understand trends or changes.
uk: Дивиться дані у часі у вигляді карт та зведених таблиць для розуміння трендів або змін

en: Custom
uk: Майстер запитів

en: New question
uk: Новий запит

en: Use the simple question builder to see trends, lists of things, or to create your own metrics.
uk: Використовуйте просту програму створення запитів для перегляду трендів, списків або створення власних метрик.

en: Native query
uk: Нативний запит

en: For more complicated questions, you can write your own SQL or native query.
uk: Для відповіді на більш складні запитання, ви можете написати власний SQL або нативний запит.

en: Select a default value…
uk: Виберіть значення за замовчуванням ...

en: Update filter
uk: Оновити фільтр

en: Today
uk: Сьогодні

en: Yesterday
uk: Вчора

en: Past 7 days
uk: Минулі 7 днів

en: Past 30 days
uk: Минулі 30 днів

en: Week
uk: тиждень

en: Month
uk: місяць

en: Year
uk: рік

en: Past 7 Days
uk: Минулі 7 днів

en: Past 30 Days
uk: Минулі 30 днів

en: Last Week
uk: останній тиждень

en: Last Month
uk: Останній місяць

en: Last Year
uk: Останній рік

en: This Week
uk: Цей тиждень

en: This Month
uk: Цей місяць

en: This Year
uk: Цей рік

en: Enter a value...
uk: Введіть значення ...

en: Enter a default value...
uk: Введіть значення по-умовчання ...

en: An error occurred
uk: Виникла помилка

en: Not found
uk: Не знайдено

en: You’ve made changes that need to be published before they will be reflected in your application embed.
uk: Ви зробили зміни, які повинні бути опубліковані перед тим як вони відіб'ються у вбудованому додатку.

en: You will need to publish this {0} before you can embed it in another application.
uk: Ви повинні опублікувати {0} перед тим як вбудувати це в інший додаток.

en: Discard Changes
uk: Відмінити зміни

en: Updating...
uk: Оновлення ...

en: Updated
uk: Оновлене

en: Failed!
uk: Виникла помилка!

en: Publish
uk: Опублікувати

en: Code
uk: код

en: Style
uk: Стиль

en: Which parameters can users of this embed use?
uk: Які параметри можуть використовуватися для вбудовування?

en: This {0} doesn't have any parameters to configure yet.
uk: {0} не містить параметрів, що настроюються.

en: Editable
uk: редаговані

en: Locked
uk: заблоковано

en: Preview Locked Parameters
uk: Попередній перегляд заблокованих параметрів

en: Try passing some values to your locked parameters here. Your server will have to provide the actual values in the signed token when using this for real.
uk: Спробуйте додати значення для заблокованих параметрів. Надалі ваш сервер буде надавати актуальні значення в підписаному токені.

en: Danger zone
uk: небезпечна зона

en: This will disable embedding for this {0}.
uk: Це відключить вкладання {0}.

en: Unpublish
uk: Зняти з публікації

en: Light
uk: світла

en: Dark
uk: темна

en: Border
uk: кордон

en: To embed this {0} in your application:
uk: Для вбудовування {0} в ваш додаток:

en: Insert this code snippet in your server code to generate the signed embedding URL
uk: Вставте це сниппет на ваш сервер для генерації підписаної посилання для вбудовування

en: Then insert this code snippet in your HTML template or single page app.
uk: Потім вставте цей сниппет в ваш HTML шаблон або односторінкове додаток (SPA).

en: Embed code snippet for your HTML or Frontend Application
uk: Вставте сниппет в ваш HTML код або Frontend додаток

en: More {0}
uk: Більше {0}

en: examples on GitHub
uk: приклади на GitHub

en: Enable sharing
uk: Включити загальний доступ

en: Disable this public link?
uk: Відключити цю публічну посилання?

en: This will cause the existing link to stop working. You can re-enable it, but when you do it will be a different link.
uk: Це отлючіт працездатність існуючої посилання. Ви можете повторно включити її, але при цьому буде створено нову посилання.

en: Public link
uk: публічна посилання

en: Share this {0} with people who don't have a Metabase account using the URL below:
uk: Поділитися {0} з людьми, якими не мають облікових записів в Metabase використовуючи посилання нижче:

en: Public embed
uk: Вбудувати в режимі загального доступу

en: Embed this {0} in blog posts or web pages by copying and pasting this snippet:
uk: Вбудуйте {0} в повідомлення блогу чи веб-сторінки, скопіювавши і вставивши наступний сниппет:

en: Embed this {0} in an application
uk: Вбудувати {0} в додаток

en: By integrating with your application server code, you can provide a secure stats {0} limited to a specific user, customer, organization, etc.
uk: Ви можете інтегрувати в серверну частину коду вашої програми безпечну статистику {0}, обмежену конкретним користувачем, покупцем, організацією і т.п.

en: Remove attachment
uk: Видалити додаток

en: Attach file with results
uk: Прикріпити файл з результатами

en: This question will be added as a file attachment
uk: Цей запит буде додано у вигляді прикріпленого файлу

en: This question won't be included in your Pulse
uk: Цей запит не може бути включений в Пульс

en: This pulse will no longer be emailed to {0} {1}
uk: Цей Пульс більше не буде відправлятися на email {0} {1}

en: {0} address | {0} addresses
uk[0]: {0} Адреса
uk[1]: {0} Адреси
uk[2]: {0} Адрес
uk[3]: {0} Адреси

en: Slack channel {0} will no longer get this pulse {1}
uk: Канал Slack {0} більше не буде отримувати цей пульс {1}

en: Channel {0} will no longer receive this pulse {1}
uk: Канал {0} більше не буде отримувати цей пульс {1}

en: Edit pulse
uk: Змінити пульс

en: What's a Pulse?
uk: Що таке Пульс?

en: Got it
uk: Зрозуміло

en: Where should this data go?
uk: Куди слід відправити ці дані?

en: Unarchiving…
uk: Розархівація ...

en: Unarchive failed
uk: Не вдалося розархівувати

en: Unarchived
uk: Розархівовано

en: Create pulse
uk: Створити Пульс

en: Attachment
uk: Додаток

en: Heads up
uk: Увага

en: We'll show the first 10 columns and 20 rows of this table in your Pulse. If you email this, we'll add a file attachment with all columns and up to 2,000 rows.
uk: Ми покажемо перші 10 колонок і 20 рядків цієї таблиці у вашому Пульсі. Якщо ви це відправите email, ми додамо у вкладення файл з таблицею до 2000 рядків і з усіма колонками.

en: Raw data questions can only be included as email attachments
uk: Запити з вихідними даними можуть бути включені тільки як файли

en: Looks like this pulse is getting big
uk: Схоже що цей Пульс стає занадто великим

en: We recommend keeping pulses small and focused to help keep them digestible and useful to the whole team.
uk: Ми рекомендуємо залишати Пульси невеликими і цілеспрямованими, щоб зробити їх легкими для використання та корисний для всієї команди.

en: Pick your data
uk: Виберіть дані

en: Choose questions you'd like to send in this pulse
uk: Виберіть запити, які будуть надіслані в цьому Пульс

en: Emails
uk: Електронні адреси

en: Slack messages
uk: повідомлення Slack

en: Sent
uk: Відправлено

en: {0} will be sent at
uk: {0} Буде відправлено на

en: Messages
uk: Повідомлення

en: Send email now
uk: Надіслати Email прямо зараз

en: Send to {0} now
uk: Надіслати {0} прямо зараз

en: Sending…
uk: Відправлення ...

en: Sending failed
uk: Не вдалося відправити

en: Didn’t send because the pulse has no results.
uk: Не відправлено, тому що Пульс не містить результатів.

en: Pulse sent
uk: Пульс відправлений

en: {0} needs to be set up by an administrator.
uk: {0} Має бути налагоджене адміністратором.

en: Which collection should this pulse live in?
uk: В якій збірці повинна знаходитись цей Пульс?

en: Name your pulse
uk: Дайти ім'я вашому Пульсу

en: Give your pulse a name to help others understand what it's about
uk: Дайте назву вашому Пульсу, щоб інші люди зрозуміли про що він

en: Important metrics
uk: Важливі метрики

en: Skip if no results
uk: Пропустити якщо немає результатів

en: Skip a scheduled Pulse if none of its questions have any results
uk: Пропустити заплановану відправку Пульсу якщо жоден із запитів не містить результатів

en: Enter email addresses you'd like this data to go to
uk: Вкажіть email адреси на які ви б хотіли відправити ці дані

en: Help everyone on your team stay in sync with your data.
uk: Допоможіть вашій команді залишатися в курсі змін ваших даних.

en: Pulses let you send data from Metabase to email or Slack on the schedule of your choice.
uk: Пульси дозволяють відправляти дані з Metabase по електронній пошті або в Slack за заданим вами розкладом.

en: After {0}
uk: Після {0}

en: Before {0}
uk: До {0}

en: Is Empty
uk: Порожнє

en: Not Empty
uk: Не порожнє

en: All Time
uk: Весь час

en: Apply
uk: застосувати

en: View {0}
uk: Переглянути {0}

en: Compare this with all rows in the table
uk: Порівняти з усіма рядками в таблиці

en: Analyze the results of this Query
uk: Проаналізовано результати цього запиту

en: Count of rows by time
uk: Кількість рядків по часу

en: Break out by {0}
uk: Розбити по {0}

en: Summarize this segment
uk: Резюмувати цей сегмент

en: View this as a table
uk: Переглянути як таблицю

en: View the underlying {0} records
uk: Подивитися {0} пов'язані записи

en: X-Ray this question
uk: Просканувати цей запит

en: these
uk: ці

en: this
uk: це

en: Compare {0} {1} to the rest
uk: Порівняти {0} {1} з іншим

en: Distribution
uk: поширення

en: View details
uk: Переглянути деталі

en: View this {0}'s {1}
uk: Переглянути {0} {1}

en: Ascending
uk: За зростанням

en: Descending
uk: По спаданню

en: over time
uk: по часу

en: Avg
uk: середнє

en: Distincts
uk: унікальні

en: View this {0} | View these {0}
uk[0]: Показати {0}
uk[1]: Показати {0}
uk[2]: Показати {0}
uk[3]: Показати {0}

en: Zoom in
uk: Наблизити

en: Custom Expression
uk: Довільний вираз

en: Common Metrics
uk: Загальні метрики

en: Name (optional)
uk: Ім'я (не обов'язково)

en: Choose an aggregation
uk: Виберіть агрегацію

en: Set up your own alert
uk: Налаштування власне попередження

en: Unsubscribing...
uk: Відписка ...

en: Failed to unsubscribe
uk: Помилка при її анулювання

en: Unsubscribe
uk: Відмовитися

en: No channel
uk: немає каналу

en: Okay, you're unsubscribed
uk: Відмінно, ви відписалися

en: You're receiving {0}'s alerts
uk: Вами отримано {0} попереджень

en: {0} set up an alert
uk: {0} встановив оповіщення

en: alerts
uk: попередження

en: Let's set up your alert
uk: Давайте налаштуємо ваше попередження

en: The wide world of alerts
uk: Неосяжний світ попереджень

en: There are a few different kinds of alerts you can get
uk: Є кілька різних типів попереджень, які ви можете отримати

en: When a raw data question {0}
uk: Коли запит за вихідними даними {0}

en: returns any results
uk: повертати будь-які результати

en: When a line or bar {0}
uk: Коли лінія або ряд {0}

en: crosses a goal line
uk: через лінію мети

en: When a progress bar {0}
uk: Коли прогрес бар {0}

en: reaches its goal
uk: досягне цільового значення

en: Set up an alert
uk: налаштувати попередження

en: Edit your alert
uk: Змінити ваше попередження

en: Edit alert
uk: змінити попередження

en: This alert will no longer be emailed to {0}.
uk: Це попередження більше не буде відправлятися на {0}.

en: Slack channel {0} will no longer get this alert.
uk: Канал Slack {0} більше не буде отримувати дане попередження.

en: Channel {0} will no longer receive this alert.
uk: Канал {0} більше не буде отримувати дане попередження.

en: Delete this alert
uk: Видалити це попередження

en: Stop delivery and delete this alert. There's no undo, so be careful.
uk: Зупинити доставку і видалити це попередження. Дія не може бути скасовано, будьте уважні.

en: Delete this alert?
uk: Видалити це попередження?

en: Alert me when the line…
uk: Попередити мене коли лінія ...

en: Alert me when the progress bar…
uk: Попередити мене коли прогрес ...

en: Goes above the goal line
uk: Перевищить лінію мети

en: Reaches the goal
uk: досягне мети

en: Goes below the goal line
uk: Опуститься нижче лінії цілі

en: Goes below the goal
uk: Опуститься нижче цілі

en: The first time it crosses, or every time?
uk: При першому перетині, або кожен раз?

en: The first time it reaches the goal, or every time?
uk: При першому досягненні мети, або кожен раз?

en: The first time
uk: Перший раз

en: Every time
uk: Кожен раз

en: Where do you want to send these alerts?
uk: Куди ви хочете відправляти дані попередження?

en: Email alerts to:
uk: Надсилати попереджувальні на:

en: {0} Goal-based alerts aren't yet supported for charts with more than one line, so this alert will be sent whenever the chart has {1}.
uk: {0} Повідомлення засновані на цілях ще не підтримуються для графіків з більш ніж однієї кривої. Отже це повідомлення буде надіслано як тільки значення графіка досягне {1}.

en: results
uk: результати

en: {0} This kind of alert is most useful when your saved question doesn’t {1} return any results, but you want to know when it does.
uk: {0} Це повідомлення особливо корисно коли ваш збережений питання не {1} повертає ніяких результатів, але ви хочете знати коли це станеться.

en: Tip
uk: Підказка

en: usually
uk: зазвичай

en: Pick a segment or table
uk: Прикріпіть сегмент або таблицю

en: Select a database
uk: Виберіть базу даних

en: Select...
uk: Вибрати ...

en: Select a table
uk: Виберіть таблицю

en: No tables found in this database.
uk: У цій базі даних не знайдено жодної таблиці.

en: Is a question missing?
uk: Якщо пропустити запит?

en: Learn more about nested queries
uk: Дізнатися більше про вкладених запитах

en: Fields
uk: поля

en: No segments were found.
uk: Сегменти не знайдені.

en: Find a segment
uk: знайти сегмент

en: View less
uk: менше

en: View more
uk: більше

en: Pick a field to sort by
uk: Виберіть поле для сортування

en: Sort
uk: Сортувати

en: Row limit
uk: Кількість рядків

en: Unknown Field
uk: невідоме поле

en: field
uk: поле

en: Matches
uk: збіги

en: Add filters to narrow your answer
uk: Додайте фільтри щоб скоротити результати запиту

en: Add a grouping
uk: Додати групування

en: Data
uk: Дані

en: Filtered by
uk: відфільтровано по

en: View
uk: Перегляд

en: Grouped By
uk: згруповано за

en: None
uk: Нічого

en: This question is written in {0}.
uk: Цей запит написаний в {0}.

en: Hide Editor
uk: Приховати редактор

en: Hide Query
uk: Приховати Запит

en: Open Editor
uk: Відкрити редактор

en: Show Query
uk: Показати Запит

en: This metric has been retired.  It's no longer available for use.
uk: Ця метрика була видалена. Вона більш недоступна для використання.

en: Download full results
uk: Завантажити повні результати.

en: Download this data
uk: Завантажити ці дані

en: Warning
uk: Попередження

en: Your answer has a large number of rows so it could take a while to download.
uk: Ваш результат містить велику кількість рядків і займе якийсь час на завантаження.

en: The maximum download size is 1 million rows.
uk: Максимальний розмір завантажених 1 мільйон рядків.

en: Edit question
uk: Змінити запит

en: SAVE CHANGES
uk: ЗБЕРЕГТИ ЗМІНИ

en: CANCEL
uk: СКАСУВАТИ

en: Move question
uk: Перемістити запит

en: Which collection should this be in?
uk: Яка колекція повинна бути тут?

en: Variables
uk: Змінні

en: Learn about your data
uk: Дізнатися про свої дані

en: Alerts are on
uk: попередження про

en: started from
uk: починаючи з

en: native query
uk: нативний запит

en: Not Supported
uk: Не підтримується

en: View the {0}
uk: Переглянути {0}

en: Switch to {0}
uk: Переключитися на {0}

en: Switch to Builder
uk: Переключитися в Майстер запитів

en: {0} for this question
uk: {0} для цього запиту

en: Convert this question to {0}
uk: Перетворити цей запит в {0}

en: This question will take approximately {0} to refresh
uk: Оновлення запиту займе {0}

en: Updated {0}
uk: Оновлене {0}

en: row | rows
uk[0]: рядок
uk[1]: рядок
uk[2]: рядок
uk[3]: рядок

en: Showing first {0} {1}
uk: Перегляд перших {0} {1}

en: Showing {0} {1}
uk: Перегляд {0} {1}

en: Doing science
uk: наукові дослідження

en: If you give me some data I can show you something cool. Run a Query!
uk: Якщо ви дасте мені дані я зможу показати щось круте. Запустіть запит!

en: How do I use this thing?
uk: Як це використовувати?

en: Get Answer
uk: Отримати відповідь

en: It's okay to play around with saved questions
uk: Це нормально, коли можна грати зі збереженими питаннями

en: You won't make any permanent changes to a saved question unless you click the edit icon in the top-right.
uk: Ви не будете вносити будь-які постійні зміни в збережений запит, якщо не клацнете значок редагування в правому верхньому куті.

en: Search for
uk: Пошук

en: Advanced...
uk: Розширений ...

en: Sorry. Something went wrong.
uk: Просимо вибачення. Щось пішло не так.

en: Group time by
uk: Групувати час по

en: Your question took too long
uk: Ваш запит займає надто багато часу

en: We didn't get an answer back from your database in time, so we had to stop. You can try again in a minute, or if the problem persists, you can email an admin to let them know.
uk: Ми не отримали відповідь від Вашої бази даних вчасно, так що нам довелося зупинитися. Ви можете спробувати ще раз через пару хвилин, або якщо проблема зберігається оповістити адміністратора по електронній пошті

en: We're experiencing server issues
uk: У нас складнощі з сервером

en: Try refreshing the page after waiting a minute or two. If the problem persists we'd recommend you contact an admin.
uk: Спробуйте оновити сторінку, почекавши одну-дві хвилини. Якщо проблема повториться, рекомендуємо звернутися до адміністратора.

en: There was a problem with your question
uk: З вашим запитів виникла проблема

en: Most of the time this is caused by an invalid selection or bad input value. Double check your inputs and retry your query.
uk: У більшості випадків це пов'язано з помилкою вибору або введеного значення. Перевірте дані та повторіть запит.

en: This may be the answer you’re looking for. If not, try removing or changing your filters to make them less specific.
uk: Можливо, ми знайшли те, що ви шукали. Якщо немає, спробуйте скасувати або змінити фільтри, зробивши їх менш суворими.

en: You can also {0} when there are some results.
uk: Ми також можете {0} після отримання результату.

en: get an alert
uk: отримати попередження

en: Back to last run
uk: Повернутися до останнього запуску

en: Visualization
uk: Візуалізація

en: No description set.
uk: Опис не задано.

en: Use for current question
uk: Використовувати поточний запит.

en: Potentially useful questions
uk: Потенційно корисні запити.

en: Group by {0}
uk: Групувати за {0}

en: Sum of all values of {0}
uk: Сума всіх значень {0}

en: All distinct values of {0}
uk: Унікальні значення {0}

en: Number of {0} grouped by {1}
uk: Число {0} згрупованих за {1}

en: Data Reference
uk: Відповідність Даних

en: Learn more about your data structure to ask more useful questions
uk: Дізнайтеся більше про структуру ваших даних для створення корисних запитів

en: Could not find the table metadata prior to creating a new question
uk: Не вдалося знайти метадані таблиці до створення нового питання

en: See {0}
uk: Подивитися {0}

en: Metric Definition
uk: Визначення Метрики

en: Filter by {0}
uk: Відфільтровано по {0}

en: Number of {0}
uk: Число {0}

en: See all {0}
uk: Дивитися всі {0}

en: Segment Definition
uk: визначення сегмента

en: An error occurred loading the table
uk: При завантаженні таблиці сталася помилка

en: See the raw data for {0}
uk: Подивитися вихідні дані для {0}

en: More
uk: більше

en: Invalid expression
uk: некоректне вираз

en: unknown error
uk: невідома помилка

en: Field formula
uk: Формула поля

en: Think of this as being kind of like writing a formula in a spreadsheet program: you can use numbers, fields in this table, mathematical symbols like +, and some functions. So you could type something like Subtotal - Cost.
uk: Подумайте про це як про те, як написати формулу в програмі для роботи з електронними таблицями: ви можете використовувати числа, поля таблиці, математичні символи, такі як +, і деякі функції. Таким чином, ви можете ввести щось на зразок Subtotal - Cost.

en: Learn more
uk: Дізнатися більше

en: Give it a name
uk: Дати ім'я

en: Something nice and descriptive
uk: Що-небудь чудове і зрозуміле

en: Add a custom field
uk: Додати довільне поле

en: Include {0}
uk: Включаючи {0}

en: Case sensitive
uk: Чутливе до регістру

en: today
uk: сьогодні

en: this week
uk: на цьому тижні

en: this month
uk: у цьому місяці

en: this year
uk: в цьому році

en: this minute
uk: в цю хвилину

en: this hour
uk: в цьому годині

en: not implemented {0}
uk: не реалізоване {0}

en: true
uk: істина

en: false
uk: брехня

en: Add filter
uk: Додати фільтр

en: Item
uk: елемент

en: Previous
uk: Попередній

en: Current
uk: Поточний

en: On
uk: на

en: Enter desired number
uk: Введіть бажаний номер

en: Empty
uk: Пусто

en: Find a value
uk: знайти значення

en: Hide calendar
uk: приховати календар

en: Show calendar
uk: Показати календар

en: You can enter multiple values separated by commas
uk: Ви можете ввести безліч значень, розділених комою

en: Enter desired text
uk: Введіть бажаний текст

en: Try it
uk: Спробувати

en: What's this for?
uk: Для чого це?

en: Variables in native queries let you dynamically replace values in your queries using filter widgets or through the URL.
uk: Змінні в прямих запитах дозволяють динамічно замінювати значення у ваших запитах за допомогою віджетів фільтрів або через URL-адресу.

en: {0} creates a variable in this SQL template called "variable_name". Variables can be given types in the side panel, which changes their behavior. All variable types other than "Field Filter" will automatically cause a filter widget to be placed on this question; with Field Filters, this is optional. When this filter widget is filled in, that value replaces the variable in the SQL template.
uk: {0} створює змінну в цьому шаблоні SQL з ім'ям "variable_name". Змінні можуть бути задані типами на бічній панелі, що змінює їх поведінку. Всі типи змінних, відмінні від "Фільтр поля", автоматично викликають віджет фільтра з цього питання; з "Фільтром поля" це необов'язково. При заповненні цього віджет фільтра, це значення замінює змінну в шаблоні SQL.

en: Field Filters
uk: Фільтри поля

en: Giving a variable the "Field Filter" type allows you to link SQL cards to dashboard filter widgets or use more types of filter widgets on your SQL question. A Field Filter variable inserts SQL similar to that generated by the GUI query builder when adding filters on existing columns.
uk: Фільтр поля дозволяє зв'язати SQL запити із фільтрами дашборду або використовувати додаткові типи фільтрів у SQL запитах. Фільтр вставляє SQL подібний до того, який генерується візуальним редактором запитів коли ви додаєте фільтри до існуючих стовпчиків.

en: When adding a Field Filter variable, you'll need to map it to a specific field. You can then choose to display a filter widget on your question, but even if you don't, you can now map your Field Filter variable to a dashboard filter when adding this question to a dashboard. Field Filters should be used inside of a "WHERE" clause.
uk: Фільтр поля необхідно зв'язати з певним полем. Після цього ви зможете відобразити фільтр для вашого запиту, але навіть якщо ви цього не зробите, ви зможете використовувати цю зміну для фільтрів у дашбордах. Фільтр поля має використовуватися всередині блоку WHERE.

en: Optional Clauses
uk: Опціональні положення

en: brackets around a {0} create an optional clause in the template. If "variable" is set, then the entire clause is placed into the template. If not, then the entire clause is ignored.
uk: Дужки навколо {0} створюють опциональне положення в шаблоні. Якщо "Змінна" встановлена, тоді все положення включається в шаблон. Якщо ні - все положення ігнорується.

en: To use multiple optional clauses you can include at least one non-optional WHERE clause followed by optional clauses starting with "AND".
uk: Для використання декількох опціональних положень, ви можете включити принаймні одне обов'язкове положення WHERE, доповнивши його опціональними через "AND".

en: Read the full documentation
uk: Ознайомитися з повною документацією

en: Filter label
uk: Тема фільтра

en: Variable type
uk: Тип змінної

en: Text
uk: Текст

en: Date
uk: Дата

en: Field Filter
uk: Фільтр поля

en: Field to map to
uk: сполучні поля

en: Filter widget type
uk: Тип фільтра віджета

en: Required?
uk: Обов'язково?

en: Default filter widget value
uk: Значення за замовчуванням для фільтра віджета

en: Archive this question?
uk: Перемістити цей запит в архів?

en: This question will be removed from any dashboards or pulses using it.
uk: Цей запит буде видалено з дашбордів та пульсів, куди його додали.

en: Question
uk: Запит

en: Pick a question to add
uk: Оберіть запит

en: You are editing this page
uk: Ви редагуєте цю сторінку

en: See this {0}
uk: Подивитися {0}

en: A subset of
uk: безліч

en: Select a field type
uk: Виберіть тип поля

en: No field type
uk: Ні типу поля

en: by
uk: по

en: Field type
uk: Тип поля

en: Select a Foreign Key
uk: Виберіть зовнішній ключ

en: View the {0} formula
uk: Переглянути формулу {0}

en: Why this {0} is important
uk: Чому {0} є важливим

en: Why this {0} is interesting
uk: Чому {0} видався цікавим

en: Nothing important yet
uk: Поки нічого важливого

en: Nothing interesting yet
uk: Поки нічого цікавого

en: Things to be aware of about this {0}
uk: Що потрібно знати про {0}

en: Nothing to be aware of yet
uk: Поки нічого не відомо

en: Explore this metric
uk: дослідити метрику

en: View this metric
uk: переглянути метрику

en: By {0}
uk: {0}

en: Remove item
uk: видалити елемент

en: Why is this dashboard the most important?
uk: Чому цей дашборд найважливіший?

en: What is useful or interesting about this {0}?
uk: Що буде цікаво чи корисно знати про {0}?

en: Write something helpful here
uk: Напишіть тут що-небудь корисне

en: Is there anything users of this dashboard should be aware of?
uk: Чи є що-небудь, про що користувачі цього дашборду мають знати?

en: Anything users should be aware of about this {0}?
uk: Чи є що-небудь, про що користувачі повинні знати щодо {0}?

en: Which 2-3 fields do you usually group this metric by?
uk: За якими 2-3 полях ви зазвичай группируете дану метрику?

en: This is the perfect place to start if you’re new to your company’s data, or if you just want to check in on what’s going on.
uk: Це ідеальне місце для початку ознайомлення з даними вашої організації або щоб просто дізнатися що до чого.

en: Most useful fields to group this metric by
uk: Найкорисніші поля, за якими можна групувати цю метрику

en: Reason for changes
uk: причини зміни

en: Leave a note to explain what changes you made and why they were required
uk: Залиште опис, щоб пояснити які зміни Ви зробили і чому вони необхідні

en: Why this database is interesting
uk: Чому ця база даних може бути цікава

en: Things to be aware of about this database
uk: Що потрібно знати про цю базі даних

en: Databases and tables
uk: Бази даних і таблиці

en: Details
uk: Деталі

en: Tables in {0}
uk: Таблиці в {0}

en: Actual name in database
uk: Справня назва в базі даних

en: Why this field is interesting
uk: Чому це поле може бути цікаво

en: Things to be aware of about this field
uk: Що потрібно знати про це поле

en: Data type
uk: Тип даних

en: Fields in this table will appear here as they're added
uk: Поля в цій таблицю з'являться після їх додавання

en: Fields in {0}
uk: Поля в {0}

en: Field name
uk: Назва поля

en: X-ray this field
uk: Просканувати це поле

en: Metabase is no fun without any data
uk: Metabase стає марним якщо немає ніяких даних

en: Your databases will appear here once you connect one
uk: Ваша база даних з'явиться тут після підключення

en: Databases will appear here once your admins have added some
uk: Бази даних з'явиться тут після додавання адміністраторами

en: Connect a database
uk: Підключити базу даних

note: #-#-#-#-#  metabase-backend.pot (metabase)  #-#-#-#-# cum-count and cum-sum get names for count and sum, respectively (see explanation in `aggregation-name`)
en: Count of {0}
uk: Кількість {0}

en: See raw data for {0}
uk: Подивитися вихідні дані для {0}

en: Why this table is interesting
uk: Чому ця таблиця може бути цікава

en: Things to be aware of about this table
uk: Що потрібно знати про цю таблиці

en: Tables in this database will appear here as they're added
uk: Таблиці в цій базі даних з'являться після додавання

en: Questions about this table will appear here as they're added
uk: Запити про цю таблиці з'являться після додавання

en: Questions about {0}
uk: Запити про {0}

en: Created {0} by {1}
uk: Створено {0} користувачем {1}

en: Fields in this table
uk: Поля в цій таблиці

en: Questions about this table
uk: Запити про цю таблиці

en: Help your team get started with your data.
uk: Допоможіть вашій команді з вашими даними.

en: Show your team what’s most important by choosing your top dashboard, metrics, and segments.
uk: Покажіть вашій команді найбільш важливе, вибравши найкращі дашборди, метрики і сегменти.

en: Get started
uk: почнемо

en: Our most important dashboard
uk: Наш найважливіший дашборд

en: Numbers that we pay attention to
uk: Числа, які потребують уваги

en: Metrics are important numbers your company cares about. They often represent a core indicator of how the business is performing.
uk: Метрики - це важливі для компанії показники. Вони часто являють собою основні показники того, як працює бізнес.

en: See all metrics
uk: Подивитися всі метрики

en: Segments and tables
uk: Сегменти і таблиці

en: Tables
uk: таблиці

en: Segments and tables are the building blocks of your company's data. Tables are collections of the raw information while segments are specific slices with specific meanings, like {0}
uk: Сегменти і таблиці є складовими блоками даних вашої компанії. Таблиці є збіркою необробленої інформації, а сегменти - це конкретні зрізи зі специфічними значеннями, наприклад {0}

en: Tables are the building blocks of your company's data.
uk: Таблиці є складовими блоками даних вашої компанії.

en: See all segments
uk: Подивитися всі сегменти

en: See all tables
uk: Подивитися всі таблиці

en: Other things to know about our data
uk: Інші речі, які потрібно знати про наших даних

en: Find out more
uk: знайти більше

en: A good way to get to know your data is by spending a bit of time exploring the different tables and other info available to you. It may take a while, but you'll start to recognize names and meanings over time.
uk: Хороший спосіб познайомитися з вашими даними - витратити трохи часу на вивчення різних таблиць та іншої інформації, доступної вам. Це може зайняти деякий час, але ви з часом ви станете дізнаватися їх назви та значення.

en: Explore our data
uk: дослідити дані

en: Have questions?
uk: Залишилися питання?

en: Contact {0}
uk: Зв'яжіться з {0}

en: Help new Metabase users find their way around.
uk: Допоможіть новим користувачам Metabase знайти свій шлях.

en: The Getting Started guide highlights the dashboard, metrics, segments, and tables that matter most, and informs your users of important things they should know before digging into the data.
uk: У керівництві Getting Started основна увага приділяється панелі, метрик, сегментам і таблицями, які інформують ваших користувачів про важливі речі, які вони повинні знати, перш ніж вникати в дані.

en: Is there an important dashboard for your team?
uk: Чи важливий цей дашборд для вашої команди?

en: Create a dashboard now
uk: Створити дашборд просто зараз

en: What is your most important dashboard?
uk: Який дашборд найбільш важливий?

en: Do you have any commonly referenced metrics?
uk: Чи є у вас які-небудь часто згадувані метрики?

en: Learn how to define a metric
uk: Дізнайтеся як визначити метрику

en: What are your 3-5 most commonly referenced metrics?
uk: Які ваші 3-5 найбільш часто згадувані метрики?

en: Add another metric
uk: Додати іншу метрику

en: Do you have any commonly referenced segments or tables?
uk: Чи є у вас які-небудь часто згадувані сегменти або таблиці?

en: Learn how to create a segment
uk: Дізнайтеся як створити сегмент

en: What are 3-5 commonly referenced segments or tables that would be useful for this audience?
uk: Які 3-5 часто згадуваних сегментів або таблиць, які були б корисні для цієї аудиторії?

en: Add another segment or table
uk: Додати ще один сегмент або таблицю

en: Is there anything your users should understand or know before they start accessing the data?
uk: Чи є що-небудь, що ваші користувачі повинні розуміти або знати, перш ніж вони отримають доступ до даних?

en: What should a user of this data know before they start accessing it?
uk: Що повинен знати користувач про ці дані перед тим, як до них звертатися?

en: E.g., expectations around data privacy and use, common pitfalls or misunderstandings, information about data warehouse performance, legal notices, etc.
uk: Наприклад, очікування щодо конфіденційності та використання даних, типові помилки або непорозуміння, інформація про продуктивність сховища даних, яке правове повідомлення і т.д.

en: Is there someone your users could contact for help if they're confused about this guide?
uk: Чи можуть користувачі до вас звертатися при виникненні питань?

en: Who should users contact for help if they're confused about this data?
uk: З ким повинні пов'язувати користувачі для допомоги при виникненні питань за даними?

en: Please enter a revision message
uk: Будь ласка, додайте повідомлення ревізії

en: Why this Metric is interesting
uk: Чому ця Метрика може бути цікавою

en: Things to be aware of about this Metric
uk: Що потрібно знати про цю метриці

en: How this Metric is calculated
uk: Як розраховується ця метрика

en: Nothing on how it's calculated yet
uk: Поки нічого не розраховане

en: Other fields you can group this metric by
uk: Інші поля, за якими ви можете групувати цю метрику

en: Fields you can group this metric by
uk: Метрика може бути згрупована за такими полями

en: Metrics are the official numbers that your team cares about
uk: Метрики це офіційні цифри, якими опікується ваша команда

en: Metrics will appear here once your admins have created some
uk: Метрики будуть з'являтися тут як тільки ваші адміни їх зроблять

en: Learn how to create metrics
uk: Дізнайтеся як створити метрику

en: Questions about this metric will appear here as they're added
uk: Запити про цю метриці з'являться після їх додавання

en: There are no revisions for this metric
uk: Дана метрика не містить ревізій

en: Revision history for {0}
uk: Історія ревізій {0}

en: X-ray this metric
uk: Просканувати цю метрику

en: Why this Segment is interesting
uk: Чому цей сегмент цікавий

en: Things to be aware of about this Segment
uk: Що потрібно знати про цей сегмент

en: Segments are interesting subsets of tables
uk: Сегменти є цікавими підмножинами таблиць

en: Defining common segments for your team makes it even easier to ask questions
uk: Визначення загальних сегментів для вашої команди спрощує створення запитів

en: Segments will appear here once your admins have created some
uk: Сегменти з'являться тут після того як адміністратори їх створять

en: Learn how to create segments
uk: Дізнайтеся як створювати сегменти

en: Questions about this segment will appear here as they're added
uk: Запити про цей сегмент з'являться тут після їх додавання

en: There are no revisions for this segment
uk: Даний сегмент не містить ревізій

en: Fields in this segment
uk: Поля в цьому сегменті

en: Questions about this segment
uk: Запити з цим сегментом

en: X-ray this segment
uk: Просканувати цей сегмент

en: Login
uk: Логін

en: Search
uk: Пошук

en: Dashboard
uk: Дашборд

en: New Question
uk: Нове питання

en: Select the type of Database you use
uk: Виберіть тип бази даних

en: Add your data
uk: Додайте свої дані

en: I'll add my own data later
uk: Я додам дані пізніше

en: Connecting to {0}
uk: Підключення до {0}

en: You’ll need some info about your database, like the username and password. If you don’t have that right now, Metabase also comes with a sample dataset you can get started with.
uk: Вам необхідно деяка інформація про вашу базі даних, така як ім'я користувача і пароль. Якщо у вас неї її прямо зараз - Metabase поставляється з набором тестових даних, з яким ви можете почати.

en: I'll add my data later
uk: Я додам мої дані пізніше

en: Control automatic scans
uk: Контроль за автоматичним скануванням

en: Usage data preferences
uk: Налаштування використання даних

en: Thanks for helping us improve
uk: Дякую за допомогу в поліпшенні

en: We won't collect any usage events
uk: Ми не хочемо збирати ніякі події використання

en: In order to help us improve Metabase, we'd like to collect certain data about usage through Google Analytics.
uk: Для поліпшення Metabase, ми б хотіли збирати деякі дані по використанню через Google Analytics.

en: Here's a full list of everything we track and why.
uk: Ось повний список всього що ми відстежуємо і чому.

en: Allow Metabase to anonymously collect usage events
uk: Дозволити Metabase збирати анонімні дані про використання

en: Metabase {0} collects anything about your data or question results.
uk: Metabase {0} збирає що або про ваших даних або результатах питань.

en: never
uk: ніколи

en: All collection is completely anonymous.
uk: Всі колекції повністю анонімні.

en: Collection can be turned off at any point in your admin settings.
uk: Колекція може бути відключена в будь-який момент в налаштуваннях адміністратора.

en: If you feel stuck
uk: Якщо ви застрягли

en: our getting started guide
uk: Наше керівництво по початку роботи

en: is just a click away.
uk: всього в одному кліці від вас.

en: Welcome to Metabase
uk: Ласкаво просимо в Metabase

en: Looks like everything is working. Now let’s get to know you, connect to your data, and start finding you some answers!
uk: Схоже, все працює. Тепер давайте познайомимося ближче: налаштуйте підключення до даних і підемо шукати відповіді!

en: Let's get started
uk: почнемо

en: You're all set up!
uk: Все налаштоване!

en: Take me to Metabase
uk: Покажіть мені Metabase

en: What should we call you?
uk: Як ми можемо вас називати?

en: Hi, {0}. nice to meet you!
uk: Привіт, {0}. Раді вас бачити!

en: Create a password
uk: Новий пароль

en: Shhh...
uk: Тссс ...

en: Confirm password
uk: Підтвердження пароля

en: Shhh... but one more time so we get it right
uk: Тсс ... але ще раз, щоб напевно

en: Your company or team name
uk: Назва вашої компанії або команди

en: Department of awesome
uk: Департамент

en: Metabot is admiring your integers…
uk: Metabot захоплюється вашими числами ...

en: Metabot is performing billions of differential equations…
uk: Metabot виконує мільярди диференціальних рівнянь ...

en: Metabot is doing science…
uk: Metabot виконує наукові дослідження ...

en: Metabot is checking out your metrics…
uk: Metabot перевіряє ваші метрики ...

en: Metabot is looking for trends and outliers…
uk: Metabot шукає тренди і аномалії ...

en: Metabot is consulting the quantum abacus…
uk: Metabot консультується з квантовими рахунками ...

en: Metabot is feeling pretty good about all this…
uk: Metabot'у все це дуже подобається ...

en: We’ll show you some interesting explorations of your data in
    just a few minutes.
uk: Ми покажемо вам кілька цікавих результатів наших досліджень через кілька хвилин.

en: This seems to be taking a while. In the meantime, you can check out one of these example explorations to see what Metabase can do for you.
uk: Здається, це займе трохи більше часу, ніж очікувалося. А поки ви можете подивитися приклади досліджень, які Metabase може робити за вас.

en: I took a look at the data you just connected, and I have some explorations of interesting things I found. Hope you like them!
uk: Я подивився на дані і ось що цікаве я можу про них сказати. Сподіваюся вам сподобається!

en: I'm done exploring for now
uk: Все, поки вистачить досліджень

en: Welcome to the Query Builder!
uk: Ласкаво просимо в Будівник Запитів!

en: The Query Builder lets you assemble questions (or "queries") to ask about your data.
uk: Майстер Запитів дозволить підготувати питання (по-іншому "запити") про ваших даних.

en: Tell me more
uk: розповісти більше

en: Start by picking the table with the data that you have a question about.
uk: Почніть з вибору таблиці, про дані якої ви хотіли б задати питання.

en: Go ahead and select the "Orders" table from the dropdown menu.
uk: Спробуйте вибрати талбіцу "Замовлення" зі списку.

en: Filter your data to get just what you want.
uk: Відфільтруйте дані щоб отримати те, що хочете.

en: Click the plus button and select the "Created At" field.
uk: Натисніть кнопку "плюс" і виберіть поле "Створено".

en: Here we can pick how many days we want to see data for, try 10
uk: Тут ви можете вибрати скільки днів хочете бачити дані, введіть, наприклад, 10

en: Here's where you can choose to add or average your data, count the number of rows in the table, or just view the raw data.
uk: Тут можна додати або усереднити дані, підрахувати кількість рядків у таблиці або просто переглянути необроблені дані.

en: Try it: click on <strong>Raw Data</strong> to change it to <strong>Count of rows</strong> so we can count how many orders there are in this table.
uk: Спробуйте: натисніть на <strong> Вихідні дані </ strong> щоб поміняти їх на <strong> Показати # </ strong>, тоді ми зможемо порахувати скільки замовлень в цій таблиці.

en: Add a grouping to break out your results by category, day, month, and more.
uk: Додайте групування для розбивки результатів по категоріям, дням, місяцям і т.д.

en: Let's do it: click on <strong>Add a grouping</strong>, and choose <strong>Created At: by Week</strong>.
uk: Просто зробіть це: натисніть на <strong> Додати группіовку </ strong>, і виберіть <strong> Дата створення: по тижню </ strong>

en: Click on "by day" to change it to "Week."
uk: Натисніть "по днях" щоб змінити на "Тиждень".

en: Run Your Query.
uk: Виконати ваш запит.

en: You're doing so well! Click <strong>Run query</strong> to get your results!
uk: Все готово! Натисніть <strong> Запустити запит </ strong> для отримання результатів!

en: You can view your results as a chart instead of a table.
uk: Ви можете переглядати ваші результати у вигляді графіка замість таблиці.

en: Everbody likes charts! Click the <strong>Visualization</strong> dropdown and select <strong>Line</strong>.
uk: Всі люблять графіки! Натисніть на випадаючому списку <strong> Візуалізація </ strong> і виберіть <strong> Лінія </ strong>.

en: Well done!
uk: Зроблено!

en: That's all! If you still have questions, check out our
uk: Це все! Якщо у вас залишилися питання, ознайомтеся з нашим

en: User's Guide
uk: Інструкція користувача

en: Have fun exploring your data!
uk: Веселіться, досліджуючи свої дані!

en: Thanks
uk: Дякуємо

en: Save Your Questions
uk: Зберегти ваші запити

en: By the way, you can save your questions so you can refer to them later. Saved Questions can also be put into dashboards or Pulses.
uk: До речі, ви можете зберегти свої запити та посилатися на них пізніше. Збережені запити також можна додати на дашборд чи у розсилку.

en: Sounds good
uk: Звучить чудово

en: Whoops!
uk: Ууууупс!

en: Sorry, it looks like something went wrong. Please try restarting the tutorial in a minute.
uk: Просимо вибачення, але щось пішло не так. Спробуйте почати навчання заново через хвилину.

en: Password updated successfully!
uk: Пароль успішно змінено!

en: Account updated successfully!
uk: Обліковий запис успішно змінена!

en: Current password
uk: Поточний пароль

en: Sign in with Google Email address
uk: Увійти за допомогою облікового запису Google

en: User Details
uk: Деталі користувача

en: Reset to defaults
uk: Скинути по замовчуванню

en: unknown map
uk: невідома карта

en: Grid map requires binned longitude/latitude.
uk: Карта потребує відповідних градусах довготи і широти

en: more
uk: більше

en: Which fields do you want to use for the X and Y axes?
uk: Які поля ви хочете використовувати для осей X і Y?

en: Choose fields
uk: Виберіть поля

en: Save as default view
uk: Зберегти як вид за замовчуванням

en: Draw box to filter
uk: Намалюйте "коробку" для фільтрації

en: Cancel filter
uk: Скасувати фільтр

en: Pin Map
uk: закріпити карту

en: Unset
uk: зняти вибір

en: Rows {0}-{1} of {2}
uk: Записи {0} - {1} з {2}

en: Data truncated to {0} rows.
uk: Дані скорочені до {0} рядків.

en: Could not find visualization
uk: Неможливо знайти візуалізацію

en: Could not display this chart with this data.
uk: Неможливо відобразити графік з поточними даними.

en: No results!
uk: Немає результатів!

en: Still Waiting...
uk: Очікування ...

en: This usually takes an average of {0}.
uk: Це в середньому займає {0}.

en: (This is a bit long for a dashboard)
uk: (Це трохи задовго для дашборду)

en: This is usually pretty fast but seems to be taking awhile right now.
uk: Зазвичай це досить швидке дію, але, здається, зараз це займе більше часу.

en: Select a field
uk: Виберіть поле

en: error
uk: помилка

en: Click and drag to change their order
uk: Натисніть і перетягніть для зміни їх порядку

en: Add fields from the list below
uk: Додати поля до списку нижче

en: less than
uk: менше ніж

en: greater than
uk: більше ніж

en: less than or equal to
uk: менше ніж або дорівнює

en: greater than or equal to
uk: більше ніж або дорівнює

en: equal to
uk: одно

en: not equal to
uk: не дорівнює

en: Conditional formatting
uk: Умовне форматування

en: You can add rules to make the cells in this table change color if
    they meet certain conditions.
uk: Ви можете додати правила щоб поміняти кольори елементів таблиці в залежності від умов.

en: Add a rule
uk: Додати правило

en: Rules will be applied in this order
uk: Правила будуть застосовуватися в цьому порядку

en: Click and drag to reorder.
uk: Натисніть і перетягніть щоб змінити порядок.

en: No columns selected
uk: Стовпці не вибрані

en: Cells in this column will be tinted based on their values.
uk: Клітинки цієї колонки будуть пофарбовані в залежності від їх значень.

en: When a cell in these columns is {0} it will be tinted this color.
uk: Коли осередок в цих колонках буде {0}, вона буде пофарбована в цьому колір.

en: Which columns should be affected?
uk: Які колонки повинні бути змінені?

en: Formatting style
uk: Стиль форматування

en: Single color
uk: один колір

en: Color range
uk: діапазон кольорів

en: When a cell in this column is…
uk: Коли осередок в цій колонці ...

en: …turn its background this color:
uk: переключити фоновий колір в цей колір:

en: Highlight the whole row
uk: Підсвітити всю рядок

en: Colors
uk: кольори

en: Start the range at
uk: Почати діапазон з

en: Smallest value in this column
uk: Найменше значення в цьому стовпці

en: Smallest value in each column
uk: Найменше значення в кожному стовпці

en: Smallest value in all of these columns
uk: Найменше значення у всіх цих шпальтах

en: Custom value
uk: Довільний значення

en: End the range at
uk: закінчити діапазон

en: Largest value in this column
uk: Найбільше значення в цій колонці

en: Largest value in each column
uk: Найбільше значення у всіх колонках

en: Largest value in all of these columns
uk: Найбільше значення у всіх цих колонках

en: Add rule
uk: Додати правило

en: Update rule
uk: Оновити правило

en: Visualization is null
uk: Візуалізація не задана

en: Visualization must define an 'identifier' static variable:
uk: Візуалізація повинна визначати статичну змінну 'identifier':

en: Visualization with that identifier is already registered:
uk: Візуалізація з цим ідентифікатором вже зареєстрована:

en: No visualization for {0}
uk: Немає візуалізації для {0}

en: "{0}" is an unaggregated field: if it has more than one value at a point on the x-axis, the values will be summed.
uk: {0} - НЕ агрегування поле: якщо в точці осі x є більше двох значень - вони будуть підсумовані.

en: This chart type requires at least 2 columns.
uk: Даний тип графіка вимагає як мінімум 2 стовпчика.

en: This chart type doesn't support more than {0} series of data.
uk: Даний тип графіка не підтримує більше ніж {0} наборів даних.

en: Goal
uk: мета

en: Doh! The data from your query doesn't fit the chosen display choice. This visualization requires at least {0} {1} of data.
uk: Ой! Дані із запиту не підходять до обраної візуалізації. Ця візуалізація вимагає мінімум {0}
     {1} даних

en: column
uk: стовпець

en: No dice. We have {0} data {1} to show and that's not enough for this visualization.
uk: Чи не проканает. У нас {0} даних з {1} щоб показати, і цього недостатньо для цієї візуалізації.

en: point | points
uk[0]: крапка
uk[1]: крапка
uk[2]: крапка
uk[3]: крапка

en: Bummer. We can't actually do a pin map for this data because we require both a latitude and longitude column.
uk: Тупик. Ми не зможемо зробити карту з цих даних - потрібна і широта, і довгота.

en: Please configure this chart in the chart settings
uk: Конфігуруйте цю діаграму в налаштуваннях діаграми

en: Edit Settings
uk: Змінити налаштування

en: xValues missing!
uk: X-значення відсутні!

en: X-axis
uk: вісь абсцис

en: Add a series breakout...
uk: Додати розрив серії ...

en: Y-axis
uk: вісь ординат

en: Add another series...
uk: Додати іншу серію ...

en: Bubble size
uk: Розмір бульбашки

en: Line
uk: Лінія

en: Curve
uk: крива

en: Step
uk: крок

en: Show point markers on lines
uk: Показати позначки точок на лініях

en: Stacking
uk: об'єднання

en: Don't stack
uk: Не об'єднувати

en: Stack
uk: об'єднати

en: Stack - 100%
uk: Об'єднати - 100%

en: Show goal
uk: Показати мета

en: Goal value
uk: значення мети

en: Replace missing values with
uk: Замінити відсутні значення на

en: Zero
uk: нуль

en: Nothing
uk: нічого

en: Linear Interpolated
uk: лінійна інтерполяція

en: X-axis scale
uk: Шкала осі абсцис

en: Timeseries
uk: тимчасова шкала

en: Linear
uk: лінійний

en: Power
uk: У ступені

en: Log
uk: лог

en: Histogram
uk: Гістограма

en: Ordinal
uk: порядковий

en: Y-axis scale
uk: Масштаб Y осі

en: Show x-axis line and marks
uk: Показати рядок і мітки по осі x

en: Compact
uk: компактно

en: Rotate 45°
uk: Перевернути на 45 °

en: Rotate 90°
uk: Перевернути на 90 °

en: Show y-axis line and marks
uk: Показати рядок і мітки по осі y

en: Auto y-axis range
uk: Авто діапазон осі ординат

en: Use a split y-axis when necessary
uk: Використовувати розриви школи ординат коли це необхідно

en: Show label on x-axis
uk: Показати мітку на X осі

en: X-axis label
uk: Мітка X осі

en: Show label on y-axis
uk: Показати мітку на Y осі

en: Y-axis label
uk: Мітка Y осі

en: Standard Deviation
uk: Стандартне відхилення

en: Area
uk: Область

en: area chart
uk: область графіка

en: Bar
uk: Гістограма

en: bar chart
uk: гістограма

en: Which fields do you want to use?
uk: Яке поле ви хочете використовувати?

en: Funnel
uk: Воронка

en: Measure
uk: Вимірювання

en: Funnel type
uk: Тип воронки

en: Bar chart
uk: Гістограма

en: line chart
uk: Графік

en: Please select longitude and latitude columns in the chart settings.
uk: Будь ласка виберіть колонки, що містять широту і довготу для настройки графіка.

en: Please select a region map.
uk: Будь ласка виберіть карту регіону.

en: Please select region and metric columns in the chart settings.
uk: Будь ласка виберіть область і стовпці метрик в налаштуваннях графіка.

en: Map
uk: Мапа

en: Map type
uk: Тип карти

en: Region map
uk: Карта регіону

en: Pin map
uk: закріпити карту

en: Pin type
uk: Тип значка

en: Tiles
uk: плитка

en: Markers
uk: маркери

en: Latitude field
uk: поле широти

en: Longitude field
uk: поле довготи

en: Metric field
uk: поле вимірювання

en: Region field
uk: поле регіону

en: Radius
uk: радіус

en: Blur
uk: Розумієте

en: Min Opacity
uk: мінімальна прозорість

en: Max Zoom
uk: максимальне наближення

en: No relationships found.
uk: Зв'язки не знайдені.

en: via {0}
uk: через {0}

en: This {0} is connected to:
uk: {0} пов'язано з:

en: Object Detail
uk: Деталі об'єкту

en: object
uk: об'єкт

en: Total
uk: всього

en: Which columns do you want to use?
uk: Які колонки ви хочете використовувати?

en: Pie
uk: Кругова

en: Dimension
uk: Вимірювання

en: Show legend
uk: Показати легенду

en: Show percentages in legend
uk: Показати процентовку в легенді

en: Minimum slice percentage
uk: Мінімальний процентаж зрізу

en: Goal met
uk: Мета досягнута

en: Goal exceeded
uk: Мета досягнута

en: Goal {0}
uk: Мета {0}

en: Progress visualization requires a number.
uk: Візуалізація прогрес потрібно число.

en: Progress
uk: Прогрес

en: Color
uk: колір

en: Row Chart
uk: лінійна діаграма

en: row chart
uk: лінійна діаграма

en: Separator style
uk: Стиль роздільника

en: Number of decimal places
uk: Кількість десяткових знаків

en: Add a prefix
uk: Додати префікс

en: Add a suffix
uk: Додати суфікс

en: Multiply by a number
uk: Помножити на число

en: Scatter
uk: Точкова

en: scatter plot
uk: точкова діаграма

en: Pivot the table
uk: звід таблиці

en: Visible fields
uk: видимі поля

en: Vertical Alignment
uk: вертикальне вирівнювання

en: Top
uk: верх

en: Middle
uk: середина

en: Bottom
uk: низ

en: Horizontal Alignment
uk: горизонтальне вирівнювання

en: Left
uk: ліво

en: Center
uk: центр

en: Right
uk: право

en: Show background
uk: Показати фон

en: {0} bin | {0} bins
uk[0]: контейнер
uk[1]: контейнеров
uk[2]: контейнеры
uk[3]: контейнер

en: Auto binned
uk: Авт. скомпоновано

en: DELETE /api/alert/:id is deprecated. Instead, change its `archived` value via PUT /api/alert/:id.
uk: Запит DELETE / api / alert /: id застарів. Натомість використовуйте PUT / api / alert /: id для зміни 'archived' значення.

en: invalid show value
uk: некоректне відображається значення

en: invalid value for prefix
uk: некоректне значення для префікса

en: invalid value for rule name
uk: некоректне значення для імені правила

en: value couldn''t be parsed as base64 encoded JSON
uk: значення не може бути перетворено як base64 кодированная JSON рядок

en: Invalid entity type
uk: Некоректний тип сутності

en: Invalid comparison entity type. Can only be one of "table", "segment", or "adhoc"
uk: Некоректний тип для порівняння сутності. Може бути тільки "таблиця", "сегмент" або "на льоту"

en: Error running query to determine Card result metadata:
uk: Помилка виконання запиту для визначення метаданих картки:

en: DELETE /api/card/:id is deprecated. Instead, change its `archived` value via PUT /api/card/:id.
uk: Запит DELETE / api / card /: id застарів. Натомість ?, використовуйте PUT / api / card /: id для зміни 'archived' значення.

en: Invalid field: {0}
uk: Некоректне поле: {0}

en: Invalid value ''{0}'' for ''{1}'': {2}
uk: Некоректне значення '' {0} '' для '' {1} '': {2}

en: must be one of: {0}
uk: має бути одні з: {0}

en: Invalid Request.
uk: Некоректний запит.

en: Not found.
uk: Не знайдено.

en: You don''t have permissions to do that.
uk: У вас немає повноважень на виконання даної дії.

en: Internal server error.
uk: Внутрішня помилка сервера.

en: Warning: endpoint {0}/{1} does not have a docstring.
uk: Попередження: кінцева точка {0} / {1} не має опису.

en: starting streaming request
uk: запуск потокового запиту

en: connection closed, canceling request
uk: з'єднання закрито, скасування запиту

note: a newline padding character as it's harmless and will allow us to check if the client is connected. If sending this character fails because the connection is closed, the chan will then close.  Newlines are no-ops when reading JSON which this depends upon.
en: Response not ready, writing one byte & sleeping...
uk: Відповідь не готовий, запишемо один байт і почекаємо ...

en: Public sharing is not enabled.
uk: Публікація не включена.

en: Embedding is not enabled.
uk: Вбудовування відключено.

en: The object has been archived.
uk: Цей об'єкт переміщено в архів.

en: Attempted to return a boolean as an API response. This is not allowed!
uk: Спроба повернення логічного значення у відповіді API. Це не дозволено!

en: Source query for this query is Card {0}
uk: Вихідний запит для поточного - картка {0}

en: Invalid export format: {0}
uk: Некоректний формат експорту: {0}

en: Invalid JSON URL or resource: {0}
uk: Некоректна JSON посилання або ресурс: {0}

en: JSON containing information about custom GeoJSON files for use in map visualizations instead of the default US State or World GeoJSON.
uk: JSON, який містить інформацію про користувача файлах GeoJSON для використання в візуалізації карт замість значення за замовчуванням - США або World GeoJSON.

en: Invalid custom GeoJSON key: {0}
uk: Некоректних ключ GeoJSON: {0}

note: ...but if we *still* couldn't find a match, throw an Exception, because we don't want people trying to inject new params
en: Invalid param: {0}
uk: Некоректний параметр: {0}

en: DELETE /api/pulse/:id is deprecated. Instead, change its `archived` value via PUT /api/pulse/:id.
uk: Запит DELETE / api / pulse /: id застарів. Натомість використовуйте PUT / api / pulse /: id для зміни 'archived' значення.

en: API endpoint does not exist.
uk: Кінцева точка API не існує.

en: Password did not match stored password.
uk: Пароль не збігається зі збереженим паролем.

en: did not match stored password
uk: не збігається зі збереженим паролем

en: Problem connecting to LDAP server, will fallback to local authentication {0}
uk: Помилка підключення до LDAP сервер, повернення до локальної аутентифікації {0}

en: Invalid reset token
uk: Некоректний токен скидання пароля

en: Client ID for Google Auth SSO. If this is set, Google Auth is considered to be enabled.
uk: Client ID для Google Auth SSO. Якщо встановлено, то Google Auth включено.

en: When set, allow users to sign up on their own if their Google account email address is from this domain.
uk: Коли встановлено, користувачі зможуть використовувати для входу свій Google аккаунт з цього домену.

en: Invalid Google Auth token.
uk: Некоректний Google Auth токен,

en: Email is not verified.
uk: Email не підтверджений.

en: You''ll need an administrator to create a Metabase account before you can use Google to log in.
uk: Вам необхідний адміністратор для створення Metabase аккаунта до того, як ви зможете входити за допомогою облікового запису Google.

en: Successfully authenticated Google Auth token for: {0} {1}
uk: Успішний вхід з токеном Google Auth для: {0} {1}

en: Add a database
uk: Додати базу Даних

en: Get connected
uk: Будьте на зв'язку

en: Connect to your data so your whole team can start to explore.
uk: Під'єднатися до ваших данних, щоб ваша команда змогла почати їх вивчати.

en: Set up email
uk: налаштувати email

en: Add email credentials so you can more easily invite team members and get updates via Pulses.
uk: Додавши email вам стане простіше запрошувати членів команди і отримувати оновлення через Пульси.

en: Set Slack credentials
uk: Встановити параметри Slack

en: Does your team use Slack? If so, you can send automated updates via pulses and ask questions with MetaBot.
uk: Чи використовує ваша команда Slack? Якщо так, то ви можете відправляти автоматичні оновлення через Пульси і задавати питання за допомогою MetaBot.

en: Invite team members
uk: Запросити учасників команди

en: Share answers and data with the rest of your team.
uk: Поділитися відповідями і даними з вашою командою.

en: Hide irrelevant tables
uk: Приховати непотрібні таблиці

en: Curate your data
uk: Завершіть свої дані

en: If your data contains technical or irrelevant info you can hide it.
uk: Якщо ваші дані містять технічну або нерелевантну інформацію, ви можете їх приховати.

en: Organize questions
uk: Впорядкувати запити

en: Have a lot of saved questions in {0}? Create collections to help manage them and add context.
uk: У вас безліч збережених запитів в {0}? Створіть колекції для допомоги в управлінні і додавання контексту.

en: Create metrics
uk: Створення метрики

en: Define canonical metrics to make it easier for the rest of your team to get the right answers.
uk: Визначте канонічні метрики, щоб іншим співробітникам було простіше отримати правильні відповіді.

en: Create segments
uk: створення сегментів

en: Keep everyone on the same page by creating canonical sets of filters anyone can use while asking questions.
uk: Тримайте всіх на одній сторінці, створюючи канонічні набори фільтрів, які будь-хто може використовувати, ставлячи питання.

en: Table ''{0}'' is now visible. Resyncing.
uk: Таблиця '' {0} '' тепер видима. Ресинхронізація.

en: Auto bin
uk: авто компоновка

en: Don''t bin
uk: Не компонувати

en: Day
uk: день

note: note the order of these options corresponds to the order they will be shown to the user in the UI
en: Minute
uk: хвилина

en: Hour
uk: Година

en: Quarter
uk: квартал

en: Minute of Hour
uk: хвилина години

en: Hour of Day
uk: Час Дня

en: Day of Week
uk: День тижня

en: Day of Month
uk: день місяця

en: Day of Year
uk: день року

en: Week of Year
uk: тиждень року

en: Month of Year
uk: місяць року

en: Quarter of Year
uk: Квартал року

en: 10 bins
uk: 10 контейнерів

en: 50 bins
uk: 50 контейнерів

en: 100 bins
uk: 100 контейнерів

en: Bin every 0.1 degrees
uk: Конт. кожен 0.1 градус

en: Bin every 1 degree
uk: Конт. кожен 1 градус

en: Bin every 10 degrees
uk: Конт. кожні 10 градусів

en: Bin every 20 degrees
uk: Конт. кожні 20 градусів

note: returns `true` if successful -- see JavaDoc
en: No appropriate image writer found!
uk: Не вдалося знайти відповідний обробник зображень!

en: Email address already in use.
uk: Email вже зайнятий.

en: Email address already associated to another user.
uk: Email використаний іншим користувачем.

en: Not able to reactivate an active user
uk: Неможливо повторно активувати активного користувача

en: Invalid password
uk: Некоректний пароль

en: All {0}
uk: Всі {0}

en: {0}, all {1}
uk: {0}, все {1}

en: Comparison of {0} and {1}
uk: Порівняння {0} і {1}

en: Automatically generated comparison dashboard comparing {0} and {1}
uk: Автоматично згенерований дешборд, що порівнює {0} і {1}

en: sum
uk: сума

en: average
uk: середнє

en: minumum
uk: мінімум

en: maximum
uk: максимум

en: distinct count
uk: унікальна кількість

en: standard deviation
uk: стандартне відхилення

en: cumulative count
uk: накопичувальна кількість

en: cumulative sum
uk: накопичувальна сума

en: {0} and {1}
uk: {0} і {1}

en: {0} of {1}
uk: {0} з {1}

en: {0} by {1}
uk: {0} по {1}

en: {0} in the {1} segment
uk: {0} в {1} сегменті

en: {0} segment
uk: {0} сегмент

en: {0} metric | {0} metrics
uk[0]: {0} метрика
uk[1]: {0} метрики
uk[2]: {0} метрик
uk[3]: {0} метрики

en: {0} field | {0} fields
uk[0]: {0} поле
uk[1]: {0} поля
uk[2]: {0} полів
uk[3]: {0} полів

en: "{0}" question
uk: {0} запит

en: Compare with {0}
uk: Порівняти з {0}

en: Compare with entire dataset
uk: Порівняти з набором даних

en: Applying heuristic %s to %s.
uk: Застосування евристики% s для% s.

en: Dimensions bindings:n%s
uk: Прив'язки розмірів: n% s

en: Using definitions:nMetrics:n%snFilters:n%s
uk: Використовувати визначення: nMetrics: Н% snFilters: н% и

en: Can''t create dashboard for {0}
uk: Неможливо створити дашборд для {0}

en: {0}st
uk: {0}-ий

en: {0}nd
uk: {0}-ий

en: {0}rd
uk: {0}-ій

en: {0}th
uk: {0}-ий

en: at {0}
uk: до {0}

en: on {0}
uk: на {0}

en: in {0} week - {1}
uk: в {0} тиждень - {1}

en: in {0}
uk: в {0}

en: in Q{0} - {1}
uk: в Кв {0} - {1}

en: Q{0}
uk: Кв {0}

en: {0} is {1}
uk: {0} з {1}

en: {0} is between {1} and {2}
uk: {0} між {1} і {2}

en: {0} is between {1} and {2}; and {3} is between {4} and {5}
uk: {0} між {1} і {2}; і {3} між {4} і {5}

en: where {0}
uk: де {0}

en: A closer look at {0}
uk: Детальніше про {0}

en: A closer look at the {0}
uk: Придивитися до {0}

en: Adding %s cards to dashboard %s:n%s
uk: Додавання картки %s до панелі інструментів %s: n%s

en: 0 <= score <= {0}
uk: 0 <= результат <= {0}

en: 1 <= width <= {0}
uk: 1 <= ширина <= {0}

en: Valid metrics references
uk: Допустимі посилання на метрики

en: Valid filters references
uk: Допустимі посилання на фільтри

en: Valid group references
uk: Допустимі посилання на групи

en: Valid order_by references
uk: Допустимі посилання сортування

en: Valid dashboard filters references
uk: Допустимі посилання на фільтри дашборду

en: Valid dimension references
uk: Допустимі посилання на вимірювання

en: Valid card dimension references
uk: Допустимі посилання на розміри карти

en: Error parsing %s:n%s
uk: Помилка обробки% s: n% s

en: No user found with email address ''{0}''.
uk: Користувач з email адресою '' {0} ' "не найден.␣

en: Please check the spelling and try again.
uk: Будь ласка перевірте написання і спробуйте ще раз.

en: Resetting password for {0}...
uk: Скидання пароля для {0} ...

en: FAIL [[[{0}]]]
uk: ЗБІЙ [[[{0}]]]

en: Please use the following URL to setup your Metabase installation:
uk: Будь ласка, використовуйте цю посилання для установки вашої інсталяції Metabase:

en: Metabase Shutting Down ...
uk: Вимкнення Metabase ...

en: Metabase Shutdown COMPLETE
uk: Вимкнення Metabase ЗАВЕРШЕНО

en: Starting Metabase version {0} ...
uk: Запуск Metabase версії {0} ...

en: System timezone is ''{0}'' ...
uk: Системний часовий пояс '' {0} '' ...

note: startup database.  validates connection & runs any necessary migrations
en: Setting up and migrating Metabase DB. Please sit tight, this may take a minute...
uk: Налагодження та виконання міграцій внутрішньої бази даних Metabase. Зачекайте, будь ласка, це може зайняти якийсь час ...

en: Looks like this is a new installation ... preparing setup wizard
uk: Схоже що це нова інсталяція ... підготовка майстра установки

en: Metabase Initialization COMPLETE
uk: Ініціалізація Metabase ВИКОНАНО

en: Launching Embedded Jetty Webserver with config:
uk: Запуск вбудованого веб-сервера Jetty з конфігурацією:

en: Shutting Down Embedded Jetty Webserver
uk: Вимкнення вбудованого веб-сервера Jetty

en: Starting Metabase in STANDALONE mode
uk: Запуск Metabase в режимі окремого додатка

en: Metabase Initialization FAILED
uk: Ініціалізація Metabase провалився

en: Database has migration lock; cannot run migrations.
uk: База даних містить блокування на запуск міграцій; неможливо запустити міграції.

en: You can force-release these locks by running `java -jar metabase.jar migrate release-locks`.
uk: Ви можете скинути ці блокування запустивши `java -jar metabase.jar migrate release-locks`.

en: Checking if Database has unrun migrations...
uk: Перевірка бази даних на наявність невиконаних міграцій ...

en: Database has unrun migrations. Waiting for migration lock to be cleared...
uk: База даних містить невиконані міграції. Очікуванні очищення блокування на запуск міграцій ...

en: Migration lock is cleared. Running migrations...
uk: Блокування на запуск міграцій очищена. Запуск міграцій ...

en: Migration lock cleared, but nothing to do here! Migrations were finished by another instance.
uk: Блокування міграцій очищена, але нічого не виконано. Міграції були завершені іншим інстанси.

note: Set up liquibase and let it do its thing
en: Setting up Liquibase...
uk: Налаштування Liquibase ...

en: Liquibase is ready.
uk: Liquibase готовий.

en: Verifying {0} Database Connection ...
uk: Перевірка підключення до бази даних {0} ...

en: Verify Database Connection ...
uk: Перевірка підключення до бази даних ...

en: Running Database Migrations...
uk: Запуск міграцій бази даних ...

en: Database Migrations Current ...
uk: Поточна міграція бази даних ...

en: Hmm, we couldn''t connect to the database.
uk: Хмм, ми не можемо підключитися до бази даних.

en: Make sure your host and port settings are correct
uk: Переконайтеся що хост і порт вказані коректно.

en: We couldn''t connect to the ssh tunnel host.
uk: Ми не можемо підключитися через ssh-тунель.

en: Check the username, password.
uk: Перевірте ім'я користувача, пароль.

en: Check the hostname and port.
uk: Перевірте ім'я хоста і порт.

en: Looks like the database name is incorrect.
uk: Схоже що зазначено некоректно ім'я бази даних.

en: It looks like your host is invalid.
uk: Схоже що зазначений некоректний хост.

en: Please double-check it and try again.
uk: Будь ласка перевірте і спробуйте знову.

en: Looks like your password is incorrect.
uk: Схоже що зазначений некоректний пароль.

en: Looks like you forgot to enter your password.
uk: Схоже що ви забули вказати пароль.

en: Looks like your username is incorrect.
uk: Схоже що зазначено некоректно ім'я користувача.

en: Looks like the username or password is incorrect.
uk: Схоже вказані некоректні ім'я користувачі або пароль.

note: ## CONFIG
en: Connection timezone to use when executing queries. Defaults to system timezone.
uk: Підключення часового поясу для виконання запитів. За замовчуванням використовується системний часовий пояс.

en: Registered driver {0} {1}
uk: З нами драйвер {0} {1}

en: No -init-driver function found for ''{0}''
uk: Чи не знайдена функція -init-driver для '' {0} ''

en: Unable to parse date string ''{0}'' for database engine ''{1}''
uk: Неможливо обробити рядок дати '' {0} '' для бази даних '' {1} ''

note: all-NULL columns in DBs like Mongo w/o explicit types
en: Don''t know how to map class ''{0}'' to a Field base_type, falling back to :type/*.
uk: Невідомо як зіставити клас '' {0} '' з полем base_type, повернення до: type / *.

en: Failed to connect to database: {0}
uk: Неможливо підключитися до бази даних: {0}

en: Invalid BigQuery identifier: ''{0}''
uk: Некоректний ідентифікатор BigQuery: '' {0} ''

en: BigQuery statements can't be parameterized!
uk: Вираз BigQuery не може бути параметризованих!

en: Failed to set timezone:
uk: Неможливо встановити часовий пояс:

en: You must enable the Google Analytics API. Use this link to go to the Google Developers Console: {0}
uk: Ви повинні дозволити Google Analytics API. Використовуйте цю посилання для переходу в Google Developers Console: {0}

en: Running SQL queries against H2 databases using the default (admin) database user is forbidden.
uk: Виконання SQL запитів на H2 базі даних з використанням користувача за замовчуванням (admin) заборонено.

en: Error: metabase.driver.FixedHiveDriver is registered, but JDBC does not seem to be using it.
uk: Помилка: metabase.driver.FixedHiveDriver зареєстрований, але схоже що JDBC не використовує його.

en: Found metabase.driver.FixedHiveDriver.
uk: Знайдений metabase.driver.FixedHiveDriver.

en: Successfully registered metabase.driver.FixedHiveDriver with JDBC.
uk: Успішно зареєстрований metabase.driver.FixedHiveDriver з JDBC.

note: CONFIG TODO - smtp-port should be switched to type :integer
en: Email address you want to use as the sender of Metabase.
uk: Email адреса, яку ви хочете використовувати в якості відправника Metabase.

en: The address of the SMTP server that handles your emails.
uk: Адреса SMTP сервера, який обробляє вашу пошту.

en: SMTP username.
uk: SMTP користувач.

en: SMTP password.
uk: SMTP пароль.

en: The port your SMTP server uses for outgoing emails.
uk: Порт вашого SMTP сервера, який використовується для відправки пошти.

en: SMTP secure connection protocol. (tls, ssl, starttls, or none)
uk: Протокол безпеки підключення SMTP (tls, ssl, starttls, або не використовується)

en: none
uk: нічого

en: SMTP host is not set.
uk: SMTP хост не встановлено.

en: Failed to send email
uk: Помилка відправки email

en: Error testing SMTP connection
uk: Помилка тестування SMTP з'єднання

en: Enable LDAP authentication.
uk: Включити LDAP аутентифікацію.

en: Server hostname.
uk: хост сервера

en: Server port, usually 389 or 636 if SSL is used.
uk: Порт сервера, зазвичай 389 або 636 при використанні SSL.

en: Use SSL, TLS or plain text.
uk: Використання SSL, TLS або простого тексту.

en: The Distinguished Name to bind as (if any), this user will be used to lookup information about other users.
uk: Розрізнювальне ім'я для прив'язки як (якщо є), цей користувач буде використовуватися для пошуку інформації про інших користувачів.

en: The password to bind with for the lookup user.
uk: Пароль для прив'язки користувача, який використовується для пошуку.

en: Search base for users. (Will be searched recursively)
uk: Пошукова база для користувачів. (Ми будемо шукати рекурсивно)

en: User lookup filter, the placeholder '{login}' will be replaced by the user supplied login.
uk: Фільтр для пошуку користувачів, змінна '{login}' буде замінена наданим логіном користувача.

en: Attribute to use for the user's email. (usually ''mail'', ''email'' or ''userPrincipalName'')
uk: Атрибут, що використовується в якості email користувача (зазвичай '' mail ',' 'email' 'або' 'userPrincipalName' ')

en: Attribute to use for the user''s first name. (usually ''givenName'')
uk: Атрибут, що використовується в якості імені користувача (зазвичай '' givenName '')

en: Attribute to use for the user''s last name. (usually ''sn'')
uk: Атрибут, що використовується в якості прізвища користувача (зазвичай '' sn '')

en: Enable group membership synchronization with LDAP.
uk: Увімкнути синхронізацію членства в групах з LDAP.

en: Search base for groups, not required if your LDAP directory provides a ''memberOf'' overlay. (Will be searched recursively)
uk: Пошукова база для груп, необов'язкова якщо LDAP сервер надає '' memberOf ''. (Ми будемо шукати рекурсивно)

note: Should be in the form: {"cn=Some Group,dc=...": [1, 2, 3]} where keys are LDAP groups and values are lists of MB groups IDs
en: JSON containing LDAP to Metabase group mappings.
uk: JSON містить зіставлення між групами LDAP і Metabase.

note: Define a setting which captures our Slack api token
en: Slack API bearer token obtained from https://api.slack.com/web#authentication
uk: Slack API bearer токен, отриманий звідси https://api.slack.com/web#authentication

en: Enable MetaBot, which lets you search for and view your saved questions directly via Slack.
uk: Увімкніть MetabBot, це дозволить шукати і дивитися запити безпосередньо через Slack.

en: Last MetaBot checkin was {0} ago.
uk: Остання перевірка MetaBot була проведена {0} назад.

en: This instance will now handle MetaBot duties.
uk: Поточний інстанси буде обслуговуватися MetaBot.

en: Here''s what I can {0}:
uk: Ось що я можу {0}:

en: I don''t know how to {0} `{1}`.n{2}
uk: Я не знаю, як {0} `{1}` .n {2}

en: Uh oh! :cry:n> {0}
uk: Ууух! : Cry: n> {0}

en: Here''s your {0} most recent cards:n{1}
uk: Тут ваші {0} останні картки: n {1}

en: Could you be a little more specific? I found these cards with names that matched:n{0}
uk: Чи можете ви уточнити? Я знайшов ці картки за випадковим збігом імен: n {0}

en: I don''t know what Card `{0}` is. Give me a Card ID or name.
uk: Мені невідома картка `{0}`. Будь ласка вкажіть ідентифікатор або ім'я.

en: Show which card? Give me a part of a card name or its ID and I can show it to you. If you don''t know which card you want, try `metabot list`.
uk: Показати яку карту? Дай мені частину імені карти або її ID і я можу показати його вам. Якщо ви не "т знаю, яку карту ви хочете, спробуйте metabot спісок`.

en: Ok, just a second...
uk: Добре, секунду ...

en: Not Found
uk: Не знайдено

en: Evaluating Metabot command:
uk: Виконання команди Metabot:

en: Go home websocket, you're drunk.
uk: Іди додому вебсокет, ти п'яний.

en: Error launching metabot:
uk: Помилка запуску metabot:

en: MetaBot WebSocket is closed. Reconnecting now.
uk: Вебсокет MetaBot закритий. Спроба перепідключення.

en: Error connecting websocket:
uk: Помилка підключення до вебсокету:

en: This instance is performing MetaBot duties.
uk: Цей екземпляр виконує обов'язки Метабота.

en: Another instance is already handling MetaBot duties.
uk: Інший екземпляр вже обробляє обов'язки MetaBot.

en: Starting MetaBot threads...
uk: Запуск потоків MetaBot ...

en: Stopping MetaBot...  🤖
uk: Зупинка MetaBot ... 🤖

en: MetaBot already running. Killing the previous WebSocket listener first.
uk: MetaBot вже працює. Вбивство попереднього WebSocket слухача першим.

en: Base-64 encoded public key for this site's SSL certificate.
uk: Base-64 закодований відкритий ключ сертифіката SSL даного сайту.

en: Specify this to enable HTTP Public Key Pinning.
uk: Вкажіть це включити HTTP Public Key піннінга.

en: See {0} for more information.
uk: Для отримання додаткової інформації див {0}.

en: Cannot save Question: source query has circular references.
uk: Неможливо зберегти питання: джерело запиту має циклічні посилання.

en: Card {0} does not exist.
uk: Card {0} не існує.

en: You do not have permissions to run ad-hoc native queries against Database {0}.
uk: У вас немає прав для запуску Ad-Hoc власні запити до бази даних {0}.

en: Invalid color
uk: неправильний колір

en: must be a valid 6-character hex color code
uk: повинен бути дійсним 6-символьний код шістнадцятковий колір

en: Collection name cannot be blank!
uk: Назва колекції не може бути порожнім!

en: cannot be blank
uk: не може бути порожнім

en: Invalid Collection location: path is invalid.
uk: Invalid розташування Колекція: неприпустимий шлях.

en: You cannot move a Personal Collection.
uk: Ви не можете перемістити особисту колекцію.

en: Invalid Collection location: some or all ancestors do not exist.
uk: Неправильне розташування Колекція: деякі або всі предки не існує.

en: You cannot archive the Root Collection.
uk: Ви не можете архівувати кореневу колекцію.

en: You cannot archive a Personal Collection.
uk: Ви не можете архівувати особисту колекцію.

en: You cannot move the Root Collection.
uk: Ви не можете перемістити Root Collection.

en: You cannot move a Collection into itself or into one of its descendants.
uk: Ви не можете перемістити колекцію в себе або в один з його нащадків.

note: first move this Collection
en: Moving Collection {0} and its descendants from {1} to {2}
uk: Переміщення Collection {0} і його нащадків від {1} до {2}

en: You're not allowed to change the owner of a Personal Collection.
uk: Ви не можете змінити власник особистої колекції.

en: You're not allowed to move a Personal Collection.
uk: Ви не можете передати особисту колекцію.

en: You cannot move a Collection and archive it at the same time.
uk: Ви не можете перемістити колекцію і архівувати його в той же час.

en: You cannot delete a Personal Collection!
uk: Ви не можете видаляти особисту колекцію!

en: {0} {1}''s Personal Collection
uk: {0} {1} '' s Особиста Колекція

en: You cannot update a CollectionRevision!
uk: Ви не можете оновити CollectionRevision!

en: Field {0} was previously automatically set to show a list widget, but now has {1} values.
uk: Поле {0} був раніше автоматично встановлюється, щоб показати список віджетів, але тепер має {1} значення.

en: Switching Field to use a search widget instead.
uk: Комутаційне поле використовувати замість віджет пошуку.

en: Storing updated FieldValues for Field {0}...
uk: Зберігання оновлюються FieldValues ​​для поля {0} ...

en: Storing FieldValues for Field {0}...
uk: Збереження FieldValues ​​для поля {0} ...

en: Metabase can attempt to transform your table and field names into more sensible, human-readable versions, e.g. "somehorriblename" becomes "Some Horrible Name".
uk: Metabase може спробувати перетворити ваші імена таблиць і полів в більш розумні, людина-читаються версії, наприклад, «Somehorriblename» стає «Деякі Жахливе ім'я».

en: This doesn’t work all that well if the names are in a language other than English, however.
uk: Це не працює все, що добре, якщо імена знаходяться в іншій мові, крім англійської, однако.

en: Do you want us to take a guess?
uk: Ви хочете, щоб ми зробити припущення?

en: You cannot create or revoke permissions for the 'Admin' group.
uk: Ви не можете створити або скасувати дозволи для групи «Admin».

en: Invalid permissions object path: ''{0}''.
uk: Невірні права доступу об'єкта шлях: '' {0} ''.

en: You cannot update a permissions entry!
uk: Ви не можете оновити запис дозволів!

en: Delete it and create a new one.
uk: Видаліть його і створити новий.

en: You cannot edit permissions for a Personal Collection or its descendants.
uk: Ви не можете редагувати дозволу для особистої колекції або його нащадків.

en: Looks like someone else edited the permissions and your data is out of date.
uk: Схоже, хтось редагували дозвіл і ваші дані застаріли.

en: Please fetch new data and try again.
uk: Будь ласка, отримувати нові дані і спробуйте ще раз.

en: Created magic permissions group ''{0}'' (ID = {1})
uk: Створені магії дозволів групи '' {0} '' (ID = {1})

en: A group with that name already exists.
uk: Група з таким ім'ям вже існує.

en: You cannot edit or delete the ''{0}'' permissions group!
uk: Ви не можете змінити або видалити «» {0} "" групу дозволів!

en: You cannot add or remove users to/from the 'MetaBot' group.
uk: Ви не можете додавати або видаляти користувачів в / з групи «MetaBot».

en: You cannot add or remove users to/from the 'All Users' group.
uk: Ви не можете додавати або видаляти користувачів в / з групи «All Users».

en: You cannot remove the last member of the 'Admin' group!
uk: Ви не можете видалити останній член групи «Адміністрування»!

en: You cannot update a PermissionsRevision!
uk: Ви не можете оновити PermissionsRevision!

note: if there's still not a Card, throw an Exception!
en: Invalid Alert: Alert does not have a Card assoicated with it
uk: Invalid Alert: Оповіщення не має карти assoicated з ним

en: value must be a map with the keys `{0}`, `{1}`, and `{2}`.
uk: Значення має бути карта з ключами `{0},` {1} `і` {2}`.

en: value must be a map with the following keys `({0})`
uk: Значення має бути карта з наступними ключами `({0})`

en: Error calculating permissions for query: {0}
uk: Помилка обчислення дозволу для запиту: {0}

en: Invalid query type: {0}
uk: Неприпустимий тип запиту: {0}

en: You cannot update a QueryExecution!
uk: Ви не можете оновити QueryExecution!

en: You cannot update a Revision!
uk: Ви не можете оновити Revision!

en: Setting {0} does not exist.nFound: {1}
uk: Налаштування {0} exist.nFound: {1}

en: Updating value of settings-last-updated in DB...
uk: Оновлення значення параметрів-останніх оновлюваний в БД ...

en: Checking whether settings cache is out of date (requires DB call)...
uk: Перевірка чи кеш налаштувань застаріли (потрібно DB виклику) ...

en: Settings have been changed on another instance, and will be reloaded here.
uk: Налаштування були змінені на інший екземпляр, і будуть перезавантажувались тут.

en: Refreshing Settings cache...
uk: Оновлення кешу Налаштування

en: Invalid value for string: must be either "true" or "false" (case-insensitive).
uk: Неприпустиме значення рядка: має бути «справжнім» або «брехня» (без урахування регістру).

en: You cannot update `settings-last-updated` yourself! This is done automatically.
uk: Ви не можете оновити `настройки, останній updated` себе! Це робиться автоматично.

note: go ahead and log the Exception anyway on the off chance that it *wasn't* just a race condition issue
en: Error inserting a new Setting:
uk: Помилка вставки нової настройки:

en: Assuming Setting already exists in DB and updating existing value.
uk: Припускаючи, що настройки вже існує в БД і оновлення існуючого значення.

en: value must be a map with each value either a string or number.
uk: Значення має бути карта з кожним значенням або рядки або числа.

en: Loading plugins in directory {0}...
uk: Завантаження плагінів в каталозі {0} ...

en: Loading plugin {0}...
uk: Завантаження плагін {0} ...

en: It looks like you have some external dependencies in your Metabase plugins directory.
uk: Схоже, у вас є кілька зовнішніх залежностей в каталозі Metabase плагінів.

en: With Java 9 or higher, Metabase cannot automatically add them to your classpath.
uk: З Java 9 або вище, Metabase не може автоматично додавати їх в дорозі до класів.

en: Instead, you should include them at launch with the -cp option. For example:
uk: Замість цього ви повинні включити їх при запуску з -cp опцією. Наприклад:

en: See https://metabase.com/docs/latest/operations-guide/start.html#java-versions for more details.
uk: Див https://metabase.com/docs/latest/operations-guide/start.html#java-versions для більш докладної інформації.

en: (If you're already running Metabase this way, you can ignore this message.)
uk: (Якщо ви вже працюєте Metabase таким чином, ви можете ігнорувати це повідомлення.)

en: Identify when new versions of Metabase are available.
uk: Визначити, коли будуть доступні нові версії Metabase

en: Information about available versions of Metabase.
uk: Інформація про доступні версіях метабази.

en: The name used for this instance of Metabase.
uk: Ім'я, яке використовується для цієї версії метабази.

en: The base URL of this Metabase instance, e.g. "http://metabase.my-company.com".
uk: База URL-адресу даного примірника Metabase, наприклад, "Http://metabase.my-company.com".

en: The default language for this Metabase instance.
uk: Мова за замовчуванням для цієї версії Metabase.

en: This only applies to emails, Pulses, etc. Users'' browsers will specify the language used in the user interface.
uk: Це відноситься тільки до електронної пошти, Пульсів і т.д. Користувачі «» браузерів вкажуть мову, що використовується в інтерфейсі.

en: The email address users should be referred to if they encounter a problem.
uk: Користувачам адрес електронної пошти слід звертатися до допомоги, якщо вони зіткнулися з проблемою.

en: Enable the collection of anonymous usage data in order to help Metabase improve.
uk: Включити збір анонімного використання даних для того, щоб допомогти нам поліпшити Metabase.

en: The map tile server URL template used in map visualizations, for example from OpenStreetMaps or MapBox.
uk: Шаблон сервера URL плиточної веб-карти використовується в карті візуалізації, наприклад, з OpenStreetMaps або MapBox.

en: Enable admins to create publicly viewable links (and embeddable iframes) for Questions and Dashboards?
uk: Дозволити адміністраторам створювати загальнодоступні посилання (і вбудовані i-фрейми) для запитів та дашбордів?

en: Allow admins to securely embed questions and dashboards within other applications?
uk: Дозволити адміністраторам безпечно вставляти питання і дашборди в інші застосунки?

en: Allow using a saved question as the source for other queries?
uk: Дозволити використання збереженого питання як джерело для інших запитів?

en: Enabling caching will save the results of queries that take a long time to run.
uk: Включення кешування буде зберігати результати запитів, які займають багато часу для запуску.

en: The maximum size of the cache, per saved question, in kilobytes:
uk: Максимальний розмір кешу, за збереженим питання, в кілобайтах:

en: The absolute maximum time to keep any cached query results, in seconds.
uk: Абсолютний максимальний час, щоб все кешированниє результати запиту в секундах.

en: Metabase will cache all saved questions with an average query execution time longer than this many seconds:
uk: Metabase кешируєт всі збережені питання із середнім часом виконання запитів довше, ніж це багато секунд:

en: To determine how long each saved question''s cached result should stick around, we take the query''s average execution time and multiply that by whatever you input here.
uk: Для того, щоб визначити, як довго кожен збережений питання «це кешувати результат повинен дотримуватися навколо, візьмемо запит» середній час виконання х і помножити це все, що ви тут вхід.

en: So if a query takes on average 2 minutes to run, and you input 10 for your multiplier, its cache entry will persist for 20 minutes.
uk: Таким чином, якщо запит займає в середньому 2 хвилини для запуску, і ви вводите 10 для мультиплікатора, його запис у кеші зберігатиметься протягом 20 хвилин.

en: When using the default binning strategy and a number of bins is not provided, this number will be used as the default.
uk: При використанні стратегії Біннінг за замовчуванням і кількість бункерів не передбачено, цей номер буде використовуватися за замовчуванням.

en: When using the default binning strategy for a field of type Coordinate (such as Latitude and Longitude), this number will be used as the default bin width (in degrees).
uk: При використанні стратегії Біннінг за замовчуванням для поля типу координат (наприклад, широти і довготи), цей номер буде використовуватися в якості ширини бункера за замовчуванням (в градусах).

en: Unable to validate token.
uk: Неможливо перевірити маркер.

en: Error fetching token status:
uk: Помилка вибірки маркерів стану:

en: There was an error checking whether this token was valid.
uk: Там була помилка перевірки, чи був цей маркер дійсний.

en: Token validation timed out.
uk: Токен перевірки минув.

en: Invalid token: token isn't in the right format.
uk: Неприпустимий маркер: маркер не в потрібному форматі.

note: attempt to query the metastore API about the status of this token. If the request doesn't complete in a reasonable amount of time throw a timeout exception
en: Checking with the MetaStore to see whether {0} is valid...
uk: Перевірка з MetaStore, щоб побачити чи {0} діє ...

en: Token for premium embedding. Go to the MetaStore to get yours!
uk: Маркер для преміум вкладення. Перейти до MetaStore, щоб отримати ваш!

en: Token is valid.
uk: Токен дійсний.

en: Error setting premium embedding token
uk: Помилка установки вкладення преміум маркер

en: Unable to compare results to goal for alert.
uk: Неможливо порівняти результати цілі для сповіщення.

en: Question ID is ''{0}'' with visualization settings ''{1}''
uk: Питання ІД «» {0} «» з настройками візуалізації «» {1} «»

en: Unrecognized alert with condition ''{0}''
uk: Незнайоме сповіщення з умовою «» {0} «»

en: Unrecognized channel type {0}
uk: Нерозпізнаний тип каналу {0}

en: Error sending notification!
uk: Помилка відправки повідомлення!

en: Can't find JS color selector at ''{0}''
uk: Чи не можете знайти JS селектор кольору в «» {0} «»

en: Card has errors: {0}
uk: Картка містить помилки: {0}

en: Pulse card render error
uk: Помилка візуалізації карти Пульсу

en: Trimming trailing comment from card with id {0}
uk: Обрізка замикає коментаря від карти з ідентифікатором {0}

en: Can't find field with ID: {0}
uk: Неможливо знайти поле з ID: {0}

en: ''{0}'' is a required param.
uk: «{0}» »є необхідними парами.

en: Found ''{0}'' with no terminating ''{1}'' in query ''{2}''
uk: Знайдено '' {0} '' без будь-яких завершального '' {1} '' в запиті '' {2} ''

en: Unable to substitute ''{0}'': param not specified.nFound: {1}
uk: Неможливо замінити '' {0} '': Param НЕ specified.nFound: {1}

en: You do not have permissions to view Card {0}.
uk: У вас немає прав для перегляду карти {0}.

en: You do not have permissions to run this query.
uk: У вас немає прав для запуску цього запиту.

en: Fingerprint updates attempted {0}, updated {1}, no data found {2}, failed {3}
uk: Оновлення відбитків пальців спробували {0}, оновлення {1}, ніяких даних, знайдені {2}, не вдалися {3}

en: Total number of fields classified {0}, {1} failed
uk: Загальна кількість класифікованих полів {0}, {1} не вдалося

en: Total number of tables classified {0}, {1} updated
uk: Загальна кількість класифікованих таблиць {0}, {1} оновлена

en: Error generating fingerprint for {0}
uk: Помилка генерування відбитків пальців для {0}

en: Updated {0} field value sets, created {1}, deleted {2} with {3} errors
uk: Оновлені значення {0} поле набори, створені {1}, {2, віддалені з} {3} помилки

en: Total number of fields sync''d {0}, number of fields updated {1}
uk: Загальна кількість синхронізованих полів {0}, число оновлених полів {1}

en: Total number of tables sync''d {0}, number of tables updated {1}
uk: Загальна кількість синхронізованих таблиць {0}, кількість оновлених таблиць {1}

en: Found timezone id {0}
uk: Знайдено часовий пояс ідентифікатор {0}

en: Total number of foreign keys sync''d {0}, {1} updated and {2} tables failed to update
uk: Загальна кількість зовнішніх синхронізованих ключів {0}, {1} оновлена ​​і {2} таблиці не вдалося оновити

en: {0} Database {1} ''{2}''
uk: {0} База даних {1} '' {2} ''

en: Table {0} ''{1}''
uk: Таблиця {0} '' {1} ''

en: Field {0} ''{1}''
uk: Поле {0} '' {1} ''

en: Field ''{0}''
uk: Поле '' {0} ''

en: step ''{0}'' for {1}
uk: крок '' {0} '' для {1}

en: Completed {0} on {1}
uk: Завершено {0} {1}

en: Start: {0}
uk: Початок: {0}

en: End: {0}
uk: Кінець: {0}

en: Duration: {0}
uk: Тривалість: {0}

en: Completed step ''{0}''
uk: Завершений крок '' {0} ''

en: Loading tasks namespace:
uk: Завантаження завдання простору імен:

en: Starting Quartz Scheduler
uk: Запуск Quartz Scheduler

en: Stopping Quartz Scheduler
uk: Зупинка Quartz Scheduler

en: Job already exists:
uk: Робота вже існує:

note: This is the very first log message that will get printed.  It's here because this is one of the very first namespaces that gets loaded, and the first that has access to the logger It shows up a solid 10-15 seconds before the "Starting Metabase in STANDALONE mode" message because so many other namesp
en: Loading Metabase...
uk: Завантаження Metabase ...

en: Possible timezone conflict found on database {0}.
uk: Можлива тимчасова зона конфлікту знаходиться на базі даних {0}.

en: JVM timezone is {0} and detected database timezone is {1}.
uk: JVM, тимчасова зона {0} і виявлена ​​тимчасова зона бази даних {1}.

en: Configure a report timezone to ensure proper date and time conversions.
uk: Налаштування часового поясу звітів для забезпечення належного перетворення дати і часу.

en: Secret key used to sign JSON Web Tokens for requests to `/api/embed` endpoints.
uk: Секретний ключ, використовуваний для підпису JSON веб-токенів для запитів до `/ API / embed` кінцевими точками.

en: MB_ENCRYPTION_SECRET_KEY must be at least 16 characters.
uk: MB_ENCRYPTION_SECRET_KEY повинен бути не менше 16 символів.

en: Saved credentials encryption is ENABLED for this Metabase instance.
uk: Збережено шифрування облікових даних включена для даного екземпляра Metabase.

en: Saved credentials encryption is DISABLED for this Metabase instance.
uk: Збережено шифрування облікових даних відключений для даного екземпляра Metabase.

en: nFor more information, see
uk: nДля отримання додаткової інформації див

en: value must be an integer.
uk: Значення має бути цілим числом.

en: value must be a string.
uk: Значення має бути рядком.

en: value must be a boolean.
uk: Значення має бути логічне значення.

en: value must be a string that matches the regex `{0}`.
uk: Значення має бути рядком, яка відповідає формальним виразом `{0}`.

en: value must satisfy one of the following requirements:
uk: значення має відповідати одній з таких вимог:

en: value may be nil, or if non-nil, {0}
uk: значення може бути нулем, або якщо не-нуль, {0}

en: value must be one of: {0}.
uk: Значення має бути одним з: {0}.

en: value must be an array.
uk: значення має бути масивом.

en: Each {0}
uk: Кожен {0}

en: The array cannot be empty.
uk: Масив не може бути порожнім.

en: value must be a non-blank string.
uk: Значення має бути не порожній рядок.

en: Integer greater than zero
uk: Ціле число більше нуля

en: value must be an integer greater than zero.
uk: Значення має бути ціле число більше нуля.

en: Number greater than zero
uk: Число більше нуля

en: value must be a number greater than zero.
uk: Значення має бути числом більше нуля.

en: Keyword or string
uk: Ключове слово або рядок

en: Valid field type
uk: Дійсний тип поля

en: value must be a valid field type.
uk: Значення має бути допустимим типом поля.

en: Valid field type (keyword or string)
uk: Тип Дійсно поле (ключове слово або рядок)

en: value must be a valid field type (keyword or string).
uk: Значення має бути допустимим типом поля (ключове слово або рядок).

en: Valid entity type (keyword or string)
uk: Тип Дійсний об'єкт (ключове слово або рядок)

en: value must be a valid entity type (keyword or string).
uk: Значення має бути дійсним тип об'єкта (ключове слово або рядок).

en: Valid map
uk: дійсно карта

en: value must be a map.
uk: Значення має бути на карті.

en: Valid email address
uk: Дійсна електронна пошта

en: value must be a valid email address.
uk: Значення має бути дійсною адресою електронної пошти.

en: Insufficient password strength
uk: Недостатня міцність пароля

en: value must be a valid integer.
uk: Значення має бути цілим числом.

en: value must be a valid integer greater than zero.
uk: Значення має бути ціле число більше нуля.

en: value must be a valid boolean string (''true'' or ''false'').
uk: Значення має бути коректною булевої рядок ( "" істинний «» або «» брехні «»).

en: value must be a valid JSON string.
uk: Значення має бути допустимою рядком JSON.

en: value must be a valid embedding params map.
uk: Значення має бути допустимим відображення вкладення PARAMS.

en: Data permissions
uk: Дозволи даних

en: Collection permissions
uk: Дозволи Колекції

en: See all collection permissions
uk: Всі права збору

en: Also change sub-collections
uk: Крім того, змініть підколекції

en: Can edit this collection and its contents
uk: Може редагувати цю колекцію і її вміст

en: Can view items in this collection
uk: Ви можете переглянути елементи в цій колекції

en: Collection Access
uk: збір доступу

en: This group has permission to view at least one subcollection of this collection.
uk: Ця група має дозвіл на перегляд, щонайменше, один підколекції цієї колекції.

en: This group has permission to edit at least one subcollection of this collection.
uk: Ця група має дозволу на зміну, щонайменше, один підколекції цієї колекції.

en: View sub-collections
uk: Перегляд суб-колекція

en: Remember Me
uk: Пам'ятай мене

en: X-ray this schema
uk: Просканувати цю схема

en: Edit the permissions for this collection
uk: Зміна дозволів для цієї колекції

en: Add this question to a dashboard
uk: Додати це питання у дашборд

en: Create a new dashboard
uk: Створити новий дашборд

en: The page you asked for couldn't be found.
uk: На сторінці ви просили не може бути знайдений.

en: Select a {0}
uk: Виберіть {0}

en: Save dashboards, questions, and collections in "{0}"
uk: Зберігайте дашборди, запити та колекції в «{0}»

en: Access dashboards, questions, and collections in "{0}"
uk: Переглядайте дашборди, запити та колекції в «{0}»

en: Compare
uk: Порівняти

en: Zoom out
uk: Зменшити

en: Related
uk: Споріднений

en: More X-rays
uk: Більше X-Rays

en: No results
uk: Немає результатів

en: Metabase couldn't find any results for your search.
uk: Metabase не змогли знайти ніяких результатів пошуку.

en: No metrics
uk: Немає метрик

en: Aggregations
uk: скупчення

en: Operators
uk: оператори

en: Custom fields
uk: Довільні поля

note: 2. Create the new collections.
en: Migrated Dashboards
uk: Перенесені дашборди

en: Migrated Pulses
uk: Перенесені Пульси

en: Migrated Questions
uk: перенесені Питання

note: 4. move everything not in this Collection to a new Collection
en: Moving instances of {0} that aren't in a Collection to {1} Collection {2}
uk: Переміщення примірників {0}, які не є в колекцію {1} Колекція {2}

en: Failed to grant permissions: {0}
uk: Не вдався надати дозвіл: {0}

en: Cannot decrypt encrypted string. Have you changed or forgot to set MB_ENCRYPTION_SECRET_KEY?
uk: Неможливо розшифрувати зашифровану рядок. Ви змінили або забули встановити MB_ENCRYPTION_SECRET_KEY?

en: All personal collections
uk: Всі персональні колекції

en: Host
uk: Хост

en: Port
uk: Порт

en: Database username
uk: ім'я користувача бази даних

en: What username do you use to login to the database?
uk: Яке ім'я користувача ви використовуєте для входу в базу даних?

en: Database password
uk: Пароль бази даних

en: Database name
uk: ім'я бази даних

en: Use a secure connection (SSL)?
uk: Використовуйте захищене з'єднання (SSL)?

en: Additional JDBC connection string options
uk: Додаткові опції підключення рядків JDBC

en: Project ID
uk: ідентифікатор проекту

en: praxis-beacon-120871
uk: Праксис-маяк-120871

en: Client ID
uk: ідентифікатор клієнта

en: Client Secret
uk: клієнт Secret

en: Auth Code
uk: код авторизації

en: Hosts
uk: хости

en: Broker node port
uk: порту вузла Брокер

en: Google Analytics Account ID
uk: Google Analytics ID рахунки

en: Connection String
uk: рядок з'єднання

en: Users/camsaul/bird_sightings/toucans
uk: Користувачі / camsaul / bird_sightings / тукани

en: Authentication Database
uk: База даних аутентифікації

en: Optional database to use when authenticating
uk: Додатково бази даних для використання при перевірці автентичності

en: Additional Mongo connection string options
uk: Розширені можливості пошуку рядка підключення Mongo

en: Oracle system ID (SID)
uk: Oracle, ідентифікатор системи (SID),

en: Usually something like ORCL or XE.
uk: Зазвичай щось на зразок ORCL або ХЕ.

en: Optional if using service name
uk: Додатково, якщо використовується ім'я служби

en: Oracle service name
uk: Ім'я служби Oracle

en: Optional TNS alias
uk: Додатковий псевдонім TNS

en: hive
uk: вулик

en: default
uk: дефолт

en: Filename
uk: ім'я файлу

en: Database instance name
uk: Ім'я примірника бази даних

en: N/A
uk: N / A

en: Windows domain
uk: домен Windows,

en: Labels
uk: етикетки

en: Add members
uk: Додати користувачів

en: Collection it's saved in
uk: Колекція вона зберігається в

en: All Users
uk: Всі користувачі

en: Administrators
uk: Адміністратори

en: Sharing
uk: Поширення

en: Display
uk: дисплей

en: Axes
uk: сокири

en: Formatting
uk: форматування

en: Try these x-rays based on your data.
uk: Спробуйте ці x-rays на основі ваших даних.

en: There was a problem displaying this chart.
uk: Існував проблема показати цей графік.

en: Sorry, you don't have permission to see this card.
uk: На жаль, у вас немає доступу переглядати цю карту.

en: Just a heads up:
uk: Всього голови до:

en: {0} without the Sample Dataset, the Query Builder tutorial won't work. You can always restore the Sample Dataset, but any questions you've saved using this data will be lost.
uk: {0} без зразка Dataset, підручник Query Builder не працюватиме. Ви завжди можете відновити Sample Dataset, але будь-які питання, ви зберегли використовуючи ці дані будуть втрачені.

en: Compare to the rest
uk: У порівнянні з іншими

en: Use the Java Virtual Machine (JVM) timezone
uk: Використання віртуальної машини Java (JVM) часовий пояс

en: We suggest you leave this off unless you're doing manual timezone casting in
    many or most of your queries with this data.
uk: Ми пропонуємо вам залишити цю опцію, якщо ви робите ручну виливок часового поясу в
    багато чи більшість ваших запитів з цими даними.

en: Your team's most important dashboards go here
uk: Найбільш важливі дашборди потрапляють сюди

en: Pin dashboards in {0} to have them appear in this space for everyone
uk: Запіньте дашборд в {0}, щоб усі його побачили тут

en: Unable to release the Liquibase lock after a migration failure
uk: Неможливо зняти блокування LiquiBase після збою міграції

en: Use JVM Time Zone
uk: Використання віртуальної машини Java Time Zone

en: We're currently analyzing the tables and fields to help you explore your data.
uk: Ми в даний час аналізує таблиці і поля, які допоможуть вам вивчити ваші дані.

en: Tip:
uk: Порада:

en: Select a currency type
uk: Виберіть тип валюти

en: Field Type
uk: Тип поля

en: Troubleshooting
uk: Вирішення проблем

en: Enable X-ray features
uk: Включити функції X-ray

en: Formatting Options
uk: параметри форматування

en: Task details
uk: Деталі про завдання

en: Troubleshooting logs
uk: Журнали для розв'язку проблем

en: Trying to get to the bottom of something? This section shows logs of Metabase's background tasks, which can help shed light on what's going on.
uk: Намагаючись докопатися до чогось? У цьому розділі відображається журнали фонових завдань метабази для, який може допомогти пролити світло на те, що відбувається.

en: Task
uk: Задача

en: Started at
uk: Початок

en: Ended at
uk: Закінчення

en: Duration (ms)
uk: Тривалість (мс)

en: Currency
uk: валюта

en: Pick a user or channel...
uk: Виберіть користувача або канал ...

en: No formatting settings
uk: Немає настройки форматування

en: Label for this range (optional)
uk: Етикетка для цього діапазону (за бажанням)

en: Add a range
uk: Додати діапазон

en: is less than
uk: менше

en: is greater than
uk: більше

en: is less than or equal to
uk: менше або дорівнює

en: is greater than or equal to
uk: більше або дорівнює

en: is equal to
uk: одно

en: is not equal to
uk: не дорівнює

en: is null
uk: дорівнює нулю

en: is not null
uk: не є нульовим

en: contains
uk: містить

en: does not contain
uk: не містить

en: starts with
uk: починається з

en: ends with
uk: закінчується на

en: When a cell in these columns {0} it will be tinted this color.
uk: Коли клітина в цих стовпцях {0} буде тонированной цим кольором.

en: When a cell in this column…
uk: Коли клітина в цій колонці ...

en: This visualization requires you to group by a field.
uk: Ця візуалізація вимагає групувати поле.

en: Date style
uk: Стиль дати

en: Date separators
uk: Роздільники дати

en: Abbreviate names of days and months
uk: Скорочувати назви днів і місяців

en: Show the time
uk: Показати час

en: HH:MM
uk: HH: MM

en: HH:MM:SS
uk: НН: ММ: СС

en: HH:MM:SS.MS
uk: HH: MM: SS.MS

en: Time style
uk: Стиль часу

en: Unit of currency
uk: Грошова одиниця

en: Currency label style
uk: Стиль позначення валюти

en: Where to display the unit of currency
uk: Де відображати одиницю валюти?

en: Minimum number of decimal places
uk: Мінімальна кількість знаків після коми

en: Stacked chart type
uk: Stacked тип діаграми

en: Goal label
uk: етикетка Мета

en: Show trend line
uk: Показати лінії тренду

en: Line style
uk: Стиль лінії

en: Show dots on lines
uk: Показати точки на лінії

en: Auto
uk: автоматичний

en: Which axis?
uk: Яка вісь?

en: Line + Bar
uk: Лінія + Гістограма

en: line and bar chart
uk: лінія і гістограма

en: Gauge visualization requires a number.
uk: візуалізація Gauge вимагає ряду.

en: Gauge
uk: Вимірювач

en: Gauge ranges
uk: діапазони Калібрувальні

en: Field to show
uk: поле показати

en: last {0}
uk: останній {0}

en: {0} was {1} {2}
uk: {0} був {1} {2}

en: Group by a time field to see how this has changed over time
uk: Угруповання по полю часу, щоб побачити, як це змінилося з плином часу

en: Switch positive / negative colors?
uk: Перейдіть позитивні / негативні кольору?

en: Pivot column
uk: колонка Pivot

en: Cell column
uk: колонка Cell

en: Visible columns
uk: Видимі стовпці

en: Conditional Formatting
uk: Умовне форматування

en: Column title
uk: Назва колонки

en: Show a mini bar chart
uk: Показати міні-гистограмму

en: Link
uk: посилання

en: Email link
uk: Надіслати посилання

en: Image
uk: зображення

en: Automatic
uk: автоматична

en: View as link or image
uk: Перегляд у вигляді посилання або зображення

en: Link text
uk: текст

en: Not a valid integer: ''{0}''
uk: Чи не є цілим числом: «» {0} «»

en: Embedding is not enabled for this object.
uk: Вбудовування не включений для цього об'єкта.

en: Problem connecting to LDAP server, will fallback to local authentication: {0}
uk: Проблема підключення до сервера LDAP, буде Відкат до локальної аутентифікації: {0}

en: When including an offset, a limit must also be included.
uk: При включенні зсуву, також повинен бути включений межа.

en: When including a limit, an offset must also be included.
uk: При включенні межа, зміщення також повинні бути включені.

en: Applying heuristic {0} to {1}.
uk: Застосовую евристику {0} до {1}.

en: Dimensions bindings:n{0}
uk: Розміри прив'язок: п {0}

en: Using definitions:nMetrics:n{0}nFilters:n{1}
uk: Використання визначень: nMetrics: п {0} nFilters: п {1}

en: minute
uk: хвилин

en: hour
uk: годину

en: day of week
uk: день тижня

en: day of month
uk: день місяця

en: day of year
uk: день року

en: week
uk: тиждень

en: month
uk: місяць

en: quarter
uk: чверть

en: Adding {0} cards to dashboard {1}:n{2}
uk: Додаємо {0} карток до дашборду {1}: {2 п}

en: Error parsing {0}:n{1}
uk: Помилка синтаксичного аналізу {0}: {1 п}

en: WARNING: Filtering only works on dimensions! ''{0}'' is a metric. Ignoring filter.
uk: ПОПЕРЕДЖЕННЯ: фільтрація працює тільки за габаритами! '' {0} '' є метрикою. Не звертаючи уваги на фільтр.

en: WARNING: A date can't belong to multiple discrete intervals, so ANDing them together doesn't make sense.
uk: УВАГА: дата не може належати кілька дискретним інтервалах, так що вони разом операції AND не мають сенсу.

en: Ignoring these intervals: {0}
uk: Ігнорування цих інтервалів: {0}

note: We should never get to this point since the all non-string negations should get automatically rewritten by the query expander.
en: WARNING: Don't know how to negate: {0}
uk: УВАГА: Не знаю, як звести нанівець: {0}

en: Sorting with Druid is only allowed in queries that have one or more breakout columns. Ignoring :order-by clause.
uk: Сортування з Druid допускається тільки в запитах, які мають один або кілька секційних колони. Ігнорування: порядку по п.

note: TODO - this is not really true, is it
en: WARNING: It only makes sense to specify :fields for a query with no aggregation. Ignoring the clause.
uk: УВАГА: Це має сенс тільки для вказівки: поля для запиту, без агрегації. Не звертаючи уваги на становище.

en: WARNING: Druid doenst allow limitSpec in timeseries queries. Ignoring the LIMIT clause.
uk: ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Друїд doenst дозволяє limitSpec в таймсеріях запитів. Не звертаючи уваги на стан LIMIT.

en: HoneySQL Form:
uk: HoneySQL Форма:

en: Unable to parse date ''{0}''
uk: Неможливо розібрати дату «» {0} «»

en: Client closed connection, cancelling query
uk: Клієнт закрив з'єднання, скасовуючи запит

en: Setting timezone with statement: {0}
uk: Як встановити часовий пояс з виразом: {0}

en: Multiple date filters are not supported
uk: Кілька фільтрів дати не підтримуються

en: :not is not yet implemented
uk: : Чи не ще не реалізовано

en: Only one Google Analytics segment allowed at a time.
uk: Тільки один сегмент Google Analytics дозволив в той час.

en: MONGO AGGREGATION PIPELINE:
uk: MONGO агрегування ТРУБОПРОВОДОВ:

en: Error: mismatched columns in results! Expected: {0} Got: {1}
uk: Помилка: незбіжні стовпці в результатах! Очікуваний: {0} Got: {1}

en: Unable to create temp file in `{0}` for email attachments
uk: Неможливо створити тимчасовий файл в `{0} 'для вкладень електронної пошти

en: Error preprocessing query:
uk: Помилка попередньої обробки запиту:

en: Illegal filter clause: {0}
uk: Нелегальне Пропозиція фільтра: {0}

en: Invalid clause:
uk: Невірний розділ:

en: Error: query's source query has not been resolved. You probably need to `preprocess` the query first.
uk: Помилка: джерело запит запитів Query не було вирішене. Ви, ймовірно, потрібно `preprocess` запит першим.

note: failing that throw an Exception with detailed info about what we tried and what the actual expressions were
en: No expression named ''{0}''
uk: Ні вирази з ім'ям «» {0} «»

en: No aggregation at index: {0}
uk: Немає агрегації за індексом: {0}

en: Field values total length is {0} (max {1}).
uk: Загальна довжина значень полів {0} (макс {1}).

en: FieldValues are allowed for this Field.
uk: FieldValues ​​дозволені для цього поля.

en: FieldValues are NOT allowed for this Field.
uk: FieldValues ​​НЕ дозволені для цього поля.

en: Field {0} ''{1}'' should have FieldValues and belongs to a Database with On-Demand FieldValues updating.
uk: Поле {0} "" {1} "» повинен мати FieldValues ​​і належить до бази даних на вимогу, FieldValues ​​поновлення.

en: You cannot create or revoke permissions for the ''Admin'' group.
uk: Ви не можете створити або скасувати дозволи для групи «» Admin «».

en: You cannot add or remove users to/from the ''MetaBot'' group.
uk: Ви не можете додавати або видаляти користувачів в / з «MetaBot« »групи».

en: You cannot add or remove users to/from the ''All Users'' group.
uk: Ви не можете додавати або видаляти користувачів в / з групи «All Users« »».

en: You cannot remove the last member of the ''Admin'' group!
uk: Ви не можете видалити останній елемент з групи «» Admin «»!

note: go ahead and log the Exception anyway on the off chance that it *wasn't* just a race condition issue
en: Error inserting a new Setting: {0}
uk: Помилка вставки нової установки: {0}

en: defsetting descriptions strings must be `:internal?` or internationalized, found: `{0}`
uk: defsetting опис рядка повинні бути `:` внутрішніми або інтернаціоналізувати, знайдені: `{0}`

en: Loading plugin {0}... {1}
uk: Завантаження плагін {0} ... {1}

en: Object keyed by type, containing formatting settings
uk: Параметри форматування об'єкта ключем по типу, що містить

en: Allow users to explore data using X-rays
uk: Дозволити користувачам досліджувати дані за допомогою X-rays

en: Using this URL to check token: {0}
uk: Використовуючи цей URL, щоб перевірити фішку: {0}

en: Unable to validate token: 404 not found.
uk: Неможливо перевірити маркер: 404, не знайдено.

en: There was an error checking whether this token was valid:
uk: Там була помилка перевірки, чи був цей маркер дійсний:

note: +----------------------------------------------------------------------------------------------------------------+ |                                             SETTING & RELATED FNS                                              | TODO - rename this to premium-features-token?
en: Token for premium features. Go to the MetaStore to get yours!
uk: Токен преміум-функцій. Перейти до MetaStore, щоб отримати ваш!

en: Token format is invalid. Token should be 64 hexadecimal characters.
uk: Токен невірний формат. Знак повинен бути 64 шістнадцяткових символів.

en: Error setting premium features token
uk: Помилка налаштування токену преміум-функції

en: Error validating token:
uk: Помилка перевірки маркера:

en: Error preprocessing query
uk: Помилка запиту попередньої обробки

en: No native form returned.
uk: Немає нативной форми не повернувся.

en: Invalid response from database driver. No :status provided.
uk: Неправильна відповідь від драйвера бази даних. Ні: статус надається.

en: General error
uk: Загальна помилка

en: Missing query hash!
uk: Відсутня хеш-запит!

en: Table ''{0}'' has no Fields associated with it.
uk: Таблиця «» {0} "" не має полів, пов'язане з ним.

en: Max concurrent query limit reached
uk: Максимальна межа одночасних запитів досяг

note: we should never reach this if our patterns are written right so this is more to catch code mistakes than something the user should expect to see
en: Don't know how to get information about Field:
uk: Не знаю, як отримати інформацію про поле:

en: metabase.query-processor.interface/*driver* is unbound.
uk: metabase.query-processor.interface / * драйвер * є непов'язаним.

en: Query processor error: mismatched number of columns in query and results.
uk: Запит помилка процесора: неспівпадаючі кількість стовпців в запиті і результатах.

en: Expected {0} fields, got {1}
uk: Очікувані {0} поля, отримав {1}

en: Expected: {0}
uk: Очікуваний: {0}

en: Actual: {0}
uk: Фактичне: {0}

en: Unable to bin Field without a min/max value
uk: Неможливо бен поле без хв / макс значення

en: {0} is not supported by this driver.
uk: {0} є недоступною драйвером.

en: Segment {0} does not exist, or is invalid.
uk: Сегмент {0} не існує, або є недійсним.

en: Metric {0} does not exist, or is invalid.
uk: Метрика {0} не існує, або є недійсним.

en: Missing source query in Card {0}
uk: Відсутня запит джерела в картці {0}

note: log the query at this point, it's useful for some purposes
en: Fetched source query from Card {0}:
uk: Витягнутий джерело запит з карти {0}:

en: Error transforming MBQL query to native:
uk: Помилка перетворення MBQL запиту до рідних:

en: Cannot run query: could not find source table {0}.
uk: Неможливо виконати запит: не вдалося знайти таблицю джерела {0}.

en: Error recording results metadata for query:
uk: Результати записи Помилка метаданих для запиту:

en: Error: Query Processor store is not initialized.
uk: Помилка: обробник запити магазин не инициализирован.

en: Error: Table {0} is not present in the Query Processor Store.
uk: Помилка: Таблиця {0} немає в магазині обробника запитів.

en: Error: Field {0} is not present in the Query Processor Store.
uk: Помилка: Поле {0} не присутній в обробнику запитів Store.

en: Task history cleanup successful, rows were {0}deleted
uk: Завдання історія очищення успішно, рядки були {0} видалені

en: not
uk: НЕ

en: For more information, see
uk: Для отримання додаткової інформації див

en: Integer greater than or equal to zero
uk: Ціле число, більше або рівне нулю

en: value must be an integer greater than or equal to zero.
uk: значення має бути цілим числом, більшим або рівним нулю.

en: value must be an integer zero or greater.
uk: Значення має бути цілим числом нуль або більше.

en: value must be a valid integer greater than or equal to zero.
uk: Значення має бути дійсним числом, більшим або рівним нулю.

en: New users per state in the last 30 days
uk: Нові користувачі на штат за останні 30 днів

en: Created At by day of the week
uk: Дата створення за днем тижня

en: Created At by quarter of the year
uk: Дата створення за кварталом року

en: [[this.short-name]] per country
uk: [[this.short-name]] за країною

en: Users per source
uk: Користувачі за джерелом

en: The top external pages that brought users to your site
uk: Головні сторінки які привели користувачів на ваш сайт

en: How [[this]] is distributed and more.
uk: Як [[this]] розподілено тощо.

en: The [[this]] over time
uk: [[this]] протягом часу

en: User growth
uk: Зростання користувачів

en: Whether or not there are any patterns to when they happen.
uk: Незалежно від того, є чи ні будь-які моделі, коли вони трапляються.

en: Users per state
uk: Користувачі за штатом

en: Sessions
uk: Сесії

en: How some of the numbers in [[this]] relate to each other
uk: Як деякі з чисел в [[this]] пов'язані одне з одним

en: Sales per country
uk: Продажі за країною

en: Join date by month of the year
uk: Дата реєстрації за місяцем

en: [[Timestamp]] by hour of the day
uk: [[Timestamp]] за годиною дня

en: A look at the [[this]]
uk: Погляд на [[this]]

en: Bottom 5 per category
uk: Останні п'ять за категорією

en: Number of orders
uk: Кількість замовлень

en: Event growth
uk: Зростання подій

en: Total [[GenericTable]]
uk: Всього [[GenericTable]]

en: Income growth
uk: Зростання доходів

en: Top 10 countries by sales in the last 30 days
uk: Топ-10 країн за обсягом продажів за останні 30 днів

en: [[this]] by month of the year
uk: [[this]] по місяцях року

en: Transactions per day of the week
uk: Транзакцій на день тижня

en: Sessions by device type
uk: Сесії за типом пристрою

en: Transactions per country
uk: Транзакції за країною

en: Join date by quarter of the year
uk: Дата реєстрації за квартал року

en: Events per hour of the day
uk: Події за годиною дня

en: Top 5 [[this]]
uk: Верхні п'ять [[this]

en: Bottom 5 [[this]]
uk: Нижні п'ять [[this]]

en: [[Timestamp]] by day of the month
uk: [[Відмітка]] по днях місяця

en: Null values
uk: нульові значення

en: Total events
uk: всього подій

en: A look at [[GenericTable]] across your [[this]], and how it changes over time.
uk: Погляд на [[GenericTable]] через ваш [[це]], і як вона змінюється з часом.

en: [[this]] per [[GenericCategoryMedium]]
uk: [[Це]] в [[GenericCategoryMedium]]

en: How the [[this]] changes with time
uk: Як [[це]] змінюється з часом

en: How they compare by seasonality
uk: Як вони співвідносяться сезонності

en: Average income per transaction
uk: Середній дохід на одну транзакцію

en: [[this]] per country
uk: [[Це]] в країні

en: Income per state
uk: Дохід на стан

en: A closer look at your [[this]]
uk: Більш пильний погляд на ваш [[це]]

en: How [[GenericNumber]] is distributed
uk: Як [[GenericNumber]] поширюється

en: [[Timestamp]] by quarter of year
uk: [[Відмітка]] на чверть року

en: Events per country
uk: Події в країні

en: Weekdays when [[this.short-name]] were added
uk: Будні, коли [[this.short-ім'я]] було додано

en: Months when [[this.short-name]] were added
uk: Місяць, коли [[this.short-ім'я]] було додано

en: How they compare across different categories
uk: Як вони співвідносяться між різними категоріями

en: New users per source in the last 30
uk: Нові користувачі на джерело в останні 30

en: Events per quarter of the year
uk: Події в квартал цього року

en: Heres a quick look at your [[this]]
uk: Heres швидкий погляд на ваш [[це]]

en: [[this]] per [[GenericCategoryLarge]], top 5
uk: [[Це]] в [[GenericCategoryLarge]], топ-5

en: Days when [[this.short-name]] were added
uk: Дні, коли [[this.short-ім'я]] було додано

en: Total orders per source
uk: Всього замовлень на джерело

en: [[this]] by quarter of the year
uk: [[Це]] на чверть року

en: Events per [[GenericCategoryMedium]]
uk: Події в [[GenericCategoryMedium]]

en: Events per state
uk: Події в стані

en: Top landing pages
uk: Кращі цільові сторінки

en: Heres a closer look at your [[this]] over time
uk: Heres ближчий погляд на ваш [[це]] протягом довгого часу

en: Sum of [[this]] by [[Country]]
uk: Сума [[це]] по [[Країна]]

en: States that are performing best
uk: Держави, які виконують краще

en: Created At by month of the year
uk: Створено В від місяця року

en: Sum of [[this]] by [[State]]
uk: Сума [[це]] по [[держави]]

en: Sum of [[GenericNumber]] per [[this]]
uk: Сума [[GenericNumber]] в [[це]]

en: Events by coordinates
uk: Події за координатами

en: Top referral pages
uk: Популярні сторінки рефералів

en: An exploration of your users to get you started.
uk: Дослідження ваших користувачів, щоб ви почали.

en: An overview of your [[this]] and how its distributed across time, place, and categories.
uk: Огляд ваших [[це]] і як його розподілені по часу, місце і категорії.

en: Average income per state
uk: Середній дохід на стан

en: [[this]] by [[GenericCategoryMedium]]
uk: [[Це]] по [[GenericCategoryMedium]]

en: Total transactions
uk: всього угод

en: [[this.short-name]] that have joined over time
uk: [Ім'я this.short []], які приєдналися протягом довгого часу

en: The [[this]] by location
uk: [[Це]] за місцем розташування

en: Events per month of the year
uk: Події на місяць року

en: [[this]] by [[GenericNumber]]
uk: [[Це]] по [[GenericNumber]]

en: Quarters when [[this.short-name]] were added
uk: Чверті, коли [[this.short-ім'я]] було додано

en: How these [[this.short-name]] are distributed
uk: Як це [[this.short-ім'я]] розподілені

en: [[this.short-name]] by [[GenericNumber]]
uk: [Ім'я-this.short []] по [[GenericNumber]]

en: Where users are coming from
uk: Де користувачі приходять з

en: [[this]] comparisons and correlations
uk: [[Це]] порівнянь і кореляції

en: Total income
uk: сукупний дохід

en: Total income per month
uk: Загальний дохід в місяць

en: Number of users per source
uk: Кількість користувачів на джерело

en: Transactions per state
uk: Операції в стані

en: [[this]] by [[Timestamp]]
uk: [[Це]] по [[Відмітка]]

en: New users per source in the last 30 days
uk: Нові користувачі на джерело в протягом останніх 30 днів

en: Join date by day of the month
uk: Дата реєстрації в день місяця

en: Average discount %
uk: Середня знижка%

en: Autogenerated metrics about [[GenericTable]].
uk: Автогенеріруемие метрики про [[GenericTable]].

en: [[this]] per day of the month
uk: [[Це]] в день місяця

en: Total sessions in each country
uk: Всього сесії в кожній країні

en: Transactions per month of the year
uk: Кількість транзакцій в місяць року

en: Sales per product
uk: Продажі на продукт

en: Users in each country
uk: Користувачі в кожній країні

en: [[this]] by hour of the day
uk: [[Це]] на годину дня

en: Events in the last 30 days
uk: Події протягом останніх 30 днів

en: Transactions per source
uk: Операції на джерело

en: Where youve acquired your users
uk: Де, котор ви придбали користувач

en: How they compare acrosss location
uk: Як вони порівнюють acrosss розташування

en: [[this]] per product
uk: [[Це]] для кожного продукту

en: [[this]] per month of the year
uk: [[Це]] в місяць на рік

en: Per country
uk: за країну

en: A deeper look at how different countries are performing for you.
uk: Більш глибокий погляд на те, як різні країни виконують для вас.

en: Sales per state
uk: Продажі в стані

en: Events by [[GenericNumber]]
uk: Події за [[GenericNumber]]

en: Sales per product [[ProductCategoryMedium]]
uk: Продажі на продукт [[ProductCategoryMedium]]

en: User acquisition by country
uk: Придбання користувача по країні

en: [[this]] per source
uk: [[Це]] для кожного джерела

en: [[this]] by day of the week
uk: [[Це]] по днях тижня

en: Days of the month when [[this.short-name]] joined
uk: Дні місяця, коли [ім'я this.short []] приєднався

en: Heres an overview of the people in your [[this]]
uk: Heres огляд людей у ​​вашій [[це]]

en: How [[GenericTable]] are distributed across this time field, and if it has any seasonal patterns.
uk: Як [[GenericTable]] розподілені по цього часу поля, і якщо у нього є якісь сезонні моделі.

en: Overview
uk: огляд

en: How this metric is distributed across different categories
uk: Як ця метрика розподіляється по різним категоріям

en: [[this.short-name]] per state
uk: [Ім'я-this.short []] в стані

en: Weekdays when [[this.short-name]] joined
uk: Будні, коли [ім'я this.short []] приєднався

en: Hours when [[this.short-name]] joined
uk: Годинники, коли [ім'я this.short []] приєднався

en: Total income by month
uk: Загальний дохід по місяцях

en: A breakdown of your [[this]] over time, and its min, max, average and more.
uk: Розбивка вашого [[цього]] протягом довгого часу, і його мінімум, максимум, середнє і багато іншого.

en: Average quantity per state
uk: Середня кількість в стані

en: How they compare by across different numbers
uk: Як вони співвідносяться з різних числах

en: New users per country in the last 30 days
uk: Нові користувачі в країні за останні 30 днів

en: Transactions over time
uk: Угоди з плином часу

en: [[this]] per [[GenericCategorySmall]]
uk: [[Це]] в [[GenericCategorySmall]]

en: Some breakdown
uk: деякі розбивка

en: Average of [[this]] by [[State]]
uk: Середнє значення [[це]] по [[держави]]

en: Transactions per quarter of the year
uk: Угоди за квартал поточного року

en: By coordinates
uk: за координатами

en: Heres a closer look at your [[this]] by products
uk: Heres ближчий погляд на ваш [[це]] продуктами

en: [[this]] per quarter of the year
uk: [[Це]] за квартал поточного року

en: Heres an overview of your [[this]] data from Google Analytics
uk: Heres огляд вашого [[це]] дані з Google Analytics

en: Quarters when [[this.short-name]] joined
uk: Quarters, коли [ім'я this.short []] приєднався

en: New [[this.short-name]] in the last 30 days
uk: Нове [this.short ім'я-[]] протягом останніх 30 днів

en: Total sessions by desktop, mobile, or tablet
uk: Всього сеансів по настільним, мобільним, або таблетки

en: Indepth example
uk: Indepth приклад

en: Average income per source
uk: Середній дохід на джерело

en: [[Timestamp]] by day of week
uk: [[Відмітка]] по днях тижня

en: Heres a closer look at your [[this]]
uk: Heres ближчий погляд на ваш [[це]]

en: Heres a closer look at your [[this]] field
uk: Heres ближчий погляд на ваш [[це]] поле

en: Summary
uk: резюме

en: How the [[this]] is distributed geographically
uk: Як [[це]] поширюється географічно

en: The pages with the most pageviews
uk: Сторінки з найбільшою кількістю переглядів сторінок

en: How [[Number1]] is correlated with [[Number2]]
uk: Як [[Number1]] зіставляється з [[Number2]]

en: Top 10 states by sales in the last 30 days
uk: Топ-10 країн за обсягом продажів за останні 30 днів

en: Top 10 states by sales
uk: Топ-10 країн за обсягом продажів

en: [[Timestamp]]
uk: [[Відмітка]]

en: Where these transactions happened
uk: Якщо ці угоди відбулися

en: Top 10 countries by sales
uk: Топ-10 країн за обсягом продажів

en: Sales by state
uk: продажі держави

en: Where most of your sessions originate from
uk: Якщо більшість ваших сесій відбуваються з

en: Top acquisition channels
uk: Найпопулярніші канали придбання

en: These [[this.short-name]] across time
uk: Це [[ім'я this.short]] під час

en: Average quantity
uk: середня кількість

en: Sales per source
uk: Продажі на джерело

en: Average income per country
uk: Середній дохід на душу країни

en: How [[this]] is distributed
uk: Як [[це]] поширюється

en: Distinct [[FK]]
uk: Окреме [[ФК]]

en: How these transactions are distributed
uk: Як ці операції розподілені

en: Per state
uk: за стан

en: Count of [[GenericCategoryMedium]] by [[this]]
uk: Граф [[GenericCategoryMedium]] по [[це]]

en: A look at your [[this]]
uk: Подивіться на ваш [[це]]

en: [[GenericNumber]] by [[this]]
uk: [[GenericNumber]] по [[це]]

en: Sum of [[GenericNumber]] by [[this]]
uk: Сума [[GenericNumber]] по [[це]]

en: A look at your [[this]] table
uk: Подивіться на ваш [[це]] таблиці

en: How many [[GenericTable]] there are per state, and how each state is represented across other categories.
uk: Скільки [[GenericTable]] є в стані, і як кожна держава представлена ​​по інших категоріях.

en: Most-viewed pages
uk: Най-популярні сторінки

en: Example exploration
uk: приклад розвідки

en: Sales vs. rating
uk: Продажі в порівнянні з рейтингом

en: [[this]] per hour of the day
uk: [[Це]] о першій годині дня

en: Where your [[this.short-name]] are
uk: Де ваше [ім'я this.short []] є

en: These are the same for all your [[this.short-name]]
uk: Вони однакові для всіх ваших [ім'я-this.short []]

en: Events by different categories
uk: Події за різними категоріями

en: Where these [[this.short-name]] are
uk: Там, де це [[ім'я this.short]] є

en: Over time
uk: Через деякий час

en: A summary of the events in your [[this]] table
uk: Короткий виклад подій у вашій [[це]] таблиці

en: Transactions per source over time
uk: Операції на джерело з плином часу

en: How the [[this]] is distributed
uk: Як [[це]] поширюється

en: Total income per source
uk: Загальний дохід для кожного джерела

en: Total [[this.short-name]]
uk: Всього [this.short ім'я []]

en: Some metrics we found about your transactions.
uk: Ми знайшли деякі метрики про ваші транзакції

en: How your different products are performing.
uk: Як ваші різні продукти виконують.

en: Where these events are happening
uk: Там, де ці події відбуваються

en: Which US states are bringing you the most business.
uk: Які американські штати приносять вам найбільше бізнесу.

en: How they compare across time
uk: Як вони співвідносяться за часом

en: Average transaction income per month
uk: Середній дохід транзакцій в місяць

en: Average quantity per month
uk: Середня кількість на місяць

en: Seasonal patterns in the [[this]]
uk: Сезонні закономірності в [[це]]

en: Events over time
uk: Події протягом довгого часу

en: Orders and income per source
uk: Замовлення і дохід на джерело

en: Transactions per hour of the day
uk: Кількість транзакцій о першій годині дня

en: Where most of your traffic is coming from.
uk: Там, де велика частина трафіку приходить від.

en: Heres a quick look at the [[this]]
uk: Heres швидкий погляд на [[це]]

en: It looks like your [[this]] has transactions, so heres a look at them
uk: Схоже на [[це]] має угод, так Heres погляд на них

en: Average discount per month
uk: Середня знижка на місяць

en: [[Timestamp]] by month of the year
uk: [[Відмітка]] по місяцях року

en: [[this]] per [[GenericCategorySmall]] over time
uk: [[Це]] в [[GenericCategorySmall]] протягом довгого часу

en: Distribution by coordinates
uk: Розподіл за координатами

en: Sales by source
uk: продажі джерела

en: Sales for each product category
uk: Менеджер з продажу для кожної категорії продуктів

en: A closer look at the metrics and dimensions used in this saved question.
uk: Більш пильний погляд на метрики і виміри, які використовуються в цьому збереженому запиті

en: [[this.short-name]] per [[GenericCategoryMedium]]
uk: [Ім'я-this.short []] в [[GenericCategoryMedium]]

en: Sales per product [[ProductCategoryLarge]]
uk: Продажі на продукт [[ProductCategoryLarge]]

en: Average quantity per country
uk: Середня кількість в країні

en: [[this.short-name]] per [[GenericCategoryLarge]]
uk: [Ім'я-this.short []] в [[GenericCategoryLarge]]

en: Heres a closer look at your [[this]] per source
uk: Heres ближчий погляд на ваш [[це]] на джерело

en: Events per day of the month
uk: Події в день місяця

en: If youre into correlations, this is the x-ray for you.
uk: Якщо ви корелюєте, цей x-ray для вас.

en: Sessions by Country
uk: Сесії по країнам

en: Some interesting metrics about your GA stats to get you started.
uk: Деякі цікаві метрики про вашу статистикою ГА, щоб ви почали.

en: [[this]] per state
uk: [[Це]] в стані

en: [[Timestamp]] by quarter of the year
uk: [[Відмітка]] на чверть року

en: How its distributed across time and other categories.
uk: Як його розподілені по часу та іншим категоріям.

en: A look at your events over time and by several categories.
uk: Подивіться на ваших подій у часі і по декількох категоріях.

en: [[GenericTable]] per [[this]]
uk: [[GenericTable]] в [[це]]

en: Average quantity per source
uk: Середня кількість на джерело

en: Top 5 per category
uk: Топ 5 в категорії

en: Events per day of the week
uk: Події в день тижня

en: New [[this.short-name]] per month
uk: Нове [[this.short ім'я]] в місяць

en: Top performers
uk: Кращі виконавці

en: Transactions in the last 30 days
uk: Угоди протягом останніх 30 днів

en: [[GenericTable]] by [[this]]
uk: [[GenericTable]] по [[це]]

en: Overview of your [[this]] data from Google Analytics
uk: Огляд вашого [[це]] дані з Google Analytics

en: Created At by hour of the day
uk: Створено о певній годині дня

en: Sales by month
uk: Продажі по місяцях

en: How the [[this]] is distributed across categories
uk: Як [[це]] розподілені за категоріями

en: [[Timestamp]] by month of year
uk: [[Відмітка]] по місяцях року

en: How many total sessions vs. how many individual users you had each day.
uk: Скільки та загалом кожного дня в вас було сеансів та скільки індивідуальних користувачів

en: How this metric is distributed across different numbers
uk: Як ця метрика розподіляється між різними номерами

en: Sessions by page where the session began
uk: Сесії по сторінці, де почалася сесія

en: Distinct values
uk: чіткі значення

en: Hours when [[this.short-name]] were added
uk: Годинники, коли [[this.short-ім'я]] було додано

en: [[Timestamp]] by day of the week
uk: [[Відмітка]] по днях тижня

en: [[GenericNumber]] over time
uk: [[GenericNumber]] протягом довгого часу

en: Heres an overview of your [[this]]
uk: Heres огляд ваших [[це]]

en: [[this.short-name]] by coordinates
uk: [Ім'я-this.short []] за координатами

en: Heres a closer look at your [[this]] per state
uk: Heres ближчий погляд на вашому [[це]] в стані

en: Created At by day of the month
uk: Створений На день місяця

en: Sales by coordinates
uk: Продажі за координатами

en: New [[this.short-name]] over time
uk: Нове [ім'я this.short []] протягом довгого часу

en: Join date by hour of the day
uk: Дата реєстрації на годину дня

en: [[Timestamp]] by hour of day
uk: [[Відмітка]] за часом доби

en: Sessions and unique users per day
uk: Сесії і унікальних користувачів в день

en: Events per [[GenericCategoryLarge]]
uk: Події в [[GenericCategoryLarge]]

en: How they compare by distribution
uk: Як вони співвідносяться з розподілу

en: Income per country
uk: Дохід від кожної країни

en: Heres a closer look at your [[this]] per country
uk: Heres ближчий погляд на ваш [[це]] в кожній країні

en: Sales by product [[ProductCategory]]
uk: Продажі за видами продукції [[ProductCategory]]

en: [[this]] per [[GenericCategoryLarge]], bottom 5
uk: [[Це]] в [[GenericCategoryLarge]], нижня 5

en: [[this.short-name]] added in the last 30 days
uk: [[This.short-ім'я]] додано протягом останніх 30 днів

en: Per [[Source]]
uk: Per [[Джерело]]

en: Average item quantity per month
uk: Середня кількість товару в місяць

en: The number of [[GenericTable]] per country, and how each country is represented in different categories.
uk: Число [[GenericTable]] в кожній країні, і як кожна країна представлена ​​в різних категоріях.

en: [[this]] per day of the week
uk: [[Це]] в день тижня

en: Average qunatity per source
uk: Середня qunatity на джерело

en: [[this.short-name]] by [[Timestamp]]
uk: [Ім'я-this.short []] по [[Відмітка]]

en: Summary statistics
uk: Зведена статистика

en: Sales per month
uk: Продажі в місяць

en: [[GenericNumber]] by join date
uk: [[GenericNumber]] дата, приєднатися

en: Average of [[this]] by [[Country]]
uk: Середнє значення [[це]] по [[Країна]]

en: [[this]] over time
uk: [[Це]] протягом довгого часу

en: Join date by day of the week
uk: Дата реєстрації по днях тижня

en: We crunched the numbers for your [[this]]
uk: Ми хрустіли номера для [[це]]

en: Months when [[this.short-name]] joined
uk: Місяці, коли [ім'я this.short []] приєднався

en: Unable to parse resource `{0}` as JSON
uk: Неможливо розібрати ресурс `{0} 'в форматі JSON

en: Unable to find JSON via relative path `{0}`
uk: Неможливо знайти JSON через відносний шлях `{0}`

en: Connection to host timed out for URL `{0}`
uk: Підключення до вузла таймаут для URL `{0}`

en: Unable to connect to unknown host at URL `{0}`
uk: Неможливо підключитися до невідомого хоста в URL `{0}`

en: Unable to connect to host at URL `{0}`
uk: Неможливо підключитися до хосту в URL `{0}`

en: Connection refused by host at for URL `{0}`
uk: З'єднання відхилено хоста в URL для `{0}`

en: Unable to retrieve resource at URL `{0}`
uk: Не вдалося ресурс по URL `{0}`

en: Unable to parse resource at URL `{0}` as JSON
uk: Неможливо розібрати ресурс на URL `{0} ', як JSON

en: Problem connecting to LDAP server, will fall back to local authentication: {0}
uk: Проблема підключення до сервера LDAP, повернеться до локальної аутентифікації: {0}

en: BigQuery statements can''t be parameterized!
uk: заяви BigQuery can''t параметріроваться!

en: WARNING: Druid does not allow limitSpec in time series queries. Ignoring the LIMIT clause.
uk: УВАГА: Друїд не дозволяє limitSpec в запитах часових рядів. Не звертаючи уваги на стан LIMIT.

en: Invalid Snowflake connection details: missing DB name.
uk: Недійсна Сніжинка деталь з'єднання: відсутня ім'я БД.

en: We’d love your feedback.
uk: Ми хотіли б ваші відгуки.

en: It looks like Metabase wasn’t quite a match for you.
uk: Схоже Metabase не зовсім підходить для вас.

en: Would you mind taking a fast 5 question survey to help the Metabase team understand why and make things better in the future?
uk: Ви не могли б взяти швидкий огляд 5 питання, щоб допомогти команді Metabase зрозуміти, чому і зробити речі краще в майбутньому?

en: We hope you''ve been enjoying Metabase.
uk: Ми сподіваємося you''ve насолоджувалися Metabase.

en: Would you mind taking a fast 6 question survey to tell us how it’s going?
uk: Ви не заперечуєте б взяти швидкий огляд 6 питання, щоб сказати нам, як це відбувається?

en: {0} created a Metabase account
uk: {0} створення облікового запису Metabase

en: {0} accepted their Metabase invite
uk: {0} прийняв їх Metabase запросити

en: [Metabase] Password Reset Request
uk: [Metabase] Скидання пароля Запит

en: [Metabase] Notification
uk: [Metabase] Повідомлення

en: [Metabase] Help make Metabase better.
uk: [Metabase] Допоможіть зробити Metabase краще.

en: [Metabase] Tell us how things are going.
uk: [Metabase] Розкажіть, як йдуть справи.

en: Error: query''s source query has not been resolved. You probably need to `preprocess` the query first.
uk: Помилка: джерело запит: запит "в не було вирішене. Ви, ймовірно, потрібно `preprocess` запит першим.

en: Don't know what to do with:
uk: Не знаю, що робити з:

en: Don't know how to wrap:
uk: Не знаю, як обернути:

en: Failed setting `query-caching-max-kb` to {0}.
uk: Помилка установки `запиту кешування-Max-kb` до {0}.

en: Values greater than {1} are not allowed.
uk: Значення більше {1} не допускаються.

note: we need the Database instance no matter what (in order to compare details hash with cached value) passed in look up by ID
en: Database {0} does not exist.
uk: База даних {0} не існує.

en: Error: Database is not present in the Query Processor Store.
uk: Помилка: База даних немає в Query Processor Store.

en: Invalid embedding-secret-key! Secret key must be a hexadecimal-encoded 256-bit key (i.e., a 64-character string).
uk: Invalid вкладення-секретний ключ! Секретний ключ повинен бути шістнадцятковим-закодовано 256-бітний ключ (тобто рядки 64 символів).

en: JWT is missing `alg`.
uk: JWT відсутня `alg`.

en: JWT `alg` cannot be `none`.
uk: JWT `alg` не може бить` none`.

en: The embedding secret key has not been set.
uk: Вкладення секретний ключ не був встановлений.

en: Token is missing value for keypath
uk: Токен не вказане значення ключового ресурсу

en: In-depth example
uk: поглиблений приклад

en: Key
uk: ключ

en: Class
uk: клас

en: Triggers
uk: тригери

en: View triggers
uk: Перегляд спускові

en: Scheduler Info
uk: планувальник інформація

en: Priority
uk: пріоритет

en: Last Fired
uk: Останній Звільнено

en: Next Fire Time
uk: Далі Вогонь Час

en: Start Time
uk: Час початку

en: End Time
uk: час закінчення

en: Final Fire Time
uk: Заключний Вогонь Час

en: May Fire Again?
uk: Може Знову пожежа?

en: Triggers for {0}
uk: Тригери для {0}

en: Tasks
uk: Завдання

en: Jobs
uk: Роботи

en: Duplicated {0}
uk: Стоверно копію {0}

en: Duplicate this item
uk: Створити копію

en: Archive this item
uk: Архівувати

en: Duplicate dashboard
uk: Створити копію дашборду

en: Duplicate "{0}"
uk: Створити копію "{0}"

en: Duplicate
uk: Створити копію

en: Tomorrow
uk: завтра

en: This {0}
uk: Це {0}

en: Next {0}
uk: Далі {0}

en: Previous {0}
uk: Попередня {0}

en: Previous {0} {1}
uk: Попередня {0} {1}

en: Next {0} {1}
uk: Далі {0} {1}

en: Now
uk: в даний час

en: {0} {1} ago
uk: {0} {1} назад

en: {0} {1} from now
uk: {0} {1} тепер

en: Default period | Default periods
uk[0]: період за замовчуванням
uk[1]: Периоды по умолчанию
uk[2]: Периоды по умолчанию
uk[3]: Периоды по умолчанию

en: Minute of hour | Minutes of hour
uk[0]: хвилина годину
uk[1]: хвилина годину
uk[2]: хвилина годину
uk[3]: хвилина годину

en: Hour of day | Hours of day
uk[0]: час дня
uk[1]: час дня
uk[2]: час дня
uk[3]: час дня

en: Day of week
uk: день тижня

en: Day of month
uk: день місяця

en: Day of year | Days of year
uk[0]: день року
uk[1]: день року
uk[2]: день року
uk[3]: день року

en: Week of year | Weeks of year
uk[0]: тиждень року
uk[1]: тиждень року
uk[2]: тиждень року
uk[3]: тиждень року

en: Month of year | Months of year
uk[0]: місяць року
uk[1]: місяць року
uk[2]: місяць року
uk[3]: місяць року

en: Quarter of year | Quarters of year
uk[0]: чверть року
uk[1]: чверть року
uk[2]: чверть року
uk[3]: чверть року

en: {0} selection | {0} selections
uk[0]: {0} обрано
uk[1]: {0} обрано
uk[2]: {0} обрано
uk[3]: {0} обрано

en: [Q]Q
uk: [Q] Q

en: This
uk: це

en: Invalid
uk: недійсний

en: Add a time
uk: Додати час

en: Nothing to compare for the previous {0}.
uk: Ніщо не порівняти для попередньої {0}.

en: by {0}
uk: {0}

en: value must be a valid database engine.
uk: Значення має бути дійсним двигуном бази даних.

en: Connection refused by host for URL `{0}`
uk: З'єднання відхилено хоста для URL `{0}`

en: Warning: Postgres connection string with `ssl=true` detected.
uk: Увага: Postgres рядок з'єднання з `Ssl = true` виявлений.

en: You may need to add `?sslmode=require` to your application DB connection string.
uk: Ви можете додати `? Sslmode = require` в прикладної рядок з'єднання DB.

en: If Metabase fails to launch, please add it and try again.
uk: Якщо Metabase не запускається, будь ласка, додайте його і спробуйте ще раз.

en: See https://github.com/metabase/metabase/issues/8908 for more details.
uk: Див https://github.com/metabase/metabase/issues/8908 для більш докладної інформації.

en: WARNING: Using Metabase with an H2 application database is not recomended for production deployments.
uk: ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Використання Metabase з базою даних програми H2 не рекомендується для розгортання виробництва.

en: For production deployments, we highly recommend using Postgres, MySQL, or MariaDB instead.
uk: Для розгортання виробництва, ми настійно рекомендуємо використовувати Postgres, MySQL, або MariaDB замість цього.

en: If you decide to continue to use H2, please be sure to back up the database file regularly.
uk: Якщо ви вирішите продовжувати використовувати H2, будь ласка, переконайтеся, що регулярно створювати резервні копії файлу бази даних.

en: See https://metabase.com/docs/latest/operations-guide/start.html#migrating-from-using-the-h2-database-to-mysql-or-postgres for more information.
uk: Див https://metabase.com/docs/latest/operations-guide/start.html#migrating-from-using-the-h2-database-to-mysql-or-postgres для отримання додаткової інформації.

en: Unable to connect to Metabase {0} DB.
uk: Неможливо підключитися до Metabase {0} БД.

en: Error adding legacy SQL directive to BigQuery saved Question
uk: Помилка додавання директиви спадок SQL в BigQuery збережений питання

en: Failed to notify {0} Database {1} updated
uk: Чи не вдалося повідомити {0} База даних {1} оновлена

en: Loading driver {0} {1}
uk: Завантаження драйвера {0} {1}

en: Load driver {0}
uk: Водій навантаження {0}

en: Driver not registered after loading: {0}
uk: Водій не зареєстрований після завантаження: {0}

en: Error: attempting to change {0} property `:abstract?` from {1} to {2}.
uk: Помилка: спроби змінити властивість {0} `?: Абстрактние` від {1} до {2}.

en: Registered abstract driver {0}
uk: Зареєстрований абстрактний драйвер {0}

en: Registered driver {0}
uk: Зареєстрований драйвер {0}

en: (parents: {0})
uk: (Батьки: {0})

en: Initializing driver {0}...
uk: Ініціалізація драйвера {0} ...

en: Reason:
uk: Причина:

en: Invalid driver feature: {0}
uk: Невірна функція драйвера: {0}

en: Invalid HoneySQL form:
uk: Неприпустима форма HoneySQL:

en: Closing connection pool for database {0} ...
uk: Закриття пулу з'єднань для бази даних {0} ...

en: Error loading namespace
uk: Помилка при завантаженні імен

en: Starting events listener:
uk: Запуск подій слухача:

en: Unexpected error listening on events
uk: Несподівана помилка прослуховування подій

en: Error syncing Database {0}
uk: синхронізація Помилка бази даних {0}

en: Failed to process sync-database event.
uk: Чи не вдалося обробити подія синхронізації бази даних.

en: Bad nested-query-level: query does not have a source query
uk: Bad вкладеного-запит рівень: запит не має запит джерела

en: I don''t know how to `{0}`.
uk: Я don''t знаю, як `{0} '.

en: Here''s what I can do:
uk: Ось що я можу зробити:

en: Error in Metabot command
uk: Помилка в команді Metabot

en: Websocket associated with this Slack event is different from the websocket we're currently using.
uk: WebSocket, пов'язаний з цією подією Слак відрізняється від WebSocket, ми в даний час використовується.

en: FieldValues for Field {0} remain unchanged. Skipping...
uk: FieldValues ​​для поля {0} залишається незмінним. Пропустивши ...

en: Unable to normalize:
uk: Неможливо нормалізувати:

en: Could not find matching Field ID for target:
uk: Не вдалося знайти відповідні поля ідентифікатор мети:

en: Metabase does not have permissions to write to plugins directory {0}
uk: Metabase не має дозволу на запис в каталог плагінів {0}

en: Metabase cannot use the plugins directory {0}
uk: Metabase не може використовувати каталог плагінів {0}

en: Please make sure the directory exists and that Metabase has permission to write to it.
uk: Переконайтеся, що каталог існує і що Metabase має дозвіл на запис в нього.

en: You can change the directory Metabase uses for modules by setting the environment variable MB_PLUGINS_DIR.
uk: Ви можете змінити каталог Metabase використовує для модулів, встановивши змінну оточення MB_PLUGINS_DIR.

en: Falling back to a temporary directory for now.
uk: Падіння назад в тимчасову директорію на даний момент.

en: Metabase cannot write to temporary directory. Please set MB_PLUGINS_DIR to a writable directory and restart Metabase.
uk: Metabase не може писати на тимчасовий каталог. Будь ласка, встановіть MB_PLUGINS_DIR на записуваний директорію і перезапустити Metabase.

en: spark-deps.jar is no longer needed by Metabase 1.0+. You can delete it from the plugins directory.
uk: НЕ іскровий deps.jar більше не потрібен метабази 1.0+. Ви можете видалити його з каталогу плагінів.

en: Failied to initialize plugin {0}
uk: Failied для ініціалізації модуля {0}

en: Loading plugins in {0}...
uk: Завантаження плагінів в {0} ...

en: Using Clojure base loader as shared context classloader: {0}
uk: Використання базового завантажувача Clojure в якості загального контексту завантажувача класів: {0}

en: Setting current thread context classloader to shared classloader {0}...
uk: Налаштування поточного контексту потоку завантажувач класів для загального завантажувача класів {0} ...

note: it's important that we deref the promise again here instead of using the one we just created because it is possible thru a race condition that somebody else delivered the promise before we did; in that case, Clojure ignores subsequent calls to `deliver`. Dereffing the promise guarantees that we'll g
en: Setting current thread context classloader to NEWLY CREATED classloader {0}...
uk: Налаштування поточного контексту нитки завантажувача класів по відношенню до нових загрузчиком класів {0} ...

en: Added URL {0} to classpath
uk: Доданий URL {0} шлях до класів

en: Plugin {0} declares a dependency that Metabase does not understand: {1}
uk: Плагін {0} оголошує залежність, Metabase не розуміє: {1}

en: Refer to the plugin manifest reference for a complete list of valid plugin dependencies:
uk: Зверніться до плагіном маніфесту посилання на повний список допустимих залежностей плагіна:

en: Metabase cannot initialize plugin {0} due to required dependencies.
uk: Метабази не може звернутися до плагін {0} через необхідних залежностей.

en: Class not found: {0}
uk: Клас не найден: {0}

en: Plugin ''{0}'' depends on plugin ''{1}''
uk: Плагін '' {0} '' залежить від плагіна '' {1} ''

en: {0} dependency {1} satisfied? {2}
uk: {0} залежність {1} задоволені? {2}

en: Plugins with unsatisfied deps: {0}
uk: Модулі з незадоволеним DEPS: {0}

en: Extract file {0} -> {1}
uk: Файл Extract {0} -> {1}

en: Resource does not exist.
uk: Ресурс не існує.

en: Loading plugin namespace {0}...
uk: Завантаження плагін імен {0} ...

en: Dependencies satisfied; these plugins will now be loaded: {0}
uk: Залежності задоволені; ці модулі тепер будуть завантажені: {0}

en: Registering JDBC proxy driver for {0}...
uk: Реєстрація драйвера JDBC проксі для {0} ...

en: Deregistering original JDBC driver {0}...
uk: Скасування реєстрації оригінальний драйвер JDBC {0} ...

en: Default connection property {0} does not exist.
uk: За замовчуванням підключення властивості {0} не існує.

en: Invalid connection property {0}: not a string or map.
uk: Неправильне підключення властивість {0}: чи не рядок або карти.

note: ok, do the init steps listed in the plugin mainfest
en: Load lazy loading driver {0}
uk: Навантаження ледачою водій завантаження {0}

en: Cannot initialize plugin: missing required property `driver-name`
uk: Неможливо ініціалізувати плагін: відсутня обов'язкова властивість `водія name`

en: Warning: plugin manifest for {0} does not include connection properties
uk: Увага: плагін маніфесту для {0} не включає в себе властивість з'єднання

note: finally, register the Metabase driver
en: Registering lazy loading driver {0}...
uk: Реєстрація ледачого водія завантаження {0} ...

en: Error running query for Card {0}
uk: Помилка при виконанні запиту для карти {0}

en: Last week
uk: Минулого тижня

en: This week
uk: Цього тижня

en: Last month
uk: Останній місяця

en: This month
uk: Цього місяця

en: Last quarter
uk: Останній квартал

en: This quarter
uk: У цьому кварталі

en: Last year
uk: Минулого року

en: This year
uk: Цього року

en: *driver* is unbound.
uk: * Драйвер * є непов'язаним.

en: Error syncing Fields for Table ''{0}''
uk: Помилка синхронізації полів для таблиці «» {0} «»

en: Hash of {0} matches stored hash, skipping Fields sync
uk: Хеш {0} відповідає збереженій хеш, пропускаючи Поля синхронізації

en: Field
uk: поле

en: Error checking if Fields {0} need to be created or reactivated
uk: Помилка перевірки, якщо поля {0} повинні бути створені або реактивировать

en: Marking Field ''{0}'' as inactive.
uk: Маркування Поле «» {0} "" як неактивний.

en: Error retiring {0}
uk: Помилка догляду {0}

en: Database type of {0} has changed from ''{1}'' to ''{2}''.
uk: Тип бази даних {0} змінено з '' {1} '' до '' {2} ''.

en: Base type of {0} has changed from ''{1}'' to ''{2}''.
uk: Базовий тип {0} змінено з '' {1} '' до '' {2} ''.

en: Special type of {0} has changed from ''{1}'' to ''{2}''.
uk: Спеціальний тип {0} змінено з '' {1} '' до '' {2} ''.

en: Comment has been added for {0}.
uk: Коментар був доданий для {0}.

en: Stopping Quartz Scheduler {0}
uk: Зупинка Кварц Планувальник {0}

en: Starting Quartz Scheduler {0}
uk: Запуск Quartz Scheduler {0}

en: Error loading tasks namespace {0}
uk: Помилка при завантаженні завдання простору імен {0}

note: don't bother logging namespace for now, maybe in the future if there's tasks of the same name in multiple namespaces we can log it
en: Initializing task {0}
uk: Ініціалізація завдання {0}

en: Error initializing task {0}
uk: Помилка при ініціалізації завдання {0}

en: Problem sending abandonment email
uk: Проблема відправки електронної пошти закидання

en: Sending anonymous usage stats.
uk: Відправлення анонімної статистики використання.

en: Error sending anonymous usage stats
uk: Помилка відправки анонімної статистики використання

en: Error sending Pulse {0}
uk: Помилка відправки Пульсу {0}

en: Sending scheduled pulses...
uk: Відправлення регулярних Пульсів ...

en: SendPulses task failed
uk: Завдання з відправки Пульсів не виконано

en: Failed to scheduler tasks for Database {0}
uk: Помилка завдань планувальника для бази даних {0}

en: Cleaning up task history
uk: Очищення історії завдання

en: Task history cleanup successful, rows were deleted
uk: Завдання історії очищення успішно, рядки були видалені

en: Task history cleanup successful, no rows were deleted
uk: Завдання історії очищення успішно, жодна рядок не була видалена

en: Checking for new Metabase version info.
uk: Перевірка нової Metabase інформації про версії.

en: Error fetching version info
uk: Помилка при отриманні інформації про версії

en: Maximum memory available to JVM: {0}
uk: Максимальний обсяг пам'яті, доступний для віртуальної машини Java: {0}

en: Not something with an ID: {0}
uk: Не те, що з ID: {0}

en: [[CreateDate]] by month of the year
uk: [[CreateDate]] по місяцях року

en: Here's a quick look at your [[this]]
uk: Ось швидкий погляд на ваш [[це]]

en: [[CreateTimestamp]] by hour of the day
uk: [[CreateTimestamp]] по годинах дня

en: Where you've acquired your users
uk: Де ви придбали користувач

en: How it's distributed across time and other categories.
uk: Як це розподілено за часом і іншим категоріям.

en: Here's a closer look at your [[this]] per source
uk: Ось ближчий погляд на ваш [[це]] на джерело

en: Here's a quick look at the [[this]]
uk: Ось швидкий погляд на [[це]]

en: [[CreateTimestamp]] by day of the month
uk: [[CreateTimestamp]] по днях місяця

en: Here's an overview of the people in your [[this]]
uk: Ось короткий огляд людей в ваших [[це]]

en: [[CreateTimestamp]] by quarter of the year
uk: [[CreateTimestamp]] на чверть року

en: How they compare across location
uk: Як вони співвідносяться через місце

en: Here's a closer look at your [[this]] by products
uk: Ось ближчий погляд на ваш [[це]] по продукції

en: [[CreateTimestamp]] by month of the year
uk: [[CreateTimestamp]] по місяцях року

en: An overview of your [[this]] and how it's distributed across time, place, and categories.
uk: Огляд ваших [[це]] і як це розподілено за часом, місцем, і категорії.

en: Here's a closer look at your [[this]]
uk: Ось ближчий погляд на ваш [[це]]

en: [[CreateTimestamp]] by day of the week
uk: [[CreateTimestamp]] по днях тижня

en: Here's an overview of your [[this]] data from Google Analytics
uk: Ось короткий огляд вашого [[це]] дані з Google Analytics

en: Here's an overview of your [[this]]
uk: Ось короткий огляд вашого [[це]]

en: Here's a closer look at your [[this]] field
uk: Ось ближчий погляд на ваш [[це]] поле

en: Here's a closer look at your [[this]] per country
uk: Ось ближчий погляд на ваш [[це]] в країні

en: If you're into correlations, this is the x-ray for you.
uk: Якщо ви корелюєте, цей x-ray для вас.

en: [[CreateDate]] by day of the week
uk: [[CreateDate]] по днях тижня

en: It looks like your [[this]] has transactions, so here's a look at them
uk: Схоже, ваш [[це]] має угод, так ось подивіться на них

en: Here's a closer look at your [[this]] per state
uk: Ось ближчий погляд на вашому [[це]] в стані

en: [[CreateDate]] by day of the month
uk: [[CreateDate]] по днях місяця

en: [[CreateTime]] by hour of the day
uk: [[CreateTime]] по годинах дня

en: Here's a closer look at your [[this]] over time
uk: Ось ближчий погляд на ваш [[це]] протягом довгого часу

en: [[CreateDate]] by quarter of the year
uk: [[CreateDate]] на чверть року

en: Edit user
uk: Редагувати користувача

en: New user
uk: Створити користувача

en: Reset password
uk: Скинути гасло

en: Deactivate user
uk: Деактивувати користувача

en: Reactivate {0}?
uk: Активувати {0} повторно?

en: We couldn’t send them an email invitation, so make sure to tell them to log in using {0} and this password we’ve generated for them:
uk: Ми не могли надіслати їм запрошення електронною поштою, тому не забудьте повідомити їх про використання {0} для входу і цього гасла, яке ми створили для них:

en: collection
uk: колекція

en: collections
uk: колекції

en: dashboard
uk: приладова дошка

en: dashboards
uk: дашборди

en: First name is required
uk: Ім'я - обов'язкове

en: Must be 100 characters or less
uk: Не більше 100 символів

en: Last name is required
uk: Прізвище - обов'язкове

en: Email is required
uk: Електронна пошта - обов'язкова

en: Items you archive will appear here.
uk: Заархівовані елементи з'являться тут

en: No description
uk: Немає опису

en: Sum of all values
uk: Підсумок

en: See all distinct values
uk: Переглянути усі унікальні значення

en: Browse the contents of your databases, tables, and columns. Pick a database to get started
uk: Перегляньте вміст бази даних, оберіть базу даних щоб почати

en: Card results metadata passed in to API is VALID. Thanks!
uk: Метадані карточки надіслані до API є ДІЙСНИМИ. Дякую!

en: Card results metadata passed in to API is INVALID. Running query to fetch correct metadata.
uk: Метадані карточки надіслані до API, НЕДІЙСНІ. Отримую дійсні метадані.

en: Card results metadata passed in to API is  ISSING. Running query to fetch correct metadata.
uk: Метадані карточки надісланої до API, ВІСУТНІ. Повторно отримую метадані.

en: {0} was autocorrected to {1}
uk: Автокоректую {0} на {1}

en: DELETE /api/metric/:id is deprecated. Instead, change its `archived` value via PUT /api/metric/:id.
uk: DELETE /api/metric/:id застарілий запит. Натомість використейте PUT /api/metric/:id для зміни `archived` значення.

en: DELETE /api/segment/:id is deprecated. Instead, change its `archived` value via PUT /api/segment/:id.
uk: DELETE /api/segment/:id застарів. Натомість використайте PUT /api/segment/:id для зміни `archived` значення.

en: Value of is_superuser must correspond to presence of Admin group ID in group_ids.
uk: значення is_superuser повинно відповідати значенню group_ids із групи адміністрація.

en: Unexpected error writing keepalive characters
uk: Несподівана помилка keepalive

en: Unexpected output in async API response
uk: Незрозумілий результат асинхронного запиту до API

en: starting streaming response
uk: запускаю потокову відповідь

en: Output chan closed, canceling keepalive request.
uk: Вихідний канал закрито, відміна запиту keepalive.

en: Async response finished, closing channels.
uk: Асинхронна відповідь отримана, закриваю канал.

en: No response after waiting {0}. Canceling request.
uk: Не отримано відповіді після очікування {0}. Скасовую запит.

en: Input channel unexpectedly closed.
uk: Вхідний канал несподівно закрито.

en: f finished, permit will be returned
uk: Якщо закінчено, ресурс буде звільнено

en: request canceled, permit will be returned
uk: запит скасовано, ресурс буде звільнено

en: Unexpected error attempting to run function after obtaining permit
uk: Несподівана помилка при спробу виконання функції після отриманого ексклюзивного доступу до ресурсу

en: Not running pending function call: output channel already closed.
uk: Не вдалось виконати функцію: вихідний канал виявився закритим.

en: Current thread already has a permit for {0}, will not wait to acquire another
uk: Нитка виконання уже отримала право ексклюзивного доступу на {0}

en: Output channel closed, will skip running {0}.
uk: Вихідний канал виявився закритим, не виконуватиму {0}.

en: Running {0} on separate thread...
uk: Виконую {0} в окремій нитці...

en: Caught error running {0}
uk: Помилка викоання {0}

en: Request canceled, canceling future
uk: Запит скасовано, скасовую викоання future.

en: Closing old connection pool for database {0} ...
uk: Звільняю старі з'єднання до бази даних {0} ...

en: Here''s your {0} most recent cards:
uk: Ось ваші {0} останніх карточок:

en: Could you be a little more specific, or use the ID? I found these cards with names that matched:
uk: Вам слід уточнити карточку з допомогою ID. Знайдено багатократні співпадіння імен карточки:

note: Searching by ID
en: Card {0} not found.
uk: Карточку {0} не знайдено.

en: Exception in API call
uk: Помилка виклику API

en: Request canceled before finishing.
uk: Запит скасовано перш ніж отримано результат.

en: Metabase only supports JSON requests.
uk: Metabase розуміє тільки запити JSON.

en: Make sure you set a 'Content-Type: application/json' header.
uk: Переконайтесь що застосовуєте заголовок 'Content-Type: application/json'.

en: Setting Metabase site URL to {0}
uk: Налаштовую Metabase URL {0}

en: Error scheduling tasks for DB
uk: Помилка планування завдання для бази даних

en: Error unscheduling tasks for DB.
uk: Помилка скасування планованого завдання для БД

en: {0} Database ''{1}'' sync/analyze schedules have changed!
uk: {0} Змінено розклад завдань sync/analyze  бази даних ''{1}''!

en: Sync metadata was: ''{0}'' is now: ''{1}''
uk: Синхронізованих метаданих було: ''{0}'' стало: ''{1}''

en: Cache FieldValues was: ''{0}'', is now: ''{1}''
uk: Кешованих FieldValues було: ''{0}'', стало: ''{1}''

en: You cannot update the creator_id of a Metric.
uk: Не вдається оновити creator_id в метриці.

en: MetaBot can only have Collection permissions.
uk: MetaBot отримує права доступу виключно до колекцій.

en: Failed to grant permissions
uk: Не вдалось надати права доступу

en: Changing permissions
uk: Зміна прав доступу

en: FROM:
uk: ВІД:

en: TO:
uk: КОМУ:

en: You cannot update the creator_id of a Segment.
uk: Не можливо змінити creator_id сегменту.

en: Attempted to set Setting {0} to obfuscated value. Ignoring change.
uk: Виявлено спробу встановити {0} у недійсне значення. Ігноруватиму заміну.

en: Using value of env var {0}
uk: Використовую такі змінні середовища {0}

en: Adding User {0} to All Users permissions group...
uk: Додаю користувача {0} до групи усіх користувачів...

en: Adding User {0} to Admin permissions group...
uk: Додаю користувача {0} до групи адміністрація...

en: Query failure
uk: Помилка запиту

en: Maximum number of simultaneous queries to allow per connected Database.
uk: Макс. значення паралельних запитів до бази даних.

en: Timed out after {0} milliseconds.
uk: Термін очікування збіг після {0} мс.

en: Misfire Instruction
uk: Інструкція не влучила у ціль

en: Archive this?
uk: Архівувати це?

en: Learn about our data
uk: Дізнайтесь що у ваших даних

en: Use DNS SRV when connecting
uk: Для з'єднання використати запит DNS SRV

en: Using this option requires that provided host is a FQDN.  If connecting to 
    an Atlas cluster, you might need to enable this option.  If you don't know what this means,
    leave this disabled.
uk: Щоб використати це налаштування адреса повинна мати форму FQDN. Якщо у мас є сумніви залишіть як є, якщо з'єднуєтесь до Atlas, вам знадобиться увімкнути її.

en: Automatically run queries when doing simple filtering and summarizing
uk: Автоматично виконувати запити простої фільтрації та агрегування

en: When this is on Metabase will automatically run queries when users do simple explorations with the Summarize and Filter buttons when viewing a table or chart. You can turn this off if querying this database is slow. This setting doesn’t affect drill-throughs or SQL queries.
uk: Якщо дозволено, Metabase автоматично виконуватиме запити агрегування та фільтрації для користувачаа який переглядає таблицю чи діаграму. Якщо вимкнено робота з базою даних прискористья, проте не вплине на деталізацію.

en: Learn about this database
uk: Дізнатись що це за база даних

en: Archive this dashboard?
uk: Архівувати цей дашборд?

en: All results
uk: Усі результати

en: Our Analytics
uk: Наша аналітика

en: Additive sum of all the values of a column.\ne.x. total revenue over time.
uk: Кумулятивна сума усієї колонки.\nнапр., загальний дохід з плином часу.

en: Additive count of the number of rows.\ne.x. total number of sales over time.
uk: Кумулятивна кількість записів.\nнапр., кількість продажів з плином часу.

en: Filter
uk: Фільтр

en: record | records
uk[0]: запис
uk[1]: записів
uk[2]: записів
uk[3]: записи

en: Browse Data
uk: Перегляд даних

en: Write SQL
uk: Написати SQL

en: Simple question
uk: Простий запит

en: Pick some data, view it, and easily filter, summarize, and visualize it.
uk: Оберіть дані, перегляньте, відфільтруйте, підсумуйте та візуалізуйте.

en: Custom question
uk: Користувацький запит

en: Use the advanced notebook editor to join data, create custom columns, do math, and more.
uk: Використайте редактор щоб з'єднати таблиці, сформувати стовпці, провести обчислення та ін.

en: Basic Metrics
uk: Основні метрики

en: Custom…
uk: Користувацький...

en: Add grouping
uk: Групувати

en: Pick a limit
uk: Вказати об'єм

en: Show maximum
uk: Показати максимум

en: Get Preview
uk: Попередній перегляд

en: Back to previous results
uk: Повернутись до попередніх

en: Sample values
uk: Зразки значень

en: Browse the contents of your databases, tables, and columns. Pick a database to get started.
uk: Перегляньте вміст таблиць та стовпців. Оберіть базу даних щоб почати.

en: Visualize
uk: Візуалізувати

en: Join data
uk: Об'єднати таблиці

en: Custom column
uk: Кастомна колонка

en: Summarize
uk: Підсумувати

en: Aggregate
uk: Агрегувати

en: Breakout
uk: Розкласти

en: Pick the metric you want to see
uk: Оберіть метрику яка вас цікавить

en: Pick a column to group by
uk: Оберіть колонку для групування

en: Pick your starting data
uk: Оберіть дані для початку

en: Select None
uk: Не вибирати нічого

en: Select All
uk: Обрати усе

en: Pick a table...
uk: Обрати таблицю...

en: Enter a limit
uk: Вказати об'єм

en: Brackets around a {0} create an optional clause in the template. If "variable" is set, then the entire clause is placed into the template. If not, then the entire clause is ignored.
uk: Фігурні дужки {0} передають значення у шаблон, якщо змінна набуває значення, та ігноруються якщо не набуває.

en: When using a Field Filter, the column name should not be included in the SQL. Instead, the variable should be mapped to a field in the side panel.
uk: При фільтруванні поля, ім'я стовпчика не повинно застосовуватись у SQL. Навпаки, змінна повинна бути прив'язана до поля бокової панелі.

en: View the native query
uk: Перегляд сформованого запиту

en: Native query for this question
uk: Сформований запит для цього запитання

en: Convert this question to a native query
uk: Сформувати цей запит

en: SQL for this question
uk: SQL для цього запитання

en: Convert this question to SQL
uk: Перетворити запит у SQL

en: Get alerts
uk: Вкл. сповіщення

en: {0} breakout | {0} breakouts
uk[0]: секція
uk[1]: секцій
uk[2]: секцій
uk[3]: секції

en: Hide filters
uk: Приховати фільтри

en: Show filters
uk: Показати фільтри

en: Started from
uk: Починаючи з

en: {0} row | {0} rows
uk[0]: рядок
uk[1]: рядків
uk[2]: рядки
uk[3]: рядка

en: Show all rows
uk: Показати усі рядки

en: Show {0}
uk: Показую {0}

en: Showing first {0}
uk: Показую перші {0}

en: Showing {0}
uk: Показати {0}

en: Summarized
uk: Підсумково

en: Hide editor
uk: Приховати редактор

en: Show editor
uk: Показати редактор

en: Pick the metric you'd like to see
uk: Оберіть метрику яка вас цікавить

en: {0} options
uk: {0} значень

en: Choose a visualization
uk: Оберіть візуалізацію

en: Filter by
uk: Фільтрувати по

en: Summarize by
uk: Підсумувати по

en: Group by
uk: Групувати по

en: Add a metric
uk: Додати метрику

en: Profile
uk: Профіль

en: This is usually pretty fast but seems to be taking a while right now.
uk: Звичайно це не займає часу, але зараз знадобиться довше.

en: Combo
uk: Комбо

en: Row
uk: Стрічка

en: Trend
uk: Тренд

en: Boolean
uk: Логічне

en: Unknown Segment
uk: Невідомий сегмент

en: Unknown Filter
uk: Невідомий фільтр

en: Card results metadata passed in to API is MISSING. Running query to fetch correct metadata.
uk: ВІДСУТНІ метадані карточки передані API. Отримую метадані повторно.

en: Problem connecting to LDAP server, will fall back to local authentication
uk: Не вдалось з'єднатись із сервером LDAP, застосовую локальну автентифікацію.

en: Cannot create Database: cannot find driver {0}.
uk: Неможливо створити базу даних: відсутній драйвер {0}.

en: Query failed
uk: Запит провалився

en: Warning: {0} returned `nil`
uk: Увага: {0} відповів `nil`

en: Unexpected error writing result to output channel: already closed
uk: Несподівана помилка запису у канал: канал закритий

en: Unexpected error writing exception to output channel: already closed
uk: Неосподівана помилка запису помилки у канал: канал закритий

en: Request canceled, canceling future.
uk: Запит скасовано, не виконуватиму future.

en: Metabase can only transfer data from H2 to Postgres or MySQL/MariaDB.
uk: Metabase вміє експортувати дані H2 лише у Postgres або MySQL/MariaDB.

en: WARNING: Using Metabase with an H2 application database is not recommended for production deployments.
uk: УВАГА: використання Metabase з базою даних H2 не рекомендовано.

en: Application database setup
uk: Налаштовую базу даних додатку

en: Could not find {0} driver.
uk: Не знайдено драйвер {0}.

en: Abstract drivers cannot derive from concrete parent drivers.
uk: Не вдається отримати драйвери.

en: You may need to add 'trustServerCertificate=true' to the additional connection options to connect with SSL.
uk: Налаштуйте параметр 'trustServerCertificate=true у налаштуваннях з'єднення для застосування TLS.

en: Don't know how to alias {0}, expected an Identifer.
uk: Неможливо визначити псевдо для {0}, очікувався ідентифікатор.

en: Client closed connection, canceling query
uk: Скасовую запит через закрите з'єднання

en: {0} is not a valid DN.
uk: {0} недійсне значення параметра DN.

en: Error logging API request
uk: Помилка запису запиту API у журналі

en: Failed to set site-url
uk: Помилка налаштування site-url

en: Error destroying thread pool for DB.
uk: Помилка знищення нитки для бази даних.

en: Updating display name for {0} ''{1}'': ''{2}'' -> ''{3}''
uk: Оновлюю ім'я {0} ''{1}'': ''{2}'' -> ''{3}''

en: Invalid humanization strategy ''{0}''. Valid strategies are: {1}
uk: Недійсна стратегія ''{{0}}''. Дійсні: {1}

note: now rehumanize all the Tables and Fields using the new strategy. TODO: Should we do this in a background thread because it is potentially slow?
en: Chaning Table & Field names humanization strategy from ''{0}'' to ''{1}''
uk: Змінюю стратегію для інформативних назв таблиць та полів з ''{0}'' на ''{1}''.

en: Error saving task history
uk: Помилка збереження історії завдань

en: spark-deps.jar is no longer needed by Metabase 0.32.0+. You can delete it from the plugins directory.
uk: Додаток spark-deps.jar більше не є необхідним. Файл можна видалити з директорії додатків.

en: Using NEWLY CREATED classloader as shared context classloader: {0}
uk: Використання щойно створеного завантажувача класів для завантажувача спільного контексту: {0}

en: Failed to copy file
uk: Не вдалось скопіювати файл

note: check that the URL is valid
en: Invalid site URL: {0}
uk: Недійсний URL сайту: {0}

en: site-url is invalid; returning nil for now. Will be reset on next request.
uk: Недійсний site-url: отримано nil. Натупним запитом значення буде оновлено.

en: More results have been included as a file attachment
uk: Більше подробить у вкладеному файлі.

en: This question has been included as a file attachment
uk: Цей запит поміщено у вкладенні

en: We were unable to display this Pulse.
uk: Нам не вдалось відобразити цей пульс

en: Please view this card in Metabase.
uk: Будьласка, перегляньте картку у Metabase.

en: An error occurred while displaying this card.
uk: Відбувся збій при перегляді даної картки.

en: Can only determine expected columns for MBQL queries.
uk: Для MBQL запитів дозволено вказувати лише очікувані стовпчики.

en: No columns returned.
uk: Відсутні стовпчики у результаті

en: Warining: cannot determine fields for an explicit `source-query` unless you also include `source-metadata`.
uk: Увага: неможливо визначити поля для `source-query`, якщо також не включено `source-metadata`.

en: Cannot resolve {0}: Field does not exist, or its Table belongs to a different Database.
uk: Не знайдено {0}: Поле не існує, або таблиця належить іншій базі даних.

en: Cannot resolve :field-literal inside :fk-> unless inside join with explicit :alias.
uk: Не знайдено :field-literal у :fk->, окрім коли inside join вказує :alias.

en: Cannot find Table ID for {0}
uk: Не вдається знайти ID таблиці для {0}

en: No matching info found.
uk: Не вдається знайти відповідної інформації.

en: Could not resolve {0}
uk: Не вдається знайти {0}

en: Invalid fk-> clause: nowhere to add corresponding join.
uk: Недійсний вираз fk->: нікуди додавати відповідний join.

en: {0} driver does not support foreign keys.
uk: Драйвер {0} не підтримує foreign key.

en: Cannot infer `:source-metadata` for source query with native source query without source metadata.
uk: Неможливо вивести `:source-metadata` для запиту якикий вимагає :source-metadata.

en: Query processor error: number of columns returned by driver does not match results.
uk: Помилка обробника запитів: кількість повернутих стовпців не відповідає очікуваним.

en: Expected {0} columns, but first row of resuls has {1} columns.
uk: Очікую {0} стовпців, проте відповідь містить {1} стовпців.

en: No expression named {0} found. Found: {1}
uk: Вираз {0} не знайдено. Знайдено: {1}

en: Distinct values of {0}
uk: Унікальні значення {0}

en: Average of {0}
uk: Середнє {0}

en: Sum of {0}
uk: Сума {0}

en: SD of {0}
uk: Стандартне відхилення {0}

en: Min of {0}
uk: Мінімум {0}

en: Max of {0}
uk: Максимум {0}

note: until we have a way to generate good names for filters we'll just have to say 'matching condition' for now
en: Sum of {0} matching condition
uk: Сума {0} за умовою

en: Share of rows matching condition
uk: Доля записів що відповідають умові

en: Count of rows matching condition
uk: Кількість записів що відповідають умові

en: Request already canceled, will not run synchronous QP code.
uk: Запит скасовано, не виконуватиму синхронний код.

en: Unexpectedly got `nil` Query Processor response.
uk: Несподівано отримав nil від обробника запитів.

en: Got InterruptedException. Canceling query.
uk: Скасовую запит через помилку InterruptException.

en: Unhandled exception, exepected `catch-exceptions` middleware to handle it.
uk: Неперехоплена помилка, очікував catch-exceptions її перехопить.

en: Query timed out after %s
uk: Час очікування для запиту минув після %s

en: Creating new query thread pool for Database {0}
uk: Створюю нові нитки для запитів до бази даних {0}

en: Destroying query thread pool for Database {0}
uk: Звільняю нитки для запитів до бази даних {0}

en: Request canceled, canceling pending query
uk: Запит скасовано, скасовую запити в режимі очікування

en: Cannot update binned field: query is missing source-metadata
uk: Через те що запит не включає source-metadata не вдається оновити скомпоноване поле.

en: Cannot update binned field: could not find matching source metadata for Field ''{0}''
uk: Не вдається оновити скомпоноване поле: не знайдено метадані для поля ''{0}''

en: Using query processor cache backend: {0}
uk: Обробник запитів використовує кеш: {0}

en: Invalid metric: {0} reason: {1}
uk: Недійсна метрика: {0} через: {1}

en: Unknown error
uk: Невідома помилка

en: Unexpected nil response from query processor.
uk: Неочікувано отримав nil від обробника запитів.

en: Query canceled
uk: Запит скасовано

en: Unable to resolve driver for query: missing or invalid `:database` ID.
uk: Не вдається знайти драйвер для виконання запиту: `:database` ID відсутній або недійсний.

en: Unable to resolve driver for query: Database {0} does not exist.
uk: Не вдається знайти драйвер для виконання запиту: База даних {0} не існує.

en: Cannot use :fields :all in join against source query unless it has :source-metadata.
uk: Неможливо застосувати :fields :all для join поки не вказано :source-metadata.

en: Bad :joined-field clause: join with alias ''{0}'' does not exist. Found: {1}
uk: Недійсна умова :joined-field: join з псевдо ''{0}'' не знайдено, знайдео: {1}

en: Invalid :source-table ''{0}'': should be resolved to a Table ID by now.
uk: Некоректна таблиця :source-table ''{0}'': необхідно вказувати ID.

en: Cannot store Tables or Fields before Database is stored.
uk: Неможливо зберегти таблиці чи поля поки не збережена база даних.

en: Attempting to fetch second Database. Queries can only reference one Database.
uk: Запити можуть стосуватись єдиної бази даних, помічено спробу отримання даних з другої бази даних.

en: Failed to fetch Table {0}: Table does not exist, or belongs to a different Database.
uk: Не вдалось отримати таблицю {0}: не існує або міститься в іншій базі даних.

en: Failed to fetch Field {0}: Field does not exist, or belongs to a different Database.
uk: Помилка отримання поля {0}: не існує або міститься у іншій базі даних.

en: Failed to load template ''{0}''. Did you remember to build the Metabase frontend?
uk: Помилка завантаження шаблона ''{0}''. Ви не забули скомпілювати весь Metabase?

en: Sample dataset DB file ''{0}'' cannot be found.
uk: Файл ''{0}'' тестової бази даних не знайдено.

en: Loading sample dataset...
uk: Завантажую тестові дані...

en: Failed to load sample dataset
uk: Не вдається завантажити тестові дані

en: Found new tables:
uk: Знайдено нові таблиці:

en: Marking tables as inactive:
uk: Позначаю таблиці неактивними:

en: Updating description for tables:
uk: Оновлюю опис таблиць:

en: Rescheduling job {0}
uk: Переплановую завдання {0}

en: Error rescheduling job
uk: Помилка перепланування завдань

en: Starting Pulse Execution: {0}
uk: Виконую пульс: {0}

en: Finished Pulse Execution: {0}
uk: Завершив виконання пульса: {0}

en: Failed to schedule tasks for Database {0}
uk: Помилка планування завдання для бази даних {0}

en: All elements must be distinct.
uk: Усі елементи повинні бути відмінними

[ctx: Modal for selecting columns in source data or when doing a join.]
en: Pick the columns you want to include
uk: Оберіть стовпчики які хочеше залучити

en: When this is on, Metabase will automatically run queries when users do simple explorations with the Summarize and Filter buttons when viewing a table or chart. You can turn this off if querying this database is slow. This setting doesn’t affect drill-throughs or SQL queries.
uk: Якщо дозволено, Metabase автоматично виконуватиме запити фільтрування та агрегування поки користувач переглядає таблиці або діаграми. Якщо не дозволено, запити до бази даних виконуватимуться швидше, проте на результат це не впливатиме.

en: Change join type
uk: Змінити спосіб join

en: Don't know how to alias {0}, expected an Identifier.
uk: Не знаю псевдо для {0}, очікую ідентифікатор.

en: Error adding User {0} to Group {1}
uk: Не вдалось додати користувача {0} до групи {1}

note: now rehumanize all the Tables and Fields using the new strategy. TODO: Should we do this in a background thread because it is potentially slow?
en: Changing Table & Field names humanization strategy from ''{0}'' to ''{1}''
uk: Міняю стратегію інформативніших назв таблиць та полів з ''{0}'' на ''{1}''

en: Infinite loop detected: recursively preprocessed query {0} times.
uk: Цикл без кінця: рекурсивне виконання запиту {0} разів.

en: Warning: cannot determine fields for an explicit `source-query` unless you also include `source-metadata`.
uk: Увага: неможливо визначити поля `source-query`, поки відсутні `source-metadata`.

en: Error determining expected columns for query
uk: Помилка ідентифікації очікуваних стовпців для запиту

en: Unhandled exception, expected `catch-exceptions` middleware to handle it.
uk: Неопрацьована помилка, очікую  `catch-exceptions`.

en: Diagnostic Info
uk: Діагностика

en: Select Metabase process:
uk: Виберіть процес Metabase:

en: All Metabase processes
uk: Усі процеси Metabase

en: The window was closed before completing Google Authentication.
uk: Вікно було закрито до здійснення автентифікації Google.

en: There was an issue signing in with Google. Pleast contact an administrator.
uk: Під час входу Google виникла помилка. Зверніться до адміністрації.

en: Sign in with email
uk: Увійти з Email

en: Using this option requires that provided host is a FQDN.  If connecting to an Atlas cluster, you might need to enable this option.  If you don't know what this means, leave this disabled.
uk: Щоб увімкнути цей параметр адреса повинна мати форму FQDN. При з'єднанні до Atlas знадобиться її увімкнути. А якщо ви не впевнені, залишіть як є.

en: By default, Metabase does a lightweight hourly sync and an intensive daily scan of field values. If you have a large database, we recommend turning this on and reviewing when and how often the field value scans happen.
uk: Звичайно Metabase синхронізується з базою даних щогодини поверхнево, та щодня виконуючи повне сканування таблиць та полів. Якщо ваша база даних об'ємна, рекомендуємо заглянути у базу даних щоб оцінити можливий негативний ефект синхронізації.

en: Remove these suggestions
uk: Скасувати ці пропозиції

en: Remove these suggestions?
uk: Скасувати ці пропозиції?

en: These won’t show up on the homepage for any of your users anymore, but you can always get to x-rays by clicking on Browse Data in the main navigation, then clicking on the lightning bolt icon on one of your tables.
uk: Вони більше не зображатимуться на головній сторінці для жодного користувача, але ви завжди можете перейти на сторінку рентген клацнувши пункт меню огляд даних, після чого обравши значок блискавки на котроїсь із таблиць.

en: Hide this section
uk: Приховати секцію

en: Remove this section?
uk: Знищити секцію?

en: "Our Data" won’t show up on the homepage for any of your users anymore, but you can always browse through your databases and tables by clicking Browse Data in the main navigation.
uk: Наші дані не відображатиметься на головній сторінці для жодного із користувачів. Ви завжди можете переглянути їх натиснуваши огляд даних головного меню.

en: My new fantastic collection
uk: Моя фантастична колекція

en: Cancelation timestamp
uk: Дата й час скасування

en: Cancelation time
uk: Час скасування

en: Cancelation date
uk: Дата скасування

en: Deletion timestamp
uk: Дата й час знищення

en: Deletion time
uk: Час знищення

en: Deletion date
uk: Дата знищення

en: Only in detail views
uk: Тільки в режимі подробиць

en: Do not include
uk: На застосовуати

en: This field won't be visible or selectable in questions created with the GUI interfaces. It will still be accessible in SQL/native queries.
uk: Це поле не відображатиметься у запитах створених візуальним інструментом. Але буде доступним у редакторі SQL.

en: Cumulative sum
uk: Сума з накопиченням

en: Standard deviation
uk: стандартне відхилення

en: must be at least {0} characters long
uk: Дозволено не менше {0} символів

en: Must be at least {0} characters long
uk: Дозволено не менше {0} символів

en: Name (required)
uk: Обов'язкове ім'я

en: Run selected text
uk: Виконати виділення

en: Run query
uk: Виконати запит

en: Here's where your results will appear
uk: Очікуйте результати тут

en: You won't make any permanent changes to a saved question unless you click Save and choose to replace the original question.
uk: Поки не натиснене зберегти, збережений запит не враховуватиме здійснених тут змін.

en: There aren't any filter widgets for this type of field yet.
uk: Для цього типу фільтра поля ще не існує.

en: Look up this field
uk: Підгляньте це поле

en: Why this metric is interesting
uk: Що цікавого у цій метриці

en: Things to be aware of about this metric
uk: Що слід знати про цей показник

en: How this metric is calculated
uk: Як розраховується цей показник

en: Table this is based on
uk: Таблиця базується на

en: (empty)
uk: (пусто)

en: Goal line
uk: Лінія мети

en: Trend line
uk: Лінія тренду

en: Show values on data points
uk: Показувати значення у точках

en: Values to show
uk: Показувати значення

en: As many as can fit nicely
uk: Достатню кількість щоб гарно виглядало

en: All
uk: Усі

en: Data includes missing dimension values.
uk: Доповнювати дані значеннями яких бракує.

en: We encountered an invalid date: "{0}"
uk: Знайдено недійсну дату: "{0}"

en: The query for this chart was run in {0} rather than {1} due to database or driver constraints.
uk: Запит цієї діаграми виконано в {0}, а не {1} через особливості роботи драйвера.

en: This chart contains queries run in multiple timezones: {0}
uk: Ця діаграма містить запит даних для різних часових поясів: {0}

en: An error occurred while running the query.
uk: Виникла помилка під час виконання запиту.

en: Output H2 database already exists: %s, removing.
uk: База даних H2 вже існує: %s, знищую.

en: Don't need to migrate, just use the existing H2 file
uk: Потреби мігрувати дані не має, використайте існуючий файл H2

en: Target DB is already populated!
uk: База даних заповнена!

en: System info:n {0}
uk: Система:n {0}

en: Database setup
uk: Налаштування бази даних

note: 4. move everything not in this Collection to a new Collection
en: Moving instances of {0} that aren''t in a Collection to {1} Collection {2}
uk: Переміщую {0}, що відсутні в колекції {1} в колекцію {2}

en: Invalid '{{...}}' clause: expected a param name
uk: Недійсний вираз '{{...}}': очікую ім'я

en: '{{...}}' clauses cannot be empty.
uk: Вираз '{{...}}' не може бути порожнім.

en: '[[...]]' clauses must contain at least one '{{...}}' clause.
uk: Вирази '[[...]]' повинні містити хоча б один вираз '{{...}}'.

en: Invalid query: found '[[' or '{{' with no matching ']]' or '}}'
uk: Недійсний запит: знайдено '[[' або '{{' без ']]' або '}}'

en: You''ll need to pick a value for ''{0}'' before this query can run.
uk: Вам слід вибрати значення для ''{0}'', перед тим як виконувати цей запит.

en: Can''t find field with ID: {0}
uk: Не знаходжу поле id: {0}

en: Error loading driver namespace
uk: Не вдається заватажити простір імен драйвера

en: Could not load {0} driver.
uk: Не вдалось завантажити драйвер {0}.

en: Cannot run query: missing required parameters: {0}
uk: Не вдалось виконати запит: відсутній параметр: {0}

en: Don''t know how to parse {0} {1}
uk: Не вмію опрацювати {0} {1}

en: Don''t know how to alias {0}, expected an Identifier.
uk: Не знаходжу псевдо {0}, очікував ідентифікатор.

note: it's better return a slightly broken SQL query with a probably incorrect string representation of the value than to have the entire QP run fail because of an unknown type.
en: Don''t know how to unprepare values of class {0}
uk: Не знаю як скасувати підготовку значень у класі {0}

en: Creating new connection pool for {0} database {1} ...
uk: Створюю нові з'єднання для бази даних {0} {1} ...

en: Invalid timezone ''{0}''
uk: Недійсний часовий пояс ''{0}''

en: Cannot set timezone: invalid or missing SQL format string for driver {0}.
uk: не вдалось встановити часовий пояс: недійсний параметр формату SQL для драйвера {0}.

en: Did you implement set-timezone-sql?
uk: Ви забезпечили set-timezone-sql?

en: Failed to set timezone ''{0}''
uk: Не вдалось встановити часовий пояс ''{0}''

en: Database connection error
uk: Помилка з'єднання з базою даних

en: Error parsing JSON
uk: Помилка опрацювання JSON

en: Whether or not to display data on the homepage. Admins might turn this off in order to direct users to better content than raw data
uk: Відображати чи ні дані на головній сторінці. Адміністрація може відімкнути це та скерувати користувачів до наочніших даних

en: Whether or not to display x-ray suggestions on the homepage. They will also be hidden if any dashboards are pinned. Admins might hide this to direct users to better content than raw data
uk: Чи відображати x-rays на головній сторінці. Їх буде приховано, навіть якщо у вас є запінені дашборди. Адміністратори можуть приховати їх, щоб скерувати користувачів до інформативніших даних

en: Identify the source of HTTP requests by this header's value, instead of its remote address.
uk: Ідентифікувати походження HTTP запиту по цьому заголовку, а не по адресі.

en: Could not resolve Setting {0}/{1}
uk: Не вдається зрозуміти налаштування {0}/{1}

en: Invalid Setting: {0}/{1}
uk: Недійсне налаштування: {0}/{1}

en: reached its goal
uk: досягнув мети

en: gone below its goal
uk: впав нижче цільової планки

en: Sending Pulse ({0}: {1}) via email
uk: відправляю пульс ({0}: {1}) електронкою

en: Pulse: {0}
uk:  Пульс: {0}

en: Sending Pulse ({0}: {1}) via Slack
uk: Відправляю пульс ({0}: {1}) через Slack

en: Sending Alert ({0}: {1}) via email
uk: Відправляю повідомлення ({0}: {1}) електронкою

en: Metabase alert: {0} has {1}
uk: Сповіщення Metabase : {0} є {1}

en: Sending Alert ({0}: {1}) via Slack
uk: Відправляю сповіщення ({0}: {1}) через Slack

en: Alert: {0}
uk: Сповіщення: {0}

en: Can''t find JS color selector at ''{0}''
uk: Не вдається знайти JS для підбору кольору в ''{0}''

note: TODO  - there is code that calls this in `render.body` regardless of the types of values
en: FIXME: These aren''t valid temporal literals: {0} {1}. Why are we attemping to format them as such?
uk: FIXME: Недійсні часові вирази: {0} {1}. Чому ви вважаємо що це час?

en: No matching info found for join against Table {0} ''{1}'' on Field {2} ''{3}'' via FK {4} ''{5}''
uk: Не знайдено даних для з'єднання з таблицею {0} ''{1}'' поле {2} ''{3}'' через FK {4} ''{5}''

en: Don''t know how to get information about Field: {0}
uk: Не вдається отримати інформацію про поле: {0}

en: Query timed out after {0}
uk: Завершився час очікування запиту {0}

en: Formatting rows with results timezone ID {0}
uk: Підготовю результати застосовуючи часовий пояс {0}

en: Invalid timezone ID ''{0}''
uk: Недійсний часовий пояс ''{0}''

en: Saving fingerprint for {0}
uk: Зберігаю відбиток для {0}

en: Sending abandoment email!
uk: Надсилаю лист про відмову!

en: Resulting transforms do not conform to expectations.nExpected: {0}
uk: Перетворення не відповідає очікунню.nОчікував: {0}

en: Timed out after {0}
uk: Збіг час після {0}

en: No temporal adjuster named {0}
uk: Відсутній регулювальник з іменем {0}

en: Invalid unit: {0}
uk: Недійсний блок: {0}

en: Don''t know how to parse {0} using format {1}
uk: Не вдається опрацювати {0}, для формату {1}

en: Token is missing value for keypath {0}
uk: В токені бракує шляху до ключа {0}

en: Sending usage stats FAILED
uk: Відправка статистики ПРОВАЛИЛАСЬ

en: There was an error saving
uk: Виникла помилка зберігання

en: To allow users to sign in with Google you'll need to give Metabase a Google Developers console application client ID. It only takes a few steps and instructions on how to create a key can be found {0}.
uk: Щоб користувачі могли увійти з допомогою Google, надайте Metabase Google Client ID. Інструкцію як створити ID можна знайти за адресою:{0}.

en: Be sure to include the full client ID, including the apps.googleusercontent.com suffix.
uk: Не забудьте вказати Client ID, особливо суфікс apps.googleusercontent.com.

en: Metabase {0} is available.
uk: Доступна Metabase {0}.

en: You're running {0}
uk: Ви запустили {0}

en: Sorry, we were unable to check for updates at this time.
uk: На жаль, нам не вдалось знайти оновлення.

en: patch release
uk: патч-реліз

en: Dates and Times
uk: Дати й часи

en: Numbers
uk: Числа

en: No mappable groups
uk: Не має пов'язаних груп

en: Metabase Documentation
uk: Документація Metabase

en: Includes a troubleshooting guide
uk: Включає керівництво вирішення проблем

en: Post on the Metabase support forum
uk: Отримуйте супровід на форумі Metabase

en: A community forum for all things Metabase
uk: Форум спільнот усіх сторін Metabase

en: File a bug report
uk: Надіслати звіт про помилку

en: Create a GitHub issue (includes the diagnostic info below)
uk: Створити запис про помилку на GitHub (з додаванням діагностичної інформації)

en: Please include these details in support requests. Thank you!
uk: Будьласка, долучіть ці подробиці для ефективнішого супроводу!

en: Remember me
uk: Пам'ятати мене

en: For security reasons, password reset links expire after a little while. If you still need to reset your password, you can {0}.
uk: З метою безпеки, термін дії посилань для скидування пароля через деякий час припиняється. Якщо ви не встигли скинути пароль, ви можете {0}.

en: Save new password
uk: Зберегти новий пароль

en: No matching result
uk: Співпадінь не знайдено

en: Submit
uk: Відправити

en: Some database installations can only be accessed by connecting through an SSH bastion host. This option also provides an extra layer of security when a VPN is not available. Enabling this is usually slower than a direct connection.
uk: До деяких баз даних з'єднання доступне виключно з допомогою тунелю SSH. Це налаштування також забезпечує додатковий рівень безпеки, на зразок VPN. Проте такий спосіб з'єднання дещо повільніший.

en: We suggest you leave this off unless you're doing manual timezone casting in many or most of your queries with this data.
uk: Рекомендуємо не вмикати це налаштування, крім випадків якщо ви здійснюєте програмне керування налаштуваннями часового поясу.

en: {0} to get an auth code.
uk: {0} щоб отримати код авторизації.

en: or
uk: або

en: required
uk: обов'язкове

en: Database type
uk: Тип бази даних

en: This is a lightweight process that checks for updates to this database’s schema. In most cases, you should be fine leaving this set to sync hourly.
uk: Цей процес нересурсозатратний, він лиш перевіряє зміну структури цієї бази даних. У загальному випадку сміло можна його виконувати щогодини.

en: Metabase can scan the values present in each field in this database to enable checkbox filters in dashboards and questions. This can be a somewhat resource-intensive process, particularly if you have a very large database.
uk: Metabase може сканувати значення кожного поля цієї бази даних, щоб увімкнути фільтри у підсумкових панелях та запитах. Це ресурсозатратний процес, особливо якщо база даних об'ємна.

en: Collection
uk: Колекція

en: Confirm your password
uk: Підтвердіть пароль

en: passwords do not match
uk: Паролі не співпали

en: Department of Awesome
uk: Класний відділ

en: Financial
uk: Фінансовий

en: Numeric
uk: Числовий

en: Date and Time
uk: Дата й час

en: Categorical
uk: Категорії

en: URLs
uk: URL

en: Returns the average of the values in the column.
uk: Середнє значення стовпця.

en: The column whose values to average.
uk: Стовпчик, середнє якого порахувати.

en: start
uk: початок

en: end
uk: кінець

en: Checks a date or numeric column's values to see if they're within the specified range.
uk: Перевіряє дату або числову величину стовпця, щоб переконатись що воно не вийшло за межі діапазону.

en: Rating
uk: Рейтинг

en: condition
uk: умова

en: output
uk: вивід

en: Tests a list of cases and returns the corresponding value of the first true case, with an optional default value if nothing else is met.
uk: Перевіряє умови у порядку декларування й повертає результат для першої істинної умови, або необов'язкової умови по-замовчуванню.

en: Weight
uk: Вага

en: Large
uk: Великий

en: Medium
uk: Середній

en: Small
uk: Малий

en: Something that should evaluate to true or false.
uk: Вираз який обчислюється до логічного значення.

en: The value that will be returned if the preceeding condition is true.
uk: Значеня виразу для істинної умови.

en: value1
uk: значення 1

en: value2
uk: значення2

en: Looks at the values in each argument in order and returns the first non-null value for each row.
uk: Обчислює вираз у порядку декларування параметрів результатом якого є перший не нульовий.

en: Comments
uk: Коментарі

en: Notes
uk: Примітки

en: No comments
uk: Без коментарів

en: A column or value.
uk: Стовпчик або значення.

en: If value1 is empty, value2 gets returned if it's not empty, and so on.
uk: Якщо значення1 nil повертає значення2 за умови non nil, й т.д.

en: Combines two or more strings of text together.
uk: Об'єднує дві чи більше стрічки в одну.

en: Last Name
uk: Прізвище

en: First Name
uk: Ім'я

en: value2 will be added on to the end of this.
uk: значення2 буде додане у кінці даного.

en: This will be added to the end of value1.
uk: Це буде додано в кінці значення1.

en: string1
uk: стрічка1

en: string2
uk: стрічка2

en: Checks to see if string1 contains string2 within it.
uk: Перевіряє чи містисть стрічка1 стрічку2.

en: Status
uk: Статус

en: Pass
uk: Пас

en: The contents of this string will be checked.
uk: Перевіряє вміст даної стрічки.

en: The string of text to look for.
uk: Стрічка тексту для пошуку.

en: Returns the count of rows in the source data.
uk: Обчислює кількість рядків.

en: Only counts rows where the condition is true.
uk: Обчислює кількість рядків для яких умова істинна.

en: Subtotal
uk: Підсумок

en: The additive total of rows across a breakout.
uk: Кумулятивна сума рядків.

en: The rolling sum of a column across a breakout.
uk: Біжуча сума колонки.

en: The column to sum.
uk: Стовпчик для сумування.

en: The number of distinct values in this column.
uk: Кількість відмінних значень у стовпці.

en: The column whose distinct values to count.
uk: Стовпчик для підрахунку відмінних значень.

en: text
uk: текст

en: comparison
uk: порівняння

en: Returns true if the end of the text matches the comparison text.
uk: Повертає істинне значення якщо текст для порівняння співпаде з закінченням тексту параметра.

en: Appetite
uk: Апетит

en: hungry
uk: голодний

en: A column or string of text to check.
uk: Стовпчик або текст для перевірки.

en: The string of text that the original text should end with.
uk: Стрічка тексту, яким повинен закінчуватись оригінальний текст.

en: regular_expression
uk: регулярний_вираз

en: Extracts matching substrings according to a regular expression.
uk: Знаходить співпадіння у тексті відповідно до регулярного виразу.

en: Address
uk: Адреса

en: The column or string of text to search though.
uk: Стовпчик або стрічка для пошуку.

en: The regular expression to match.
uk: Регулярний вираз для пошуку співпадіння.

en: Returns the string of text in all lowercase.
uk: Перетворює стрічку у нижній регістр.

en: The column with values to convert to lowercase.
uk: Стовпчик який перетворити у нижній регістр.

en: Removes leading whitespace from a string of text.
uk: Знищує пробіли якщо такими символами починається текст.

en: The column with values you want to trim.
uk: Стовпчик початкові пробіли якого слід знищувати.

en: Returns the largest value found in the column.
uk: Знаходить максимальне значення у стовпчику.

en: Age
uk: Вік

en: The numeric column whose maximum you want to find.
uk: Стовпчик найбільше значення якого слід обчислити.

en: Returns the smallest value found in the column.
uk: Знаходить мінімальне значення у стовпчику.

en: Salary
uk: Оплата

en: The numeric column whose minimum you want to find.
uk: Стовпчик для пошуку мінімального значення.

en: position
uk: позиція

en: length
uk: довжина

en: new_text
uk: новий_текст

en: Replaces a part of the input text with new text.
uk: Здійснює заміну тексту у стрічці.

en: Order ID
uk: ID замовлення

en: Updated Part of ID
uk: Оновлена ID

en: The text that will be modified.
uk: Текст для здійснення зміни.

en: The position where the replacing will start.
uk: Позиція з якої починати заміну.

en: The number of characters to replace.
uk: Кількість символів для заміни.

en: The text to use in the replacement.
uk: Текст для заміни.

en: Removes trailing whitespace from a string of text.
uk: Видаляє займі пропуски у кінці тексту.

en: Returns the percent of rows in the data that match the condition, as a decimal.
uk: Обчислює відсоток стрічок що співпали з умовою.

en: Returns true if the beginning of the text matches the comparison text.
uk: Обчислює логічне значення умови чи текст починається із заданого параметром.

en: Course Name
uk: Ім'я курсу

en: Computer Science
uk: Комп'ютерні науки

en: The string of text that the original text should start with.
uk: Рядок тексту з якого повинен починатись оригінальний текст.

en: Calculates the standard deviation of the column.
uk: Стандартне відхилення колонки.

en: Population
uk: Популяція

en: A numeric column.
uk: Числовий стовпчик.

en: Returns a portion of the supplied text.
uk: Відсікає частину тексту.

en: The text to return a portion of.
uk: Текст який відсікати.

en: The position to start copying characters.
uk: З якої позиції копіювати символи.

en: The number of characters to return.
uk: Кількість символів відсікання.

en: Adds up all the values of the column.
uk: Сумує усі значення у стовпці.

en: The numeric column to sum.
uk: Числовий стовпчик для сумування.

en: Sums up values in a column where rows match the condition.
uk: Сумує значення стовпця які відповідають умові.

en: Order Status
uk: Статус замовлення

en: Valid
uk: Дійсний

en: Removes leading and trailing whitespace from a string of text.
uk: Знищує пропуски з обох країв тексту.

en: Returns the string of text in all upper case.
uk: Перетворює текст до верхнього регістру.

en: The column with values to convert to upper case.
uk: Стовпчик значення якого перетворити у верхній регістр.

en: must be {0} and include {1}.
uk: повинно бути {0} та включати {1}.

en: must be {0}.
uk: Повинно бути {0}.

en: must include {0}.
uk: повинно містити {0}.

en: at least {0} character long | at least {0} characters long
uk[0]: довжиною не менше {0} символів
uk[1]: довжиною не менше {0} символів
uk[2]: довжиною не менше {0} символів
uk[3]: довжиною не менше {0} символів

en: {0} lower case letter | {0} lower case letters
uk[0]: {0} малі літери
uk[1]: {0} малих літер
uk[2]: {0} малих літер
uk[3]: {0} малих літер

en: {0} upper case letter | {0} upper case letters
uk[0]: {0} велика літера
uk[1]: {0} велика літера
uk[2]: {0} великих літер
uk[3]: {0} великих літер

en: {0} number | {0} numbers
uk[0]: {0} цифра
uk[1]: {0} цифри
uk[2]: {0} цифр
uk[3]: {0} цифр

en: {0} special character | {0} special characters
uk[0]: {0} спеціальний символ
uk[1]: {0} спеціальних символів
uk[2]: {0} спеціальних символів
uk[3]: {0} спеціальних символів

en: must be a valid email address
uk: email повинен бути дійсним

en: must be {0} characters or less
uk: не більше {0} символів

en: Thanks for using Metabase!
uk: Дякуємо за те що користуєтесь Metabase

en: Powered by {0}
uk: Працює завдяки {0}

en: To:
uk: Кому:

en: This question can't be used because it's based on a different database.
uk: Це запитання не можна виконати, адже воно стосується іншої бази даних.

en: Couldn't find a saved question with that ID number.
uk: Не вдалось знайти запит з таким ID.

en: Pick a saved question
uk: Оберіть збережений запит

en: Pick a different question
uk: Оберіть інший запит

en: Loading…
uk: Завантажую...

en: Question #…
uk: Запит #…

en: Question #{0}
uk: Запит #{0}

en: Last edited {0}
uk: Редагувалось {0}

en: {0} creates a variable in this query template called "variable_name". Variables can be given types in the side panel, which changes their behavior. All variable types other than "Field Filter" will automatically cause a filter widget to be placed on this question; with Field Filters, this is optional. When this filter widget is filled in, that value replaces the variable in the query template.
uk: {0} створює змінну у шаблоні з іменем "variable_name". Тип змінної впливає на її поведінку, й задається боковою панеллю. Усі типи крім "Field Filter", для яких це непримусово, змусять фільтр з'явитись у цьому запиті. Значення задані у фільтрі присвоюватимуться змінній.

en: Giving a variable the "Field Filter" type allows you to link questions to dashboard filter widgets or use more types of filter widgets on your SQL question. A Field Filter variable inserts SQL similar to that generated by the GUI query builder when adding filters on existing columns.
uk: Тип змінної Field Filter додає SQL схожий до того який формується будівельником запитів при додаванні фільтра до стовпчика. Вказуючи такий тип змінної дозволяє пришпиляти запитання на дошку, використовувати різноманітні фільтри у запитанні.

en: Variable name
uk: Ім'я змінної

en: Filter widget label
uk: Лейба віджета фільтра

en: Select a foreign key
uk: Оберіть зовнішній ключ

en: Hi, {0}. Nice to meet you!
uk: Привіт, {0} раді вас бачити!

en: 12-hour clock
uk: 12-годинний час

en: 24-hour clock
uk: 24-годинний час

en: Symbol
uk: Символ

en: In the column heading
uk: У заголовку стовпчика

en: In every table cell
uk: У кожній комірці таблиці

en: Value formatting
uk: Форматування значень

en: Full
uk: Повністю

en: No change from last {0}
uk: Без змін після {0}

en: Connection to ''{0}:{1}'' successful, but could not connect to DB.
uk: З'єднано з ''{0}:{1}'' вдало, але не вдалось з'єднатись із базою даних.

en: Connection to host ''{0}'' successful, but port {1} is invalid.
uk: З'єднання до адреси "{0}" вдале, але порт {1} недоступний.

en: Host ''{0}'' is not reachable
uk: Адреса '' {0} '' недоступна

en: Unable to connect to database.
uk: Неможливо з'єднатись з базою даних.

en: Cannot connect to Database
uk: Не вдається з'єднатись з базою даних

en: You''re not allowed to specify a value for {0}.
uk: Вам не дозволено встановлювати значення {0}.

en: You can''t specify a value for {0} if it''s already set in the JWT.
uk: Ви не можете уточняти значення {0}, якщо його встановлено JWT.

en: You must specify a value for {0} in the JWT.
uk: Ви повинні вказати значення {0} в JWT.

en: You can only specify a value for {0} in the JWT.
uk: Ви маєте право встановити значення {0} в JWT.

en: Error searching field values
uk: Помилка пошуку значень полів

en: Error searching for remapping
uk: Помилка пошуку перевизначень

en: Google Auth token appears to be incorrect.
uk: Токен Google Auth недійсний.

en: Double check that it matches in Google and Metabase.
uk: Переконайтесь що все співпадає в Google та Metabase.

en: Everything else
uk: Все решта

en: WARNING: You have enabled namespace tracing, which could log sensitive information like db passwords.
uk: УВАГА: Ви дозволили діагностичну відладку простору імен, а у таком випадку до журналу можуть попасти паролі чи інша чутлива інформація.

en: Database Upgrade Required
uk: Необхідне оновлення бази даних

en: NOTICE: Your database requires updates to work with this version of Metabase.
uk: НА ЗАМІТКУ: ваша база даних вимагає оновлення для з'єднання з Metabase.

en: Please execute the following sql commands on your database before proceeding.
uk: Будьласка, виконайте команди sql у вашій базі даних перш ніж продовжити.

en: Once your database is updated try running the application again.
uk: Після оновлення бази даних спробуйте запустити додаток знову.

en: Database requires manual upgrade.
uk: База даних вимагає ручного втручання.

note: Tell transaction to automatically `.rollback` instead of `.commit` when the transaction finishes
en: Set transaction to automatically roll back...
uk: Встановити трансакцію автоматичного скасування...

note: Disable auto-commit. This should already be off but set it just to be safe
en: Disable auto-commit...
uk: Заборонити автоматичний коміт ...

en: Set default db connection with connection pool...
uk: Використовувати резервні з'єднання до бази даних ...

en: Successfully verified {0} {1} application database connection.
uk: Вдало перевірено {0} {1} з'єднання з базою даних додатку.

note: if both of the decoders above fail, then the date string is invalid
en: Don''t know how to parse date param ''{0}'' — invalid format
uk: Не знаю як розуміти дату ''{0}'' - недійсний формат

en: The sub-query from referenced question #{0} failed with the following error: {1}
uk: Підзапит запиту #{0} провалився з помилкою: {1}

en: WARNING: Metabase only officially supports MySQL {0}/MariaDB {1} and above.
uk: УВАГА: Metabase підтримує MySQL {0} / MariaDB {1} або новіші.

en: All Metabase features may not work properly when using an unsupported version.
uk: Усі функції Metabase працюватимуть некоректно якщо версія не відповідає очікуваній.

en: Unable to substitute parameters
uk: Неможливо підставити параметр

en: Cannot run the query: missing required parameters: {0}
uk: Неможливо виконати запит: відсутній обов'язковий параметр: {0}

en: Don''t know how to parse {0} {1} as a temporal literal
uk: Не можу зрозуміти {0} {1} як часовий інтервал

en: Setting {0} database timezone with statement: {1}
uk: Налаштування часового поясу бази даних {0} оператором: {1}

en: Error setting connection to readwrite
uk: Помилка з'єднання для читання та запису

en: Failed to set timezone ''{0}'' for {1} database
uk: Не вдалось встановити часовий пояс ''{0}'' для бази даних {1}

en: Error setting transaction isolation level for {0} database to {1}
uk: Помилка встановлення isolation level для бази даних {0} в {1}

en: Error setting connection to read-only
uk: Помилка налаштування з'єднання на режим читання

en: Error setting default holdability for connection
uk: Помилка налаштування holdability для з'єднання

en: Error setting result set fetch direction to FETCH_FORWARD
uk: Помилка налаштування fetch direction FETCH_FORWARD

en: Query canceled, calling PreparedStatement.cancel()
uk: Запит скасовано, виконую PreparedStatement.cancel ()

en: Failed to connect to database
uk: Не вдалось з'єднатись з базою даних

en: Unable to determine connection properties for driver {0}
uk: Неможливо визначити властивості з'єднання для драйвера {0}

en: Error fetching field values
uk: Помилка отримання значень полів

en: You cannot set {0}; it is a read-only setting.
uk: Ви не можете змінити значення {0}.

en: defsetting descriptions strings must have `:visibilty` `:internal`, `:setter` `:none`, or internationalized, found: `{0}`
uk: опис defsetting вимагає `:visibility`, `:internal`, `:setter`, `:none`, internationalized, знайдено: `{0}`

en: Setting {0} is internal
uk: Параметр {0} для службового користування

en: Loading local plugin manifest at {0}
uk: Завантажую маніфест додатку {0}

en: Google Analytics tracking code.
uk: Код  Google Analytics.

en: Sending Pulse ({0}: {1}) with {2} Cards via email
uk: Надсилаю пульс ({0}: {1}) з {2} карточками по email

en: Sending Pulse ({0}: {1}) with {2} Cards via Slack
uk: Надсилаю пульс ({0}: {1}) з {2} карточками на Slack

en: Rendering pulse card with chart-type {0} and render-type {1}
uk: Відображаю картку з діаграмою типу {0} в режимі відображення {1}

note: TODO  - there is code that calls this in `render.body` regardless of the types of values
en: FIXME: These aren''t valid temporal literals: {0} {1}. Why are we attempting to format them as such?
uk: FIXME: Недійсні часові значення: {0} {1}.

en: Error reducing result rows
uk: Помилка скорочення записі врезультату

en: Unexpected nil result
uk: Несподівано nil

en: Query timed out after {0} ms, raising timeout exception.
uk: Час очікування запиту вийшов після {0} мс.

en: Timed out after {0}.
uk: Не встиг за {0}.

en: Query canceled before finishing.
uk: Запит скасовано перш ніж закінчено.

en: Unknown query type {0}
uk: Невідомий тип запиту {0}

en: Error purging old cache entires
uk: Помилка очистки кешу

en: Caching results for next time for query with hash {0}.
uk: Кешую результати на майбутнє для запиту з контрольною сумою {0}.

en: Error saving query results to cache.
uk: Помилка збереження результатів у кеш.

en: Successfully cached results for query.
uk: Збережено кеш результатів запиту.

en: Query took {0} to run; miminum for cache eligibility is {1}
uk: Запит тривав {0}; для включення в кеш тривалсть повинна перевищувати: {1}

en: Results are too large to cache.
uk: Результат надто об'ємний для кешування.

en: Serialization timed out after {0}.
uk: Не встиг серіалізувати за {0}.

en: Error parsing serialized results
uk: Помилка обробки серіалізованих результатів

en: Error purging old cache entries
uk: Помилка очистки кешу

en: Caching results for query with hash {0}.
uk: Кешую результат запиту з контрольною сумою {0}.

en: Cannot save QueryExecution, missing :context
uk: Не вдалось зберегти запит, відсутній :context

en: Error saving query execution info
uk: Не вдалось зберегти інформацію про виконання запиту

en: Unable to resolve database for query: missing or invalid `:database` ID.
uk: Не можу знайти базу даних для запиту: недійсний або відсутній `:database` ID.

en: Unable to resolve driver for query
uk: Не вдалось знайти драйвер для запиту

en: Referenced question #{0} could not be found
uk: Запит до якого посилається #{0} не знайдено

en: Referenced query is from a different database
uk: Запит на який посилається, належить іншій базі даних

en: This query has circular referencing sub-queries.
uk: Даний запит посилається сам на себе безкінечно.

en: These questions seem to be part of the problem: "{0}" and "{1}".
uk: Ці запити вилкикають проблему: "{0}" та "{1}".

en: Error recording results metadata for query
uk: Помилка запису результуючих метаданих запиту

en: Query result
uk: Результат запиту

en: Error generating insights for column:
uk: Помилка створення інсайтів для стовпця:

en: Sending abandonment email!
uk: Надсилаю email про відмову!

en: You can create saved metrics to add a named metric option. Saved metrics include the aggregation type, the aggregated field, and optionally any filter you add. As an example, you might use this to create something like the official way of calculating "Average Price" for an Orders table.
uk: Ви можете створити метрики, щоб додати параметр. Збережені метрики вказують тип агрегації, поле й за необхідності фільтр. Наприклад, створіть метрику для розрахунку середньої ціни замовлення.

en: Select and add filters to create your new segment.
uk: Оберіть та додайте фільтри щоб створити новий сегмент.

en: Alphabetical
uk: По алфавіту

en: Smart
uk: Кмітливий

en: Column order: {0}
uk: Порядок стовпців: {0}

en: Unhide all
uk: Показати усе

en: Hide all
uk: Приховати усе

en: Unhide
uk: Показати

en: New metric
uk: Нова метрика

en: Create metrics to add them to the Summarize dropdown in the query builder
uk: Створіть метрики, щоб додавати їх у списку сумування будівельника запитів.

en: New segment
uk: Новий сегмент

en: Filter by table
uk: Фільтр таблиць

en: Checking HTTPS...
uk: Перевіряю HTTPS...

en: It looks like HTTPS is not properly configured
uk: HTTPS не налаштовано як слід

en: Redirect to HTTPS
uk: Перенаправлення HTTPS

en: Localization
uk: Локалізація

en: Instance language
uk: Обрана мова

en: Localization options
uk: Варіанти локалізацій

en: This database doesn't have any tables.
uk: У цій базі даних жодної таблиці.

en: This field only accepts a single value because it's used in a SQL query.
uk: Це поле приймає одиничні значення, адже воно використовується й запитах SQL.

en: Service Accounts
uk: Службові облікові записи

en: Metabase connects to Big Query via {0}.
uk: Metabase з'єднується з BigQuery через {0}.

en: Continue using an OAuth application to connect
uk: Використовуйте додаток OAuth для з'єднання

en: We recommend switching to use {0} instead of an OAuth application to connect to BigQuery
uk: Ми радимо використовувати {0} замість додатка OAuth для з'єднання з BigQuery

en: Connect to a Service Account instead
uk: Змість цього з'єднайтесь службовим обліковим записом

en: invalid JSON
uk: Недійсний JSON

en: SSH private key
uk: Приватний ключ SSH

en: Paste the contents of your ssh private key here
uk: Додайте приватний ключ SSH сюди

en: Passphrase for the SSH private key
uk: Пароль для приватного ключа SSH

en: SSH Authentication
uk: SSH аутентифікація

en: SSH Key
uk:  SSH ключ

en: Server SSL certificate chain
uk: Ланцюжок TLS сертифікатів сервера

en: Paste the contents of the server's SSL certificate chain here
uk: Додайте ланцюжок TLS сертифікатів сюди

en: Paste a connection string
uk: Додайте стрічку з'єднання

en: Fill out individual fields
uk: Заповніть окремі поля

en: Enter some SQL here so you can reuse it later
uk: Додайте код  SQL, щоб його пізніше застосувати

en: Give your snippet a name
uk: Назвіть ваш фрагмент

en: Current Customers
uk: Діючі клієнти

en: Add a description
uk: Додати опис

en: Use site default
uk: Використати по-замовчуванню

en: find
uk: знайти

en: replace
uk: замінити

en: The text to find.
uk: Текст для пошуку

en: The text to use as the replacement.
uk: Текст для заміни

en: Editing {0}
uk: Редагування {0}

en: Create your new snippet
uk: Створіть новий фрагмент

en: Archived snippets
uk: Архівні фрагменти

en: Snippets are reusable bits of SQL
uk: Фрагменти для повторного використання

en: Create a snippet
uk: Створіть фрагмент

en: Snippets
uk: Фрагменти

en: SQL Snippets
uk: Фрагменти SQL

en: Your language is set to {0}
uk: Вами обрано мову {0}

en: What's your preferred language?
uk: Якій мові надаєте перевагу?

en: This language will be used throughout Metabase and will be the default for new users.
uk: Ця мова буде застосована до усього Metabase й також для нових користувачів.

en: We filtered out {0} row(s) containing null values.
uk: Ви відсіяли {0} рядків, через їх нульове значення.

en: Show values for this series
uk: Показати значення послідовності

en: Question''s average execution duration is {0}; using ''magic'' TTL of {1}
uk: Середня тривалість виконання запиту: {0}; використовуючи ''magic'' TTL {1}

en: A snippet with that name already exists. Please pick a different name.
uk: Фрагмент з таким іменем вже існує. Будьласка, оберіть інше ім'я.

en: [Unknown Metric]
uk: [Невідома метрика]

en: [Unknown Segment]
uk: [Невідомий сегмент]

en: Error writing error to output stream
uk: Помилка запису помилки у вивід

en: Caught unexpected Exception in streaming response body
uk: Несподівана помилка у відповіді

en: bound-fn caught unexpected Exception
uk: bound-fn отримав неочікувану помилку

en: Error determining whether HTTP request was canceled
uk: Не можу визначити чи HTTP запис було скасовано

en: Check cancelation status timed out after {0}
uk: Перевірка стану відміни не завершена протягом {0}

en: Unexpected exception in do-f-async
uk: Неочікувана помилка в do-f-async

en: Unexpected exception writing error response
uk: Неочікувана помилка під час запису помилки

en: Server certificate not trusted - did you specify the correct SSL certificate chain?
uk: Не надійний сертифікат сервера. Ви вказали дійсний ланцюжок сертифікатів TLS?

en: Server appears to require SSL - please enable SSL above
uk: Схоже сервер вимагає TLS, увімкніть це налаштування вище

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Don''t know how to parse parameter of type {0}
uk: Не можу опрацювати параметр з типом {0}

en: Invalid :card parameter: missing `:card-id`
uk: Недійсний :card параметр: відсутній `:card-id`

en: Unable to resolve Snippet: missing `:snippet-id`
uk: Не можу знайти фрагмент, відсутній `:snippet-id`

en: Snippet {0} {1} not found.
uk: Фрагмент {0} {1} не знайдено.

en: Error determining value for parameter
uk: Помилка обчислення значення для параметра

en: Error building query parameter map
uk: Помилка підготовки словника параметрів для запиту

en: {0} ({1} DB calls)
uk: {0} ({1} запитів до БД)

en: App DB connections: {0}/{1}
uk: З'єднань до бази даних: {0}/{1}

en: Jetty threads: {0}/{1} ({2} idle, {3} queued)
uk: Ниток Jetty: {0}/{1} ({2} простоює, {3} в черзі)

en: ({0} total active threads)
uk: ({0} активних ниток)

en: Queries in flight: {0}
uk: Запити на виконанні: {0}

en: ({0} queued)
uk: ({0} в черзі)

en: Collection must be in the same namespace as its parent
uk: Колекція повинна належати до того ж простору імен що й предок

en: Personal Collections must be in the default namespace
uk: Особисті колекції повинні знаходитись у просторі імен default

en: You cannot move a Collection to a different namespace once it has been created.
uk: Після створення, колекцію неможливо перемістити в інший простір імен.

en: Collection does not exist.
uk: Колекція не існує.

en: A {0} can only go in Collections in the {1} namespace.
uk: {0} може належати до колекцій в просторі імен {1}.

en: Error sending database deletion notification
uk: Помилка надсилання повідомлення про видалення бази даних

en: You cannot update the creator_id of a NativeQuerySnippet.
uk: Не можливо оновлювати creator_id для NativeQuerySnippet.

en: Error fetching value of Setting
uk: Помилка отримання значення налаштування

en: The language that should be used for Metabase's UI, system emails, pulses, and alerts.
uk: Мова яка буде застосовуватись для інтерфейсу Metabase, листів, пульсів та сповіщень.

en: This is also the default language for all users, which they can change from their own account settings.
uk: Це мова обрана для усіх користувачів, проте її можна змінити у налаштуванні облікового запису користувача.

en: Invalid locale {0}
uk: Недійсний locale {0}

en: Force all traffic to use HTTPS via a redirect, if the site URL is HTTPS
uk: Примусово перенаправляти трафік на протокол HTTPS

en: Cannot redirect requests to HTTPS unless `site-url` is HTTPS.
uk: Не є можливим перенаправити на HTTPS, поки `site-url` не  HTTPS.

en: Error registering fonts: Metabase will not be able to send Pulses.
uk: Помилка реєстрації шрифтів: metabase не відправлятиме пульси.

en: This is a known issue with certain JVMs. See {0} and for more details.
uk: Ця проблема відома для деяких версій JVM. За подробицями дивіться {0}.

en: Error rendering Pulse
uk: Не вдалось відобразити пульс

en: Query timed out after {0}, raising timeout exception.
uk: Час очікування сплив після {0}.

en: No fields found for table {0}.
uk: Поля таблиці {0} не знайдені.

en: Variance of {0}
uk: Дисперсія {0}

en: Median of {0}
uk: Медіана {0}

en: {0}th percentile of {1}
uk: {0} й процентиль {1}

en: Not caching results: results are larger than {0} KB
uk: Не кешую результат: надто великий {0} КБ

en: Cannot cache results: expected byte array, got {0}
uk: Не кешуватиму результат: очікував масив байтів, отримав {0}

en: Request is closed; no one to return cached results to
uk: Запит припинено, нікому надати результати

en: Error attempting to fetch cached results for query with hash {0}
uk: Помилка спроби отримання кешованих результатів для запиту з контрольною сумою {0}

en: Error preparing statement to fetch cached query results
uk: Помилка prepared statement під час отримання результатів

en: Error processing query: {0}
uk: Помилка обробки запиту: {0}

en: Unexpected exception in endpoint
uk: Неочікувана помилка на іншому кінці дроту

en: Unexpected Exception in API request handler
uk: Неочікувана помилка обробника запитів API

en: Error reducing {0}
uk: Помилка скорочення {0}

en: Error generating timeseries insight keyed by: {0}
uk: Помилка геренування інсайту послідовності з ключем: {0}

en: Database position of {0} has changed from ''{1}'' to ''{2}''.
uk: Позиція бази даних {0} змінена '' {1} '' на '' {2} ''.

en: Unscheduling task for Database {0}: trigger: {1}
uk: Скасовую завдання для бази даних {0}: трігер: {1}

en: value must be a keyword or string.
uk: Дозволені значення string або keyword.

en: String must be a valid two-letter ISO language or language-country code e.g. 'en' or 'en_US'.
uk: Дійсне значення двобуквенний код мови ISO, наприклад 'uk' або 'uk_UA' .

en: Rows {0}-{1}
uk: Рядки {0} - {1}

en: Audit
uk: Аудит

en: User attribute configuration (optional)
uk: Необов'язковий атрибут користувача

en: Using {0}
uk: Застосовую {0}

en: Set up SAML-based SSO
uk: Налаштувати SAML SSO

en: SAML Authentication
uk: SAML аутентифікація

en: Configure your identity provider (IdP)
uk: Налаштуйте службу посвідчень (IdP)

en: Your identity provider will need the following info about Metabase.
uk: Службі посвідчень необхідна наступна інформація Metabase.

en: URL the IdP should redirect back to
uk: Адреса на яку служба посвідчень пованна переадресувати запит

en: This is called the Single Sign On URL in Okta, the Application Callback URL in Auth0,
    and the ACS (Consumer) URL in OneLogin.
uk: Це називається Single Sign On в Okta, Application Callback в Auth0 та ACS Consumer в OneLogin.

en: SAML attributes
uk: Атрибути SAML

en: In most IdPs, you'll need to put each of these in an input box labeled
    "Name" in the attribute statements section.
uk: Для більшості служб посвідчень запишіть кожен у полі Ім'я у секції атрибутів виразів.

en: User's email attribute
uk: Атрибут email користувача

en: User's first name attribute
uk: Атрибут ім'я користувача

en: User's last name attribute
uk: Атрибут прізвище користувача

en: Tell Metabase about your identity provider
uk: Налаштуйте Metabase для роботи з вашою службою посвідчень

en: Metabase will need the following info about your provider.
uk: Metabase необхідна наступна інформація про вашу службу.

en: SAML Identity Provider URL
uk: SAML адреса служби посвідчень

en: SAML Identity Provider Certificate
uk: SAML сертифікат служби посвідчень

en: SAML Application Name
uk: І'я додатку SAML

en: Sign SSO requests (optional)
uk: Підписуавти запити SSO (необов'язково)

en: SAML Keystore Path
uk: Шлях до файлу ключів SAML

en: SAML Keystore Password
uk: Пароль файлу ключів SAML

en: Shh...
uk: Цить...

en: SAML Keystore Alias
uk: Псевдо сховища ключів SAML

en: Synchronize group membership with your SSO
uk: Синхронізувати групи з службою SSO

en: To enable this, you'll need to create mappings to tell Metabase which group(s) your users should
    be added to based on the SSO group they're in.
uk: Metabase повинен розуміти до яких груп додавати ваших користувачів відповідно до їхнього членства у групах SSO, щоб можна було це увікмнути.

en: Group Name
uk: Ім'я групи

en: Group attribute name
uk: Ім'я атрибута групи

en: Note:
uk: Нотатка:

en: If you change any of the settings of an existing SAML active setup, then you will need to restart Metabase for them to take effect.
uk: Зміни налаштувань SAML вимагають перезапуску Metabase.

en: Allows users to login via a SAML Identity Provider.
uk: Дає можливіть автентифікації у службі посвідчень SAML.

en: Allows users to login via a JWT Identity Provider.
uk: Дає можливіть автентифікації у службі посвідчень JWT.

en: Enable Password Authentication
uk: Дає можливість автентифікації з паролем

en: When enabled, users can additionally log in with email and password.
uk: Коли дозволено, користувач зможе входити у систему з допомогою email та пароля.

en: Notify admins of new SSO users
uk: Повідомляти адміністрацію про нових користувачів які використовують SSO вхід

en: When enabled, administrators will receive an email the first time a user uses Single Sign-On.
uk: Якщо дозволено, адміністрація отримуватиме email коли користувач вперше входить у SSO.

en: Use the settings below to configure your SSO via SAML. If you have any questions, check out our {0}.
uk: Налаштуйте автентифікацію SSO через SAML. Якщо у вас виникнуть запитання, відвідайте наш {0}.

en: documentation
uk: документація

en: SAML Identity Provider URI
uk: Адреса служби посвідчень SAML

en: JWT Authentication
uk: JWT автентифікація

en: JWT Identity Provider URI
uk: Адреса служби посвідчень JWT

en: String used by the JWT signing key
uk: Параметр для криптографічного підпису JWT

en: Embedding the entire Metabase app
uk: Встроювання усього Metabase

en: If you want to embed all of Metabase, enter the origins of the websites or web apps where you want to allow embedding in an iframe, separated by a space. Here are the {0} for what can be entered.
uk: Вкажіть походження інтернет сторінки для якої плануєте дозволити iframe встроювання Metabase. Ось що як це можна зробити {0}.

en: Grant sandboxed access to this table
uk: Надати ізольований доступ до даної таблиці

en: When users in this group view this table they'll see a version of it that's filtered by their user attributes, or a custom view of it based on a saved question.
uk: Коли користувач цієї групи переглядає цю таблицю, він бачитиме її версію відфільтровану згідно користувацьких атрибутів.

en: How do you want to filter this table for users in this group?
uk: Як ви хочете відфільтруавти цю таблицю для користувачів даної групи?

en: Pick a saved question that returns the custom view of this table that these users should see.
uk: Оберіть збережений запит, який покаже результати цієї таблиці які повинні бачити користувачі під час її перегляду.

en: You can optionally add additional filters here based on user attributes. These filters will be applied on top of any filters that are already in this saved question.
uk: При бажанні ви можете додати додаткові фільтри на основі атрибутів користувача. Ці фільтри будуть застосовуватись понад інших фільтрів, які уже є збереженими у запиті.

en: For this option to work, your users need to have some attributes
uk: Щоб ця таблиця працювала, користувачам необхідні деякі атрибути

en: To add additional filters, your users need to have some attributes
uk: Щоб додати додаткові філььри, користувачам знадобляться деякі атрибути

en: No user attributes
uk: Не має користувацьких атрибутів

en: Pick a user attribute
uk: Оберіть користувацький атрибут

en: Pick a parameter
uk: Оберіть параметр

en: Pick a column
uk: Оберіть стовпець

en: Users in {0} can view
uk: Користувачі {0} можуть переглядати

en: rows in the {0} question
uk: рядки у запиті {0}

en: rows in the {0} table
uk: рядки у таблиці {0}

en: where {0} equals {1}
uk: де {0} рівне {1}

en: and {0} equals {1}
uk: та {0} рівно {1}

en: You can add attributes automatically by setting up an SSO that uses SAML, or you can enter them manually by going to the People section and clicking on the … menu on the far right.
uk: Ви можете додавати атрибути автоматично, настроївши SAML SSO, або заповнити їх самостійно у розділі Люди.

en: User attribute
uk: Користувацький атрибут

en: We can automatically get your users’ attributes if you’ve set up SSO, or you can add them manually from the "…" menu in the People section of the Admin Panel.
uk: Ми зможемо отримати користувацькі атрибути автоматично якщо ви налаштували SSO, також ви можете додати їх самостійно у меню "…" розділу люди панелі адміністратора.

en: Parameter or variable
uk: Параметр або змінна

en: equals
uk: рівне

en: Grant sandboxed access
uk: Надати ізольований доступ

en: Sandboxed access
uk: Ізольований доступ

en: Edit sandboxed access
uk: Змінити ізольований доступ

en: Edit folder details
uk: Змінити подробиці каталога

en: Change permissions
uk: Змінити дозволи

en: Create your new folder
uk: Створити каталог

en: New folder
uk: Новий каталог

en: We're having trouble validating your token
uk: Не вдалось перевірити токен

en: Please double-check that your instance can connect to Metabase's servers
uk: Переконайтесь що є з'єднання з Metabase.

en: Get help
uk: Отримати допомогу

en: Get even more out of Metabase with the Enterprise Edition
uk: Отримайте більше з Metabase Enterprise Edition

en: All the tools you need to quickly and easily provide reports for your customers, or to help you run and monitor Metabase in a large organization
uk: Усі інструменти, необхідні для отримання звітів для клієнтів чи для допомоги запуску та моніторингу Metabase для великої організації

en: Activate a license
uk: Активувати ліцензію

en: Your trial is active with these features
uk: Ваша ознайомлювальна версія з такими функціями

en: Trial expires {0}
uk: Ознайомлювальний період закінчиться

en: Need help? Ready to buy?
uk: Потребуєте допомогу? Бажаєте придбати?

en: Talk to us
uk: Зв'язатись з нами

en: Your trial has expired
uk: Ознайомлювальний період закінчився!

en: Need more time? Ready to buy?
uk: Потребуєте більше часу? Бажаєте придбати?

en: Your features are active!
uk: Ваші функції активні!

en: Your licence is valid through {0}
uk: Ваша ліцензія дійсна до {0}

en: Your license has expired
uk: Ваша ліцензія закінчилась

en: It expired on {0}
uk: Термін її дії закінчився {0}

en: Want to renew your license?
uk: Бажаєте продовжити ліцензію?

en: Learn how to use this
uk: Дізнайтесь як це використовувати

en: Not included in your current plan
uk: Не включено у вашу ліцензію

en: Enter the token you recieved from the store
uk: Вкажіть токен отриманий у магазині

en: Activate
uk: Активувати

en: Need help?
uk: Потребуєте допомогу?

en: More info about your problem.
uk: Детальніше про вашу проблему.

en: Contact support
uk: Звернутись до служби підтримки

en: Data sandboxes
uk: Дані з пісочниці

en: Make sure you're showing the right people the right data with automatic and secure filters based on user attributes.
uk: Переконайтесь, що демонструєте потрібним користувачам потрібні дані з допомогою автоматичних та безпечних фільтрів, які базуються на користувацьких атрибутах.

en: Match Metabase to your brand with custom colors, your own logo and more.
uk: Змініть Metabase на свій лад, обравши індивідуальну кольорову гаму, логотип та інше.

en: Auditing
uk: Аудит.

en: Keep an eye on performance and behavior with robust auditing tools.
uk: Слідкуйте за продуктивністю з допомогою інструментів аудиту.

en: Provide easy login that works with your exisiting authentication infrastructure.
uk: Автентифікація Metabase, яка працює з вашою існуючою IT інфраструктурою.

en: Store
uk: Склеп

en: Application Name
uk: Ім'я додатку

en: Color Palette
uk: Кольорова палітра

en: Logo
uk: Логотип

en: Favicon
uk: Значок сайта

en: Landing Page
uk: Рекламна сторінка

en: No groups
uk: Груп не має

en: Permissions for {0}
uk: Дозволи для {0}

en: Permissions for this folder
uk: Дозволи для цього каталога

en: Grant Edit access
uk: Надати права редагування

en: Can modify snippets in this folder
uk: Дозволено редагування фрагментів у каталозі

en: Grant View access
uk: Надати права перегляду

en: Can insert and use snippets in this folder, but can't edit the SQL they contain
uk: Може створювати та застосовувати фрагменти у цьому каталозі, але не може їх редагувати

en: Can't view or insert snippets in this folder
uk: Не дозволено перегляд та створення фрагментів

en: Also change sub-folders
uk: Поширити на підкаталоги

en: First day of the week
uk: Початок тижня

en: There was an issue signing in with Google. Please contact an administrator.
uk: Вхід в Google провалився. Зверніться до адміністрації.

en: on the
uk: на

en: at
uk: в

en: Open the Metabase actions menu
uk: Відкрити меню команд Metabase

en: Do nothing
uk: Нічого не робити

en: Go to a custom destination
uk: Налаштовуване призначення

en: Update a dashboard filter
uk: Оновити фільтр дашборду

en: {0} updates {1} filter | {0} updates {1} filters
uk[0]: {0} оновити {1} фільтр
uk[1]: {0} оновлення {1} фільтра
uk[2]: {0} оновлення {1} фільтрів
uk[3]: {0} оновлення {1} фільтрів

en: {0} goes to {1}
uk: {0} переходить до {1}

en: On-click behavior for each column
uk: Поведінка кліку по стовпці

en: Go to custom destination
uk: Перейти у інше місце

en: Open the actions menu
uk: Меню команд

en: Click behavior for {0}
uk: Поведінка кліку по {0}

en: Pick one or more filters to update
uk: Оберіть фільтри для редагування

en: Saved question
uk: Збережений запит

en: Link to
uk: Посилання

en: Enter a URL to link to
uk: Вкажіть URL куди посилатись

en: You can insert the value of a column or dashboard filter using its name, like this: {{some_column}}
uk: Ви можете додати значення колонки чи фільтру дашборду за його іменем, напр.: {{some_column}}

en: e.g. http://acme.com/id/{{user_id}}
uk: напр http://acme.com/id/{{user_id}}

en: Pick a dashboard...
uk: Оберіть дошку ...

en: Pick a question...
uk: Оберіть запит ...

en: Pick a dashboard to link to
uk: Оберіть дошку на яку посилатись

en: Pick a question to link to
uk: Оберіть запит на який посилатись

en: Pass values to this dashboard's filters (optional)
uk: Передавати значення в фільтри дашборду (опціонально)

en: Pass values to this question's variables (optional)
uk: Передавати значення у змінні цього запиту (необов'язково)

en: Pass values to filter this question (optional)
uk: Передавати значення у фільтри цього запиту (необов'язково)

en: Dashboard filters
uk: Фільтри дашборду

en: User attributes
uk: Атрибути користувача

en: Customize link text (optional)
uk: Налаштувати лейбу посилання (необов'язково)

en: E.x. Details for {{Column Name}}
uk: Подробиці для {{Column Name}}

en: Values you can reference
uk: Значення, на які можна посилатись

en: No available targets
uk: Не має доступних об'єктів

en: filter
uk: фільтр

en: variable
uk: змінна

en: Other available filters
uk: Інші доступні фільтри

en: Avaliable filters
uk: Доступні фільтри

en: Other available variables
uk: Інші доступні змінні

en: Avaliable variables
uk: Доступні змінні

en: Other available columns
uk: Інші доступні стовпчики

en: Avaliable columns
uk: Доступні стовпчики

en: user attribute
uk: атрибути користувача

en: Text card
uk: Текстова картка

en: Click behavior
uk: Поведінка для кліка

en: Visualization options
uk: Варіанти візуалізацій

en: Edit series
uk: Редагувати серію

en: Add series
uk: Додати серію

en: On click
uk: На клік

en: Change title and description
uk: Змінити заголовок та опис

en: You've updated embedded params and will need to update your embed code.
uk: Ви оновили параметри встроювання тому знадобиться оновити код встроювання.

en: Add question
uk: Додати запит

en: You're editing this dashboard.
uk: Ви редагуєте цю дошку.

en: Column to filter on
uk: Стовпчик для фільтрування

en: snippet collection
uk: колекція фрагментів

en: snippet collections
uk: колекції фрагментів

en: Give your folder a name
uk: Назвіть каталог

en: Something short but sweet
uk: Щось недовге та приємне

en: Folder this should be in
uk: Це належить до каталога

en: Open the action menu
uk: Відкрити меню команд

en: {0} column has custom behavior | {0} columns have custom behavior
uk[0]: Стовпчик {0} має настроювану поведінку
uk[1]: Стовпчики {0} мають настроювану поведінку
uk[2]: Стовпчики {0} мають настроювану поведінку
uk[3]: Стовпчики {0} мають настроювану поведінку

en: Go to...
uk: Перейти...

en: Go to dashboard
uk: Перейти на дошку

en: Go to question
uk: Перейти до запитань

en: Go to url
uk: Перейти за посиланням

en: Filter this dashboard
uk: Фільтрувати цю дошку

en: Returns the count of rows in the selected data.
uk: Кількість рядків в обраних даних.

en: The column or number to sum.
uk: Стовпець або число для сумування.

en: The numeric column to get standard deviation of.
uk: Стовпець для якого обчислити стандартне відхилення.

en: The numeric column whose values to average.
uk: Стовпець для якого обчислити середнє.

en: Returns the smallest value found in the column
uk: Мінімальне значення для стовпця.

en: Sums up the specified column only for rows where the condition is true.
uk: Обчислює суму значень стовпця, включаючи рядки для яких виконуєтсья умова.

en: Returns the numeric variance for a given column.
uk: Обчислює дисперсію (варіативність) для даного стовпця.

en: Temperature
uk: Температура

en: The column or number to get the variance of.
uk: Стовпець або число, для якого обчислити варіативність.

en: Returns the median value of the specified column.
uk: Медіана для вказаного стовпця.

en: The column or number to get the median of.
uk: Стовпець або число, для якого обчислити медіану.

en: percentile-value
uk: Значення процентиля

en: Returns the value of the column at the percentile value.
uk: Значення стовпця в виді процентиля.

en: The column or number to get the percentile of.
uk: Стовпець або число, для якого обчислити процентиль.

en: The value of the percentile.
uk: Значення процентиля.

en: Returns the string of text in all lower case.
uk: Перетворити стрічку до нижнього регістру.

en: The column with values to convert to lower case.
uk: Стовпець значення якого привести до нижнього регістру.

en: Returns the text in all upper case.
uk: Перетворити текст до верхнього регістру.

en: The column or text to return a portion of.
uk: Стовпець або текст частину якого повернути.

en: The column or text to search through.
uk: Стовпець або текст для пошуку.

en: Combine two or more strings of text together.
uk: Сполучити дві або більше стрічок тексту.

en: The column or text to begin with.
uk: Стовпець або текст з якого почати.

en: This will be added to the end of value1, and so on.
uk: Це буде додано в кінець value1 і т.д.

en: Enormous
uk: Грандіозний

en: Gigantic
uk: Гігантський

en: Returns the number of characters in text.
uk: Обчислити кількість символів тексту.

en: The column or text you want to get the length of.
uk: Стовпець або текст, довжину якого обчислити.

en: The column or text you want to trim.
uk: Стовпець або текст, який необхідно обрізати.

en: Returns the absolute (positive) value of the specified column.
uk: Повертає абсолютне додатнє значення вказаного стовпчика.

en: Debt
uk: Борг

en: The column or number to return absolute (positive) value of.
uk: Стовпець або число, для якого необхідно обчислити модуль.

en: Rounds a decimal number down.
uk: Округлити десятковий дріб до меншого.

en: The column or number to round down.
uk: Стовпець або число, яке необхідно округлити до меншого.

en: Rounds a decimal number up.
uk: Округлити десятковий дріб до більшого.

en: The column or number to round up.
uk: Стовпець або число яке округлити до більшого.

en: Rounds a decimal number either up or down to the nearest integer value.
uk: Округлити десятковий дріб до найближчого цілого.

en: The column or number to round to nearest integer.
uk: Стовпець або число, яке округлити до найближчого цілого.

en: Returns the square root.
uk: Обчислити квадратний корінь.

en: Hypotenuse
uk: Гіпотенуза

en: The column or number to return square root value of.
uk: Стовпець або число, для якого обчислити квадратний корінь.

en: exponent
uk: експонента

en: Raises a number to the power of the exponent value.
uk: Звести число у степінь значення експоненти.

en: Length
uk: Довжина

en: The column or number raised to the exponent.
uk: Стовпець або число, яке звести у степінь.

en: The value of the exponent.
uk: Значення показника експоненти.

en: Returns the base 10 log of the number.
uk: Обчислити log 10 числа.

en: Value
uk: Значення

en: The column or number to return the natural logarithm value of.
uk: Стовпець або число, для якого обчислити натуральний логарифм.

en: Returns Euler's number, e, raised to the power of the supplied number.
uk: Обчислити e у степені параметра.

en: Interest Months
uk: Місячний процент

en: The column or number to return the exponential value of.
uk: Стовпець або число, для якого обчислити e у степені.

en: The column or text to check.
uk: Стовпець або текст для провірки.

en: Checks a date or number column's values to see if they're within the specified range.
uk: Перевірити чи числові або часові величини стовпця не виходять за межі діапазону.

en: Created At
uk: Створено

en: The date or numeric column that should be within the start and end values.
uk: Стовпець, величини якого перевірити на належніть діапазону.

en: The beginning of the range.
uk: Початок діапазону.

en: The end of the range.
uk: Кінець діапазону.

en: Checks a date column's values to see if they're within the relative range.
uk: Перевірити чи часові величини стовпця не виходять за межі відносного діапазону.

en: The date column to return interval of.
uk: Стовпець типу дата для якого обчислити межі діапазону.

en: Period of interval, where negative values are back in time.
uk: Діапазон для якого відносні дати занотовані у зворотньому порядку.

en: Type of internal like "day", "month", "year".
uk: Тип відносної дати напр. день, місяць, рік.

en: The column or value to return.
uk: Стовпець або значення яке необхідно обчислити.

en: If value1 is empty, value2 gets returned if its not empty, and so on.
uk: Якщо value1 порожнє, повернути value2 і т. д.

en: Tests an expression against a list of cases and returns the corresponding value of the first matching case, with an optional default value if nothing else is met.
uk: Перевіряє вираз на відповідність умовам, й повертає перше значення для якого умова здійснюється, або значення для порожньої умови, якщо інших не знайдено.

en: The value that will be returned if the preceding condition is true, and so on.
uk: Значення, для якого умова виконується і т.д.

en: Is null
uk: Пустий

en: Not null
uk: Не пустий

en: Additive sum of all the values of a column.
    e.x. total revenue over time.
uk: Сума усіх значень стовпця, напр. загальний дохід з плином часу.

en: Additive count of the number of rows.
    e.x. total number of sales over time.
uk: Кількість усіх значень стовпця, напр. кількість продаж з плином часу.

en: Linked filters
uk: Пов'язані фільтри

en: Label
uk: Лейба

en: Default value
uk: Значення по-замовчуванню

en: No default
uk: Не має значень

en: To view this, {0} must be connected to at least one field.
uk: Для перегляду цього {0} повинен бути з'єднаним хоча б до одного поля.

en: Limit this filter's choices
uk: Обмежте параметри цього фільтра

en: If you have another dashboard filter, you can limit the choices that are listed for this filter based on the selection of the other one.
uk: Ви можете обмежити значення виділені цим фільтром застосувавши ще один фільтр.

en: So first, {0}.
uk: Для початку {0}.

en: add another dashboard filter
uk: додати інший фільтр дашборду

en: If you toggle on one of these dashboard filters, selecting a value for that filter will limit the available choices for {0} filter.
uk: Якщо ви активуєте один із цих фільтрів на дошці, він обмежить варіанти для фільтра {0}.

en: Filtering column
uk: Стовпчик для фільтрування

en: Filtered column
uk: Відфільтрований стовпчик

en: Enter user names or email addresses
uk: Вкажіть імена користувача або email

en: New snippet
uk: Новий фрагмент

en: Hourly
uk: Щогодини

en: Daily at {0}
uk: Щодня о {0}

en: Weekly at {0} on {1}
uk: Щотижня в {0} {1}

en: Monthly on the {0} {1} at {2}
uk: Щомісяця {0} {1} в {2}

en: Delete this subscription
uk: Скасувати підписку

en: Subscriptions
uk: Підписки

en: Create a dashboard subscription
uk: Підписатись на дошку

en: Email it
uk: Надіслати на email

en: You can send this dashboard regularly to users or email addresses.
uk: Ви можете регулярно надсилати цю дошку на email.

en: Send it to Slack
uk: Надіслати в Slack

en: Pick a channel and a schedule, and Metabase will do the rest.
uk: Оберіть канал та розклад, а Metabase здійснить решту.

en: Email this dashboard
uk: Надіслати дошку на email

en: Don't send if there aren't results
uk: Не надсилати якщо результати порожні

en: Attach results
uk: Вкласти результати

en: Attachments can contain up to 2,000 rows of data.
uk: Вкладення міститимуть до 2000 стрічок даних.

en: Send this dashboard to Slack
uk: Надіслати цей дашборд в Slack

en: Dashboard does not have a parameter with the ID {0}
uk: Дошка не має параметра з ID {0}

en: Parameter {0} does not have any Fields associated with it
uk: Параметр {0} не має зв'язаних полів.

en: include must be either empty or the value 'tables'
uk: include повинен мати значення 'tables' або бути порожнім

en: `database` is required for all queries whose type is not `internal`.
uk: `database` необхідна для запитів чий тип не `internal`.

en: Password login is disabled for this instance.
uk: Вхід за паролем не дозволений.

en: Your account is disabled. Please contact your administrator.
uk: Ваш обліковий запис неактивний. Зверніться до адміністрації.

en: Your account is disabled.
uk: Ваш обліковий запит відімкнено.

en: Invalid Slack token.
uk: Недійсний токен Slack.

en: The ''{0}'' command is only available in Metabase Enterprise Edition.
uk: Команда ''{0}'' працює лише в Metabase Enterprise Edition.

en: Metabase Enterprise Edition extensions are PRESENT.
uk: Розширена версія Metabase Enterprise Edition ПРИСУТНЯ.

en: Usage of Metabase Enterprise Edition features are subject to the Metabase Commercial License.
uk: Використання функцій Metabase Enterprise Edition регулюється комерційною ліцензією Metabase.

en: See {0} for details.
uk: Для подробиць див. {0}.

en: Metabase Enterprise Edition extensions are NOT PRESENT.
uk: Розширена версія Metabase Enterprise Edition ВІДСУТНЯ.

en: You''re invited to join {0}''s {1}
uk: {0} запросив вас приєднатись до {1}

en: {0} created a {1} account
uk: {0} створив обліковий запис {1}

en: {0} accepted their {1} invite
uk: {0} прийняв запрошення {1}

en: [{0}] Password Reset Request
uk: [{0}] Запит на скидування пароля

en: [{0}] Notification
uk: [{0}] Повідомлення

en: [{0}] Help make [{1}] better.
uk: [{0}] Допоможіть зробити [{1}] кращим.

en: [{0}] Tell us how things are going.
uk: [{0}] Розкажіть як ваші справи.

en: Error starting events listener
uk: Помилка запуску event listener

en: Should we sync user attributes when someone logs in via LDAP?
uk: Синхронізувати атрибути користувачів, коли вони автентифікуються через LDAP?

en: Comma-separated list of user attributes to skip syncing for LDAP users.
uk: Перелік атрибутів через кому які не слід синхронізувати з LDAP.

en: Invalid token
uk: Недійсний токен

en: Slack API error: {0}
uk: Помилка Slack API: {0}

en: Slack channel named `metabase_files` is missing!
uk: Канал `metabase_files` не знайдено у Slack!

en: Please create or unarchive the channel in order to complete the Slack integration.
uk: Будь ласка, створіть або розархівуйте канал, щоб завершити інтеграцію зі Slack.

en: The channel is used for storing graphs that are included in Pulses and MetaBot answers.
uk: Канал застосовується для зберігання графів, які насдилаються пульсами та MetaBot.

en: Uploaded image
uk: Завантажене зображення

en: Error uploading file to Slack:
uk: Помилка завантаження файлу в Slack:

en: Invalid session. Expected an instance of Session.
uk: Недійсний сеанс, Очікував об'єкт Session.

en: Session cookie's SameSite is configured to "None", but site is
uk: Атрибут коржика сеансу SameSite має відмінне значення від застосованого сторінкою

en: served over an insecure connection. Some browsers will reject
uk: З'єднання неконфіденційне, новіші переглядачі Internet можуть з цим не працювати

en: cookies under these conditions.
uk: коржики за таких обставин.

en: Top folder
uk: Кореневий каталог

en: :parameters must be a sequence of maps with String :id keys
uk: :parameters повинен бути масивом словників з ключем :id

en: Invalid human-readable-values: values must be a sequence; each item must be nil or a string
uk: Недійсні значення: значення повинно бути масивом з елементами nil або стрічка

en: :values must be present to fetch :human_readable_values
uk: :values повинну бути присутні щоб отримати :human_readable_values

en: Field values total length is > {0}.
uk: Довжина значень полів > {0}.

en: snippet names cannot include '}' or start with spaces
uk: імена фрагментів не повинні містити '}' або починатись з пропуску

en: Error executing chain filter query
uk: Помилка виконання ланцюжка фільтрів запиту

en: Field {0} does not exist.
uk: Поле {0} не існує.

en: Cannot search against non-Text Field {0} {1}
uk: Пошук по не текстовому полю неможливий {0} {1}

en: Granting permissions for group {0}: {1}
uk: Надати права групі {0}: {1}

en: Revoking permissions for group {0}: {1}
uk: Відкликати права для групи {0}: {1}

en: Invalid DB permissions: if you have write access for native queries, you must have full data access.
uk: Недійсні права бази даних: якщо у вас права запису - у вас повні права.

en: Invalid DB permissions: if you have readonly native query access, you must also have data access.
uk: Недійсні права бази даних: якщо у вас є права читання запитів, мусить також бути доступ на читання даних.

en: Changing permissions from: {0} to: {1}
uk: Зміна дозволів з: {0} на: {1}

en: login attribute keys must be a keyword or string
uk: Атрибут входу в систему може бути стрічкою або keyword

en: The default language for all users across the Metabase UI, system emails, pulses, and alerts.
uk: Мова Metabase, повідомлень email та пульсів.

en: Users can individually override this default language from their own account settings.
uk: Користувач може змінити налаштування мови на сторінці облікового запису.

en: Default page to show the user
uk: Домашня сторінка користувача

en: Allow this origin to embed the full Metabase application
uk: Дозволити вказаному сайту встроювати додаток Metabase

en: Values greater than {0} ({1}) are not allowed.
uk: Значення > {0} ({1}) не допустимі.

en: This will replace the word "Metabase" wherever it appears.
uk: Замінити Metabase всюди де воно зустрічається.

en: These are the primary colors used in charts and throughout Metabase. You might need to refresh your browser to see your changes take effect.
uk: Ці кольори використовуються Metabase. Оновіть сторінку щоб зміни вступили в дію.

en: For best results, use an SVG file with a transparent background.
uk: Для найкращого результату слід використовувати SVG із прозорим фоном.

en: The url or image that you want to use as the favicon.
uk: Адреса або зображення яке використовувати як іконку ярлика.

en: Allow logging in by email and password.
uk: Дозволити автентифікацію за email та паролем.

en: This will affect things like grouping by week or filtering in GUI queries.
      It won''t affect SQL queries.
uk: Це вплине на групування та фільтрацію у будівельнику запитів, але не зачепить запити SQL.

en: Unable to validate token
uk: Не вдається перевірити токен

en: Token format is invalid.
uk: Недійсний токен.

en: Error validating token
uk: Помилка перевірки токена

en: Error filtering against {0} Field: unable to parse String {1} to a {2}
uk: Помилка фільтрафії поля {0}: не вдається зрозуміти стрічку {1} як {2}

en: Error fetching details for Job: {0}
uk: Помилка отримання подробиць для завдання: {0}

en: Starting sync task for Database {0}.
uk: Запускаю синхронізацію для бази даних {0}.

en: Cannot sync Database {0}: Database does not exist.
uk: Не вдається синхронізувати базу даних {0}: не існує.

en: Update Field values task triggered for Database {0}.
uk: Запускаю оновлення полів для бази даних {0}.

en: Skipping update, automatic Field value updates are disabled for Database {0}.
uk: Не виконуватиму: автоматичні оновлення полів не дозволені для бази даних {0}.

en: SAML Identity Provider Issuer
uk: Служба посвідчень SAML

en: SAML Identity Provider SSO URL
uk: Сторінка SSO служби посвідчень SAML

en: DB Name
uk: Ім'я БД

en: DB Engine
uk: Реалізація БД

en: Unknown name
uk: Невідоме ім'я

en: Unknown engine
uk: Невідомий механізм

en: Edit collection
uk: Редагувати колекцію

en: Pinned items
uk: Пришпилені речі

en: Other users' personal collections
uk: Колекції інших користувачів

en: View archive
uk: Переглянути архів

en: Your personal collection
uk: Особиста колекція

en: Nothing to see yet.
uk: Не має даних для перегляду.

en: Use collections to organize and group dashboards and questions for your team or yourself
uk: Користуйтеся колекціями, щоб організувати дашборди і запити для себе та команди

en: Unpin this item
uk: Відкріпити це

en: Available filters
uk: Доступні фільтри

en: Available variables
uk: Доступні змінні

en: Available columns
uk: Доступні стовпці

en: Include User ID and query hash in queries
uk: Включати користувацький ID та контрольну суму в запити

en: When on, Metabase User ID and query hash get appended to queries on this database, which can be useful for auditing and debugging. However, this causes each query to look distinct, preventing BigQuery from returning cached results, which may increase your costs.
uk: Якщо увімкнено користувацький ID та контрольна сума додаються до запитів цієї бази даних, це може допомогти у відладці. Проте коже запит виглядатиме по-різному, а це виключить можливість отримувати кешовані реузльтати.

en: Periodically refingerprint tables
uk: Періодично здійснювати контрольні суми таблиць

en: When syncing with this database, Metabase will scan a subset of values of fields to gather statistics that enable things like improved binning behavior in charts, and to generally make your Metabase instance smarter.
uk: Під час синхронізації цієї бази даних Metabase буде сканувати значення полів для отримання статистики, яка дозволить покращити аналіз даних та якість діаграм.

en: Updated date
uk: Дата оновлення

en: Updated time
uk: Час оновлення

en: Updated timestamp
uk: Дата й час оновлення

en: Type of interval like "day", "month", "year".
uk: Тип інтервала "day" "month" "year".

en: Filter by this column
uk: Фільтрувати по цьому стовпцю

en: Column formatting
uk: Фораматувати стовпець

en: Sort ascending
uk: Впорядкувати за зростанням

en: Sort descending
uk: Впорядкувати за спаданням

en: Browse data
uk: Переглянути дані

en: Show maximum (first {0})
uk: Показати макс (перші {0})

en: There was a problem with this visualization
uk: Виникла проблема візуалізації

en: Showing first {0} rows
uk: Показую перші {0} стрічок

en: first
uk: перший

en: last
uk: останній

en: Emailed
uk: Надіслано

en: Sent to
uk: Надіслано

en: Sent
uk: Надіслано

en: hourly
uk: погодинно

en: daily at {0}
uk: щоденно о {0}

en: {0} at {1}
uk: {0} в {1}

en: monthly on the {0} {1} at {2}
uk: щомісячно {0} {1} в {2}

en:  and {0} other |  and {0} others
uk[0]:  та {0} інші
uk[1]:  та {0} інші
uk[2]:  та {0} інших
uk[3]:  та {0} інших

en: This dashboard will no longer be emailed to {0} {1}
uk: Ця дошка більше не відправлятиметься {0} {1}

en: Slack channel {0} will no longer get this dashboard {1}
uk: Канал Slack {0} больше не отримуватиме цю дошку {1}

en: Channel {0} will no longer receive this dashboard {1}
uk: Канал {0} більше не отримуватиме дошку {1}

en: Schedules
uk: Розклад

en: Set up a new schedule
uk: Налаштувати розклад

en: Close
uk: Закрити

en: You'll need to {0} first.
uk: Спочатку {0}.

en: First, you'll have to {0}.
uk: Спочатку необхідно {0}.

en: Rows {0}-{1} of first {2}
uk: Стрічки {0}-{1} з перших {2}

en: Drag fields here
uk: Перетягніть поля сюди

en: Percentage
uk: Процентаж

en: Totals for {0}
uk: Всього для {0}

en: Grand totals
uk: Підсумок

en: Row totals
uk: Всього стрічок

en: Fields to use for the table rows
uk: Поля рядків таблиці

en: Fields to use for the table columns
uk: Поля стовпчиків таблиці

en: Fields to use for the table values
uk: Поля значень таблиці

en: Pivot tables can only be used with aggregated queries.
uk: Підсумкові таблиці придатні лише для агрегування.

en: Pivot Table
uk: Підсумкова таблиця

en: Waterfall
uk: Водопад

en: waterfall chart
uk: водопадна діаграма

en: Increase color
uk: Колір зростання

en: Decrease color
uk: Колір спадання

en: Show total
uk: Показати всього

en: Total color
uk: Зафарбувати всього

en: Unable to run internal query function: cannot resolve {0}
uk: Не можливо виконати функцію: не знайдено {0}

en: Audit App queries are not enabled on this instance.
uk: Аудин не увімкнено.

en: Invalid internal query function: {0} is not marked as an ^:internal-query-fn
uk: Некоректна функція запиту: {0} не відмічено як ^:internal-query-fn

en: Error: sandboxing is not enabled for this instance.
uk: Помилка: пісочниця не увімкнена.

en: Please check you have set a valid Enterprise token and try again.
uk: Будьласка, перевірте дійсність токена Enterprise та повторіть спробу.

note: If the current permissions are nil, then we would return false which could give a potentially segmented user access they shouldn't have. If we don't have permissions, we can't determine whether they are segmented, so throw.
en: No permissions found for current user
uk: Не знайдено прав у користувача

en: User ''{0}'' attempted to access an inaccessible field. Accessible fields {1}, fields in query {2}
uk: Користувач ''{0}'' намагався отримати доступ без прав. Поле {1} в запиті {2}

en: User not able to query field
uk: Користувач не може зчитати поле

en: Found more than one group table access policy for user ''{0}''
uk: Неоднозначні права групового доступу до таблиці знайдено для користувача ''{0}''

en: Query requires user attribute `{0}`
uk: Запит вимагає атрибут користувача  `{0}`

en: invalid --mode value
uk: недійсне значення --mode

en: invalid --on-error value
uk: Недійсне значення --on-error

en: invalid context seed value
uk: Недійсне значення context seed

en: Dump was produced using a different version of Metabase. Things may break!
uk: Застарілий архів бази даних може не працювати з цією версією Metabase!

en: Error loading dump: {0}
uk: Помилка завантаження архіву бази даних: {0}

en: {0} is not a valid user
uk: недійсний користувач {0}

en: Error dumping {0}
uk: Помилка архівування {0}

en: No admin users found! At least one admin user is needed to act as the owner for all the loaded entities.
uk: Не знайдено жодного адміністратора! Необхідно принаймні одного користувача який належить до групи адміністрація.

en: Error loading dependencies: reference to an unknown entity {0}
uk: Помилка завантаження залежностей: посилання на невідому сутність {0}

en: Can''t resolve {0} in fully qualified name {1}
uk: Неможливо розадресувати {0} до повного імені {1}

en: Model {0} does not support upsert
uk: Модель {0} не реалізовує операцію upsert

en: Error inserting {0}
uk: Помилка додавання {0}

en: Inserting {0}
uk: Додаю {0}

en: {0} already exists -- skipping
uk: {0} вже існує, ігноруватиму

en: Skipping {0} (nothing to update)
uk: Ігноровано {0} (нічого оновлювати)

en: Updating {0}
uk: Оновлення {0}

en: Error updating {0}
uk: Помилка оновлення {0}

en: SSO has not been enabled and/or configured
uk: SSO не налаштовано або не увімкнено.

en: SSO requires a valid token
uk: Необхідний дійсний токен SSO

en: Error returning SSO entry point
uk: Помилка іншої сторони служби SSO

en: Error logging in
uk: Помилка входу

en: Can't create new JWT user when JWT is not configured
uk: Для створення користувача з входом JWT останній слід налаштувати

en: JWT SSO has not been enabled and/or configured
uk: JWT SSO не дозволено або не налаштовано.

en: Invalid SAML configuration: could not find user email.
uk: Помилка конфігурації SAML: email користувача не знайдено.

en: We tried looking for {0}, but couldn't find the attribute.
uk: Не знайдено атрибут {0}.

en: Please make sure your SAML IdP is properly configured.
uk: Переконайтесь що служба посвідчень SAML налаштована.

en: SAML has not been enabled and/or configured
uk: SAML не дозволено або не налаштовано

en: Warning: expected `redirect` param, but none is present
uk: Застереження: обов'язковий параметр `redirect` не вказано.

en: Error generating SAML request
uk: Помилка формування запиту SAML

en: Unable to log in: SAML IdP certificate is not set.
uk: Помилка входу: відсутній сертифікат служби посвідчень SAML.

en: SAML response validation failed
uk: Помилка перевірки результату запиту SAML

en: Unable to log in: SAML response validation failed
uk: Неможливо увійти: помилка перевірки відповіді SAML

en: Unable to log in: SAML info does not contain user attributes.
uk: Неможливо увійти: Відсутні користувацькі атрибути SAML.

en: Enable SAML authentication.
uk: Дозволити автентифікацію SAML.

en: This is the URL where your users go to log in to your identity provider. Depending on which IdP you''re
    using, this usually looks like https://your-org-name.example.com or https://example.com/app/my_saml_app/abc123/sso/saml
uk: За цим посиланням користувачі автентифікуються із службою посвідчень, залежно від реалізації цієї служби посилання може бути схожим на https://your-org-name.example.com або https://example.com/app/my_saml_app/abc123/sso/saml

en: Error parsing SAML identity provider certificate
uk: Помилка опрацювання сертифікату служби посвідчень SAML

en: Invalid identity provider certificate. Certificate should be a base-64 encoded string.
uk: Недійсний сертифікат служби посвідчень.  Повинен бути base64 стрічкою.

en: Encoded certificate for the identity provider. Depending on your IdP, you might need to download this,
    open it in a text editor, then copy and paste the certificate's contents here.
uk: Сертифікат служби посвідчень. Вам знадобиться скачати файл сертифіката та скопіювати його вміст сюди.

en: This is a unique identifier for the IdP. Often referred to as Entity ID or simply 'Issuer'. Depending
    on your IdP, this usually looks something like http://www.example.com/141xkex604w0Q5PN724v
uk: Унікальний ідентифікатор служби посвідчень. Часто це Entity ID або 'Issuer'. Може виглядати як http://www.example.com/141xkex604w0Q5PN724v

en: This application name will be used for requests to the Identity Provider
uk: Це ім'я додатку буде використане для запитів до служби посвідчень

en: Absolute path to the Keystore file to use for signing SAML requests
uk: Шлях до сховища ключів якими підписуються запити SAML

en: Password for opening the keystore
uk: Пароль до сховища ключів

en: Alias for the key that Metabase should use for signing SAML requests
uk: Псевдо ключа, який буде використовуватись для підписання запитів SAML

en: SAML attribute for the user''s email address
uk: Атрибут SAML для email

en: SAML attribute for the user''s first name
uk: Атрибут SAML для імені користувача

en: SAML attribute for the user''s last name
uk: Атрибут SAML для прізвища користувача

en: Enable group membership synchronization with SAML.
uk: Синхронізувати членство у групах з SAML.

en: SAML attribute for group syncing
uk: Атрибут SAML для синхронізації груп

note: Should be in the form: {"groupName": [1, 2, 3]} where keys are SAML groups and values are lists of MB groups IDs
en: JSON containing SAML to Metabase group mappings.
uk: JSON який встановлює відповідність SAML та груп Metabase.

en: Enable JWT based authentication
uk: Дозволити JWT автентифікацію

en: URL of JWT based login page
uk: Сторінка для автентифікації JWT

en: String used to seed the private key used to validate JWT messages
uk: Насіння приватного ключа для перевірки дійсності JWT

en: Key to retrieve the JWT user's email address
uk: Ключ для отримання email JWT користувача

en: Key to retrieve the JWT user's first name
uk: Ключ для отримання імені користувача JWT

en: Key to retrieve the JWT user's last name
uk: Ключ для отримання прізвища користувача JWT

en: Key to retrieve the JWT user's groups
uk: Ключ для отримання членства у групах користувача JWT

en: Enable group membership synchronization with JWT.
uk: Увімкнути синхронізацію членства у групах JWT.

note: Should be in the form: {"groupName": [1, 2, 3]} where keys are JWT groups and values are lists of MB groups IDs
en: JSON containing JWT to Metabase group mappings.
uk: JSON який описує відображення JWT до груп Metabase.

en: Should new email notifications be sent to admins, for all new SSO users?
uk: Чи сповіщати адміністрацію про входи нових користувачів SSO?

en: New SSO user created: {0} ({1})
uk: Створено користувача SSO: {0} ({1})

en: Cannot convert a {0} to a {1}
uk: Не вдається конвертувати {0} в {1}

en: Cannot extract {0} from a TIME field
uk: Не вдається отримати {0} із поля формату TIME

en: Cannot extract {0} from a DATE field
uk: Не вдається отримати {0} з поля формату DATE

en: Cannot extract {0} from a DATETIME or TIMESTAMP
uk: Не вдається отримати {0} з поля формату TIMESTAMP або DATETIME

note: trying to add an `hour` to a `date` or a `year` to a `time` is something we shouldn't be allowing in the UI in the first place
en: Invalid query: you cannot add a {0} to a {1} column.
uk: Недійсний запит: ви не можете додати {0} до стовпця {1}.

en: It doesn''t make sense to convert between DATEs and TIMEs!
uk: Не конвертуватиму дату в час!

en: Druid request error [{0}]: {1}
uk: Помилка запиту Druid  [{0}]: {1}

en: Failed to parse Druid response body: {0}
uk: Помилка відповіді Druid: {0}

en: Error running query:
uk: Помилка виконання запиту:

en: Client closed connection, no queryId found, can't cancel query
uk: Клієнт закрив з'єднання, ID запиту не знайдено, не вдається скасувати

en: Client closed connection, canceling Druid queryId {0}
uk: Клієнт закрив з'єднання, скасовую запит Druid {0}

en: Canceling Druid query with ID {0}
uk: Скасовую Druid запит ID {0}

en: Failed to cancel Druid query with queryId {0}
uk: Не вдалося сказувати Druid запит ID {0}

en: Don''t know how to retrieve results for columns {0}
uk: Не вдається отримати результати для стовпців {0}

en: Error post-processing Druid query results
uk: Помилка обробки результатів запиту Druid

en: Error reducing Druid query results
uk: Помилка скорочення результатів запиту Druid.

en: WARNING: Don't know how to combine these intervals into a single interval.
uk: УВАГА: не вдається об'єднати у один ці інтервали.

en: Ignoring intervals: {0}
uk: Пропущені інтервали: {0}

en: Error creating aggregation clause
uk: Помилка формування виразу агрегації

en: Expected :aggregation-options, constant, or expression.
uk: Очікую: :aggregation-options, як вираз або значення.

en: grouped timeseries queries can only be sorted by the ''timestamp'' column.
uk: Груповані по даті результати можуть впорядковуватись тільки по полю типу дата або час.

en: scan queries can only be sorted if they include the ''timestamp'' column.
uk: запити сканування можна впорядкувати виключно по стовпцю ''timestamp''.

en: scan queries can only be sorted by the ''timestamp'' column.
uk: запити сканування можна впорядкувати виключно по стовпцю ''timestamp''.

en: Error generating Druid query
uk: Помилка формування запиту Druid

en: Fetching Google access/refresh tokens with auth-code {0}...
uk: Отримую токен Google з кодом авторизації {0}...

en: Multiple date filters are not supported in filters:
uk: Множинні фільтри по даті не підтримуються:

en: Unexpected columns in results: {0}
uk: Неочікувані стовпчики у результатах: {0}

en: Unable to parse query: {0}
uk: Неможливо опрацювати запит: {0}

en: Don''t know how to substitute {0} {1}
uk: Не вдається замінити {0} на {1}

en: Substituted {0} -> {1}
uk: Замінюю {0} -> {1}

en: Don''t know how to handle aggregation {0}
uk: Не вдається опрацювати агрегацію {0}

en: Using DNS SRV requires a FQDN for host
uk: Для використання DNS SRV необхідна FQDN

en: No database name specified in URI. Monger requires a database to be explicitly configured.
uk: Не вказано ім'я бази даних у стрічці з'єднання.

en: Opened new MongoDB connection.
uk: Відкриваю з'єднання до MongoDB.

en: Closed MongoDB connection.
uk: Закриваю з'єднання MongoDB.

en: Error running query.
uk: Помилка виконання запиту.

en: Client connection closed, no query-id found, can't cancel query
uk: Клієнт закрив з'єднання, не знайдено query-id не вдається скасувати

en: Error canceling query with ID {0}
uk: Помилка скасування запиту з  ID {0}

en: Error executing query
uk: Помилка виконання запиту

en: Failed to fetch materialized views for this database
uk: Помилка отримання materialized views з цією базою даних

note: if there's still not a Card, throw an Exception!
en: Invalid Alert: Alert does not have a Card associated with it
uk: Недійсне сповіщення: немає асоційованої картки

en: Error determining whether Database supports nested queries
uk: Не вдається визначити чи база даних підтриму вкладені запити

en: Invalid query params: could not determine slug for parameter with ID {0}
uk: Недійсні параметри запиту: неможливо знайти slug для параметра з ID {0}

en: Cannot search for values: {0} is not an enabled parameter.
uk: Не вдається знайти значення: {0} не є дозволеним параметром.

en: You can''t specify a value for {0} if it's already set in the JWT.
uk: Ви не можете вказувати значення для {0} якщо воно вказане в JWT.

en: Error compiling HoneySQL form
uk: Не вдалось сформувати вираз HoneySQL

en: Not a valid Database/Database ID/JDBC spec
uk: Недійсний вираз JDBC для бази даних

en: You don''t have any cards yet.
uk: У вас не має карточок.

en: Here are your {0} most recent cards:
uk: Ваші {0} останніх карточок:

en: value must be a map with the keys `{0}`, `{1}`, `{2}`, and `{3}`.
uk: повинно бути словником з ключами `{0}`, `{1}`, `{2}`, і `{3}`.

en: Not creating proxy JDBC driver for class {0} -- original driver was loaded by system ClassLoader
uk: Не створено проксі драйвера JDBC класу {0} - оригінальний драйвер завантажено системним завантажувачем класів

en: Query took {0} to run; minimum for cache eligibility is {1}
uk: Запит тривав {0}; для кешування необхідна тривалість мін {1}

en: Cannot resolve joined field due to ambiguous joins: table {0} (ID {1}) joined multiple times. You need to wrap field references in explicit :joined-field clauses.
uk: Не вдається вивести поле по якому формується JOIN таблиці {0} (ID {1}) Слід явно вказати поле у виразі :joined-field.

en: I don''t know how to `overflow stack`. Here''s what I can do: `help`, `list`, `show`
uk: Я не знаю як `overflow stack`. Ось які команди я знаю:  `help`, `list`, `show`

en: Test setting - this only shows up in dev (1)
uk: приклад налаштувань

en: Test setting - this only shows up in dev (2)
uk: приклад налаштувань

en: Test setting - this only shows up in dev (3)
uk: приклад налаштувань

en: Test setting - this only shows up in dev (4)
uk: приклад налаштувань

en: Test setting - with i18n
uk: приклад налаштувань

en: This is a sample sensitive Setting.
uk: приклад налаштувань.

en: WOW
uk: Ух ти!

[ctx: This is a new information message on the new pulse creation page.]
en: Pulses are being phased out
uk: Пульсування поступово стихає

[ctx: An info message letting you know you can create dashboard subscriptions instead of pulses.]
en: You can now set up {0} instead. We'll remove Pulses in a future release, and help you migrate any that you still have.
uk: Тепер мжона настроїти {0} замість цього. Ми плануємо позбутись пульсів у наступних версіях але допоможемо вам не втратити вашу виконану роботу.

en: dashboard subscriptions
uk: підписка на дашборд

en: {0} charts in your subscription won't look the same as in your dashboard. {1}
uk: {0} діаграми на вашій дошці не виглядатимуть так само як й у підписці. {1}

en: minutes past the hour
uk: хвилин після

en: Email sent
uk: Надіслано email

en: Add data to share this dashboard
uk: Додайте дані, щоб поділитись дашбордом

en: Dashboard subscriptions
uk: Підписки на дашборд

en: Text as a ISO-8601 timestamp
uk: Текст часу й дати у форматі ISO-8601

en: Text as a ISO-8601 time
uk: Текст часу у форматі ISO-8601

en: Text as a ISO-8601 date
uk: Текст дати у форматі ISO-8601

en: UNIX Timestamp (Microseconds)
uk: час початку ери UNIX (Мікросекунди)

en: Pulses are being phased out
uk: Пульсування поступово стихають

en: You can now set up {0} instead. We'll remove Pulses in a future release, and help you migrate any that you still have.
uk: Тепер мжона настроїти {0} замість цього. Ми плануємо позбутись пульсів у наступних версіях але допоможемо вам не втратити вашу виконану роботу.

en: File format
uk: Формат файла

en: Questions to attach
uk: Запити для вкладення

en: Delete this subscription to {0}?
uk: Скасувати підписку на {0}?

en: {0} charts in your subscription won't look the same as in your dashboard. {1}.
uk: {0} діаграми підписки не виглядатимуть так само як на дошці. {1}.

en: Fields to use for the table {0}
uk: Поля для таблиці {0}

en: rows
uk: стрічки

en: columns
uk: стовпці

en: values
uk: значення

en: Error normalizing form.
uk: Помилка нормалізації форми.

en: Error canonicalizing query
uk: Помилка нормалізації запиту

en: Error performing whole query transformations
uk: Помилка трансформації повного запиту

en: Error normalizing query
uk: Помилка нормалізації запиту

en: Sandbox Cards can''t return columns that aren't present in the Table they are sandboxing.
uk: Какртки у пісочниці не зображатимуть інших стовпців крім тих що у таблиці.

en: Sandbox Cards can''t return columns that have different types than the Table they are sandboxing.
uk: Какртки у пісочниці не зображатимуть інших стовпців крім тих що у таблиці.

en: Cannot update Card: Card is used for Sandboxing, and updates would violate sandbox rules.
uk: Не вдається оновити картку: оновлення порушить правило пісочниці, у якій знаходиться картка.

en: You cannot change the Table ID of a GTAP once it has been created.
uk: Ви не можете змінити ID таблиці GTAP після її створення.

en: `database` is required for all queries.
uk: `database` вимагається для усіх запитів.

en: ERROR {0}
uk: ПОМИЛКА {0}

en: copied {0} instances.
uk: скопійовано {0} копій.

en: Copying instances of {0}...
uk: Копіюю копії {0}...

en: Error copying instances of {0}
uk: Помилка копіювання копій {0}

en: Temporarily disabling DB constraints...
uk: Тимчасово скасовую constraint бази даних...

en: Re-enabling DB constraints...
uk: Відновлюю constraint бази даних...

en: Setting Postgres sequence ids to proper values...
uk: Налаштовую PostgreSQL sequience ids...

note: make sure the source database is up-do-date
en: Set up {0} source database and run migrations...
uk: Налаштуйте базу даних та виконайте міграції...

note: make sure the dest DB is up-to-date don't need or want to run data migrations in the target DB, since the data is already migrated appropriately
en: Set up {0} target database and run migrations...
uk: Налаштуйте базу даних та виконайте міграції...

note: make sure target DB is empty
en: Testing if target {0} database is already populated...
uk: Тестую чи база даних {0} вже наповнена...

en: Unsupported application database type: {0} is not currently supported.
uk: Тип бази даних: {0} в даний час не підтримується.

en: Check the value of MB_DB_CONNECTION_URI.
uk: Перевірте значення MB_DB_CONNECTION_URI.

en: Driver {0} does not support {1}
uk: Драйвер {0} не підтримує {1}

en: No magnitude known for {0}
uk: Не відома розрядність для {0}

en: Error resolving source query
uk: Помилка підставлення джерельного запиту

en: Have your email configured for you.
uk: Налаштуйте email.

en: Have your server maintained for you.
uk: Налаштуйте ваш Metabase.

en: Want to have upgrades taken care of for you?
uk: Бажаєте автоматично оновлювати версію?

en: Migrate to Metabase Cloud.
uk: Перенесіть дані у Metabase Cloud.

en: Manage Metabase Cloud
uk: Керуйте Metabase Cloud

en: Show totals
uk: Показати підсумок

en: Sort order
uk: Режим впорядкування

en: See options…
uk: Параметри...

en: This database does not support pivot tables.
uk: Ця база даних не підтримує підсумкові таблиці.

en: Invalid GeoJSON file location: must either start with http:// or https:// or be a relative path to a file on the classpath.
uk: Недійсний шлях GeoJSON: мусить починатись з http:// или https:// або бути відносним шляхом classpath.

en: URLs referring to hosts that supply internal hosting metadata are prohibited.
uk: адреси які надсилають внутрішню інформацію хостинг-провайдеру не дозволені.

en: Invalid custom GeoJSON.
uk: Недійсний GeoJSON.

en: Invalid {0}: specified breakout at index {1}, but we only have {2} breakouts
uk: Недійсний {0}: вказано breakout за номером {1}, але у нас всього {2} breakout.

en: Error generating pivot queries
uk: Помилка формування підсумкових запитів

en: Sync Administrator group
uk: Синхронізувати групу адміністраторів

en: Set filter values for when this gets sent
uk: Встановити значення фільтра коли це надсилаєтсья

en: Delete the {0} database?
uk: Видалити базу даних {0}?

en: Restoring the sample dataset...
uk: Відновлюю приклади даних

en: No semantic type
uk: Не має семантичного типу

en: Select a semantic type
uk: Обрати семантичний тип

en: Cast to a specific data type
uk: Привести до точного типу даних

en: Select a conversion
uk: Обрати перетворення

en: Don't cast
uk: Не перетворювати тип

en: Something went wrong
uk: Щось пішло не так

en: Choose "Desktop App" as the application type. Name it whatever you'd like.
uk: Оберіть "Desktop App" як тип додатку. Нзавіть як забажаєте.

en: Didn't find anything
uk: Нічого не знайдено

en: There weren't any results for your search.
uk: Ваш пошук не дав результатів

en: Checks if a column is null
uk: Перевірка стовпчика на null

en: The column to check.
uk: Стовпці для перевірки

en: Checks if a column is empty
uk: Перевірка чи стовпчик порожній

en: CASE expects 2 arguments or more
uk: CASE очікує 2 або більше параметрів

en: Function {0} expects {1} argument | Function {0} expects {1} arguments
uk[0]: Функція {0} вимагає {1} параметр
uk[1]: Функція {0} вимагає {1} параметри
uk[2]: Функція {0} вимагає {1} параметрів
uk[3]: Функція {0} вимагає {1} параметрів

en: Expecting boolean but found {0}
uk: Очікував логічне значення а отримав {0}

en: 12:00 PM
uk: 12:00

en: Subtotal, Age, Price, Quantity, etc.
uk: Підсумок, вік, ціна, кількість і т.д.

en: Dropdown
uk: Випадаючий

en: Select one or more values from a list or search box.
uk: Оберіть одне або більше значень з переліку або поля пошуку

en: Exclude one or more specific values.
uk: Виокремити одне або більше значень.

en: Match values that contain the entered text.
uk: Знайти співпадіння значень із введеним текстом.

en: Filter out values that contain the entered text.
uk: Відсіяти значення які включають введений текст.

en: Match values that begin with the entered text.
uk: Знайти збіги серед значень які починаються із введеного тексту.

en: Match values that end with the entered text.
uk: Знайти збіги серед значень які закінчуються введеним текстом.

en: Duplicate this question
uk: Створити копію запитиння

en: Saved question in {0}
uk: Запит збережено у {0}

en: Table in {0}
uk: Таблиця у {0}

en: Segment of
uk: Сегмент

en: Metric for
uk: Метрика для

en: {0} in {1}
uk: {0} із {1}

en: Note
uk: Нотатка

en: charts in your subscription won't look the same as in your dashboard.
uk: Діграми у ваших підписках виглядатимуть не так само як на дашборді.

en: Filter values
uk: Значення фільтра

en: You can customize filter values for each subscription with the Enterprise edition.
uk: Ви можете налаштувати фільтри для кожної підписки версії Enterprise

en: If a dashboard filter has a default value, it’ll be applied when your subscription is sent.
uk: Якщо фільтр на дошці матиме значення по-замовчуванню його буде застосовано для надсилання підписки

en: and {0} other | and {0} others
uk[0]: та {0} інший
uk[1]: та {0} інші
uk[2]: та {0} інших
uk[3]: та {0} інших

en: {0} selections
uk: {0} обрано

en: and {0} more filter | and {0} more filters
uk[0]: та ще {0} фільтр
uk[1]: та ще {0} фільтри
uk[2]: та ще {0} фільтрів
uk[3]: та ще {0} фільтрів

en: Login History
uk: Історія входів

en: Sync the admin group?
uk: Синхронізувати групу admin?

en: Sandbox Questions can''t return columns that have different types than the Table they are sandboxing.
uk: Запити з пісочниці не можуть містити інші типи ніж таблиця якою їх обмежує пісочниця.

en: Error preprocessing source query when applying GTAP
uk: Помилка опрацювання запиту під час GTAP

en: Error running query to determine metadata
uk: Помилка виконання запиту для визначення метаданих

en: Can't create new SAML user when SAML is not configured
uk: Не вдається створити користувача SAML якщо SAML не налаштовано

en: Error compiling SQL: breakout does not have an alias
uk: Помилка трансляції SQL: розбивка не має псевда

en: Error running query
uk: Помилка виконання запиту

en: Unknown aggregation type!
uk: Невідомий тип агрегування

en: No aggregation at index {0}
uk: За індексом {0} не агрегування

en: Multiple date filters are not supported.
uk: Множинні фільтри дат не підтримуються

en: Error checking schema permissions
uk: Помилка перевірки прав схеми

en: Error setting prepared statement fetch direction to FETCH_FORWARD
uk: Не можу встановити fetch direction у FETCH_FORWARD для prepared statement

en: Error setting statement fetch direction to FETCH_FORWARD
uk: Не можу встановити fetch direction у FETCH_FORWARD для statement

en: You cannot save this Question because you do not have permissions to run its query.
uk: Вам не вдасться зберегти запит через те що у вас бракує прав його виконувати

en: Authentication endpoint error
uk: Помилка автентифікації іншої сторони

en: SSH tunnel can only be established for H2 connections using the TCP protocol
uk: SSH тунель може бути встановлено з'єднанням з H2 лише з TCP протоколом

en: ssh tunnel for database {0} looks closed; marking pool invalid to reopen it
uk: ssh тунель для бази даних {0} закритий; перевідкриватиму усі з'єднання

en: Query canceled, calling Statement.cancel()
uk: Запит скасовано, виконую Statement.cancel()

en: Select statement did not produce a ResultSet for native query
uk: Вираз SELECT не стоврив ResultSet для запиту

en: We''ve Noticed a New {0} Login, {1}
uk: Ми помітили новий {0} вхід {1}

en: Don''t know how to process event with model {0}
uk: Не вдається опрацювати подію моделі {0}

en: Failed to process activity event {0}
uk: Не вдалося опрацювати подію {0}

en: Error sending ''login from new device'' notification email
uk: Помилка надсилання email "вхід із нового пристрою"

en: You can''t update a LoginHistory after it has been created.
uk: Вам не вдасться оновити LoginHistory після її створення

en: Don''t know how to wrap Field ID.
uk: Не знаю як огорнути Field ID

en: Setting {0} already registered in {1}
uk: Налаштування {0} уже було зареєстровано у {1}

en: Controls how often the heartbeats are sent when an SSH tunnel is established (in seconds).
uk: Контролює як часто надсилаються пакети у SSH тунель (сек)

en: Controls the fetch size used for Redshift queries (in PreparedStatement), via defaultRowFetchSize.
uk: Контролює об'єм даних для запитів Redshift використовуючи defaultRowFetchSize.

en: Cannot find matching FK Table ID for FK Field {0}
uk: Не знайдено відповідний FK Table ID для FK поля {0}

note: if for some reason `optimize-filter` doesn't return an optimized filter clause, log and error and use the original. `can-optimize-filter?` shouldn't have said we could optimize this filter in the first place
en: Error optimizing temporal filter clause
uk: Не вдалось оптимізувати вираз часового фільтру

en: Error resolving Fields in query
uk: Не вдалось впізнати поля у запиті

en: Cannot resolve joined field due to ambiguous joins: table {0} (ID {1}) joined multiple times. You need to specify an explicit `:join-alias` in the field reference.
uk: Не вдалось впізнати поле: таблиця {0} (ID {1}). Необхідно вказати `:join-alias` явно

en: Unsupported temporal bucketing: You can''t bucket a {0} Field by {1}.
uk: Часова розбивка не підтримується: неможливо групувати поле {0} по {1}

en: Error processing additional pivot table query
uk: Не вдалось опрацювати додатковий запит до підсумкової таблиці

en: Invalid cell format
uk: Недійсний формат комірки

en: Enable typeahead search in the Metabase navbar?
uk: Дозволити інкрементний пошук панелі Metabase?

en: Login in request is missing device ID information
uk: Запиту на вхід бракує інформації про ID пристрою

en: Login request is missing user-agent information
uk: Запиту на вхід бракує інформації про user-agent

en: Unable to determine login request IP address
uk: Не вдається визначити IP адресу з якої здійснено вхід

en: Error determining login history for request
uk: Помилка запиту визначення історії входів

en: unknown
uk: невідомий

en: Unknown device type
uk: Невідомий пристрій

en: Unknown OS
uk: Невідома ОС

en: Unknown browser
uk: Невідомий переглядач

en: Error geocoding IP addresses
uk: Не вдалось знайти локацію IP адреси

en: Semantic type of {0} has changed from ''{1}'' to ''{2}''.
uk: Семантичний тип {0} змінився з ''{1}'' на ''{2}''

en: Name of {0} has changed from ''{1}'' to ''{2}''.
uk: Ім'я {0} змінилося з '{1}' на '{2}'

en: Don''t know how to format a {0} as a human-readable date/time
uk: Не вдається відобразити  {0} як час чи дату

en: Valid coercion strategy
uk: Дійсна стратегія примусу

en: value must be a valid coercion strategy.
uk: значення повинно бути дійсною стратегією примусу

en: A testing setting
uk: тестове налаштування

en: Question name
uk: Назва питання

en: Collection name
uk: Назва колекції

en: Group membership filter
uk: Фільтр по групах

en: {0} member | {0} members
uk[0]: {0} учасник
uk[1]: {0} учасників
uk[2]: {0} учасників
uk[3]: учасників

en: {0} person found | {0} people found
uk[0]: {0} людину знайдено
uk[1]: {0} людей знайдено
uk[2]: {0} людей знайдено
uk[3]: {0} людей знайдено

en: Find someone
uk: Знайти когось

en: Invite someone
uk: Запросити

en: here
uk: тут

en: Domain
uk: Домен

en: Add bot integration
uk: Додати бота

en: Sorry, we were unable to check for updates at this time. Last successful check was
    {0}.
uk: На жаль, наразі нам не вдалося перевірити оновлення. Остання успішна перевірка була
    {0}.

en: Only change this if you know what you're doing!
uk: Змінюйте це лише якщо знаєте, що робите!

en: Replace underscores and dashes with spaces
uk: Заміняти нижнє підкреслення і тире пробілами

en: Advanced Details (click to download)
uk: Додаткові деталі (натисніть, щоб завантажити)

en: Connection Pool Details
uk: Детально про пул підключень

en: Information about active and idle connections for all pools
uk: Інформація про активні та простоючі з'єднання для всіх пулів

en: Saved Questions
uk: Збережені запитання

en: Last edited by
uk: Відредаговано

en: Last edited at
uk: Відредаговано

en: Need help setting up
uk: Потрібна допомога в налаштуванні

en: Our docs can help.
uk: Наша документація може допомогти.

en: Docs weren't enough?
uk: Не вистачило документації?

en: Write us.
uk: Напишіть нам.

en: See more
uk: Детальніше

en: See less
uk: Згорнути

en: Edited {0} by {1}
uk: Відредаговано {0} {1}

en: Close sidebar
uk: Закрити бокову панель

en: Add questions
uk: Додати запитання

en: Nothing here
uk: Тут пусто

en: Search…
uk: Пошук…

en: Missing exponent
uk: Відсутній показник степеня

en: Missing closing quotes
uk: Відсутні закриваючі лапки

en: Bracket identifier in another bracket identifier
uk: Ідентифікатор дужки в іншому ідентифікаторі дужки

en: Missing a closing bracket
uk: Відсутня закриваюча дужка

en: Missing an opening bracket for {0}
uk: Відсутня відкриваюча дужка для {0}

en: Missing an opening bracket
uk: Відсутні відкриваючі лапки

en: Invalid character: {0}
uk: Некоректний символ: {0}

en: User ID, Product ID, Event ID, etc.
uk: ID користувача, продукту, події тощо.

en: Text or Category
uk: Текст чи Категорія

en: Name, Rating, Description, etc.
uk: Назва, рейтинг, опис тощо.

en: String
uk: Строка

en: Search for a table...
uk: Пошук таблиці...

en: Expecting a closing parenthesis
uk: Очікується закриваюча дужка

en: Expecting {0} closing parentheses
uk: Очікується {0} закриваючіх дужок

en: Expecting an opening parenthesis
uk: Очікується відкриваюча дужка

en: Expecting {0} opening parentheses
uk: Очікується {0} відкриваючіх дужок

en: Expecting an opening parenthesis after function {0}
uk: Очікується відкриваюча дужка після функції {0}

en: Explore results
uk: Результати

en: You can use the value of any column here like this: {{COLUMN}}
uk: Можете використовувати будь-який стовпець ось так: {{COLUMN}}

en: Link URL
uk: Посилання

en: Group membership lookup filter. The placeholders '{dn}' and '{uid}' will be replaced by the user''s Distinguished Name and UID, respectively.
uk: Фільтр для пошуку учасників групи. '{dn}' та '{uid}' заміняться на ім’я користувача та UID відповідно.

en: Error deleting Sandboxes: {0}
uk: Помилка видалення пісочниці: {0}

en: BEGIN LOAD from {0} with context {1}
uk: ПОЧАТОК ЗАВАНТАЖЕННЯ з {0} із контекстом {1}

en: Finished first pass of load; now performing second pass
uk: Завершено першу частину вивантаження; починається друга

en: END LOAD from {0} with context {1}
uk: ЗАВЕРШЕНО ЗАВАНТАЖЕННЯ з {0} із контекстом {1}

en: ERROR LOAD from {0}: {1}
uk: ПОМИЛКА ЗАВАНТАЖЕННЯ з {0}: {1}

en: BEGIN DUMP to {0} via user {1}
uk: ПОЧАТОК ВИВАНТАЖЕННЯ у {0} користувачем {1}

en: END DUMP to {0} via user {1}
uk: ЗАВЕРШЕНО ВИВАНТАЖЕННЯ у {0} користувачем {1}

en: Could not find context for fully qualified card name {0}
uk: Не вдається знайти контекст картки {0}

en: Could not find context for fully qualified snippet name {0}
uk: Не вдається знайти контекст для SQL-фрагменту {0}

en: Failed to execute query for loaded card "{0}": {1}
uk: Не вдається виконати запит для картки "{0}": {1}

en: Cannot connect to database ''{0}'' in order to sync unhidden tables
uk: Не вдається підключитися до бази даних "{0}", щоб синхронізувати неприховані таблиці

en: Can't decrypt app db with MB_ENCRYPTION_SECRET_KEY
uk: Не вдається розшифрувати базу даних застосунку з MB_ENCRYPTION_SECRET_KEY

en: Enable the new field-filter operators
uk: Включити нові оператори фільтрації

en: New field filter operators are not enabled
uk: Нові оператори фільтрування полів не ввімкнено

note: Multiple comma-separated domains is EE-only feature
en: Invalid domain
uk: Некоректний домен

en: User lookup filter. The placeholder '{login}' will be replaced by the user supplied login.
uk: Фільтр пошуку користувача. '{login}'  замінеться на логін, що обере користувач(ка).

en: Attribute to use for the user''s email. (usually ''mail'', ''email'' or ''userPrincipalName'')
uk: Атрібут для використання як email користувача (зазвичай це "mail", "email" або "userPrincipalName")

en: Search base for groups. Not required for LDAP directories that provide a ''memberOf'' overlay, such as Active Directory. (Will be searched recursively)
uk: Основа пошуку для груп. Не потрібно для каталогів LDAP, які надають значення '' memberOf '', наприклад Active Directory (пошук буде виконуватися рекурсивно)

note: you're not allowed to change the `:personal_owner_id` of a Collection! double-check and make sure it's not just the existing value getting passed back in for whatever reason
en: You are not allowed to change the owner of a Personal Collection.
uk: Ви не можете змінити власника особистої колекції.

en: You are not allowed to change the authority level of a Personal Collection.
uk: Вам не дозволено змінювати рівень повноважень особистої колекції.

note: The checks below should be redundant because the `perms-for-moving` and `perms-for-archiving` functions also check to make sure you're not operating on Personal Collections. But as an extra safety net it doesn't hurt to check here too.
en: You are not allowed to move a Personal Collection.
uk: Вам не дозволяється переміщувати особисту колекцію.

en: You cannot update a CollectionPermissionGraphRevision!
uk: Ви не можете змінювати налаштування доступів до колекцій

en: Invalid Field {0} {1}
uk: Некоректне поле {0} {1}

en: Invalid Field {0} {1}: falling back to {2}
uk: Некоректне поле {0} {1}: використовую {2}

en: To make table and field names more human-friendly, Metabase will replace dashes and underscores in them with spaces.
uk: Metabase замінятиме дефіси та нижні підкреслювання на пробіли, щоб назви таблиць легше читались.

en: We’ll capitalize each word while at it, so ‘last_visited_at’ will become ‘Last Visited At’.
uk: Ми будемо писати кожне слово з великої літери, тому „last_visited_at“ стане „Last Visited At“.

note: redefinitions are fine
en: Setting names in would collide: {0} and {1}
uk: Можливий конфлікт між іменами {0} та {1}

en: Indicates when Metabase last checked for new versions.
uk: Вказує, коли Metabase востаннє перевіряв наявність нових версій.

en: This URL is used for things like creating links in emails, auth redirects,
uk: Ця адреса використовується для створення посилань у імейлах, редіректів аутентифікації

en: and in some embedding scenarios, so changing it could break functionality or get you locked out of this instance.
uk: та у деяких embedding-сценаріях. Зміна адреси може поламати деякі функції або перешкодити доступу до інстансу.

en: When set, enforces the use of session cookies for all users which expire when the browser is closed.
uk: Якщо встановити, то cookie-файли сесій всіх користувачів будуть закінчуватися із закриттям браузера.

en: Error parsing paging parameters: {0}
uk: Помилка у парсингу параметрів пагінації: {0}

en: Error running sync step
uk: Виникла помилка при запуску синхронизації

en: Error in sync step {0}
uk: Помилка синхронизації {0}

en: Error fetching version info; setting version-info value to nil
uk: Не вдалося отримати інформацію про версію; скидуємо значення version-info

en: Valid field semantic type
uk: Коректний семантичний тип поля

en: value must be a valid field semantic type.
uk: значення повинно бути коректним семантичним типом поля

en: Valid field relation type
uk: Коректний тип зв'язку поля

en: value must be a valid field relation type.
uk: значення повинно бути коректним типом зв'язку поля

en: Valid field semantic or relation type
uk: Коректний семантичний тип або тип зв'язку

en: value must be a valid field semantic or relation type.
uk: значення повинно бути коректним семантичним типом або типом зв'язку поля.

en: Valid field data type (keyword or string)
uk: Коректний тип даних поля (слово або строка)

en: value must be a valid field data type (keyword or string).
uk: значення повинно бути коректним типом даних поля (слово або строка)

en: Valid field semantic type (keyword or string)
uk: Коректний семантичний тип поля (слово або строка)

en: value must be a valid field semantic type (keyword or string).
uk: значення повинно бути коректним семантичним типом поля (слово або строка).

en: Valid field relation type (keyword or string)
uk: Коректний тип зв'язку поля (слово або строка)

en: value must be a valid field relation type (keyword or string).
uk: значення повинно бути коректним типом зв'язку поля (слово або строка)

en: Valid field semantic or relation type (keyword or string)
uk: Коректний семантичний тип або тип зв'язку поля (слово або строка)

en: value must be a valid field semantic or relation type (keyword or string).
uk: значення повинно бути коректним семантичним типом або типом зв'язку поля (слово або строка).

en: value must be a valid coercion strategy (keyword or string).
uk: значення повинно бути коректною стратегію приведення типу (ключове слово або строка).

en: password is too common.
uk: пароль занадто поширений.

en: Enter the token you received from the store
uk: Введіть токен, який ви отримали з магазину

en: Metabase Cloud keeps your instance up-to-date. You're currently on version {0}. Thanks for being a customer!
uk: Metabase Cloud постійно оновлює ваш інстанс. Зараз ви використовуєте версію {0}. Дякуємо, що стали нашим клієнтом!

en: No successful checks yet.
uk: Успішних перевірок ще немає.

en: Invalid custom GeoJSON
uk: Недійсний користувацький GeoJSON

en: Invalid custom GeoJSON: does not contain features
uk: Недійсний користувацький GeoJSON: не містить функцій

en: Invalid custom GeoJSON: feature is misssing properties
uk: Недійсний користувацький GeoJSON: функція не відповідає властивостям

en: Break out by a…
uk: Розбивка по ...

en: Automatic explorations
uk: Автоматичні дослідження

en: Filter by this value
uk: Фільтрувати за цим значенням

en: GeoJSON URL failed to load
uk: Не вдалося завантажити URL-адресу GeoJSON

en: Error determining value for parameter: {0}
uk: Помилка визначення значення параметра: {0}

en: Error building query parameter map: {0}
uk: Помилка побудови карти параметрів запиту: {0}

en: This is our new {0} driver, which is faster and more reliable.
uk: Це наш новий, швидший та надійніший драйвер {0}.

en: The old driver has been deprecated and will be removed in the next release. If you really
    need to use it, you can select {0} now.
uk: Старий драйвер був застарілим і буде видалений у наступному релізі. Якщо він вам дійсно потрібен, ви можете обрати {0} зараз.

en: This driver has been deprecated and will be removed in the next release.
uk: Цей драйвер застарілий і буде видалений у наступному релізі.

en: We recommend that you upgrade to the new {0} driver, which is faster and more reliable.
uk: Рекомендуємо оновити до нового драйвера {0}, який є швидшим та надійнішим.

en: How to upgrade a driver
uk: Як оновити драйвер

en: New driver
uk: Новий драйвер

en: Driver deprecated
uk: Драйвер більше не підтримується

en: you
uk: ви

en: {0} created this
uk: Створено користувачем {0}

en: {0} edited this
uk: {0} змінив це

en: Regular
uk: Звичайний

en: Collection type
uk: Тип колекції

en: The contents of Official collections will get a badge by their name and will be more likely to show up in search results.
uk: Вміст офіційних колекцій отримає значок біля назви та з більшою ймовірністю з’являтиметься у результатах пошуку.

en: Official
uk: Офіційна

en: Moderation
uk: Модерація

en: Verify this
uk: Верифікуйте це

en: {0} verified this
uk: {0} підтвердив це

en: Remove verification
uk: Прибрати верифікацію

en: A moderator
uk: Модератор

en: Cloud
uk: Хмара

en: Cloud Settings
uk: Налаштування хмари

en: Edit details
uk: Редагувати

en: History
uk: Історія

en: Every field is hidden right now
uk: Кожне поле наразі приховане

en: Make all sub-collections {0}, too.
uk: Також зробити дочірні колекції {0}.

en: Manage your Cloud account, including billing preferences and technical settings about this instance in your Metabase Store account.
uk: Керуйте своїм обліковим записом Cloud, включаючи налаштування оплати та технічні налаштування цього інстансу у своєму обліковому записі Metabase Store.

en: Go to the Metabase Store
uk: Перейти до магазину Metabase

en: Running statement in describe-schema: {0}
uk: Виконання оператора у опису-схемі: {0}

en: Running statement in all-schemas: {0}
uk: Виконання оператора у всіх схемах: {0}

en: Running statement in describe-table: {0}
uk: Виконання оператора в описі-таблиці: {0}

en: Error parsing JSON setting {0}: {1}
uk: Помилка аналізу налаштування JSON {0}: {1}

en: Plugin ''{0}'' depends on environment variable ''{1}'' being set to something
uk: Плагін '' {0} '' залежить від того, що змінна середовища '' {1} '' встановлена на щось

en: Down
uk: Вниз

en: Up
uk: Вгору

en: Approved domains for notifications
uk: Затверджені домени для сповіщень

en: alert
uk: сповіщення

en: deleted
uk: видалено

en: restored
uk: відновлено

en: Successfully unsubscribed
uk: Успішно відписано

en: updated
uk: оновлено

en: Send to Slack now
uk: Віправити у Slack зараз

en: Slack sent
uk: Відправлено

en: About data permissions
uk: Про дозволи на доступ до даних

en: Each of your user groups can have a level of access for each of your databases on the tables they contain.
uk: Кожна група користувачів може мати свій рівень доступу до кожної з ваших баз даних або таблиць.

en: Users can be members of multiple groups, and are given the {0} level of access for a database or table across all the groups they’re a member of.
uk: Користувачі можуть належати до кількох груп, і їм надається {0} рівень доступу до бази даних або таблиці з усіх груп до яких вони належать.

en: most permissive
uk: найпотужніший

en: Unless a user group's access for a given database is set to “block", they’ll be able to view any saved question based on that data if they have access to the collection it’s saved in.
uk: Якщо доступ групи до певної бази даних не встановлено на «блокування», вони зможуть переглядати будь-яке запитання на основі цих даних, якщо вони мають доступ до колекції, в якій вона зберігається.

en: Access levels
uk: Рівні доступу

en: Users can use the visual query builder to ask questions based on all tables in this database. A user group must have Unrestricted access for a database if you want to give them access to the SQL/native query editor.
uk: Користувачі можуть використовувати конструктор запитів, щоб задавати питання на основі всіх таблиць у цій базі даних. Група користувачів повинна мати Необмежений доступ до бази даних, якщо ви хочете надати їм доступ до редактора SQL / прямих запитів.

en: Granular access
uk: Гранулярний доступ

en: Restrict user access to specific tables in a database. When you select this option, you’ll be taken to the table-level view of that database to set the access level for each table.
uk: Обмежте доступ користувачів до певних таблиць у базі даних. Обравши цю опцію, ви перейдете на сторінку для встановлення рівню доступу для кожної таблиці.

en: No self-service access
uk: Немає доступу до самообслуговування

en: Prevent users from creating new ad hoc queries or questions based on this data, or from seeing this data in the Browse Data screen. Users with this level of access can still see saved questions and charts based on this data in Collections they have access to.
uk: Заборонити користувачам створювати нові спеціальні запити або запитання на основі цих даних або бачити ці дані на екрані "Перегляд даних". Користувачі з таким рівнем доступу все ще можуть бачити збережені запитання та діаграми на основі цих даних у колекціях, до яких вони мають доступ.

en: Block
uk: Заблокувати

en: Ensure users can’t ever see the data from this database regardless of their permissions at the Collection level. Keep in mind that if a user belongs to another group that does have data access, that setting will take precedence, and the user's access will not be blocked.
uk: Переконайтеся, що користувачі ніколи не бачитимуть дані з цієї бази даних, незалежно від їх дозволів на рівні колекції. Майте на увазі, що якщо користувач належить до іншої групи, яка має доступ до даних, це налаштування буде мати пріоритет, і доступ користувача не буде заблоковано.

en: Only available in certain Metabase plans.
uk: Доступно лише у деяких тарифах Metabase.

en: Learn more about permissions
uk: Детальніше про доступи

en: hours
uk: годин

en: Error name
uk: Назва помилки

en: DB name
uk: Назва БД

en: Rerun Selected
uk: Перезапустити обране

en: Rerun?
uk: Перезапустити?

en: Notifications
uk: Сповіщення

en: Our team is ready to help you
uk: Наша команда готова допомогти

en: The old driver has been deprecated and will be removed in the next release. If you really
    need to use it, you can
uk: Попередній драйвер застарів та його буде видалено у наступному релізі. Якщо він дійсно вам потрібен, ви можете

en: find it here
uk: знайти його тут

en: We recommend that you upgrade to the
uk: Ми рекомендуємо перейти на

en: new {0} driver
uk: новий {0} драйвер

en: , which is faster and more reliable.
uk: що швидший і надійнішій.

en: Daily
uk: Щоденно

en: Weekly
uk: Щотижня

en: Monthly
uk: Щомісяця

en: on
uk: на

en: Collection is required
uk: Потрібно обрати колекцію

en: Cache all question results for
uk: Кешувати результати усіх питань протягом

en: subscription
uk: підписка

en: moved
uk: переміщено

en: {0} hour | {0} hours
uk[0]: {0} година
uk[1]: {0} години
uk[2]: {0} години
uk[3]: {0} години

en: emailed
uk: відправлено

en: slack’d
uk: відправлено

en: sent
uk: відправлено

en: {0} email | {0} emails
uk[0]: {0} лист
uk[1]: {0} листів
uk[2]: {0} листів
uk[3]: {0} листів

en: {0} Slack channel | {0} Slack channels
uk[0]: {0} Slack канал
uk[1]: {0} Slack каналів
uk[2]: {0} Slack каналів
uk[3]: {0} Slack каналів

en: {0} and {1}.
uk: {0} та {1}

en: just now
uk: тількі що

en: Unsubscribe from all subscriptions / alerts
uk: Відписатися від усіх підписок / сповіщень

en: How long to keep question results. By default, Metabase will use the value you supply on the {0}, but if this database has other factors that influence the freshness of data, it could make sense to set a custom duration. You can also choose custom durations on individual questions or dashboards to help improve performance.
uk: Як довго зберігати результати запитань. За замовчуванням Metabase використовує значення, яке ви встановите на {0}, але якщо в цій базі даних є інші фактори, що впливають на свіжість даних, може мати сенс встановити тривалість вручну. Ви також можете вибрати індивідуальну тривалість для окремих питань або дашбордів, щоб підвищити швидкість.

en: cache settings page
uk: сторінці налаштувань кешу

en: Default result cache duration
uk: Тривалість кешу за замовчуванням

en: Must be a positive integer value
uk: Має бути цілим додатним числом.

en: Official collection
uk: Офіційна колекція

en: Belongs to an Official collection
uk: Належить до офіційної колекції

en: {0} removed verification
uk: {0} видалив підтвердження

en: {0} changed status to {1}
uk: {0} змінив статус на {1}

en: Tools
uk: Інструменти

en: Erroring Questions
uk: Питання з помилками

en: As the creator you can also choose to delete this if it’s no longer relevant to others as well.
uk: Як автор, ви також можете видалити це, якщо воно більше неактуально для інших.

en: You’re unsubscribed. Delete this alert as well?
uk: Ви відписалися. Видалити це сповіщення?

en: You’re unsubscribed. Delete this subscription as well?
uk: Ви відписалися. Видалити цю підписку?

en: Delete this subscription?
uk: Видалити цю підписку?

en: Yes, delete this alert
uk: Так, видалити це сповіщення

en: Yes, delete this subscription
uk: Так, видалити цю підписку

en: Keep it around
uk: Хай залишається

en: I changed my mind
uk: Я передумав

en: You won’t receive this alert at {0} any more.
uk: Ви більше не будете отримувати це сповіщення на {0}.

en: You won’t receive this subscription at {0} any more.
uk: Ви більше не будете отримувати цю підписку на {0}.

en: You created this alert on {0}.
uk: Ви створили сповіщення для {0}.

en: You created this subscription on {0}.
uk: Ви створили підписку для {0}.

en: It’s currently being sent to {0}.
uk: Наразі надсилається на {0}.

en: Sandboxed
uk: У пісочниці

en: Curate
uk: Управління

en: Discard your unsaved changes?
uk: Скасувати зміни?

en: If you leave this page now, your changes won't be saved.
uk: Якщо ви зараз покинете цю сторінку, ваші зміни не будуть збережені.

en: Discard changes
uk: Скасувати зміни

en: Select a collection to see its permissions
uk: Оберіть колекцію щоб переглянути її доступи

en: Search for a collection
uk: Колекція

en: Search for a group
uk: Група

en: Collection access
uk: Доступ до колекції

en: Edit dashboard details
uk: Редагувати деталі дашборду

en: More options
uk: Більше опцій

en: Expecting field but found {0}
uk: Очікується поле, але знайдено {0}

en: Recently viewed
uk: Нещодавно переглянуте

en: Segment
uk: Сегмент

en: Metric
uk: Метрика

en: Explore paid features
uk: Ознайомтеся з платними функціями

en: This filter needs to be connected to a card.
uk: Цей фільтр потрібно підключити до картки.

en: We'll show the first 10 rows of this table in your Pulse. If you email this, we'll add a file attachment with all columns and up to 2,000 rows.
uk: Ми покажемо перші 10 рядків цієї таблиці в вашому Пульсі. Якщо ви відправите цей лист по емейлу, ми додамо файл з усіма стовпчиками і до 2000 рядків.

en: Pick columns
uk: Оберіть стовпці

en: Segment of {0}
uk: Сегмент {0}

en: Metric for {0}
uk: Метрика {0}

en: {0} chart does not support multiple series
uk: {0} не підтримує декілька шкал

en: And {0} more
uk: Та ще {0}

en: Others
uk: Інше

en: {0} alert recipients
uk: {0} одержувачів сповіщення

en: {0} recipients
uk: {0} одержувачів

en: This alert will no longer be {0}.
uk: Це сповіщення більше не буде {0}.

en: This dashboard will no longer be {0}.
uk: Цей дашборд більше не буде {0}.

en: Unsubscribe {0} from all subscriptions and alerts?
uk: Скасувати підписку {0} на всі підписки та сповіщення?

en: This will delete any dashboard subscriptions or alerts {0} has created, and remove them as a recipient from any other subscriptions or alerts.
uk: Це видалить усі підписки або сповіщення, створені {0} на дашборді, і видалить їх як одержувача з будь-яких інших підписок або сповіщень.

en: This does not affect email distribution lists that are managed outside of Metabase.
uk: Це не впливає на списки розсилки електронної пошти, якими керує за межами Metabase.

en: Team members
uk: Члени команди

en: Items
uk: Елементи

en: Downloads
uk: Завантаження

en: Subscriptions & Alerts
uk: Підписки та сповіщення

en: Filter by question name
uk: Фільтрувати по назві питання

en: Filter by dashboard name
uk: Фільтрувати по назві дашборду

en: Unsubscribe successful
uk: Відписано

en: Alerts
uk: Сповіщення

en: Use default
uk: За замовчанням

en: Use instance default (TTL)
uk: За замовчуванням (TTL)

en: Not seeing something listed here?
uk: Не бачите тут чогось зі списку?

en: It’s possible you may also receive emails from Metabase if you’re a member of an email distribution list, like “team@mycompany.com” and that list is used as the recipient for an alert or dashboard subscription instead of your individual email.
uk: Можливо, ви також можете отримувати електронні листи від Metabase, якщо ви є учасником списку розсилки електронної пошти, наприклад, “team@mycompany.com”, і цей список використовується як одержувач для сповіщення або підписки на дашборд замість вашої індивідуальної електронної пошти.

en: Hopefully they’ll be able to help you out!
uk: Сподіваємося вони зможуть вам допомогти!

en: your instance administrator
uk: адміністратора інстансу

en: Metabase doesn’t manage those lists, so we’d recommend contacting {0}.
uk: Metabase не керує цими списками, тому ми рекомендуємо звернутися до {0}.

en: Created by you
uk: Створено вами

en: Created by {0}
uk: Автор: {0}

en: Created
uk: Створено

en:  on {0}
uk:  о {0}

en: You receive or created these
uk: Ви отримуєте або створили ці записи

en: Not seeing one here?
uk: Чогось не вистачає?

en: If you subscribe or are added to dashboard subscriptions or alerts you’ll be able to manage those here.
uk: Якщо ви підписані або додані до підписок або сповіщень на дашборди, ви зможете керувати ними тут.

en: Confirm you want to unsubscribe
uk: Підтвердьте, що хочете скасувати підписку

en: Depending on your organization’s permissions you might need to ask a moderator to be re-added in the future.
uk: Залежно від дозволів вашої організації, модератору може знадобиться знову додати вас в майбутньому.

en: You’ll stop receiving this alert from now on.
uk: Відтепер ви більше не отримуватимете це сповіщення.

en: You’ll stop receiving this subscription from now on.
uk: Відтепер ви більше не отримуватимете цю підписку.

en: Unrestricted
uk: Необмежений

en: Granular
uk: Гранулярний

en: No self-service
uk: Без управління

en: Native query editor access requires full data access.
uk: Доступ до редактора прямих запитів вимагає повного доступу до даних.

en: Select a database to see group permissions
uk: Виберіть базу даних, щоб побачити доступи групи

en: Allow native query editing?
uk: Дозволити редагувати прямі запити?

en: Select a group to see its data permissions
uk: Виберіть групу, щоб побачити її доступи до даних

en: Search for a database
uk: Знайти базу даних

en: Select a table to set more specific permissions
uk: Виберіть таблицю, щоб встановити більш специфічні доступи

en: Search for a table
uk: Знайти таблицю

en: Data access
uk: Доступ до даних

en: Native query editing
uk: Редагування прямих запитів

en: The Administrators group is special, and always has Unrestricted access.
uk: Група адміністраторів особлива і завжди має необмежений доступ.

en: Permissions for
uk: Доступи для

en: Table name
uk: Назва таблиці

en: Schema name
uk: Назва схеми

en: Search for a schema
uk: Знайти схему

en: Permissions for the
uk: Доступи для

en: {0} person | {0} people
uk[0]: {0} людина
uk[1]: {0} людей
uk[2]: {0} людей
uk[3]: {0} людей

en: Cache results for
uk: Кешувати результати протягом

en: Permission help
uk: Допомога

en: Previous results
uk: Попередні результати

en: Pick a column...
uk: Виберіть стовпчик...

en: Allowed email address domain(s) for new DashboardSubscriptions and Alerts. Does not affect existing subscriptions.
uk: Дозволені домени електронної пошти для нових сповіщень та підписок на дашборди. Не впливає на існуючі підписки.

en: Invalid email address: {0}
uk: Некоректний емейл: {0}

en: You cannot create new subscriptions for the domain {0}. Allowed domains are: {1}
uk: Ви не можете створювати нові підписки для домену {0}. Дозволені домени: {1}

en: This API endpoint is only enabled if you have a premium token with the {0} feature.
uk: Цей API ендпоінт доступний якщо ви маєте преміум токен із функцією {0}.

en: Error compiling audit query: {0}
uk: Помилка при складанні запиту аудиту: {0}

en: Error running audit query: {0}
uk: Помилка при виконанні запиту аудиту: {0}

en: Error parsing Pulse parameters: {0}
uk: Помилка аналізу параметрів Пульсу: {0}

note: TODO -- come up with a better error message.
en: Blocked: you are not allowed to run queries against Database {0}.
uk: Заблоковано: вам не дозволено виконувати запити до бази даних {0}.

en: BigQueryException executing query
uk: BigQueryException помилка

en: SSL must be enabled to use Kerberos authentication
uk: Для використання автентифікації Kerberos потрібно ввімкнути SSL.

en: Cannot parse permissions graph because it is invalid: {0}
uk: Неможливо проаналізувати графік дозволів, оскільки він недійсний: {0}

en: Hash of database {0} details changed; marking pool invalid to reopen it
uk: Змінено деталі хешу бази даних {0}; пул маркування недійсний для його повторного відкриття

en: Invalid DB permissions: If you have write access for native queries, you must have full data access.
uk: Недійсний доступ до БД: якщо у вас є доступ на запис для прямих запитів, ви повинні мати повний доступ до даних.

en: Error parsing permissions tree {0}
uk: Помилка аналізу доступів {0}

en: collection ID of a dashboard subscription cannot be directly modified
uk: ID колекції не може бути змінений напряму

en: dashboard ID of a dashboard subscription cannot be modified
uk: ID дашборду не може бути змінений

en: Javascript resource not found: {0}
uk: Не знайдено JavaScript ресурс: {0}

en: Found new version for DB: {0}
uk: Знайшли нову версію БД: {0}

en: Admin settings
uk: Адміністрування

en: and is built with care by a team from all across this pale blue dot.
uk: і створений з дбайливістю командою з усіх куточків цієї блідо-блакитної цятки.

en: This is a model now.
uk: Тепер це модель.

en: This is a question now.
uk: Теперь це питання.

en: You're only allowed to email subscriptions to addresses ending in {0}
uk: Ви можете надсилати підписки лише на адреси, що закінчуються на {0}

en: Primary color
uk: Основний колір

en: The main color used throughout the app for buttons, links, and the default chart color.
uk: Основний колір, який використовується для кнопок, посилань та діаграм.

en: Navigation bar color
uk: Колір навігаційної панелі

en: The top nav bar of Metabase. Defaults to the Primary Color if not set.
uk: Верхня панель навігації Metabase. Якщо не встановлено, буде використано Основний Колір.

en: Accent 1
uk: Акцентний 1

en: The color of aggregations and breakouts in the graphical query builder.
uk: Колір агрегацій і розбивок у конструкторі запитів.

en: Accent 2
uk: Акцентний 2

en: The color of filters in the query builder and buttons and links in filter widgets.
uk: Колір фільтрів у конструкторі запитів та кнопок і посилань у віджетах фільтрів.

en: Additional chart color
uk: Додатковий колір діаграм

en: Rerun this question
uk: Перезапустити питання

en: Syncing database…
uk: Синхронізація бази даних…

en: Add this model to a dashboard
uk: Додати модель до дашборду

en: Project ID to be used for authentication. You can omit this field if you are only querying datasets owned by your organization.
uk: Ідентифікатор проекту, який буде використовуватися для аутентифікації. Ви можете опустити це поле, якщо запитуєте лише набори даних, які належать вашій організації.

en: Make sure to leave out the Project ID prefix in "project_name:dataset_id" and only enter “dataset_id”
uk: Не забудьте пропустити префікс ID проекту в "project_name:dataset_id" і ввести лише "dataset_id"

en: Service account JSON file
uk: Файл JSON облікового запису служби

en: This JSON file contains the credentials Metabase needs to read and query your dataset.
uk: Цей файл JSON містить облікові дані, необхідні метабазі для читання та запиту вашого набору даних.

en: Rerun queries for simple explorations
uk: Перезапустити запити для простих досліджень

en: We execute the underlying query when you explore data using Summarize or Filter. This is on by default but you can turn it off if performance is slow.
uk: Ми запускаємо закладений запит, коли ви працюєте з даними і робите Підсумування або Фільтрування. Це за замовчуванням. Можете вимкнути запуск запиту, якщо швидкість не дуже.

en: Choose when syncs and scans happen
uk: Виберіть час синхронізації та сканування

en: By default, Metabase does a lightweight hourly sync and an intensive daily scan of field values. If you have a large database, turn this on to make changes.
uk: За замовчуванням Metabase виконує легку погодинну синхронізацію та інтенсивне щоденне сканування значень полів. Якщо у вас велика база даних, увімкніть цю функцію, щоб внести зміни.

en: This enables Metabase to scan for additional field values during syncs allowing smarter behavior, like improved auto-binning on your bar charts.
uk: Це дає змогу Metabase шукати додаткові значення полів під час синхронізації, що дозволяє краще поводитися, як-от покращене автоматичне об’єднання на стовпчастих діаграмах.

en: Company or team name
uk: Назва компанії або команди

en: must be different from the email address you used in setup
uk: має відрізнятися від адреси електронної пошти, яку ви надали при початковому налаштуванні

en: saved a model based on
uk: збережено модель на основі

en: saved a model
uk: зберіг(ла) модель

en: deleted a model
uk: видалив(ла) модель

en: New
uk: Новий

en: SQL query
uk: SQL-запит

en: Archive this model?
uk: Архівувати цю модель?

en: This model will be removed from any dashboards or pulses using it.
uk: Ця модель буде видалена з усіх дашбордів та Пульсів, які її використовують.

en: Verify this model
uk: Верифікувати модель

en: Verify this question
uk: Верифікувати питання

en: View this
uk: Перегляньте це

en: License and billing
uk: Ліцензія та виставлення рахунків

en: License
uk: Ліцензія

en: New…
uk: Новий…

en: {0} distinct value | {0} distinct values
uk[0]: {0} відмінне значення
uk[1]: {0} різні значення
uk[2]: {0} різних значень
uk[3]: {0} різних значень

en: Getting distinct values...
uk: Отримання унікальних значень...

en: You don’t have permission to see this question’s columns.
uk: Ви не маєте дозволу переглядати стовпці цього запитання.

en: Use an SSH-tunnel
uk: Використовувати SSH-тунель

en: We suggest you leave this off unless you plan on doing a lot of manual timezone casting with this data.
uk: Рекомендуємо вимкнути цю функцію, якщо ви не плануєте виконувати багато ручного перетворення часового поясу з цими даними.

en: This can be useful for auditing and debugging, but prevents BigQuery from caching results and may increase your costs.
uk: Це може бути корисно для аудиту та налагодження, але не дозволяє BigQuery кешувати результати і може збільшити ваші витрати.

en: Connect using DNS SRV
uk: Підключіться за допомогою DNS SRV

en: If you're connecting to an Atlas cluster, you might need to turn this on. Note that your provided host must be a fully qualified domain name.
uk: Якщо ви підключаєтеся до кластера Atlas, вам може знадобитися ввімкнути цю функцію. Зауважте, що наданий хост має бути повним доменним іменем.

en: SSH authentication
uk: SSH аутентифікація

en: If a direct connection to your database isn't possible, you may want to use an SSH tunnel. {0}.
uk: Якщо пряме підключення до вашої бази даних неможливе, ви можете використовувати тунель SSH. {0}.

en: Display name
uk: Відображуване ім'я

en: Our {0}
uk: Наші {0}

en: Choose what this data will be called in Metabase.
uk: Виберіть, як ці дані будуть називатися в Metabase.

en: Models
uk: Моделі

en: Raw Tables
uk: Необроблені таблиці

en: Unknown Metric: {0}
uk: Невідома метрика: {0}

en: Unknown Segment: {0}
uk: Невідомий сегмент: {0}

en: Unknown Field: {0}
uk: Невідоме поле: {0}

en: Unknown function {0}
uk: Невідома функція {0}

en: Expecting {0} but found function {1} returning {2}
uk: Очікується {0}, але знайдена функція {1}, яка повертає {2}

en: Expecting {0} but found {1}
uk: Очікується {0}, але знайдено {1}

en: Unexpected end of input, expecting {0}
uk: Неочікуваний кінець введення, очікується {0}

en: Expecting {0} but got {1} instead
uk: Очікується {0}, але натомість отримано {1}

en: Unexpected end of input
uk: Неочікуваний кінець введення

en: Unexpected operator {0}
uk: Неочікуваний оператор {0}

en: modified question's series
uk: змінена серія запитань

en: added series to a question
uk: додано серію до запитання

en: removed series from a question
uk: видалено серію із запитання

en: moved this to {0}
uk: перемістив це до {0}

en: renamed this to "{0}"
uk: перейменував це на "{0}"

en: added a description
uk: додав опис

en: changed the description
uk: змінив опис

en: archived this
uk: заархівував це

en: unarchived this
uk: розархівував це

en: turned this into a model
uk: перетворив це на модель

en: changed this from a model to a saved question
uk: змінив це з моделі на збережене запитання

en: edited the question
uk: відредагував запитання

en: changed the display from {0} to {1}
uk: змінено відображення з {0} на {1}

en: changed the visualization settings
uk: змінили налаштування візуалізації

en: added a card | added {0} cards
uk[0]: додала картку
uk[1]: додано {0} картки
uk[2]: додано {0} карт
uk[3]: додано {0} карт

en: rearranged the cards
uk: переставив картки

en: removed a card | removed {0} cards
uk[0]: видалили картку
uk[1]: вилучено {0} карти
uk[2]: видалено {0} карт
uk[3]: видалено {0} карт

en: created this
uk: створив це

en: reverted to an earlier revision
uk: повернуто до попередньої редакції

en: Dataset
uk: Набір даних

en: You're only allowed to email pulses to addresses ending in {0}
uk: Ви можете надсилати імпульси електронною поштою лише на адреси, що закінчуються на {0}

en: Reaches the goal line
uk: Доходить до цільової лінії

en: You're only allowed to email alerts to addresses ending in {0}
uk: Ви можете надсилати сповіщення електронною поштою лише на адреси, що закінчуються на {0}

en: Query
uk: Запит

en: Metadata
uk: Метадані

en: Search for some data…
uk: Шукати деякі дані…

en: Search for a model…
uk: Шукати модель…

en: Search for a question…
uk: Шукати запитання…

en: Search for a table…
uk: Шукати таблицю…

en: All data
uk: Усі дані

en: The best starting place for new questions.
uk: Найкраще місце для початку нових запитань.

en: Raw Data
uk: Необроблені дані

en: Unaltered tables in connected databases.
uk: Незмінені таблиці в підключених базах даних.

en: Use any question’s results to start a new question.
uk: Використовуйте результати будь-якого запитання, щоб почати нове.

en: Turn this into a model
uk: Перетворіть це на модель

en: Let you update column descriptions and customize metadata to create
    great starting points for exploration.
uk: Дозволяє оновлювати описи стовпців і налаштовувати метадані для створення
    чудові відправні точки для дослідження.

en: Show up higher in search results and get highlighted when other
    users start new questions to promote reuse.
uk: Відображайтеся вище в результатах пошуку та виділяйтеся, коли інші
    користувачі починають нові запитання, щоб заохочувати повторне використання.

en: Live in collections to keep them separate from messy database
    schemas.
uk: Живіть у колекціях, щоб тримати їх окремо від брудної бази даних
    схеми.

en: Duplicate this model
uk: Продублюйте цю модель

en: It's okay to play around with models
uk: Можна погратися з моделями

en: You won't make any permanent changes to them unless you edit their query definition.
uk: Ви не внесете в них жодних постійних змін, якщо не відредагуєте визначення їхнього запиту.

en: Pick a question or a model
uk: Виберіть запитання чи модель

en: Pick a different question or a model
uk: Виберіть інше запитання чи модель

en: Model #{0}
uk: Модель #{0}

en: Model in {0}
uk: Модель у {0}

en: Display as
uk: Відображати як

en: Error contents
uk: Вміст помилки

en: Restoring the sample database...
uk: Відновлення зразка бази даних...

en: Bring the sample database back
uk: Поверніть зразок бази даних

en: Timezone
uk: Часовий пояс

en: Earliest date
uk: Найраніша дата

en: Latest date
uk: Остання дата

en: Hide advanced options
uk: Приховати додаткові параметри

en: Show advanced options
uk: Показати розширені параметри

en: Loading
uk: Завантаження

en: Load more
uk: Завантажити ще

en: Table and details views
uk: Перегляди таблиці та деталей

en: Detail views only
uk: Лише детальні перегляди

en: It’s optional, but oh, so helpful
uk: Це необов’язково, але так корисно

en: Database column this maps to
uk: Цей стовпець бази даних відповідає

en: Column type
uk: Тип колонки

en: This column should appear in…
uk: Цей стовпець має з’явитися в…

en: Run selection
uk: Виконати виділення

en: Save as snippet
uk: Зберегти як фрагмент

en: empty
uk: порожній

en: not empty
uk: не порожній

en: Edit model
uk: Редагувати модель

en: (required)
uk: (вимагається)

en: This model is archived and shouldn't be used.
uk: Ця модель заархівована і не повинна використовуватися.

en: Remove database
uk: Видалити базу даних

en: Search for a database…
uk: Шукати базу даних…

en: Didn’t find anything
uk: Нічого не знайшов

en: Don’t see your database? Check out our {0} page to see if it’s available for self-hosting.
uk: Не бачите свою базу даних? Перегляньте нашу сторінку {0}, щоб перевірити, чи доступна вона для самостійного розміщення.

en: Community Drivers
uk: Драйвери від спільноти

en: Show less options
uk: Показати менше варіантів

en: Show more options
uk: Показати більше варіантів

en: Search for a special type
uk: Знайти особливий тип

en: Model management
uk: Керування моделлю

en: Edit query definition
uk: Редагувати запит

en: Customize metadata
uk: Налаштувати метадані

en: Turn back into a saved question
uk: Повернутися до збереженого запитання

en: Select none
uk: Прибрати усі

en: Select all
uk: Вибрати все

en: By default "Site Url" is used in notification links, but can be overridden.
uk: За замовчуванням "URL-адреса сайту" використовується в посиланнях для сповіщень, але його можна замінити.

en: Error preprocessing source query when applying GTAP: {0}
uk: Помилка попередньої обробки вихідного запиту під час застосування GTAP: {0}

en: Exception caught in :bigquery-cloud-sdk can-connect?
uk: Виняток потрапив у :bigquery-cloud-sdk can-connect?

en: DB {0} had hardcoded dataset-id; changing to an inclusion pattern and updating table schemas
uk: БД {0} мала жорстко закодований ідентифікатор набору даних; перехід на шаблон включення та оновлення схем таблиць

en: Unique identifier to be used in Snowplow analytics, to identify this instance of Metabase.
uk: Унікальний ідентифікатор, який буде використовуватися в аналітиці Snowplow, щоб ідентифікувати цей екземпляр Metabase.

en: This is a public setting since some analytics events are sent prior to initial setup.
uk: Це загальнодоступне налаштування, оскільки деякі аналітичні події надсилаються до початкового налаштування.

en: Boolean indicating whether a Snowplow collector is available to receive analytics events.
uk: Логічне значення, яке вказує, чи доступний збирач Snowplow для отримання аналітичних подій.

en: Should be set via environment variable in Cypress tests or during local development.
uk: Необхідно встановлювати за допомогою змінної середовища в тестах Cypress або під час локальної розробки.

en: Boolean indicating whether analytics events are being sent to Snowplow.
uk: Логічне значення, яке вказує, чи надсилаються аналітичні події до Snowplow.

en: True if anonymous tracking is enabled for this instance, and a Snowplow collector is available.
uk: Правда, якщо для цього екземпляра ввімкнено анонімне відстеження та доступний збірник Snowplow.

en: The URL of the Snowplow collector to send analytics events to.
uk: URL-адреса збирача Snowplow для надсилання аналітичних подій.

en: Error sending Snowplow analytics event {0}
uk: Помилка надсилання аналітичної події Snowplow {0}

en: The approximate timestamp at which this instance of Metabase was created, for inclusion in analytics.
uk: Приблизна позначка часу, за якою було створено цей екземпляр Metabase, для включення в аналітику.

en: Unverified due to edit
uk: Не підтверджено через редагування

en: Card {0} does not exist or does not have a valid query.
uk: Картка {0} не існує або не містить дійсного запиту.

en: You must have data permissions to add a parameter referencing the Table {0}.
uk: Щоб додати параметр, що посилається на таблицю {0}, ви повинні мати права доступу до даних.

en: No matching parameter with slug {0}. Found: {1}
uk: Немає відповідного параметра зі сліпом {0}. Знайдено: {1}

en: Could not invite user because email is not configured.
uk: Не вдалося запросити користувача, оскільки електронна адреса не налаштована.

en: Does your team use Slack? If so, you can send automated updates via dashboard subscriptions.
uk: Чи використовує ваша команда Slack? Якщо так, ви можете надсилати автоматичні оновлення через підписку на дашборд

en: invalid token
uk: Неприпустимий токен

en: Slack channel not found.
uk: Slack канал не знайдено.

en: channel not found
uk: канал не знайдено

en: Unrecognized modal: {0}
uk: Нерозпізнаний модальний: {0}

en: Can't decrypt secret value with MB_ENCRYPTION_SECRET_KEY
uk: Не вдається розшифрувати секретне значення за допомогою MB_ENCRYPTION_SECRET_KEY

en: Your database's IP address (e.g. 98.137.149.56) or its domain name (e.g. esc.mydatabase.com).
uk: IP-адреса вашої бази даних (наприклад, 98.137.149.56) або її домен (наприклад esc.mydatabase.com).

en: username
uk: ім'я користувача

en: Use a secure connection (SSL)
uk: Використовуйте безпечне з'єднання (SSL)

en: Use an SSH tunnel
uk: Використовуйте SSH тунель

en: Enable this ssh tunnel?
uk: Увімкнути цей SSH тунель?

en: SSH tunnel host
uk: Хост тунелю SSH

en: The hostname that you use to connect to connect to SSH tunnels.
uk: Ім’я хоста, яке ви використовуєте для підключення до тунелів SSH.

en: SSH tunnel port
uk: SSH тунельний порт

en: SSH tunnel username
uk: Ім'я користувача тунелю SSH

en: The username you use to login to your SSH tunnel.
uk: Ім’я користувача, яке ви використовуєте для входу у свій тунель SSH.

en: SSH tunnel password
uk: Пароль тунелю SSH

en: SSH private key to connect to the tunnel
uk: Закритий ключ SSH для підключення до тунелю

en: Paste the contents of an ssh private key here
uk: Вставте сюди вміст закритого ключа ssh

en: Passphrase for SSH private key
uk: Пароль для приватного ключа SSH

en: We execute the underlying query when you explore data using Summarize or Filter.
uk: Ми виконуємо запит, коли ви досліджуєте дані за допомогою Підсумування або Фільтрування.

en: This is on by default but you can turn it off if performance is slow.
uk: Ввімкнено за замовчуванням. Можна вимкнути якщо запити повільні.

en: This is a lightweight process that checks for updates to this database’s schema.
uk: Це легкий процес, який перевіряє оновлення у схемі бази даних.

en: In most cases, you should be fine leaving this set to sync hourly.
uk: У більшості випадків ви можете залишити синхронізацію щогодинною.

en: If your database is behind a firewall, you may need to allow connections from our Metabase Cloud IP addresses:
uk: Якщо ваша база даних знаходиться за файерволом, можливо знадобиться дозволити підключення з IP-адрес Metabase Cloud:

en: Error querying database {0} for current time: {1}
uk: Помилка запиту до бази даних {0} для поточного часу: {1}

en: Error: multiple values specified for parameter; non-Field Filter parameters can only have one value.
uk: Помилка: для параметра вказано кілька значень; Параметри фільтра без поля можуть мати лише одне значення.

en: The local path relative to where Metabase is running from. Your string should not include the .mv.db extension.
uk: Локальний шлях щодо того, звідки працює Metabase. Ваш рядок не повинен містити розширення .mv.db.

en: SSL Mode
uk: Режим SSL

en: SSL Root Certificate (PEM)
uk: Кореневий сертифікат SSL (PEM)

en: Authenticate client certificate?
uk: Аутентифікувати клієнтський сертифікат?

en: SSL Client Certificate (PEM)
uk: Клієнтський SSL сертифікат (PEM)

en: SSL Client Key (PKCS-8/DER or PKCS-12)
uk: Клієнтський SSL ключ (PKCS-8/DER або PKCS-12)

en: SSL Client Key Password
uk: Пароль клієнтського SSL ключа

en: Unable to substitute parameters: {0}
uk: Неможливо замінити параметри: {0}

en: Expected native source query to be a string, got: {0}
uk: Очікувалося, що запит на рідне джерело буде рядком, отримано: {0}

en: Expected native source query parameters to be sequential, got: {0}
uk: Очікувалося, що параметри запиту рідного джерела будуть послідовними, отримано: {0}

en: No expression named {0} at this level of the query
uk: Немає виразу з іменем {0} на цьому рівні запиту

en: Error compiling :field clause: {0}
uk: Помилка компіляції пункту :field: {0}

en: Warning: Driver {0} is using {1}. This method was deprecated in {2} and will be removed in a future release.
uk: Попередження: драйвер {0} використовує {1}. Цей метод застарів у {2} і буде вилучено в майбутньому випуску.

en: Error setting connection to autoCommit false
uk: Помилка встановлення підключення на autoCommit false

en: Error setting prepared statement fetch size to fetch-size
uk: Помилка встановлення розміру вибірки підготовленого оператора на розмір витягу

en: Error setting statement fetch size to fetch-size
uk: Помилка встановлення параметра fetch size на fetch-size

en: Error executing query: {0}
uk: Помилка виконання запиту: {0}

en: Local file path
uk: Локальний шлях до файлу

en: Uploaded file path
uk: Шлях до завантаженого файлу

en: File path
uk: Шлях до файлу

en: Error invoking getter for connection property {0}
uk: Помилка виклику геттера для властивості підключення {0}

en: Only these...
uk: Тільки ці...

en: All except...
uk: Всі, крім...

en: Comma separated names of {0} that <strong>should</strong> appear in Metabase
uk: Назви {0}, розділені комами, <strong>повинні</strong> відображатися в Metabase

en: You can use patterns like <strong>auth*</strong> to match multiple {0}
uk: Ви можете використовувати такі шаблони, як <strong>auth*</strong>, щоб відповідати кільком {0}

en: Comma separated names of {0} that <strong>should NOT</strong> appear in Metabase
uk: Назви {0}, розділені комами, <strong>НЕ повинні</strong> відображатися в Metabase

en: Your Slack connection stopped working
uk: Ваше з’єднання Slack перестало працювати

en: Client ID for Google Sign-In. If this is set, Google Sign-In is considered to be enabled.
uk: Ідентифікатор клієнта для входу в Google. Якщо це встановлено, вхід через Google вважається увімкненим.

en: Invalid Google Sign-In Client ID: must end with ".apps.googleusercontent.com"
uk: Недійсний ідентифікатор клієнта для входу в Google: має закінчуватися на ".apps.googleusercontent.com"

en: Invalid Google Sign-In token.
uk: Недійсний маркер входу в Google.

en: Google Sign-In token appears to be incorrect.
uk: Схоже, що маркер входу в Google неправильний.

en: Successfully authenticated Google Sign-In token for: {0} {1}
uk: Успішно автентифікований маркер входу Google для: {0} {1}

en: Deprecated Slack API token for connecting the Metabase Slack bot.
uk: Не підтримується токен Slack API для підключення бота Metabase Slack.

en: Please use a new Slack app integration instead.
uk: Натомість використовуйте нову інтеграцію програми Slack.

en: Bot user OAuth token for connecting the Metabase Slack app.
uk: Маркер OAuth користувача бота для підключення додатка Metabase Slack.

en: This should be used for all new Slack integrations starting in Metabase v0.42.0.
uk: Це слід використовувати для всіх нових інтеграцій Slack, починаючи з Metabase 0.42.0.

en: Whether the current Slack app token, if set, is valid.
uk: Чи дійсний поточний маркер програми Slack, якщо його встановлено.

en: Set to 'false' if a Slack API request returns an auth error.
uk: Установіть значення "false", якщо запит Slack API повертає помилку аутентифікації.

en: The name of the channel to which Metabase files should be initially uploaded
uk: Назва каналу, на який спочатку мають бути завантажені файли Metabase

en: 🔒 Your Slack authorization token is invalid or has been revoked. Please update your integration in Admin Settings -> Slack.
uk: 🔒 Ваш токен авторизації Slack недійсний або був відкликаний. Оновіть свою інтеграцію в Налаштуваннях адміністратора -> Slack.

en: Slack channel named `{0}` is missing!
uk: Відсутній канал Slack з назвою `{0}`!

en: The channel is used for storing images that are included in dashboard subscriptions.
uk: Канал використовується для зберігання зображень, які включені в підписки на дашборд.

en: You do not have curate permissions for this Collection.
uk: У вас немає дозволів куратора для цієї колекції.

en: Dashboard {0} does not have a DashboardCard with ID {1}
uk: Дашборд {0} не має картки з ідентифікатором {1}

en: Deleting secret ID {0} from app DB because the owning database ({1}) is being deleted
uk: Видалення секретного ідентифікатора {0} з БД програми, оскільки база даних власника ({1}) видаляється

en: Invalid value for Field column {0}: {1} is not a descendant of any of these types: {2}
uk: Недійсне значення для стовпця поля {0}: {1} не є нащадком жодного з цих типів: {2}

en: Can''t use block permissions without having the advanced-permissions premium feature
uk: Неможливо використовувати дозволи блокування без наявності преміум-функції розширених дозволів

en: User {0} does not exist.
uk: Користувач {0} не існує.

en: Wrong email address for User {0}.
uk: Неправильна адреса електронної пошти для користувача {0}.

en: Secret ID {0}
uk: Секретний ідентифікатор {0}

en: File path for {0}
uk: Шлях до файлу для {0}

en: Path
uk: Шлях

en: {0} points to non-existent file: {1}
uk: {0} вказує на неіснуючий файл: {1}

en: {0} (a local file path) cannot be used in Metabase hosted environment
uk: {0} (локальний шлях до файлу) не можна використовувати в середовищі, розміщеному в Metabase

en: Error parsing Setting {0}: {1}
uk: Помилка аналізу налаштування {0}: {1}

en: Site-wide values are not allowed for Setting {0}
uk: Значення для всього сайту не дозволені для налаштування {0}

en: Setting {0} is deprecated as of Metabase {1} and may be removed in a future version.
uk: Налаштування {0} застаріло з Metabase {1} і може бути вилучено в наступній версії.

en: Setting name ''{0}'' is retired; use a different name instead
uk: Ім’я налаштування ''{0}'' скасовано; замість цього використовуйте іншу назву

en: Boolean indicating whether analytics data should be sent to Google Analytics on the frontend
uk: Логічне значення, яке вказує, чи потрібно надсилати аналітичні дані до Google Analytics на інтерфейсі

en: Metabase version for which a notice about usage of deprecated features has been shown.
uk: Версія метабази, для якої було показано сповіщення про використання застарілих функцій.

en: Whether or not to display a message about pinning dashboards. It will also be hidden if any dashboards are pinned. Admins might hide this to direct users to better content than raw data
uk: Показувати чи ні відображати повідомлення про закріплення інформаційних панелей. Він також буде приховано, якщо будь-які інформаційні панелі закріплені. Адміністратори можуть приховати це, щоб направити користувачів на кращий вміст, ніж вихідні дані

en: This will affect things like grouping by week or filtering in GUI queries.
uk: Це вплине на такі речі, як групування за тижнями або фільтрація в запитах GUI.

en: It won''t affect most SQL queries,
uk: Це не вплине на більшість запитів SQL,

en:  although it is used to set the WEEK_START session variable in Snowflake.
uk:  хоча він використовується для встановлення змінної сеансу WEEK_START у Snowflake.

en: Error fetching Metabase Cloud gateway IP addresses:
uk: Помилка отримання IP-адрес шлюзу Metabase Cloud:

en: Metabase Cloud gateway IP addresses, to configure connections to DBs behind firewalls
uk: IP-адреси шлюзу Metabase Cloud, щоб налаштувати підключення до БД за брандмауерами

en: Whether an introductory modal should be shown after the next database connection is added.
uk: Чи слід показувати вступний модальний після додавання наступного підключення до бази даних.

en: Defaults to false if any non-default database has already finished syncing for this instance.
uk: За замовчуванням false, якщо будь-яка база даних, яка не є стандартною, уже завершила синхронізацію для цього екземпляра.

en: Alert: {0} has {1}
uk: Сповіщення: {0} має {1}

en: Nothing to compare to.
uk: Ні з чим порівнювати.

en: Invalid parameter type {0} for parameter {1}. Parameter type must be one of: {2}
uk: Недійсний тип параметра {0} для параметра {1}. Тип параметра має бути одним із: {2}

en: Invalid parameter: Card {0} does not have a template tag named {1}.
uk: Недійсний параметр: картка {0} не має тег шаблону з назвою {1}.

en: Unable to resolve invalid query parameter: parameter is missing :id
uk: Неможливо вирішити недійсний параметр запиту: відсутній параметр :id

en: Dashboard does not have a parameter with ID {0}.
uk: Дашборд не має параметра з ідентифікатором {0}.

en: Query: {0}
uk: Запит: {0}

en: Error determining expected columns for query: {0}
uk: Помилка визначення очікуваних стовпців для запиту: {0}

en: Nested queries are disabled
uk: Вкладені запити вимкнено

en: Bad :field clause {0} for field {1} at {2}: clause should have a :join-alias.
uk: Погане речення :field {0} для поля {1} у {2}: речення повинно мати псевдонім :join-alias.

en: Guessing join {0}
uk: Вгадування приєднатися до {0}

en: Unable to infer an appropriate join. Query may not work as expected.
uk: Неможливо визначити відповідне об’єднання. Запит може працювати не так, як очікувалося.

en: Error resolving Fields in query: {0}
uk: Помилка розв’язання полів у запиті: {0}

en: Warning: clause {0} does not match a column in the source query. Attempting to correct this to {1}
uk: Попередження: пункт {0} не відповідає стовпцю вихідного запиту. Спроба виправити це на {1}

en: Warning: clause {0} refers to a Field that may not be present in the source query. Query may not work as expected. Found: {1}
uk: Попередження: пункт {0} відноситься до поля, яке може бути відсутнім у вихідному запиті. Запит може працювати не так, як очікувалося. Знайдено: {1}

en: Expected :aggregation-options clause, got {0}
uk: Очікувалося положення :aggregation-options, отримано {0}

en: Cannot determine the source table or query for Field clause {0}
uk: Не вдається визначити вихідну таблицю або запит для пропозиції Field {0}

en: Aggregation does not exist at index {0}
uk: Агрегація не існує в індексі {0}

en: No expression named {0}
uk: Немає виразу з назвою {0}

en: Sample database DB file ''{0}'' cannot be found.
uk: Зразок файлу БД бази даних ''{0}'' не знайдено.

en: Loading sample database
uk: Завантаження зразка бази даних

en: Failed to load sample database
uk: Не вдалося завантажити зразок бази даних

en: Session cookie's SameSite is configured to "None", but site is served over an insecure connection. Some browsers will reject cookies under these conditions.
uk: SameSite сесії cookie налаштовано на "Немає", але сайт обслуговується через небезпечне з'єднання. Деякі браузери відхилятимуть файли cookie за цих умов.

en: Login request is missing device ID information
uk: У запиті на вхід відсутня інформація про ідентифікатор пристрою

en: Cannot decrypt encrypted {0}. Have you changed or forgot to set MB_ENCRYPTION_SECRET_KEY?
uk: Не вдається розшифрувати зашифрований {0}. Ви змінили чи забули встановити MB_ENCRYPTION_SECRET_KEY?

en: test Setting
uk: Налаштування тесту

en: A retired setting name
uk: Вилучена назва налаштування

en: Your license is active!
uk: Ваша ліцензія активна!

en: This token doesn't seem to be valid. Double-check it, then contact support if you think it should be working.
uk: Схоже, цей маркер недійсний. Перевірте його ще раз, а потім зв’яжіться зі службою підтримки, якщо ви вважаєте, що це має працювати.

en: We're having trouble validating your token. Please double-check that your instance can connect to Metabase's servers.
uk: У нас виникли проблеми з перевіркою вашого токена. Будь ласка, ще раз перевірте, чи ваш екземпляр може підключатися до серверів Metabase.

en: Unexpected expression
uk: Несподіваний вираз

en: Invalid node type
uk: Недійсний тип вузла

en: Invalid number format
uk: Недійсний формат числа

en: Expected expression
uk: Очікуваний вираз

en: Slack Bot User OAuth Token
uk: Токен користувача OAuth Slack Bot

en: Slack channel name
uk: Назва каналу Slack

en: Unexpected token "{0}"
uk: Неочікуваний маркер "{0}"

en: Reached max number of iterations
uk: Досягнуто максимальної кількості ітерацій

en: Unexpected token
uk: Неочікуваний маркер

en: Sign in with SSO
uk: Увійдіть за допомогою системи єдиного входу

en: Bought a license to unlock advanced functionality? Please enter it below.
uk: Купили ліцензію на розблокування розширених функцій? Будь ласка, введіть його нижче.

en: Your license isn’t valid anymore. If you have a new license, please
    enter it below, otherwise please contact {0}
uk: Ваша ліцензія більше не дійсна. Якщо у вас є нова ліцензія, будь ласка
    введіть його нижче, інакше зв'яжіться з {0}

en: Your trial ends in {0} days. If you already have a license, please enter it below.
uk: Ваш пробний період закінчується через {0} дн. Якщо у вас вже є ліцензія, введіть її нижче.

en: Your license is active until {0}! Hope you’re enjoying it.
uk: Ваша ліцензія активна до {0}! Сподіваюся, вам це подобається.

en: Billing
uk: Виставлення рахунків

en: Manage your Cloud account, including billing preferences, in your Metabase Store account.
uk: Керуйте своїм обліковим записом Cloud, включаючи налаштування оплати, у своєму обліковому записі Metabase Store.

en: To manage your billing preferences, please email {0}
uk: Щоб керувати своїми налаштуваннями оплати, надішліть електронний лист на адресу {0}

en: This driver will be removed in a future release.
uk: Цей драйвер буде видалено в майбутньому випуску.

en: We recommend you upgrade to the {0}.
uk: Ми рекомендуємо оновити до {0}.

en: This is our new {0} driver.
uk: Це наш новий драйвер {0}.

en: The old driver has been deprecated and will be removed in a future release.
uk: Старий драйвер застарів і буде видалений у майбутньому випуску.

en: If you really need to use it, you can {0}.
uk: Якщо вам дійсно потрібно це використовувати, ви можете {0}.

en: Need help connecting?
uk: Потрібна допомога з підключенням?

en: Check out documentation for step-by-step directions on how to connect to your database.
uk: Перегляньте документацію, щоб отримати покрокові вказівки щодо підключення до вашої бази даних.

en: Docs weren't enough? {0}
uk: Не вистачило документів? {0}

en: {0} column | {0} columns
uk[0]: {0} стовпець
uk[1]: {0} колонки
uk[2]: {0} колонок
uk[3]: {0} колонок

en: We're taking a look at your database!
uk: Ми перевіряємо вашу базу даних!

en: You’ll be able to use individual tables as they finish syncing.
uk: Ви зможете використовувати окремі таблиці після завершення синхронізації.

en: In the meantime, you can take a look at the {0} if you want to get a head start. Want to explore?
uk: Тим часом ви можете переглянути {0}, якщо хочете почати. Хочете досліджувати?

en: Sample Database
uk: Зразок бази даних

en: Have a look around your Metabase in the meantime if you want to get a head start.
uk: Тим часом подивіться на свою Metabase, якщо ви хочете отримати фору.

en: Explore sample data
uk: Вивчіть зразки даних

en: SQL snippets
uk: Фрагменти SQL

en: reference the results of another saved question
uk: посилання на результати іншого збереженого запитання

en: Variables in models aren't supported yet
uk: Змінні в моделях поки що не підтримуються

en: To solve this, just remove the variables in this question and try again. (It's okay to use {0} or {1} in your query.)
uk: Щоб вирішити цю проблему, просто видаліть змінні в цьому питанні та повторіть спробу. (У запиті можна використовувати {0} або {1}.)

en: Back to sign in
uk: Поверніться, щоб увійти

en: Please contact an administrator to have them reset your password.
uk: Зверніться до адміністратора, щоб він скинув ваш пароль.

en: All done!
uk: Все зроблено!

en: Awesome, you've successfully updated your password.
uk: Чудово, ви успішно оновили свій пароль.

en: For security reasons, password reset links expire after a little while. If you still need to reset your password, you can request a new reset email.
uk: З міркувань безпеки посилання для скидання пароля закінчуються через деякий час. Якщо вам все одно потрібно скинути пароль, ви можете надіслати запит на новий електронний лист для скидання.

en: Request a new reset email
uk: Запит на новий електронний лист для скидання

en: Connected to these tables
uk: Підключені до цих таблиць

en: Are you ready to start exploring your data? Add it below.
uk: Ви готові почати вивчати свої дані? Додайте його нижче.

en: Not ready? Skip and play around with our Sample Database.
uk: Не готовий? Пропустіть і пограйте з нашою базою даних зразка.

en: Need help connecting to your data?
uk: Потрібна допомога з підключенням до даних?

en: Invite a teammate. We’ll make them an admin so they can configure your database. You can always change this later on.
uk: Запросіть товариша по команді. Ми зробимо їх адміністраторами, щоб вони могли налаштувати вашу базу даних. Ви завжди можете змінити це пізніше.

en: Send invitation
uk: Надіслати запрошення

en: I'll invite a teammate to connect the database
uk: Я запрошу товариша по команді для підключення бази даних

en: In order to help us improve Metabase, we'd like to collect certain data about product usage.
uk: Щоб допомогти нам покращити Metabase, ми хочемо зібрати певні дані про використання продукту.

en: Here's a full list of what we track and why.
uk: Ось повний список того, що ми відстежуємо і чому.

en: Finish
uk: Закінчити

en: Finishing…
uk: Завершення…

en: Setup section
uk: Розділ налаштування

en: Looks like everything is working.
uk: Схоже, все працює.

en: We know you’ve already created one of these.
uk: Ми знаємо, що ви вже створили один із них.

en: We like to keep billing and product accounts separate so that you don’t have to share logins.
uk: Нам подобається розділяти облікові записи платежів і продуктів, щоб вам не доводилося ділитися іменами для входу.

en: Error syncing
uk: Помилка синхронізації

en: Done!
uk: Готово!

en: Syncing…
uk: Синхронізація…

en: Sync failed
uk: Помилка синхронізації

en: Syncing completed
uk: Синхронізацію завершено

en: Syncing tables…
uk: Синхронізація таблиць…

en: You’re using a {0} and a {1} which are now deprecated and will be removed in the next release. We recommend you {2}.
uk: Ви використовуєте {0} і {1}, які зараз не підтримуються і будуть вилучені в наступному випуску. Ми рекомендуємо вам {2}.

en: Database driver
uk: Драйвер бази даних

en: Slack bot integration
uk: Інтеграція Slack бота

en: upgrade
uk: оновлення

en: Your Slack bot was deprecated but is still working. We recommend you delete the existing connection and {0}.
uk: Ваш бот Slack застарів, але все ще працює. Ми рекомендуємо видалити наявне з’єднання та {0}.

en: upgrade to Slack Apps
uk: оновіть до Slack Apps

en: You’re using a {0} which is now deprecated and will be removed in the next release. We recommend you {1}.
uk: Ви використовуєте {0}, який зараз застарів і буде вилучений у наступному випуску. Ми рекомендуємо вам {1}.

en: Our Premium Embedding product has been discontinued, but if you already have a license you can activate it here. You’ll continue to receive support for the duration of your license.
uk: Наш продукт Premium Embedding був припинений, але якщо у вас вже є ліцензія, ви можете активувати його тут. Ви й надалі отримуватимете підтримку протягом терміну дії ліцензії.

en: Your Premium Embedding license isn’t valid anymore. {0}
uk: Ваша ліцензія Premium Embedding більше не дійсна. {0}

en: Explore our paid plans.
uk: Ознайомтеся з нашими платними планами.

en: Your Premium Embedding license is active until {0}.
uk: Ваша ліцензія Premium Embedding діє до {0}.

en: Enter the token you bought from the Metabase Store below.
uk: Введіть токен, який ви придбали в Metabase Store, нижче.

en: Looking to remove the “Powered by Metabase” logo, customize colors
    and make it your own? {0}
uk: Хочете видалити логотип «Powered by Metabase», налаштуйте кольори
    і зробити це своїм? {0}

en: Are you sure you want to delete your Slack App?
uk: Ви впевнені, що хочете видалити свою програму Slack?

en: Deleting…
uk: Видалення…

en: Deleting failed
uk: Не вдалося видалити

en: Deleted
uk: Видалено

en: Doing this may stop your dashboard subscriptions from appearing in Slack until a new connection is set up.
uk: Це може припинити показ ваших підписок на дашборди у Slack, доки не буде налаштовано нове з’єднання.

en: Are you sure you want to delete your Slack App integration?
uk: Ви впевнені, що хочете видалити свою інтеграцію програми Slack?

en: invite another teammate
uk: запросити іншого товариша по команді

en: invite a teammate
uk: запросити товариша по команді

en: Connect your data to get the most out of Metabase
uk: Підключіть свої дані, щоб отримати максимальну віддачу від Metabase

en: If you need help, you can {0} or {1}.
uk: Якщо вам потрібна допомога, ви можете {0} або {1}.

en: check out our setup guides
uk: перегляньте наші посібники з налаштування

en: Add my data
uk: Додати мої дані

en: Your teams’ most important dashboards go here
uk: Тут знаходяться найважливіші інформаційні панелі ваших команд

en: Pin dashboards in {0} to have them appear in this space for everyone.
uk: Закріпіть інформаційні панелі в {0}, щоб вони відображалися в цьому просторі для всіх.

en: Try these x-rays based on your data
uk: Спробуйте зробити ці рентгенівські знімки на основі ваших даних

en: Looking for more?
uk: Шукаєте більше?

en: You can get priority support, more tools to help you share your insights with your teams and powerful options to help you create seamless, interactive data experiences for your customers with {0}
uk: За допомогою {0} ви можете отримати пріоритетну підтримку, додаткові інструменти, які допоможуть вам ділитися своїми знаннями зі своїми командами, а також потужні параметри, які допоможуть вам створювати безперебійні інтерактивні дані для ваших клієнтів

en: our other paid plans.
uk: інші наші платні плани.

en: Have a Premium Embedding license?
uk: Маєте ліцензію Premium Embedding?

en: Activate it here.
uk: Активуйте його тут.

en: Use the tab key to navigate through settings and columns.
uk: Використовуйте клавішу табуляції для переходу між налаштуваннями та стовпцями.

en: Metabase is open source and will be free forever – but by upgrading you can have priority support, more tools to help you share your insights with your teams and powerful options to help you create seamless, interactive data experiences for your customers.
uk: Metabase є відкритим вихідним кодом і буде безкоштовною назавжди, але завдяки оновленню ви можете отримати пріоритетну підтримку, більше інструментів, які допоможуть вам ділитися своїми думками з вашими командами, і потужні параметри, які допоможуть вам створити безперебійний інтерактивний досвід даних для ваших клієнтів.

en: Want to know more?
uk: Хочете дізнатися більше?

en: Explore our paid plans
uk: Ознайомтеся з нашими платними планами

en: Check out our docs on how to connect to Slack.
uk: Перегляньте наші документи, як підключитися до Slack.

en: Slack bot is working.
uk: Slack бот працює.

en: Slack bot is not working.
uk: Slack бот не працює.

en: Slack app is working
uk: Програма Slack працює

en: Slack app is not working.
uk: Програма Slack не працює.

en: Metabase on Slack
uk: Metabase в Slack

en: Need help? {0}.
uk: Потрібна допомога? {0}.

en: See our docs
uk: Перегляньте наші документи

en: Delete Slack App
uk: Видалити додаток Slack

en: Finally, open Slack, create a public channel and enter its name below.
uk: Нарешті, відкрийте Slack, створіть загальнодоступний канал і введіть його назву нижче.

en: We'll upload charts and tables here before sending out dashboard subscriptions.
uk: Ми завантажимо сюди діаграми та таблиці, перш ніж надсилати підписки на дашборди.

en: We recommend you {0}, see the instructions below:
uk: Ми рекомендуємо вам {0}, перегляньте наведені нижче інструкції:

en: Bring the power of Metabase to your Slack #channels.
uk: Додайте потужність Metabase у свої #канали Slack.

en: Follow these steps to connect to Slack:
uk: Щоб підключитися до Slack, виконайте такі дії:

en: 1. Create your Slack App
uk: 1. Створіть свою програму Slack

en: To create your Metabase integration on Slack you’ll need to set up some things.
uk: Щоб створити свою інтеграцію з Metabase на Slack, вам потрібно налаштувати деякі речі.

en: First, go to {0}, hit “{1}” and pick “{2}”
uk: Спочатку перейдіть до {0}, натисніть "{1}" і виберіть "{2}"

en: Slack Apps
uk: Програми Slack

en: Create New App
uk: Створити новий додаток

en: From an app manifest.
uk: З маніфесту програми.

en: 2. Copy the Metabase manifest
uk: 2. Скопіюйте маніфест Metabase

en: Select your workspace and then copy our {0} below and paste it in to create the app. In the following screen, click “{1}” and authorize it.
uk: Виберіть робочу область, а потім скопіюйте наш {0} нижче та вставте його, щоб створити програму. На наступному екрані натисніть «{1}» та авторизуйте його.

en: Slack Manifest
uk: Маніфест Slack

en: Install to workspace
uk: Встановити в робочу область

en: Copy
uk: Копія

en: 3. Activate the OAuth Token and create a new slack channel
uk: 3. Активуйте маркер OAuth і створіть новий слабий канал

en: Click on "{0}" in the sidebar, copy the “{1}” and paste it here.
uk: Натисніть «{0}» на бічній панелі, скопіюйте «{1}» та вставте його сюди.

en: OAuth and Permissions
uk: OAuth і дозволи

en: Bot User OAuth Token
uk: Токен користувача OAuth бота

en: Every column has a type, a description, and a friendly name. Nice!
uk: Кожен стовпець має тип, опис і зручну назву. Гарно!

en: Most
uk: Більшість

en: Some
uk: Дещо

en: Many
uk: Багато

en: {0} columns are missing a column type, description, or friendly name.
uk: У стовпцях {0} відсутній тип, опис чи зручна назва.

en: Adding metadata makes it easier for your team to explore this data.
uk: Додавання метаданих полегшує вашій команді вивчення цих даних.

en: Simplify your schema with Models
uk: Спростіть свою схему за допомогою моделей

en: To pick some data, you'll need to add some first
uk: Щоб вибрати деякі дані, вам потрібно спочатку додати деякі дані

en: Create models to make it easier for your team to explore.
uk: Створюйте моделі, щоб вашій команді було легше досліджувати.

en: Instead of having your end users wade through your complex raw data, you can create custom models that are easy to find, understand, and explore.
uk: Замість того, щоб ваші кінцеві користувачі перебирали ваші складні вихідні дані, ви можете створювати власні моделі, які легко знайти, зрозуміти та досліджувати.

en: Learn how
uk: Дізнайтеся, як

en: Enable this SSH tunnel?
uk: Увімкнути цей тунель SSH?

en: The hostname that you use to connect to SSH tunnels.
uk: Ім’я хоста, яке ви використовуєте для підключення до тунелів SSH.

en: Paste the contents of an SSH private key here
uk: Вставте сюди вміст закритого ключа SSH

en: Allow using a saved question or Model as the source for other queries?
uk: Дозволити використовувати збережене запитання чи модель як джерело для інших запитів?

en: Pulse card query error
uk: Помилка запиту імпульсної картки

en: There was a problem with this question.
uk: З цим питанням виникла проблема.

en: See our docs for step-by-step directions on how to connect your database.
uk: Перегляньте наші документи, щоб отримати покрокові вказівки щодо підключення вашої бази даних.

en: You've updated your password.
uk: Ви оновили свій пароль.

en: A question
uk: Питання

en: A dashboard
uk: Дашборд

en: A model
uk: Модель

en: Save your questions, dashboards, and models in collections — and pin them to feature them at the top.
uk: Зберігайте свої запитання, інформаційні панелі та моделі в колекціях — і закріпіть їх, щоб розмістити їх угорі.

en: Useful data
uk: Корисні дані

en: Start new explorations here
uk: Почніть нові дослідження тут

en: Start new explorations about {0} here
uk: Почніть нові дослідження про {0} тут

en: Show fewer options
uk: Показати менше варіантів

en: Unpin
uk: Відкріпити

en: Pin this
uk: Закріпити це

en: License and Billing
uk: Ліцензія та виставлення рахунків

en: edited the metadata
uk: редагував метадані

en: Copy of
uk: Копія

en: The /api/setup route can only be used to create the first user, however a user currently exists.
uk: Маршрут /api/setup можна використовувати лише для створення першого користувача, проте наразі він існує.

en: Maximum number of rows to return specifically on :rows type queries via the API.
uk: Максимальна кількість рядків, які повертаються спеціально для запитів типу :rows через API.

en: Downloads of native queries are only allowed if a group has download permissions for the entire database.
uk: Завантаження власних запитів дозволено, лише якщо група має дозволи на завантаження всієї бази даних.

en: Manage data model
uk: Керувати моделлю даних

en: Star
uk: Зірка

en: Balloons
uk: Повітряні кулі

en: Mail
uk: Пошта

en: Bell
uk: Дзвоник

en: {0} events
uk: {0} подій

en: Data model access requires full data access.
uk: Доступ до моделі даних вимагає повного доступу до даних.

en: You're allowed to download up to 10,000 row.
uk: Вам дозволено завантажувати до 10 000 рядків.

en: Manage database
uk: Керувати базою даних

en: Invalid template tag "{0}"
uk: Недійсний тег шаблону "{0}"

en: The variable "{0}" needs to be mapped to a field.
uk: Змінну "{0}" потрібно зіставити з полем.

en: Don't bin
uk: Не смітник

en: Invalid template tag: {0}
uk: Недійсний тег шаблону: {0}

en: Settings access
uk: Доступ до налаштувань

en: This grants access to Tools, Audit, and Troubleshooting
uk: Це надає доступ до інструментів, аудиту та усунення несправностей

en: Subscriptions and Alerts
uk: Підписки та сповіщення

en: Manage database access requires full data access.
uk: Для керування доступом до бази даних потрібен повний доступ до даних.

en: Download results access requires full data access.
uk: Для доступу до результатів завантаження потрібен повний доступ до даних.

en: 10 thousand rows
uk: 10 тис. рядків

en: 1 million rows
uk: 1 мільйон рядків

en: Application
uk: Застосування

en: Hide error details
uk: Приховати деталі помилки

en: Delete {0}?
uk: Видалити {0}?

en: This is a community-developed driver and not supported by Metabase.
uk: Це драйвер, розроблений спільнотою, який не підтримується Metabase.

en: This is a partner-developed driver. Though Metabase can’t provide support for it, if you need help you can contact the fine folks at
uk: Це драйвер, розроблений партнером. Хоча Metabase не може надати підтримку, якщо вам потрібна допомога, ви можете зв’язатися з хорошими людьми за адресою

en: Turn on
uk: Ввімкнути

en: Open sidebar
uk: Відкрити бічну панель

en: Edit variables
uk: Редагувати змінні

en: Updated event
uk: Оновлена подія

en: Add time
uk: Додайте час

en: Select a file
uk: Виберіть файл

en: Hours
uk: годин

en: Minutes
uk: Хвилини

en: Remove time
uk: Видалити час

en: Add your own data
uk: Додайте власні дані

en: Something's wrong with your question
uk: Щось не так з вашим запитанням

en: Now let’s get to know you, connect to your data, and start finding you some answers!
uk: Тепер давайте познайомимося з вами, підключимося до ваших даних і почнемо шукати відповіді!

en: Edit event
uk: Редагувати подію

en: Archive event
uk: Архівувати подію

en: New event timeline
uk: Нова хронологія

en: Edit event timeline
uk: Редагувати хронологію

en: Archive timeline and all events
uk: Архівувати хронологію та її події

en: New event
uk: Нова подія

en: Created event
uk: Створена подія

en: Get more control
uk: Отримайте більше контролю

en: {0} and disable download results, control access to the data model, ${ 1 }.
uk: {0} і вимкнути результати завантаження, контролювати доступ до моделі даних, ${ 1 }.

en: Upgrade to Pro or Enterprise
uk: Оновіть до Pro або Enterprise

en: Hey there, {0}
uk: Привіт, {0}

en: How's it going, {0}?
uk: Як справи, {0}?

en: Howdy, {0}
uk: Привіт, {0}

en: Greetings, {0}
uk: Вітаємо, {0}

en: Good to see you, {0}
uk: Радий бачити вас, {0}

en: Metabase tips
uk: Поради щодо метабази

en: Here are some popular items
uk: Ось кілька популярних речей

en: Here are some popular tables
uk: Ось кілька популярних таблиць

en: Here are some popular questions
uk: Ось кілька популярних питань

en: Here are some popular models
uk: Ось кілька популярних моделей

en: Here are some popular dashboards
uk: Ось кілька популярних інформаційних панелей

en: Pick up where you left off
uk: Продовжіть, де ви зупинилися

en: Try out these sample x-rays to see what Metabase can do.
uk: Спробуйте ці X-ray дослідження, які може зробити Metabase.

en: Here are some explorations of the
uk: Ось деякі дослідження

en: schema in
uk: схема в

en: Here are some explorations of
uk: Ось деякі дослідження

en: A look at
uk: Погляд на

en: A summary of
uk: Резюме про

en: A glance at
uk: Погляд на

en: Some insights about
uk: Деякі думки про

en: Remove bookmark
uk: Видалити закладку

en: Bookmarks
uk: Закладки

en: Past
uk: Минуле

en: Exclude...
uk: Виключити...

en: Events between {0} and {1}
uk: Події між {0} і {1}

en: Events
uk: Події

en: Move event
uk: Перемістити подію

en: Unarchive event
uk: Розархівувати подію

en: Delete event
uk: Видалити подію

en: {0} added this on {1}
uk: {0} додав це {1}

en: Added on {0}
uk: Додано {0}

en: The Mesozoic era
uk: Мезозойська ера

en: No timelines found
uk: Не знайдено хронологій

en: No events found
uk: Не знайдено подій

en: Archived events
uk: Архівні події

en: Search for an event
uk: Пошук події

en: Add an event
uk: Додати подію

en: New timeline
uk: Нова хронологія

en: Edit timeline details
uk: Редагувати хронологію

en: Move timeline
uk: Перемістити хронологію

en: View archived events
uk: Заархівовані події

en: View archived timelines
uk: Заархівовані хронології

en: Launch of v2.0
uk: Запуск версії 2.0

en: Add events to Metabase to show important milestones, launches, or anything else, right alongside your data.
uk: Додайте події в Metabase, щоб відображати важливі етапи, запуски або будь-що інше поруч із вашими даними.

en: Events in Metabase let you see important milestones, launches, or anything else, right alongside your data.
uk: Події в Metabase дають змогу бачити важливі віхи, запуски чи будь-що інше поруч із даними.

en: {0} event | {0} events
uk[0]: {0} подія
uk[1]: {0} події
uk[2]: {0} подій
uk[3]: {0} події

en: Unarchive timeline
uk: Розархівувати хронологію

en: Delete timeline
uk: Видалити хронологію

en: Archived timelines
uk: Архівні хронології

en: Move {0}
uk: Перемістити {0}

en: Add events to Metabase to show helpful context alongside your data.
uk: Додайте події в Metabase, щоб відображати корисний контекст поряд з даними.

en: Events in Metabase let you see helpful context alongside your data.
uk: Події в Metabase дають змогу бачити корисний контекст поряд з даними.

en: Original schema
uk: Оригінальна схема

en: Click the button below to begin creating your Slack App using the Metabase configuration.
uk: Натисніть кнопку нижче, щоб почати створювати свою програму Slack за допомогою конфігурації Metabase.

en: Once created, click “{0}” to authorize it.
uk: Після створення натисніть «{0}», щоб авторизувати його.

en: 2. Activate the OAuth Token and create a new slack channel
uk: 2. Активуйте маркер OAuth і створіть новий слабий канал

en: Last 7 Days
uk: Останні 7 днів

en: Last 30 Days
uk: Останні 30 днів

en: Last 3 Months
uk: Останні 3 місяці

en: Last 12 Months
uk: Останні 12 місяців

en: Specific dates...
uk: Конкретні дати...

en: Relative dates...
uk: Відносні дати...

en: Days of the week...
uk: Дні тижня...

en: Months of the year...
uk: Місяців у році...

en: Quarters of the year...
uk: Квартали року...

en: Hours of the day...
uk: Години дня...

en: Is not empty
uk: Не порожній

en: Select none...
uk: Не виберіть жодного...

en: Select all...
uk: Вибрати все...

en: Right now, this is {0}
uk: Зараз це {0}

en: Right now, this is {0} - {1}
uk: Зараз це {0} - {1}

en: Starting from...
uk: Починаючи з...

en: Starting from
uk: Починаючи з

en: 0/{0} loaded
uk: 0/{0} завантажено

en: Your dashboard is ready
uk: Ваш дашборд готовий

en: Doing Science...
uk: Займатися наукою...

en: Still Here...
uk: Ще тут...

en: Your question is ready!
uk: Ваше запитання готове!

en: You can customize filter values for each subscription with paid plans.
uk: Ви можете налаштувати значення фільтрів для кожної підписки з платними планами.

en: Get Help
uk: Отримати допомогу

en: Resources and support
uk: Ресурси та підтримка

en: Remove from bookmarks
uk: Видалити із закладок

en: Bookmark
uk: Закладка

en: event
uk: подія

en: archived
uk: заархівовано

en: unarchived
uk: розархівовано

en: Product releases
uk: Релізи продуктів

en: Default icon
uk: Іконка за замовчуванням

en: timeline
uk: хронологія

en: Event name
uk: Назва події

en: Product launch
uk: Запуск продукту

en: Markdown supported
uk: Підтримується markdown

en: Add links and formatting via markdown
uk: Додайте посилання та форматуйте через markdown

en: Icon
uk: Іконка

en: Timeline
uk: Хронологія

en: Excludes
uk: Виключає

en: {0}, starting {1} {2}
uk: {0}, починаючи з {1} {2}

en: minute {0} | minutes {0}
uk[0]: хвилина {0}
uk[1]: хвилини {0}
uk[2]: хвилин {0}
uk[3]: хвилини {0}

en: hour {0} | hours {0}
uk[0]: година {0}
uk[1]: години {0}
uk[2]: годин {0}
uk[3]: години {0}

en: day {0} | days {0}
uk[0]: день {0}
uk[1]: дні {0}
uk[2]: днів {0}
uk[3]: дні {0}

en: week {0} | weeks {0}
uk[0]: тиждень {0}
uk[1]: тижні {0}
uk[2]: тижнів {0}
uk[3]: тижні {0}

en: month {0} | months {0}
uk[0]: місяць {0}
uk[1]: місяці {0}
uk[2]: місяців {0}
uk[3]: місяці {0}

en: quarter {0} | quarters {0}
uk[0]: квартал {0}
uk[1]: триместри {0}
uk[2]: триместрів {0}
uk[3]: триместри {0}

en: year {0} | years {0}
uk[0]: рік {0}
uk[1]: роки {0}
uk[2]: років {0}
uk[3]: роки {0}

en: All Set! {0} is ready.
uk: Все готово! {0} готовий.

en: All questions loaded
uk: Усі питання завантажено

en: Would you like to be notified when this dashboard is done loading?
uk: Хочете отримувати сповіщення, коли цей дашборд завантажиться?

en: Custom columns do not support boolean expressions
uk: Спеціальні стовпці не підтримують логічні вирази

en: Downloading…
uk: Завантаження…

en: All Set! Your question is ready.
uk: Все готово! Ваше запитання готове.

en: {0} is loaded.
uk: {0} завантажено.

en: Would you like to be notified when this question is done loading?
uk: Хочете отримувати сповіщення, коли це питання завершиться завантаженням?

en: Switch to data
uk: Перейти до даних

en: Switch to visualization
uk: Перейти до візуалізації

en: Mappings allow Metabase to automatically add and remove users from groups based on the membership information provided by the
    directory server. Users are only ever added to or removed from mapped groups.
uk: Зіставлення дозволяють Metabase автоматично додавати та видаляти користувачів із груп на основі інформації про членство, наданої
    сервер каталогів. Користувачі завжди додаються або видаляються з відображених груп.

en: Allowed email address domain(s) for new Dashboard Subscriptions and Alerts. To specify multiple domains, separate each domain with a comma, with no space in between (e.g., "domain1,domain2"). To allow all domains, leave the field empty. This setting doesn't affect existing subscriptions.
uk: Дозволені домени електронної адреси для нових підписок на дашборд і сповіщень. Щоб указати кілька доменів, відокремте кожен домен комою, без пробілу між ними (наприклад, "домен1,домен2"). Щоб дозволити всі домени, залиште поле пустим. Це налаштування не впливає на наявні підписки.

en: You do not have permissions to download the results of this query.
uk: У вас немає дозволу на завантаження результатів цього запиту.

en: You should not set WEEK_START in Snowflake connection options; this might lead to incorrect results. Set the Start of Week Setting instead.
uk: Ви не повинні встановлювати WEEK_START у параметрах підключення Snowflake; це може призвести до неправильних результатів. Замість цього встановіть налаштування початку тижня.

en: Non-admin users without monitoring or subscription permissions are only allowed to update alerts that they created
uk: Користувачі, які не мають права адміністратора, без дозволів на моніторинг або підписку можуть оновлювати лише створені ними сповіщення

en: Non-admin users without monitoring or subscription permissions are not allowed to modify the channels for an alert
uk: Користувачі, які не мають права адміністратора, без дозволів на моніторинг або підписку не можуть змінювати канали для сповіщення

en: Non-admin users without subscription permissions are not allowed to add recipients
uk: Користувачі без прав адміністратора без дозволів на підписку не мають права додавати одержувачів

en: Group Manager is only enabled if you have a premium token with the advanced permissions feature.
uk: Менеджер груп увімкнено, лише якщо у вас є преміальний маркер із функцією розширених дозволів.

en: Admin cant be a group manager.
uk: Адміністратор не може бути менеджером групи.

en: Timeline with id {0} not found
uk: Хронологія з ідентифікатором {0} не знайдена

en: Timestamp cannot be null
uk: Позначка часу не може бути нульовою

en: ERROR {0}: {1}
uk: ПОМИЛКА {0}: {1}

note: clear any rows created by the Liquibase migrations.
en: Clearing default entries created by Liquibase migrations...
uk: Очищення записів за замовчуванням, створених за допомогою міграцій Liquibase...

en: Don''t know how to parse date string {0}
uk: Не знаю, як розібрати рядок дати {0}

en: Invalid values provided for operator: {0}
uk: Для оператора надано недійсні значення: {0}

en: Unrecognized operation: {0}
uk: Нерозпізнана операція: {0}

en: Error determining value for parameter {0}: {1}
uk: Помилка визначення значення для параметра {0}: {1}

en: You cannot update a ApplicationPermissionsRevision!
uk: Ви не можете оновити ApplicationPermissionsRevision!

en: Invalid Field Filter: Field {0} belongs to Database {1}, but the query is against Database {2}
uk: Недійсний фільтр полів: поле {0} належить до бази даних {1}, але запит проти бази даних {2}

en: The engine on a sample database cannot be changed.
uk: Механізм у зразку бази даних не можна змінити.

en: The {0} permissions functionality is only enabled if you have a premium token with the advanced-permissions feature.
uk: Функція дозволів {0} увімкнена, лише якщо у вас є преміальний маркер із функцією розширених дозволів.

en: Unknown setting: {0}
uk: Невідоме налаштування: {0}

en: You do not have access to the setting {0}
uk: Ви не маєте доступу до налаштування {0}

en: Setting {0} allows both user-local and database-local values; this is not supported
uk: Налаштування {0} дозволяє використовувати локальні значення для користувача та бази даних; це не підтримується

en: Error purging old cache entries: {0}
uk: Помилка очищення старих записів кешу: {0}

en: Error saving query results to cache: {0}
uk: Помилка збереження результатів запиту до кешу: {0}

en: Error attempting to fetch cached results for query with hash {0}: {1}
uk: Помилка під час спроби отримати кешовані результати для запиту з хешем {0}: {1}

en: Slack user/channel startup cache refreshed with {0} entries, took {1}ms.
uk: Кеш запуску користувача/каналу Slack оновлено {0} записами, зайняло {1} мс.

en: Slack is not configured, not refreshing slack user/channel cache.
uk: Slack не налаштовано, кеш користувача/каналу Slack не оновлюється.

en: value must be a valid date string
uk: значення має бути дійсним рядком дати

en: Confirm
uk: Підтвердьте

en: Home
uk: Додому

en: Turn into Member
uk: Перетворитися на члена

en: Turn into Manager
uk: Перейти в менеджера

en: {0} and disable download results, control access to the data model, promote group managers, {1}.
uk: {0} і вимкнути результати завантаження, контролювати доступ до моделі даних, просувати менеджерів груп, {1}.

en: and more
uk: і більше

en: Manager
uk: менеджер

en: Member
uk: Член

en: Are you sure?
uk: Ти впевнений?

en: You will not be able to manage users of this group anymore.
uk: Ви більше не зможете керувати користувачами цієї групи.

en: Not allowed to edit group memberships
uk: Не можна редагувати членство в групах

en: Exclude
uk: Виключити

en: No logins
uk: Немає логінів

en: You need unrestricted data access on this table to map custom display values.
uk: Вам потрібен необмежений доступ до даних у цій таблиці, щоб зіставити користувацькі відображувані значення.

en: View Details
uk: Докладніше

en: Field access denied
uk: Доступ до поля заборонено

en: No key available
uk: Немає ключа

en: Connected to
uk: Пов'язаний з

en: Retry now
uk: Повторіть спробу зараз

en: Oh oh…
uk: ой ой...

en: Model Caching Log
uk: Журнал кешування моделі

en: Refreshing
uk: Освіжаючий

en: Completed
uk: Завершено

en: in
uk: в

en: Model
uk: Модель

en: Last run at
uk: Останній запуск о

en: Created by
uk: Створений

en: Failed to update model cache
uk: Не вдалося оновити кеш моделі

en: Refreshing model cache
uk: Оновлення кешу моделі

en: Model last cached {0}
uk: Востаннє кешована модель {0}

en: Last attempt {0}
uk: Остання спроба {0}

en: Refresh now
uk: Оновіть зараз

en: this quarter
uk: цього кварталу

en: You're allowed to download up to 10,000 rows.
uk: Вам дозволено завантажувати до 10 000 рядків.

en: Groups with Block data access can't download results
uk: Групи з блокуванням доступу до даних не можуть завантажувати результати

en: Disable model persistence
uk: Вимкнути збереження моделі

en: Disabling…
uk: Вимкнення…

en: Enable model persistence
uk: Увімкнути збереження моделі

en: Enabling…
uk: Увімкнення…

en: Default period{0} | Default periods{0}
uk[0]: Період за умовчанням{0}
uk[1]: Періоди за замовчуванням{0}
uk[2]: Періоди за замовчуванням{0}
uk[3]: Періоди за замовчуванням{0}

en: Minute{0} | Minutes{0}
uk[0]: Xвилина{0}
uk[1]: Xвилини{0}
uk[2]: Xвилин{0}
uk[3]: Xвилин{0}

en: Hour{0} | Hours{0}
uk[0]: година{0}
uk[1]: Години{0}
uk[2]: Годин{0}
uk[3]: Годин{0}

en: Day{0} | Days{0}
uk[0]: день{0}
uk[1]: Дні{0}
uk[2]: Днів{0}
uk[3]: Днів{0}

en: Week{0} | Weeks{0}
uk[0]: тиждень{0}
uk[1]: тижні{0}
uk[2]: тижнів{0}
uk[3]: тижнів{0}

en: Month{0} | Months{0}
uk[0]: Місяць{0}
uk[1]: Місяці{0}
uk[2]: Місяців{0}
uk[3]: Місяців{0}

en: Quarter{0} | Quarters{0}
uk[0]: Квартал{0}
uk[1]: чверті{0}
uk[2]: Кварталів{0}
uk[3]: Кварталів{0}

en: Year{0} | Years{0}
uk[0]: Рік{0}
uk[1]: Pоки{0}
uk[2]: Pоків{0}
uk[3]: Pоків{0}

en: Minute of hour{0} | Minutes of hour{0}
uk[0]: Хвилина години{0}
uk[1]: Xвилини години{0}
uk[2]: Xвилин години{0}
uk[3]: Xвилин години{0}

en: Hour of day{0} | Hours of day{0}
uk[0]: година доби{0}
uk[1]: Години дня{0}
uk[2]: Годин дня{0}
uk[3]: Годин дня{0}

en: Day of week{0} | Days of week{0}
uk[0]: День тижня{0}
uk[1]: Дні тижня{0}
uk[2]: Днів тижня{0}
uk[3]: Днів тижня{0}

en: Day of month{0} | Days of month{0}
uk[0]: День місяця{0}
uk[1]: Дні місяця{0}
uk[2]: Днів місяця{0}
uk[3]: Днів місяця{0}

en: Day of year{0} | Days of year{0}
uk[0]: День року{0}
uk[1]: Дні року{0}
uk[2]: Днів року{0}
uk[3]: Днів року{0}

en: Week of year{0} | Weeks of year{0}
uk[0]: Тиждень року{0}
uk[1]: Тижні року{0}
uk[2]: Тижнів року{0}
uk[3]: Тижнів року{0}

en: Month of year{0} | Months of year{0}
uk[0]: Місяць року{0}
uk[1]: Місяці року{0}
uk[2]: Місяців року{0}
uk[3]: Місяців року{0}

en: Quarter of year{0} | Quarters of year{0}
uk[0]: Квартал року{0}
uk[1]: Квартали року{0}
uk[2]: Кварталів року{0}
uk[3]: Кварталів року{0}

en: Saved questions
uk: Збережені запитання

en: Enabling cache will create tables for your models in a dedicated schema and Metabase will refresh them on a schedule. Questions based on your models will query these tables. {0}.
uk: Увімкнення кешу створить таблиці для ваших моделей у спеціальній схемі, а Metabase оновлюватиме їх за розкладом. Запитання на основі ваших моделей запитуватимуть ці таблиці. {0}.

en: Refresh every
uk: Оновлювати кожен

en: 2 hours
uk: 2 години

en: 3 hours
uk: 3 години

en: 6 hours
uk: 6 годин

en: 12 hours
uk: 12 годин

en: 24 hours
uk: 24 години

en: Gets a time interval of specified length
uk: Одержує часовий інтервал заданої довжини

en: Gets a timestamp relative to the current time
uk: Отримує мітку часу відносно поточного часу

en: Unpersist model
uk: Непостійна модель

en: Persist model
uk: Збережена модель

en: Questions that errored when last run
uk: Запитання, які виникли під час останнього запуску

en: You don't have permission to save this question.
uk: У вас немає дозволу на збереження цього запитання.

en: Looks like we cannot find any matching datasets.
uk: Схоже, ми не можемо знайти відповідних наборів даних.

en: Whether to enable using the new experimental Actions features globally. (Actions must also be enabled for each Database.)
uk: Чи можна ввімкнути використання нових експериментальних функцій дій у всьому світі. (Дії також мають бути ввімкнені для кожної бази даних.)

en: Actions are not enabled.
uk: Дії не ввімкнені.

en: Database does not support persisting
uk: База даних не підтримує збереження

en: Persisting models not enabled for database
uk: Постійні моделі не ввімкнено для бази даних

en: Card is not a model
uk: Картка не модель

en: Persisting models is not enabled.
uk: Постійні моделі не ввімкнено.

en: Integer greater than or equal to one and less than or equal to twenty-four
uk: Ціле число більше або дорівнює одиниці і менше або дорівнює двадцяти чотирьох

en: Value must be an integer representing hours greater than or equal to one and less than or equal to twenty-four
uk: Значення має бути цілим числом, що представляє години більше або дорівнює одиниці та менше або дорівнює двадцяти чотирьом

en: Enabling model persistence
uk: Увімкнення збереження моделі

en: Disabling model persistence
uk: Вимкнення збереження моделі

en: Warning: Automagic analysis context is missing result metadata. Unable to resolve Fields by name.
uk: Попередження: у контексті автоматичного аналізу відсутні метадані результатів. Неможливо розв’язати поля за назвою.

note: otherwise this isn't returning something, and that's probably an error. Log it.
en: Cannot resolve Field {0} in automagic analysis context
uk: Неможливо розв’язати поле {0} в контексті автоматичного аналізу

en: Error decomposing question: {0}
uk: Помилка розкладання запитання: {0}

en: Lack permissions to create {0} schema
uk: Відсутність дозволів на створення схеми {0}

en: Lack permission to create table in schema {0}
uk: Немає дозволу на створення таблиці в схемі {0}

en: Lack permission to read table in schema {0}
uk: Немає дозволу на читання таблиці в схемі {0}

en: Lack permission to delete table in schema {0}
uk: Немає дозволу на видалення таблиці в схемі {0}

en: Step {0} was successful for db {1}
uk: Крок {0} був успішним для БД {1}

en: Error in `{0}` while checking for model persistence permissions.
uk: Помилка в "{0}" під час перевірки дозволів на збереження моделі.

en: Allow persisting models into the source database.
uk: Дозволити зберігаються моделі до вихідної бази даних.

en: Hour interval to refresh persisted models.
uk: Годинний інтервал для оновлення збережених моделей.

en: The :feature option is required when using defenterprise in an EE namespace!
uk: Опція :feature потрібна під час використання defenterprise у просторі імен EE!

en: {0} option for defenterprise should not be set in an OSS namespace! Set it on the EE function instead.
uk: Параметр {0} для defenterprise не слід встановлювати в просторі імен OSS! Натомість встановіть його на функцію EE.

en: An EE namespace must be provided when using defenterprise in an OSS namespace!
uk: При використанні defenterprise у просторі імен OSS необхідно надати простір імен EE!

en: Add it immediately before the argument list.
uk: Додайте його безпосередньо перед списком аргументів.

en: Enterprise function {0}/{1} does not have a docstring. Go add one!
uk: Функція підприємства {0}/{1} не має рядка документів. Додайте один!

en: The maximum number of attempts for delivering a single notification.
uk: Максимальна кількість спроб доставки одного сповіщення.

en: The initial retry delay in milliseconds when delivering notifications.
uk: Початкова затримка повторної спроби в мілісекундах під час доставки сповіщень.

en: The delay multiplier between attempts to deliver a single notification.
uk: Коефіцієнт затримки між спробами надіслати одне сповіщення.

en: The randomization factor of the retry delay when delivering notifications.
uk: Коефіцієнт рандомізації затримки повторної спроби під час доставки сповіщень.

en: The maximum delay between attempts to deliver a single notification.
uk: Максимальна затримка між спробами доставки одного сповіщення.

en: Reconfiguring notification sender
uk: Переналаштування відправника сповіщень

en: Substituting cached query for card {0} from {1}.{2}
uk: Заміна кешованого запиту для картки {0} від {1}.{2}

en: Unpersisting model with card-id {0}
uk: Незберігаюча модель з ідентифікатором картки {0}

en: Error unpersisting model with card-id {0}
uk: Помилка скасування збереження моделі з ідентифікатором картки {0}

en: Starting persisted model refresh task for Database {0}.
uk: Запуск постійного завдання оновлення моделі для бази даних {0}.

en: Error refreshing persisting model with card-id {0}
uk: Помилка оновлення моделі з ідентифікатором картки {0}

en: Finished persisted model refresh task for Database {0}.
uk: Виконано тривале завдання оновлення моделі для бази даних {0}.

en: Attempting to refresh individual for persisted-info {0}.
uk: Спроба оновити особу для збереження інформації {0}.

en: Finished updated model-id {0} from persisted-info {1}.
uk: Завершено оновлення ідентифікатора моделі {0} із постійної інформації {1}.

en: Unable to refresh model with card-id {0}
uk: Не вдається оновити модель з ідентифікатором картки {0}

en: Unknown payload type {0}
uk: Невідомий тип корисного навантаження {0}

en: Migrating from self-hosted?
uk: Мігруєте з власного серверу?

en: Check out our docs for how to migrate your self-hosted instance to Cloud.
uk: Дізнайтеся як перенести Metabase у хмару у нашій документації.

en: Enter a default value…
uk: Введіть значення за замовчанням

en: Add title
uk: Додайте назву

en: About
uk: Про запит

en: Add description
uk: Додати опис

en: Edit metadata
uk: Редагувати метадані

en: Turn into a model
uk: Перетворити на модель

en: Turn back to saved question
uk: Перетворити на запит

en: More info
uk: Деталі

en: Move, archive, and more...
uk: Перемістити, заархівувати тощо

en: In order to send subscriptions and alerts to private Slack channels, you must first add the Metabase bot to them.
uk: Щоб надсилати підписки та сповіщення у приватні канали Slack, ви повинні спочатку додати до них Metabase бота.

en: Are you sure you want to reset to default colors?
uk: Ви впевненні що хочете повернутися до кольорів за замовчанням?

en: If you do this, your colors will change to our default colors. This action can’t be undone.
uk: Якщо ви це зробите, ваші кольори зміняться на кольори за замовчуванням. Цю дію не можна скасувати.

en: This collection is empty
uk: Ця колекція порожня

en: Create a new…
uk: Створити…

en: Edit permissions
uk: Змінити права доступу

en: Open this question and fill in its variables to see it.
uk: Щоб побачити запит, відкрийте його та заповніть змінні.

en: Only Admins are able to embed questions. If you need access to this feature, reach out to them for permissions.
uk: Лише адміністратори можуть вбудовувати запити. Якщо вам потрібна ця функція, зверніться до них за дозволом.

en: In order to embed your question, you have to first {0}
uk: Щоб вбудувати запит, спочатку необхідно {0}

en: Model moved to {0}
uk: Модель перенесено у {0}

en: Question moved to {0}
uk: Запит перенесено у {0}

en: Connect database
uk: Підключити базу даних

en: Skip
uk: Пропустити

en: Hi{0}. Nice to meet you!
uk: Привіт {0}. Приємно познайомитись!

en: {0} is connected to:
uk: {0} підключено до:

en: No details found
uk: Немає подробиць

en: Question last cached {0}
uk: Останнє кешування: {0}

en: Cache Configuration
uk: Налаштування кешу

en: Palette preview
uk: Перегляд палітри

en: Where it's used
uk: Де це використовується

en: Chart colors
uk: Кольори діаграм

en: Reset to default colors
uk: Скинути до кольорів за замовчуванням

en: Generate chart colors
uk: Згенерувати кольори діаграм

en: User interface colors
uk: Кольори інтерфейсу

en: You can choose up to 24 hex values. We’ll auto-generate what you leave blank.
uk: Ви можете обрати до 24 hex-кольлорів. Ми автоматично згенеруємо те, що ви залишите порожнім.

en: Font weight
uk: Товщина шрифту

en: Display our little friend on the homepage
uk: Показувати на головній сторінці нашого маленького друзяку

en: In order to remove the Metabase logo from embeds, you can always upgrade to {0}
uk: Щоб прибрати логотип Metabase з вбудованих запитів, ви можете оновити свою підписку до {0}

en: one of our paid plans.
uk: одного з наших платних планів.

en: embedding the entire metabase app
uk: вбудова усього Metabase

en: With {0} you can embed the full Metabase app and enable your users to drill-through to charts, browse collections, and use the graphical query builder. You can also get priority support, more tools to help you share your insights with your teams and powerful options to help you create seamless, interactive data experiences for your customers.
uk: За допомогою {0} ви можете вдубувати увесь Metabase цілком і дозволити своїм користувачам детально переглядати графіки, колекції та використовувати графічний конструктор запитів. Ви також можете отримати пріоритетну підтримку, більше інструментів, які допоможуть вам ділитися своїми ідеями зі своїми командами, і потужні опції, які допоможуть вам створювати бездоганну інтерактивну роботу з даними для ваших клієнтів.

en: some of our paid plans,
uk: деякі з наших платних планів,

en: Premium embedding
uk: Преміальне вбудування

en: Queued
uk: У черзі

en: Hey there{0}
uk: Привіт {0}

en: How's it going{0}?
uk: Як справи {0}?

en: Howdy{0}
uk: Здоровенькі були {0}

en: Greetings{0}
uk: Вітання {0}

en: Good to see you{0}
uk: Раді вас бачити {0}

en: Paid
uk: Платне

en: Embedding
uk: Вбудування

en: Embed dashboards, questions, or the entire Metabase app into your application. Integrate with your server code to create a secure environment, limited to specific users or organizations.
uk: Вбудовуйте дашборди, запити або увесь Metabase у ваш застосунок. Інтегруйтесь із своїм серверним кодом щоб створити безпечне середовище лімітоване для конкретних користувачів та організацій.

en: By enabling embedding you're agreeing to
uk: Вмикаючи вбудування ви погоджуєтесь на

en: our embedding license.
uk: наша ліцензія для вбудування.

en: More details
uk: Більше деталей

en: When you embed charts or dashboards from Metabase in your own
    application, that application isn't subject to the Affero General Public
    License that covers the rest of Metabase, provided you keep the Metabase
    logo and the "Powered by Metabase" visible on those embeds.
uk: Коли ви вбудовуєте графіки або дашборди з Metabase у свій застосунок, це не підпадає під ліцензію Affero General Public, яка поширюється на решту Metabase, за умови, що ви зберігаєте видимими логотип Metabase і напис «Powered by Metabase».

en: Your should, however, read the license text linked above as that is the
    actual license that you will be agreeing to by enabling this feature.
uk: Тим не менш, вам слід прочитати ліцензію наведену вище, оскільки вмикаючи цю функцію ви фактично із нею погоджуєтесь.

en: We will refresh your models {0}
uk: Ми оновлюватимо ваші моделі {0}

en: Seconds and year properties are not allowed
uk: Параметри секунд та року налаштувати не можна

en: cron syntax
uk: CRON синтаксис

en: Our {0} is a string of 5 fields separated by white spaces
uk: Наш {0} це строка із п'яти значень розділені пробілами

en: Allowed values
uk: Дозволені значення

en: Create Slack App
uk: Створити Slack App

en: Filter {0}
uk: Фільтрувати {0}

en: 1. Click the button below and create your Slack App
uk: 1. Натисніть кнопку нижче та створите свій Slack App

en: First, {0} using the Metabase configuration. Once created, click “${ 1 }” to authorize it.
uk: Спочатку, {0} із налаштуваннями Metabase. Як буде готово, натисніть “${ 1 }” щоб авторизувати його.

en: click the button below to create your Slack App
uk: натисніть кнопку нижче щоб створити Slack App

en: There was an error loading the field values for this field
uk: Виникла помилка при завантаженні значень цього поля

en: more options
uk: більше опцій

en: min
uk: мінімум

en: max
uk: максимум

en: Waiting to create the first model cache
uk: Очікуємо поки модель закешується вперше

en: Learn more.
uk: Дізнайтеся більше.

en: Cache models
uk: Кешувати моделі

en: We'll create tables with model data and refresh them on a schedule you define. To enable it, you need to grant this connection credential read and write permissions on the "{0}" schema or grant create schema permissions. {1}
uk: Ми створимо таблиці з даними моделі та оновлюватимо їх за визначеним вами розкладом. Щоб увімкнути кешування, потрібно надати цьому підключенню дозвіл на читання та запис для схеми "{0}" або надати дозвіл на створення схеми. {1}

en: Turn model caching off
uk: Вимкнути кешування моделей

en: Turn model caching on
uk: Увімкнути кешування моделей

en: For models to be cached, the user should have create table permission or create schema permission in this database.
uk: Щоб моделі кешувалися, з'єднання повинно мати дозвіл на створення таблиці або дозвіл на створення схеми в цій базі даних.

en: Day-of-week values must be between 1 and 7
uk: Значення дня тижня мають бути від 1 до 7

en: Day-of-week values must be SUN, MON, TUE, WED, THU, FRI, SAT OR between 1 and 7, - * ? / L #
uk: Значення дня тижня мають бути такими: SUN, MON, TUE, WED, THU, FRI, SAT OR between 1 and 7, - * ? / L #

en: Unsupported day of week value. Possible values are 1-7 or SUN-SAT , - * ? / L #
uk: Некоректне значення дня тижня. Можливі значення: 1-7 або SUN-SAT , - * ? / L #

en: A numeric value between 1 and 5 must follow the # option
uk: Числове значення від 1 до 5 має слідувати за параметром #

en: Day of month values must be between 1 and 31
uk: Значення дня місяця мають бути від 1 до 31

en: Offset from last day must be less or equal 30
uk: Зміщення від останнього дня має бути менше або дорівнювати 30

en: Month values must be between 1 and 12
uk: Значення місяця мають бути від 1 до 12

en: Month values must be JAN, FEB, MAR, APR, MAY, JUN, JUL, AUG, SEP, OCT, NOV, DEC or between 1 and 12
uk: Значення місяця мають бути такими: JAN, FEB, MAR, APR, MAY, JUN, JUL, AUG, SEP, OCT, NOV, DEC або між 1 і 12

en: Start year must be less than stop year
uk: Рік початку має бути меншим за рік закінчення

en: Unsupported year value. Possible values are 1970-2099 , - * /
uk: Некоректне значення року. Можливі значення: 1970-2099 , - * /

en: Minute and second values must be between 0 and 59 and hour values must be between 0 and 23
uk: Значення хвилин і секунд мають бути від 0 до 59, а значення годин – від 0 до 23

en: You must use ? in the day-of-week or day-of-month field
uk: Ви маєте використовувати ? для значеня дню тижня або місяця

en: Invalid cron expression
uk: Некоректний CRON вираз

en: Doing science...
uk: Творимо науку...

en: Running query...
uk: Виконується запит...

en: Loading results...
uk: Завантажуємо результати...

en: Summaries
uk: Групування

en: Item Detail
uk: Деталі

en: Color of filters in the query builder, buttons and links in filter widgets.
uk: Колір фільтрів у конструкторі запитів, кнопок і посилань у віджетах фільтрів.

en: Bold
uk: Напівжирний

en: Heavy
uk: Жирний

en: With this Pro/Enterprise feature you can embed the full Metabase app. Enable your users to drill-through to charts, browse collections, and use the graphical query builder. {0}
uk: Із цією Pro/Enterprise функцією ви зможете вбудувати увесь Metabase цілком. Дозвольте своїм користувачам детально переглядати графіки, колекції та користовуватись графічним конструктор запитів. {0}

en: Authorized origins
uk: Авторизовані джерела

en: Enter the origins for the websites or web apps where you want to allow embedding, separated by a space. Here are the {0} for what can be entered.
uk: Введіть джерела для сайтів або веб-застосунків, для якіх ви хочете дозволити вбудовування, розділивши їх пробілом. Ось {0} того, що можна ввести.

en: exact specifications
uk: точні характеристики

en: Don’t show visualization
uk: Не показувати візуалізацію

en: Show visualization
uk: Показувати візуалізацію

en: Revert to this version
uk: Повернутися до цього стану

en: Make collection official
uk: Зробити колекцію офіційною

en: Remove Official badge
uk: Прибрати офіційний бейдж

en: Appearance
uk: Вигляд

en: Font
uk: Шрифт

en: Loading message
uk: Повідомлення про завантаження

en: From Name
uk: Ім'я електронної пошти

en: Reply-To Address
uk: Адреса для відповіді

en: That's not a valid email addresses
uk: Це недійсні адреси електронної пошти

en: Enable admins to create publicly viewable links (and embeddable iframes) for Questions and Dashboards.
uk: Дозвольте адміністраторам створювати публічні посилання (та i-фрейми для вбудування) для запитань та дашбордів.

en: Allow questions, dashboards, and more to be embedded. {0}
uk: Дозвольте вбудовувати запити, дашборди тощо. {0}

en: Standalone embeds
uk: Автономні вбудовування

en: Securely embed individual questions and dashboards within other applications.
uk: Безпечнр вбудовуйте окремі запити та дашборди в інші застосунки.

en: Full-app embedding
uk: Повне вбудовування програми

en: With this Pro/Enterprise feature you can embed the full Metabase app. Enable your users to drill-through to charts, browse collections, and use the graphical query builder.
uk: Із цією Pro/Enterprise функцією ви зможете вбудувати увесь Metabase цілком. Дозвольте своїм користувачам детально переглядати графіки, колекції та користовуватись графічним конструктор запитів.

en: Standalone Embed Secret Key used to sign JSON Web Tokens for requests to /api/embed endpoints. This lets you create a secure environment limited to specific users or organizations.
uk: Автономний секретний ключ вбудовування, який використовується для підпису JSON веб-токенів для запитів на /api/embed. Це дозволяє створити безпечне середовище, обмежене окремими користувачами чи організаціями.

en: Use public link
uk: Публічне посилання

en: Auto Refresh
uk: Авто-оновлення

en: edited this
uk: відгредагував(ла) це

en: Learn how to debug SQL errors
uk: Дізнайнется як полагодити SQL запити

en: set up email
uk: налаштувати email

en: configure Slack
uk: налаштувати Slack

en: Dashboard name
uk: Назва дашборду

en: All dashboards
uk: Усі дашборди

en: All databases
uk: Усі бази даних

en: Query Not Recorded, sorry
uk: Запит не зареєстровано, вибачте

en: All schemas
uk: Усі схеми

en: All tables
uk: Усі таблиці

en: Member name
uk: Ім’я учасника

en: All members
uk: Усі учасники

en: Audit log
uk: Журнал подій

en: We’ve sent an invite to {0} with instructions to log in. If this user is unable to authenticate then you can {1}
uk: Ми надіслали запрошення до {0} з інструкціями щодо входу. Якщо цей користувач не може пройти автентифікацію, ви можете {1}

en: reset their password.
uk: скинути їхній пароль.

en: read
uk: переглядати

en: write
uk: створювати

en: read or write
uk: переглядати або створювати

en: That's not a valid list of email addresses
uk: Це недійсний список адрес електронної пошти

en: Transparent
uk: Прозорий

en: Use instance font
uk: Cтандартний шрифт

en: Download data
uk: Завантажити дані

en: Enable users to download data from this embed?
uk: Дозволити користувачам завантажувати дані звідси?

en: Example:
uk: Приклад:

en:  by
uk:  за

en: Show more filters
uk: Більше фільтрів

en: New row
uk: Новий рядок

en: More columns
uk: Більше стовпчиків

en: Choose a join type
uk: Обердіть тип джоіну

en: Dismiss sync spinner manually
uk: Приховати індикатор синхронізації

en: Dismissing…
uk: Приховуємо…

en: Failed to dismiss sync spinner
uk: Не вийшло приховати індикатор синхронізації

en: Sync spinners dismissed!
uk: Індикатор приховано!

en: Refresh models every…
uk: Оновлювати моделі кожні…

en: Boolean indicating whether analytics events are being sent to Snowplow. True if anonymous tracking is enabled for this instance, and a Snowplow collector is available.
uk: Флаг який вказує, чи слід надсилати дані аналітики у Snowplow. Увімкнений якщо анонімний збір даних увімкнено та доступний Snowplow колектор.

en: Boolean indicating whether a Snowplow collector is available to receive analytics events. Should be set via environment variable in Cypress tests or during local development.
uk: Флаг який вказує, чи Snowplow колектор готовий приймати дані аналітики. Слід встановлювати через environment зміну у Cypress тестах або локально.

en: Unique identifier to be used in Snowplow analytics, to identify this instance of Metabase. This is a public setting since some analytics events are sent prior to initial setup.
uk: Унікальний ідентифікатор для аналітиці Snowplow для ідентифікації цього екземпляра Metabase. Це загальнодоступний параметр, оскільки деякі аналітичні події надсилаються до першого налаштування застосунку.

en: check your host settings
uk: перевірте налаштування свого хоста

en: check your port settings
uk: перевірте налаштування свого порту

en: String representing a cron schedule
uk: Рядок, що представляє cron-розклад

en: Must be a valid cron string not specifying a year
uk: Має бути коректним cron-виразом без вказівки року

en: Value must be a string representing a cron schedule of format <seconds> <minutes> <hours> <day of month> <month> <day of week> <year>
uk: Значення має бути рядком, що представляє cron-розклад у форматі <секунди> <хвилини> <години> <день місяця> <місяць> <день тижня> <рік>

en: Using definitions:
    Metrics:
    {0}
    Filters:
    {1}
uk: Використовуя визначення:
    Метрики:
    {0}
    Фільтри:
    {1}

en: Adding {0} cards to dashboard {1}:
    {2}
uk: Додаємо {0} картоку до дашборду {1}:
    {2}

en: System info:
     {0}
uk: Інформація про систему:
    {0}

en: Metabase can scan the values present in each field in this database to enable checkbox filters in dashboards and questions. This can be a somewhat resource-intensive process, particularly if you have a very large database. When should Metabase automatically scan and cache field values?
uk: Metabase може сканувати значення полів бази даних, щоб увімкнути чекбокс-фільтри на дашбордах і запитах. Це може бути дещо ресурсомістким процесом, особливо якщо у вас дуже велика база даних. Коли Metabase має автоматично сканувати та кешувати значення полів?

en: If your database is behind a firewall, you may need to allow connections from our Metabase [Cloud IP addresses](https://www.metabase.com/cloud/docs/ip-addresses-to-whitelist.html):
uk: Якщо ваша база даних знаходиться за файерволом, можливо вам знадобитися дозволити з’єднання з [IP-адрес Metabase Cloud](https://www.metabase.com/cloud/docs/ip-addresses-to-whitelist.html):

en: Unfold JSON Columns
uk: Розгорніть стовпці JSON

en: We unfold JSON columns into component fields.This is on by default but you can turn it off if performance is slow.
uk: Ми розгортаємо стовпці JSON у поля компонентів. Це ввімкнено за умовчанням, але якщо це надто повільно для вас, це можна вимкнути.

en: Unable to rollback database check for model persistence
uk: Неможливо відкотити перевірку бази даних для кешування моделі

en: Killed mysql process id {0} due to timeout.
uk: MySQL процес з ідентифікатором {0} припинено через час очікування.

en: Undoing step `{0}` for db {1}
uk: Скасування кроку `{0}` для бази даних {1}

en: Implicitly relative file paths are not allowed.
uk: Неявно відносні шляхи до файлів заборонені.

en: Looks like the Username or Password is incorrect.
uk: Схоже, юзернейм або пароль неправильні.

en: Looks like you forgot to enter your Password.
uk: Схоже ви забули ввести пароль.

en: Database cannot be found.
uk: Не можемо знайти базу даних.

en: Looks like your Password is incorrect.
uk: Схоже що ваш пароль не підходить.

en: Unsupported client SSL key type - are you using an RSA key?
uk: Непідтримуваний тип публічного SSL ключа — ви використовуєте RSA ключ?

en: Looks like your Username is incorrect.
uk: Схоже що ваш юзернейм не підходить.

en: check your username
uk: перевірте юзернейм

en: check your password
uk: перевірте пароль

en: Hmm, we couldn''t connect to the database. Make sure your Host and Port settings are correct
uk: Хм, ми не змогли підключитись до бази даних. Будь-ласка перевірте налаштування хосту на порту

en: We couldn''t connect to the SSH tunnel host. Check the Username and Password.
uk: Не вдалося підключитися до хосту SSH-тунелю. Перевірте юзернейм та пароль.

en: check your database name settings
uk: певеріте назву бази даних

en: Invalid client SSL key - did you select the correct file?
uk: Недійсний клієнтський SSL-ключ. Ви впевнені щоб обрали правильний файл?

en: please enable SSL
uk: будь-ласка увімкніть SSL

en: Cycle detected resolving dependent visible-if properties for driver {0}: {1}
uk: Виявлено цикл залежних властивостей visible-if для драйвера {0}: {1}

en: Server appears to require SSL - please enable SSL below
uk: Схоже що сервер вимагає SSL, будь-ласка увімкніть його нижче

en: It looks like your Host is invalid. Please double-check it and try again.
uk: Схоже що хост некоректний. Будь-ласка перевірте та спробуйте ще раз.

en: We couldn''t connect to the SSH tunnel host. Check the Host and Port.
uk: Не вдалося підключитися до хосту SSH-тунелю. Перевірте хост на порт.

en: check your connection string
uk: перевірте параметри підключення

en: Looks like the Database name is incorrect.
uk: Схоже що назва бази неправильна.

en: The email address you want to use for the sender of emails.
uk: Електронна пошта для відправки листів.

en: The email address you want the replies to go to, if different from the from address. You can have multiple reply-to email addresses, just separate them with a comma.
uk: Електронна пошта на яку ви хочете отримувати відповіді, якщо вона відрізняється від адреси відправника. Ви можете мати кілька таких адрес, просто розділіть їх комою.

en: The name you want to use for the sender of emails.
uk: Ім'я відправника у листах.

en: [{0}] Model cache refresh failed for {1}
uk: [{0}] Не вдалося оновити кеш моделі для {1}

en: Google Sign-In token appears to be incorrect. Double check that it matches in Google and Metabase.
uk: Схоже що Google Sign-In токен неправиоьний. Перевірте що вони однакові у Google та Metabase.

en: Deprecated Slack API token for connecting the Metabase Slack bot. Please use a new Slack app integration instead.
uk: Застарілий Slack API токен для підключення Metabase бота. Будь-ласка натомість використовуйте Slack App.

en: Bot user OAuth token for connecting the Metabase Slack app. This should be used for all new Slack integrations starting in Metabase v0.42.0.
uk: OAuth токен бота для підключення Metabase Slack App. Його слід використовувати для всіх нових інтеграцій зі Slack, починаючи з Metabase v0.42.0.

en: Whether the current Slack app token, if set, is valid. Set to 'false' if a Slack API request returns an auth error.
uk: Чи дійсний поточний Slack App токен. Установіть значення «false», якщо запит Slack API повертає помилку авторизації.

en: Error normalizing query: {0}
uk: Помилка при нормалізації запиту: {0}

en: Error canonicalizing query: {0}
uk: Помилка канонізації запиту: {0}

en: Invalid MBQL clause: {0}
uk: Некоректний MBQL вираз: {0}

en: Error normalizing form: {0}
uk: Помилка нормалізації форми: {0}

en: {0} is not a valid temporal unit for {1}; not adding to clause {2}
uk: {0} не є дійсною одиницею часу для {1}; не додаємо до пункту {2}

en: {0}''s Personal Collection
uk: Особиста колекція {0}

en: Full FieldValues shouldn't have hash_key.
uk: Full FieldValues не повинні мати hash_key.

en: Invalid field-values type.
uk: Недійсний тип значень поля.

en: Advanced FieldValues requires a hash_key.
uk: Advanced FieldValues вимагає hash_key.

en: Can't update type or hash_key for a FieldValues.
uk: Не вдається оновити тип або hash_key для FieldValues.

en: To make table and field names more human-friendly, Metabase will replace dashes and underscores in them with spaces. We’ll capitalize each word while at it, so ‘last_visited_at’ will become ‘Last Visited At’.
uk: Щоб зробити назви таблиць і полів більш зрозумілими, Metabase замінить у них тире та підкреслення пробілами. Ми будемо писати кожне слово з великої літери, тому «last_visited_at» стане «Last Visited At».

en: Looks like someone else edited the permissions and your data is out of date. Please fetch new data and try again.
uk: Схоже, хтось інший змінив дозволи, і ваші дані застаріли. Оновите дані та спробуйте ще раз.

en: You cannot update a permissions entry! Delete it and create a new one.
uk: Ви не можете оновити дозвіл! Видаліть його та створіть новий.

en: This will replace “Lato” as the font family.
uk: Це замінить стандартний шрифт Lato.

en: cron syntax string to schedule refreshing persisted models.
uk: cron-вираз для планування оновлення кешу моделей.

en: The startup time in milliseconds
uk: Час запуску в мілісекундах

en: This will affect things like grouping by week or filtering in GUI queries. It won''t affect most SQL queries, although it is used to set the WEEK_START session variable in Snowflake.
uk: Це вплине на такі речі, як групування за тижнем або фільтрування GUI запитів. Це не вплине на більшість SQL-запитів, хоча використовується для встановлення змінної сессії WEEK_START у Snowflake.

en: Tell us where to find the file for each font weight. You don’t need to include all of them, but it’ll look better if you do.
uk: Скажіть нам, де знайти файл для кожного шрифту. Вам не потрібно включати усі, але якщо ви це зробите, виглядатиме краще.

en: The default language for all users across the Metabase UI, system emails, pulses, and alerts. Users can individually override this default language from their own account settings.
uk: Мова за умовчанням для всіх користувачів Metabase, системних емейлів, пульсів і сповіщень. Користувачі можуть самостійно змінювати мову у налаштуваннях власного облікового запису.

en: Whether an introductory modal should be shown after the next database connection is added. Defaults to false if any non-default database has already finished syncing for this instance.
uk: Чи слід показувати вступне повідомлення після додавання нової бази даних. За замовчуванням має значення false, якщо будь-яка база даних не за замовчуванням уже завершила синхронізацію.

en: To determine how long each saved question''s cached result should stick around, we take the query''s average execution time and multiply that by whatever you input here. So if a query takes on average 2 minutes to run, and you input 10 for your multiplier, its cache entry will persist for 20 minutes.
uk: Щоб визначити, як довго має зберігатися кешований результат кожного збереженого запитання, ми беремо середній час виконання запиту та множимо його на те, що ви введете тут. Отже, якщо виконання запиту займає в середньому 2 хвилини, і ви вводите 10 для свого множника, його запис у кеші зберігатиметься протягом 20 хвилин.

en: Default page to show people when they log in.
uk: Сторінка за замовчуванням, яка показується при вході.

en: Message to show while a query is running.
uk: Повідомлення під час виконання запиту.

en: This URL is used for things like creating links in emails, auth redirects, and in some embedding scenarios, so changing it could break functionality or get you locked out of this instance.
uk: Ця адреса використовується при створенія посилань в емейлах, переспрямування автентифікації та в деяких сценаріях вбудовування, тому її зміна може призвести до порушення функціональності або блокування доступу до Metabase.

en: Invalid font {0}
uk: Недійсний шрифт {0}

en: Enables Metabot character on the home page
uk: Вмикає Метабота на домашній сторінці

en: Invalid parameter: Card {0} does not have a template tag with the ID {1} or name {2}.
uk: Недійсний параметр: картка {0} не має тегу шаблону з ідентифікатором {1} або назвою {2}.

en: Invalid parameter: Card {0} does not have a parameter with the ID {1}.
uk: Недійсний параметр: картка {0} не має параметра з ідентифікатором {1}.

en: Invalid parameter: missing id
uk: Недійсний параметр: відсутній ID

en: Found substitute cached query for card {0} from {1}.{2}
uk: Знайдено замінний кешований запит для картки {0} від {1}.{2}

en: Base-64 encoded public key for this site''s SSL certificate. Specify this to enable HTTP Public Key Pinning. See {0} for more information.
uk: Публічний ключ у форматі Base-64 для SSL-сертифіката цього сайту. Необхідний для піннінгу публічного HTTP ключа. Перегляньте {0} для додаткової інформації.

en: Error in api/health database check
uk: Помилка під час перевірки бази даних API/Health

en: Deleted {0} expired advanced fieldvalues
uk: Видалено {0} прострочених розширених значень полів

en: Task scheduler initialized into standby mode.
uk: Планувальник завдань переведено в режим очікування.

en: Scheduler not initialized but `start-scheduler!` called. Please call `init-scheduler!` before attempting to start.
uk: Планувальник не стартував але `start-scheduler!` було викликано. Будь-ласка викличте `init-scheduler!` перед тим як спробуєте почати.

en: Task scheduler started
uk: Планувальник задач стартував

en: Finished persisted model refresh task for Database {0} with {1} successes and {2} errors.
uk: Завершено оновлення кешу моделі для бази даних {0} з {1} успіхами та {2} помилками.

en: Attempting to refresh persisted model {0}.
uk: Спроба оновити кеш моделі {0}.

en: Error updating database {0} for randomized schedules
uk: Помилка оновлення бази даних {0} для рандомізованих розкладів

en: Updated default schedules for {0} databases
uk: Оновлено розклади для баз даних {0}

en: Resulting transforms do not conform to expectations.
    Expected: {0}
uk: Результат перетворень не відповідає очікуванням.
    Очкувається: {0}

en: String must be a valid 21-character NanoID string.
uk: Строка має бути коректнис NanoID із 21 символів.

en: Error parsing {0}:
    {1}
uk: Помилка парсингу {0}:
    {1}

en: String used to seed the private key used to validate JWT messages. A hexadecimal-encoded 256-bit key (i.e., a 64-character string) is strongly recommended.
uk: Строка для заповнення приватного ключа для валідації JWT-повідомлень. Наполегливо рекомендується використовувати 256-бітний ключ у шістнадцятковому кодуванні (тобто рядок із 64 символів).

en: SSO is trying to do an open redirect to an untrusted site
uk: SSO намагається зробити перенаправлення на ненадійний сайт

en: {0} active filter | {0} active filters
uk[0]: {0} активний фільтр
uk[1]: {0} активних фільтра
uk[2]: {0} активних фільтрів
uk[3]: {0} активних фільтрів

en: minutes
uk: хвилин

en: Timeout must be greater than 0
uk: Час очікування має бути більше 0

en: Show this on the home and login pages
uk: Показати це на головній сторінці та сторінці входу

en: Search for a column...
uk: Пошук колонки...

en: This table hasn’t been synced yet
uk: Цю таблицю ще не синхронізовано

en: It was automatically marked as Hidden during the initial sync of this database. Do you want to make it queryable and sync it?
uk: Її було автоматично позначено як приховану під час початкової синхронізації цієї бази даних. Ви хочете зробити його доступним для запитів і синхронізувати?

en: Change to Queryable and sync it
uk: Змініть на Queryable і синхронізуйте його

en: Filter down to a segment
uk: Фільтрувати до сегмента

en: Clear all filters
uk: Очистити всі фільтри

en: Apply Filters
uk: Застосувати фільтри

en: Filter {0} by
uk: Фільтр {0} за

en: Filter segments
uk: Фільтрувати сегменти

en: ⚠️ We couldn't process payment for your account. Please {0} to avoid service interruptions.
uk: ⚠️ Нам не вдалося обробити платіж для вашого облікового запису. Будь ласка, {0}, щоб уникнути перебоїв у роботі служби.

en: review your payment settings
uk: перегляньте налаштування платежів

en: ⚠️ Pro features won’t work right now due to lack of payment. {0} to restore Pro functionality.
uk: ⚠️ Функції Pro зараз не працюватимуть через відсутність оплати. {0}, щоб відновити функціональність Pro.

en: Review your payment settings
uk: Перегляньте налаштування платежів

en: Session timeout
uk: Час очікування сеансу

en: Time before inactive users are logged out.
uk: Час до виходу неактивних користувачів.

en: Lighthouse illustration
uk: Маяк ілюстрації

en: Variable to map to
uk: Змінна для відображення

en: You can connect widgets to {{variables}} in text cards.
uk: Ви можете підключити віджети до {{змінних}} у текстових картках.

en: If you have a PEM SSL client key, you can convert that key to the PKCS-8/DER format using OpenSSL. {0}.
uk: Якщо у вас є клієнтський ключ PEM SSL, ви можете конвертувати цей ключ у формат PKCS-8/DER за допомогою OpenSSL. {0}.

en: You can use Markdown here, and include variables {{like_this}}
uk: Ви можете використовувати Markdown тут і включити змінні {{like_this}}

en: Prometheus web-server shut down
uk: Веб-сервер Prometheus вимкнено

en: MB_PROMETHEUS_SERVER_PORT value of ''{0}'' is not parseable as an integer.
uk: MB_PROMETHEUS_SERVER_PORT значення ''{0}'' не можна аналізувати як ціле число.

en: C3P0 Max pool size
uk: C3P0 Максимальний розмір пулу

en: Port to serve prometheus metrics from. If set, prometheus collectors are registered and served from `localhost:<port>/metrics`.
uk: Порт для обслуговування показників prometheus. Якщо встановлено, збирачі prometheus реєструються та обслуговуються з `localhost:<port>/metrics`.

en: C3P0 Number of idle connections
uk: C3P0 Кількість неактивних підключень

en: Error stopping prometheus web-server
uk: Помилка зупинки веб-сервера prometheus

en: C3P0 Number of connections
uk: C3P0 Кількість підключень

en: Failed to initialize Prometheus on port {0}
uk: Не вдалося ініціалізувати Prometheus на порту {0}

en: Starting prometheus metrics web-server on port {0}
uk: Запуск веб-сервера метрики prometheus на порту {0}

en: C3P0 Minimum pool size
uk: C3P0 Мінімальний розмір пулу

en: Unrecognized measurement {0} in prometheus stats
uk: Нерозпізнане вимірювання {0} у статистиці Prometheus

en: C3P0 Number of busy connections
uk: C3P0 Кількість зайнятих з'єднань

en: Starting prometheus metrics collector
uk: Запуск збирача метрик Prometheus

en: Attempting to set up prometheus metrics web-server with no web-server port provided
uk: Спроба налаштувати веб-сервер метрик prometheus без порту веб-сервера

en: Attempting to set up prometheus metrics with no web-server port provided
uk: Спроба налаштувати показники prometheus без порту веб-сервера

en: Metadata not ready in {0} minutes, abandoning
uk: Метадані не будуть готові через {0} хвилин, припинення

en: Metadata updated asynchronously for card {0}
uk: Метадані оновлено асинхронно для картки {0}

en: Not updating metadata asynchronously for card {0} because no metadata
uk: Не оновлюються асинхронні метадані для картки {0}, оскільки немає метаданих

en: Metadata not available soon enough. Saving card {0} and asynchronously updating metadata
uk: Метадані не будуть доступні досить скоро. Збереження картки {0} та асинхронне оновлення метаданих

en: Cannot refresh an archived model
uk: Неможливо оновити заархівовану модель

en: Cannot refresh a non-model question
uk: Неможливо оновити запитання, яке не є моделлю

en: Not updating metadata asynchronously for card {0} because query has changed
uk: Не оновлюються асинхронні метадані для картки {0}, оскільки запит змінено

en: Metadata not available soon enough. Saving new card and asynchronously updating metadata
uk: Метадані не будуть доступні досить скоро. Збереження нової картки та асинхронне оновлення метаданих

en: Matching style for native query editor's autocomplete. Can be "substring", "prefix", or "off". Larger instances can have performance issues matching using substring, so can use prefix matching,  or turn autocompletions off.
uk: Відповідний стиль для автозаповнення редактора запитів. Може бути «підрядок», «префікс» або «вимкнено». Більші екземпляри можуть мати проблеми зі збігом за допомогою підрядка, тому можна використовувати збіг префіксів або вимкнути автозаповнення.

en: Invalid `native-query-autocomplete-match-style` option
uk: Недійсний параметр `native-query-autocomplete-match-style`

en: Custom GeoJSON is not enabled
uk: Спеціальний GeoJSON не ввімкнено

en: Whether or not the use of custom GeoJSON is enabled.
uk: Чи ввімкнено використання спеціального GeoJSON.

en: Editing first name is not allowed for SSO users.
uk: Редагування імені користувачам SSO заборонено.

en: Editing last name is not allowed for SSO users.
uk: Користувачам SSO заборонено редагувати прізвище.

en: Setting up prometheus metrics
uk: Налаштування метрики Prometheus

en: SSL Client Key (PKCS-8/DER)
uk: Ключ клієнта SSL (PKCS-8/DER)

en: The email address you want the replies to go to, if different from the from address.
uk: Електронна адреса, на яку потрібно надсилати відповіді, якщо вона відрізняється від адреси відправника.

en: Display the lighthouse illustration on the home and login pages.
uk: Відображати ілюстрацію маяка на головній сторінці та сторінці входу.

en: Cached token status for premium features. This is to avoid an API request on the the first page load.
uk: Кешований статус маркера для преміум-функцій. Це робиться для того, щоб уникнути запиту API під час завантаження першої сторінки.

en: Time before inactive users are logged out. By default, sessions last indefinitely.
uk: Час до виходу неактивних користувачів. За замовчуванням сесії тривають необмежений час.

en: Reached recursion limit of {0} in "apply-sandboxing" middleware
uk: Досягнуто ліміту рекурсії в {0} у проміжному програмному забезпеченні "apply-sandboxing".

en: Johnny
uk: Женя

en: Appleseed
uk: Вишня

en: Sign in with username or email
uk: Увійдіть під своїм ім'ям користувача або електронною поштою

en: No models found
uk: Моделей не знайдено

en: Create new model
uk: Створити нову модель

en: There are no actions for this model
uk: Для цієї моделі акції не передбачені

en: Create new action
uk: Створити нову дію

en: Page
uk: Сторінка

en: Exit app
uk: Додаток для виходу

en: {0} connections
uk: {0} з'єднання

en: Turn into an action
uk: Перетворити на дію

en: Assign an action
uk: Призначити дію

en: Edit {0}
uk: Редагувати {0}

en: List
uk: Список

en: Edit button
uk: Кнопка редагування

en: Delete button
uk: Кнопка видалення

en: Bulk actions
uk: Масові акції

en: Options
uk: Опції

en: Variant
uk: Варіант

en: Basic
uk: Базовий

en: Info
uk: Інформація

en: Link to {{bird_id}}
uk: Посилання на {{bird_id}}

en: Launch app
uk: Запустити додаток

en: Add a {0} to the page
uk: Додати {0} на сторінку

en: button
uk: кнопка

en: form
uk: бланк

en: Change button type
uk: Змінити тип кнопки

en: What type of button do you want to add?
uk: Який тип кнопки ви хочете додати?

en: Perform action
uk: Виконати дію

en: Explore
uk: Дослідити

en: Used by
uk: Використовується

en: Schema
uk: Схема

en: {0} model | {0} models
uk[0]: {0} модель
uk[1]: {0} моделі
uk[2]: {0} моделей
uk[3]: {0} моделей

en: Unknown type
uk: Невідомий тип

en: Embed in your application
uk: Вбудувати у свій додаток

en: Add this {0} to your application server code. You’ll be able to preview the way it looks and behaves before making it securely visible for your users.
uk: Додайте цей {0} до коду вашого сервера додатків. Ви зможете попередньо переглянути, як він виглядає і працює, перш ніж зробити його безпечно видимим для ваших користувачів.

en: Set up
uk: Налаштування

en: Too many rows for a detail view
uk: Занадто багато рядків для детального перегляду

en: Delete?
uk: Видалити?

en: This can't be undone.
uk: Цього не можна скасувати.

en: Nothing to order
uk: Нічого замовляти

en: New Action
uk: Нова акція

en: New action
uk: Нова акція

en: Save action
uk: Зберегти дію

en: Click me
uk: Натисни на мене.

en: Action
uk: Дія

en: Action Form Display
uk: Відображення форми дії

en: Form
uk: Форма

en: Button
uk: Кнопка

en: Primary
uk: Первинний

en: Danger
uk: Небезпека

en: Borderless
uk: Без кордонів

en: New App
uk: Новий додаток

en: Result: {0}
uk: Результат: {0}

en: Save and enable
uk: Зберегти та увімкнути

en: {0} rows
uk: {0} рядків

en: This channel shouldn't really be used by anyone — we'll upload charts and tables here before sending out dashboard subscriptions (it's a Slack requirement).
uk: Цей канал насправді не повинен використовуватися ніким - ми будемо завантажувати сюди графіки та таблиці перед розсилкою підписок на дашборд (це вимога Slack).

en: an action button
uk: кнопка дії

en: Execute an action
uk: Виконати дію

en: Pick a question…
uk: Оберіть питання...

en: Pick a dashboard…
uk: Виберіть дашборд...

en: Pick a page to link to
uk: Виберіть сторінку для посилання

en: Pick a page…
uk: Виберіть сторінку...

en: This model does not have any actions yet.
uk: Ця модель поки що не має жодних дій.

en: Enable implicit actions
uk: Увімкнути неявні дії

en: Create a new action
uk: Створити нову дію

en: Contact
uk: Контакти

en: Backing table
uk: Опорний стіл

en: Relationships
uk: Відносини

en: This model is not used by any questions yet.
uk: Ця модель поки що не використовується в жодному питанні.

en: Create a new question
uk: Створити нове питання

en: New page
uk: Нова сторінка

en: Edit options
uk: Параметри редагування

en: To start creating a form, write your query on the left with {{ parameter_names }}.
uk: Щоб почати створювати форму, запишіть свій запит зліва за допомогою {{ імена_параметрів}}.

en: They'll show up as form fields here
uk: Вони з'являться у вигляді полів форми тут

en: Enter one option per line
uk: Вводьте по одному варіанту в рядку

en: Press enter to add another option
uk: Натисніть клавішу Enter, щоб додати ще одну опцію

en: Placeholder text
uk: Текст-заповнювач

en: Required
uk: Необхідно

en: Default Value
uk: Значення за замовчуванням

en: Generate key
uk: Згенерувати ключ

en: Takes a datetime and returns an integer with the number of the year.
uk: Отримує дату і повертає ціле число з номером року.

en: The datetime column.
uk: Стовпчик "Дата".

en: Takes a datetime and returns an integer (1-4) with the number of the quarter in the year.
uk: Отримує дату і повертає ціле число (1-4) з номером кварталу в році.

en: Takes a datetime and returns an integer (1-12) with the number of the month in the year.
uk: Отримує дату і повертає ціле число (1-12) з номером місяця в році.

en: mode
uk: режим

en: Extracts the week of the year as an integer..
uk: Витягує тиждень року як ціле число.

en: The name of the column with your date or datetime value..
uk: Назва стовпчика з датою або значенням часу.

en: Optional. The default is "ISO".
    - ISO: Week 1 starts on the Monday before the first Thursday of January.
    - US: Week 1 starts on Jan 1. All other weeks start on Sunday.
    - Instance: Week 1 starts on Jan 1. All other weeks start on the day defined in your Metabase localization settings.
uk: Необов'язково. За замовчуванням використовується "ISO".
    - ISO: Тиждень 1 починається в понеділок перед першим четвергом січня.
    - США: Тиждень 1 починається 1 січня. Всі інші тижні починаються в неділю.
    - Інстанція: Тиждень 1 починається 1 січня. Усі інші тижні починаються в день, визначений у налаштуваннях локалізації Metabase.

en: Takes a datetime and returns an integer (1-31) with the number of the day of the month.
uk: Отримує дату і повертає ціле число (1-31) з номером дня місяця.

en: Takes a datetime and returns an integer (1-7) with the number of the day of the week.
uk: Отримує дату і повертає ціле число (1-7) з номером дня тижня.

en: Takes a datetime and returns an integer (0-23) with the number of the hour. No AM/PM.
uk: Отримує час і повертає ціле число (0-23) з номером години. Без AM/PM.

en: Takes a datetime and returns an integer (0-59) with the number of the minute in the hour.
uk: Отримує дату і повертає ціле число (0-59) з номером хвилини в годині.

en: Takes a datetime and returns an integer (0-59) with the number of the seconds in the minute.
uk: Отримує час і повертає ціле число (0-59) з кількістю секунд у хвилині.

en: amount
uk: сума

en: unit
uk: підрозділ

en: Adds some units of time to a date or timestamp value.
uk: Додає кілька одиниць часу до значення дати або мітки часу.

en: The column with your date or timestamp values.
uk: Стовпчик зі значеннями вашої дати або мітки часу.

en: The number of units to be added.
uk: Кількість одиниць, які будуть додані.

en: "year", "month", "quarter", "day", "hour", "minute", "second" or "millisecond".
uk: "рік", "місяць", "квартал", "день", "година", "хвилина", "секунда" або "мілісекунда".

en: Subtracts some units of time to a date or timestamp value.
uk: Віднімає деякі одиниці часу від значення дати або мітки часу.

en: The number of units to be subtracted.
uk: Кількість одиниць, що підлягають відніманню.

en: Missing wiget label: {0}
uk: Відсутня етикетка від перуки: {0}

en: My new fantastic action
uk: Моя нова фантастична акція

en: Model it's saved in
uk: Модель, в якій вона збережена

en: Successfully created a new {0}
uk: Успішно створено новий {0}

en: Something went wrong while deleting the row
uk: Щось пішло не так при видаленні рядка

en: Something went wrong while updating
uk: Під час оновлення щось пішло не так

en: Successfully updated {0} records
uk: Успішно оновлено {0} записів

en: Something went wrong while deleting
uk: Щось пішло не так при видаленні

en: Successfully deleted {0} records
uk: Успішно видалено {0} записів

en: Successfully executed the action
uk: Успішно виконано захід

en: Successfully saved
uk: Успішно врятовано

en: Successfully deleted
uk: Успішно видалено

en: Success! The action returned: {0}
uk: Успіх! Дія повернулася: {0}

en: Something went wrong while executing the action
uk: Під час виконання дії щось пішло не так

en: App
uk: Додаток

en: This is an action now.
uk: Це дія вже зараз.

en: Public channel to store image files
uk: Публічний канал для зберігання графічних файлів

en: All values ({0})
uk: Всі значення ({0})

en: Other ({0})
uk: Інше ({0})

en: date
uk: дата

en: category
uk: категорія

en: long text
uk: довгий текст

en: dropdown
uk: випадаючий список

en: date + time
uk: дата + час

en: month + year
uk: місяць + рік

en: quarter + year
uk: квартал + рік

en: Option One
uk: Варіант перший

en: Option Two
uk: Варіант другий

en: Option Three
uk: Варіант третій

en: New Model
uk: Нова модель

en: question
uk: питання

en: model
uk: модель

en: table
uk: таблиця

en: page
uk: сторінка

en: Archive this page?
uk: Архівувати цю сторінку?

en: First, save your model
uk: Спочатку збережіть свою модель

en: Save model
uk: Зберегти модель

en: What is the name of your question?
uk: Як називається ваше запитання?

en: What is the name of your model?
uk: Як називається ваша модель?

en: Add a date variable to this question to connect it to a dashboard filter.
uk: Додайте змінну дати до цього запитання, щоб підключити його до фільтру інформаційної панелі.

en: Add a number variable to this question to connect it to a dashboard filter.
uk: Додайте числову змінну до цього запитання, щоб підключити його до фільтру інформаційної панелі.

en: Add a string variable to this question to connect it to a dashboard filter.
uk: Додайте до цього запитання рядкову змінну, щоб підключити його до фільтру інформаційної панелі.

en: Add a variable to this question to connect it to a dashboard filter.
uk: Додайте змінну до цього запитання, щоб підключити його до фільтру інформаційної панелі.

en: What is the name of your page?
uk: Як називається Ваша сторінка?

en: Write questions can be used for experimental actions.
uk: Письмові запитання можуть бути використані для експериментальних дій.

en: created a subscription
uk: створив підписку

en: deleted a subscription
uk: видалив підписку

en: Use the notebook editor
uk: Використовуйте редактор блокнота

en: This automatically inherits metadata from your source tables, and gives your models drill-through.
uk: Це автоматично успадковує метадані з ваших вихідних таблиць і надає вашим моделям наскрізну деталізацію.

en: Use a native query
uk: Використовуйте нативний запит

en: You can always fall back to a SQL or native query, which is a bit more manual.
uk: Ви завжди можете повернутися до SQL або власного запиту, який є трохи більш ручним.

en: What's a model?
uk: Що таке модель?

en: Your page is ready
uk: Ваша сторінка готова

en: Action button
uk: Кнопка дії

en: Move dashboard to…
uk: Перенести дашборд до…

en: Remove this card?
uk: Вилучити цю картку?

en: Would you like to be notified when this page is done loading?
uk: Бажаєте отримати повідомлення про завершення завантаження цієї сторінки?

en: Apps
uk: Додатки

en: Pages
uk: Сторінки

en: Users can pick
uk: Користувачі можуть вибрати

en: Multiple values
uk: Кілька значень

en: A single value
uk: Єдине значення

en: Your model won't be created.
uk: Ваша модель не буде створена.

en: Discard
uk: Викинути

en: Question in {0}
uk: Питання в {0}

en: Abbreviate days and months
uk: Скорочення днів і місяців

en: dollars
uk: долари

en: "{0}" is an unaggregated field: if it has more than one value at a point on the {1}-axis, the values will be summed.
uk: "{0}" - неагреговане поле: якщо воно має більше одного значення в точці на осі {1}, то значення підсумовуються.

en: Column with steps
uk: Колона зі сходинками

en: Select a region
uk: Виберіть регіон

en: Custom map
uk: Користувацька карта

en: Rows
uk: Ряди

en: Measures
uk: Заходи

en: Sort Order
uk: Порядок сортування

en: Pivot table
uk: Зведена таблиця

en: This has been set by the {0} environment variable.
uk: Це було встановлено за допомогою змінної середовища {0}.

en: This page is looking empty.
uk: Ця сторінка виглядає порожньою.

en: location
uk: місцезнаходження

en: time
uk: час

en: Sum over time
uk: Сума з плином часу

en: Display type
uk: Тип дисплея

en: Y-axis position
uk: Положення по осі Y

en: No breakouts are enabled
uk: Прориви не включені

en: It is not possible to use the Log scale for a stacked percentage chart
uk: Неможливо використовувати логарифмічну шкалу для складеної відсоткової діаграми

en: Column value
uk: Значення стовпця

en: Add series breakout
uk: Додати розрив серії

en: Add another series
uk: Додати ще одну серію

en: Auto formatting
uk: Автоматичне форматування

en: Scale
uk: Масштаб

en: Show lines and marks
uk: Показати лінії та позначки

en: Split y-axis when necessary
uk: При необхідності розділити вісь y

en: Show label
uk: Показати етикетку

en: Show data labels
uk: Показати мітки даних

en: Auto x-axis range
uk: Автоматичний діапазон по осі x

en: Value labels formatting
uk: Форматування міток значень

en: Action {0} is not supported for {1} Databases.
uk: Дія {0} не підтримується для {1} Бази даних.

en: {0} Database {1} does not support actions.
uk: {0} База даних {1} не підтримує дії.

en: Unknown Action {0}. Valid Actions are: {1}
uk: Невідома дія {0}. Дійсні дії такі: {1}

en: Whether to enable using the new experimental Actions for a specific Database.
uk: Чи дозволити використання нових експериментальних Дій для конкретної Бази даних.

en: Actions are not enabled for Database {0}.
uk: Для бази даних {0} дії не ввімкнено.

en: Missing primary key parameter: {0}
uk: Відсутній параметр первинного ключа: {0}

en: Error executing Action: {0}
uk: Помилка при виконанні дії: {0}

en: Must execute implicit action on a table with a single primary key.
uk: Повинен виконувати неявну дію над таблицею з єдиним первинним ключем.

en: No Card found for Action {0}.
uk: Для дії {0} не знайдено жодної картки.

en: No destination parameter found for id {0}. Found: {1}
uk: Для id {0} не знайдено параметра призначення. Знайдено: {1}

en: Unknown action type {0}.
uk: Невідомий тип дії {0}.

en: Cannot execute Action {0}: Card {1} is not marked as `is_write`
uk: Неможливо виконати дію {0}: Картка {1} не позначена як `is_write

en: Cannot execute implicit action on a table with ambiguous column names.
uk: Неможливо виконати неявну дію над таблицею з неоднозначними назвами стовпців.

en: No destination parameter found for {0}. Found: {1}
uk: Для {0} не знайдено параметра призначення. Знайдено: {1}

en: Implicit parameters must be provided.
uk: Повинні бути надані неявні параметри.

en: Cannot call the service: missing required parameters: {0}
uk: Не вдається викликати службу: відсутні необхідні параметри: {0}

en: Too many results returned: {0}
uk: Занадто багато результатів повернулося: {0}

en: You cannot create an Alert for an is_write Card.
uk: Ви не можете створити Оповіщення для Картки is_write.

en: Detail
uk: Детальна інформація

en: ← Back to list
uk: ← Повернутись до списку

en: Table must have a single primary key: {0}
uk: Таблиця повинна мати єдиний первинний ключ: {0}.

en: A scaffold-target was not provided for Page: {0}
uk: Мішень-риштовання не передбачена на сторінці: {0}

en: Some tables could not be found. Given: {0} Found: {1}
uk: Деякі таблиці знайти не вдалося. Дано: {0} Знайдено: {1}

en: A scaffold-target was not provided for Card: {0}
uk: Для Карда не було передбачено ешафота-мішені: {0}

en: You cannot enable embedding for an is_write Card.
uk: Ви не можете ввімкнути вбудовування для картки is_write.

en: Saved Question is a Dataset.
uk: Збережене питання - це набір даних.

en: Cannot mark Saved Question as ''is_write'': {0}
uk: Не вдається позначити збережене питання як "is_write": {0}

en: Query must be a native query.
uk: Запит повинен бути нативним.

en: You cannot share an is_write Card.
uk: Ви не можете поділитися Карткою is_write.

en: Write queries are only executable via the Actions API.
uk: Запити на запис виконуються тільки через API Actions.

en: Unable to connect to LDAP server with current settings
uk: Не вдається підключитися до LDAP-сервера з поточними налаштуваннями

en: Is LDAP currently enabled?
uk: LDAP зараз увімкнено?

en: Cannot run query: MongoDB doesn''t support saved questions reference: {0}
uk: Неможливо виконати запит: MongoDB не підтримує збережені посилання на питання: {0}

en: violates foreign key constraint {0}
uk: порушує обмеження зовнішнього ключа {0}

en: violates unique constraint {0}
uk: порушує унікальне обмеження {0}

en: {0} violates not-null constraint
uk: {0} порушує не-нульове обмеження

en: Error fetching field metadata for table {0}
uk: Помилка при отриманні метаданих полів для таблиці {0}

en: sqlite doesn't support extract us week
uk: sqlite не підтримує extract us week

en: Rows have the wrong columns: expected {0}, but got {1}
uk: У рядках неправильно вказані стовпці: очікувалося {0}, а отримано {1}.

en: Error(s) deleting rows.
uk: Помилка(и) видалення рядків.

en: Error(s) inserting rows.
uk: Помилка(и) вставки рядків.

en: Error parsing SQL error message {0}: {1}
uk: Помилка розбору повідомлення про помилку SQL {0}: {1}

en: Rows need to be unique: repeated rows {0}
uk: Рядки повинні бути унікальними: повторювані рядки {0}

en: Sorry, this would update {0} rows, but you can only act on 1
uk: Вибачте, це оновить {0} рядків, але ви можете діяти тільки над 1

en: Error(s) updating rows.
uk: Помилка(и) оновлення рядків.

en: Some rows have different sets of columns: {0}
uk: Деякі рядки мають різні набори стовпців: {0}

en: Cannot build filter clause: row cannot be empty.
uk: Не вдається побудувати речення фільтрації: рядок не може бути порожнім.

en: Invalid update row map: no non-PK columns. Got {0}, all of which are PKs.
uk: Неправильне оновлення карти рядків: немає стовпців, що не є ПК. Отримано {0}, всі з яких є PK.

en: Row is missing required primary key column. Required {0}; got {1}
uk: У рядку відсутній необхідний стовпець первинного ключа. Потрібно {0}; отримано {1}

en: Sorry, this would delete {0} rows, but you can only act on 1
uk: Вибачте, це видалить {0} рядків, але ви можете діяти тільки з 1

en: Error executing write query: {0}
uk: Помилка при виконанні запиту на запис: {0}

en: Sqlite doesn't support extract isoweek
uk: Sqlite не підтримує витяг isoweek

en: Client ID for Google Sign-In.
uk: Ідентифікатор клієнта для входу в Google.

en: Is Google Sign-In configured?
uk: Чи налаштований вхід в Google?

en: Google Sign-In is not configured. Please set the Client ID first.
uk: Google Sign-In не налаштований. Будь ласка, спочатку встановіть ідентифікатор клієнта.

en: Is Google Sign-in currently enabled?
uk: Чи ввімкнено зараз вхід в Google?

en: Have the mandatory LDAP settings (host and user search base) been validated and saved?
uk: Чи були перевірені та збережені обов'язкові налаштування LDAP (база пошуку хостів та користувачів)?

en: Data apps are not enabled.
uk: Додатки для роботи з даними не ввімкнені.

en: A model made from a native SQL question cannot have a variable or field filter.
uk: Модель, створена з власного SQL-запитання, не може мати змінну або фільтр полів.

en: You cannot add an is_write Card to a Dashboard.
uk: Ви не можете додати Картку is_write до Панелі моніторингу.

en: Error calculating raw hash: {0}
uk: Помилка при обчисленні сирого хешу: {0}

en: Error calculating hydrated hash: {0} is nil after hydrating {1}
uk: Помилка при обчисленні гідратованого хешу: {0} дорівнює нулю після гідратації {1}

en: Error calculating identity hash: {0}
uk: Помилка при обчисленні хешу ідентичності: {0}

en: Week
uk: Тиждень

en: No parameter mapping found for parameter {0}. Found: {1}
uk: Для параметра {0} не знайдено жодного відображення. Знайдено: {1}

en: Only native queries can be executed as write queries.
uk: Як запити на запис можуть виконуватися тільки власні запити.

en: No Query Action found for Emitter {0}. Only Query Actions are supported at this point in time.
uk: Не знайдено жодної Query Action для Emitter {0}. На даний момент підтримуються лише дії запиту.

en: Cannot execute emitter {0}: Card {1} is not marked as `is_write`
uk: Неможливо виконати емітер {0}: Картка {1} не позначена як `is_write`.

en: Error executing QueryEmitter: {0}
uk: Помилка при виконанні QueryEmitter: {0}

en: Invalid session-type.
uk: Неправильний тип сеансу.

en: This Quarter
uk: У цьому кварталі

en: Database required of {0} has changed from ''{1}'' to ''{2}''.
uk: База даних, необхідна для {0}, змінена з ''{1}'' на ''{2}''.

en: Metabase task scheduler disabled. Scheduled tasks will not be ran.
uk: Планувальник завдань метабази відключений. Заплановані завдання не будуть виконуватися.

en: value must be a map with schema: (
    {0}{1}{2}{3}{4}{5}
uk: значення повинно бути картою зі схемою: (
    {0}{1}{2}{3}{4}{5}

en: {0} (optional)
uk: {0} (необов'язково)

en: Found config file at path {0}; Metabase will be initialized with values from this file
uk: Знайдено конфігураційний файл за адресою {0}; Metabase буде ініціалізована значеннями з цього файлу

en: Done initializing from file.
uk: Виконано ініціалізацію з файлу.

en: No config file found at path {0}
uk: За адресою {0} не знайдено конфігураційного файлу

en: Don''t know how to expand template form: {0}
uk: Не знаю, як розгорнути шаблонну форму: {0}

en: Initializing {0} from config file...
uk: Ініціалізація {0} з конфігураційного файлу...

en: Error parsing template string {0}: {1}
uk: Помилка розбору шаблонного рядка {0}: {1}

en: Creating new {0} Database {1}
uk: Створення нової бази даних {0} База даних {1}

en: Updating Database {0} {1}
uk: Оновлення бази даних {0} {1}

en: Sync on database creation when initializing from file is disabled. Skipping sync.
uk: Синхронізація при створенні бази даних при ініціалізації з файлу відключена. Пропуск синхронізації.

en: Ignoring unknown config section {0}.
uk: Ігнорування невідомої секції конфігурації {0}.

en: Setting value for Setting {0}
uk: Значення налаштування для параметра {0}

en: Setting setting values from config file
uk: Встановлення значень налаштувань з конфігураційного файлу

en: Updating User with email {0}
uk: Оновлення Користувача з email {0}

en: Creating the first User for this instance. The first user is always created as an admin.
uk: Створення першого користувача для цього екземпляра. Перший користувач завжди створюється як адміністратор.

en: Creating new User {0} with email {1}
uk: Створення нового Користувача {0} з email {1}

en: Invalid Collection ID(s). These Collections do not exist: {0}
uk: Недійсні ідентифікатори колекцій. Ці колекції не існують: {0}

en: Loading serialized Metabase files from {0}
uk: Завантаження серіалізованих файлів Metabase з {0}

en: {0} tables have entity_id; expected to resolve the same number of models, but only got {1}
uk: {0} таблиці мають entity_id; очікувалося, що буде розв'язано стільки ж моделей, а отримали лише {1}

en: Can't create new SAML user when SAML is not enabled
uk: Неможливо створити нового користувача SAML, якщо SAML не ввімкнено

en: Are the mandatory JWT settings configured?
uk: Чи налаштовані обов'язкові параметри JWT?

en: Is SAML authentication configured and enabled?
uk: Чи налаштована та увімкнена автентифікація SAML?

en: Is JWT authentication configured and enabled?
uk: Чи налаштована та увімкнена автентифікація JWT?

en: Are the mandatory SAML settings configured?
uk: Чи налаштовані обов'язкові параметри SAML?

en: Google Sign-in
uk: Вхід в Google

en: Only duplicate the dashboard
uk: Копіювати тількі дашборд

en: If you check this, the cards in the duplicated dashboard will reference the original questions.
uk: Якщо ви відзначите цю опцію, картки на продубльованій інформаційній панелі будуть посилатися на оригінальні запитання.

en: Drill-through doesn’t work on SQL questions.
uk: Drill-through не працює на питаннях SQL.

en: Drill-through doesn’t work on native questions.
uk: Наскрізний метод не працює на нативних питаннях.

en: Paused
uk: Призупинено

en: Pause
uk: Пауза

en: Resume
uk: Резюме

en: This will clear all your settings.
uk: Це очистить всі ваші налаштування.

en: Allow users to sign up on their own if their Google account email address is from one of the domains you specify here:
uk: Дозвольте користувачам реєструватися самостійно, якщо їхня електронна адреса облікового запису Google належить до одного із зазначених тут доменів:

en: Get the difference between two datetime values (datetime2 minus datetime1) using the specified unit of time.
uk: Отримати різницю між двома значеннями часу (datetime2 мінус datetime1), використовуючи вказану одиницю часу.

en: created_at
uk: створено_на

en: shipped_at
uk: відвантажено_на

en: The columns or expressions with your datetime values.
uk: Стовпці або вирази з вашими значеннями часу даних.

en: Choose from: "year", "month", "week", "day", "hour", "minute", or "second".
uk: На вибір: "рік", "місяць", "тиждень", "день", "година", "хвилина" або "секунда".

en: Extracts the week of the year as an integer.
uk: Виводить тиждень року як ціле число.

en: The name of the column with your date or datetime value.
uk: Назва стовпчика з датою або значенням часу.

en: target
uk: мета

en: source
uk: джерело

en: Convert timezone of a date or timestamp column.
uk: Перетворення часового поясу стовпця дати або мітки часу.

en: The timezone you want to assign to your column.
uk: Часовий пояс, який ви хочете призначити вашому стовпчику.

en: (Optional) The current timezone of your column. The default timezone is your report timezone.
uk: (Необов'язково) Поточний часовий пояс вашої колонки. Часовий пояс за замовчуванням - це часовий пояс вашого звіту.

en: Missing widget label: {0}
uk: Відсутня мітка віджету: {0}

en: Save new question
uk: Зберегти нове запитання

en: Duplicate "{0}" and its questions
uk: Дублювати "{0}" та його питання

en: Duplicated {0}, but couldn't duplicate some questions
uk: Продублював {0}, але не зміг продублювати деякі питання

en: No query provided so not querying for metadata
uk: Запит не надано, тому метадані не запитуються

en: Reusing provided metadata
uk: Повторне використання наданих метаданих

en: Querying for metadata and blending model metadata
uk: Запит метаданих та метаданих моделі змішування

en: Querying for metadata
uk: Запит метаданих

en: No copied card information found
uk: Не знайдено скопійованої інформації про картку

en: Only datetime, timestamp, or date types allowed. Found {0}
uk: Допускаються тільки типи дата, мітка часу або дата. Знайдено {0}

en: MongoDB does not support parsing strings as dates. Try parsing to a datetime instead
uk: MongoDB не підтримує розбір рядків як дат. Спробуйте замість цього розбір до дати

en: MongoDB does not support parsing strings as times. Try parsing to a datetime instead
uk: MongoDB не підтримує розбір рядків як times. Спробуйте замість цього розбір до дати

en: `timestamp with time zone` columns shouldn''t have a `source timezone`
uk: стовпці "мітка часу з часовим поясом" не повинні мати часового поясу джерела

en: Error running step ''{0}'' for {1}
uk: Помилка виконання кроку ''{0}'' для {1}

en: Backfilling entity_id for {0} rows of {1}
uk: Ідентифікатор_суб'єкта_заповнення для {0} рядків з {1}

en: Convert timezone of a date or timestamp column.
    We support tz database time zone names.
    See the full list here: https://w.wiki/4Jx
uk: Перетворення часового поясу стовпця дати або мітки часу.
    Ми підтримуємо назви часових поясів бази даних tz.
    Повний список можна переглянути тут: https://w.wiki/4Jx

en: The current time zone. Only required for timestamps with no time zone.
uk: Поточний часовий пояс. Необхідний тільки для міток часу без часового поясу.

en: Show percentages
uk: Показати у відсотках

en: In legend
uk: В легенді

en: On the chart
uk: На графіку

en: Error compiling HoneySQL form: {0}
uk: Помилка при компіляції форми HoneySQL: {0}

en: Invalid HoneySQL form: {0}
uk: Невірна форма HoneySQL: {0}

en: input column already has a set timezone. Please remove the source parameter in convertTimezone.
uk: стовпець введення вже має встановлений часовий пояс. Будь ласка, видаліть параметр джерела в convertTimezone.

en: input column doesn't have a set timezone. Please set the source parameter in convertTimezone to convert it.
uk: у колонці вводу не встановлено часовий пояс. Будь ласка, встановіть параметр джерела в convertTimezone, щоб перетворити його.

en: Error reducing result rows: {0}
uk: Зменшення помилок у рядках результатів: {0}

en: Sample database could not be extracted to the plugins directory,which may result in slow startup times. Please set MB_PLUGINS_DIR to a writable directory and restart Metabase.
uk: Зразок бази даних не вдалося розпакувати в каталог плагінів, що може призвести до повільного запуску. Будь ласка, встановіть MB_PLUGINS_DIR в директорію, доступну для запису, і перезапустіть Metabase.

en: Metabase config files require a Premium token with the :advanced-config feature.
uk: Файли конфігурації Metabase вимагають токен Premium з функцією :advanced-config.

[ctx: This is in the sidebar when creating or editing a dashboard subscription.]
en: Charts in subscriptions may look slightly different from charts in dashboards.
uk: Графіки в підписках можуть дещо відрізнятися від графіків на дашбордах.

[ctx: Seen when creating a new dashboard subscription.]
en: Recipients will see this data just as you see it, regardless of their permissions.
uk: Одержувачі побачать ці дані так само, як бачите їх ви, незалежно від їхніх дозволів.

en: Model actions
uk: Дії з моделлю

en: Allow actions from models created from this data to be run. Actions are able to read, write, and possibly delete data.
uk: Дозволити виконання дій для моделей, створених з цих даних. Дії можуть зчитувати, записувати та, можливо, видаляти дані.

en: Note: Your database user will need write permissions.
uk: Примітка: вашому користувачу бази даних знадобиться дозвіл на запис.

en: Auto tracking schema
uk: Автоматично слідкуємо за схемою

en: Remove mapping
uk: Прибрати прив'язку

en: Remove mapping and members
uk: Прибрати прив'язку та членів

en: Remove mapping and delete groups
uk: Прибрати прив'язку та видалити групи

en: Remove mapping and delete group
uk: Прибрати прив'язку та видалити групу

en: These groups' user memberships will no longer be synced with the directory server.
uk: Членство користувачів у цих групах більше не синхронізуватиметься з сервером директорій.

en: This group's user membership will no longer be synced with the directory server.
uk: Членство користувачів у цій групі більше не синхронізуватиметься з сервером директорій.

en: What should happen with the groups themselves in Metabase?
uk: Що має статися з самими групами у Metabase?

en: What should happen with the group itself in Metabase?
uk: Що має статися з самою групою у Metabase?

en: Remove this group mapping?
uk: Видалити цю прив'язку групи?

en: Nothing, just remove the mapping
uk: Нічого, просто приберіть прив'язку

en: Also remove all group members (except from Admin)
uk: Також видалити усіх членів групи (окрім Адміністратора)

en: Also delete the groups (except Admin)
uk: Також видалити групи (окрім Адміністратора)

en: Also delete the group
uk: Також видалити групу

en: Delete this mapping?
uk: Видалити цю прив'язку?

en: Synchronize Group Memberships
uk: Синхронізувати членство в групі

en: Mappings allow Metabase to automatically add and remove users from groups based on the membership information provided by the directory server. If a group isn‘t mapped, its membership won‘t be synced.
uk: Прив'язки дозволяють Metabase автоматично додавати та прибирати користувачів з груп на основі інформації про членство від серверу директорій. Якщо група не прив'язана, членство в ній не синхронізуватиметься.

en: About mappings
uk: Про прив'язки

en: New mapping
uk: Нова прив'язка

en: No mappings yet
uk: Поки прив'язок немає

en: An error occurred.
uk: Трапилась помилка.

en: Unknown target
uk: Невідома ціль

en: This field is required
uk: Це поле є обов'язковим

en: Action Library
uk: Бібліотека дій

en: Where should the values for '{0}' come from?
uk: Де брати значення для '{0}'?

en: You can either ask users to enter values, or use the value of a dashboard filter.
uk: Можна дати користувачам ввести значення, або використати значення фільтру дашборду.

en: Select an action to get started
uk: Виберіть дію для початку

en: Outline
uk: Контурна

en: Ask the user
uk: Спитати користувача

en: This action has no parameters to map
uk: Ця дія не має параметрів для зіставлення

en: This action cannot be undone.
uk: Ця дія не може бути скасована.

en: Action settings
uk: Параметри дії

en: Make public
uk: Опублікувати

en: Creates a publicly shareable link to this action form.
uk: Створює публічне посилання на форму.

en: Public action form URL
uk: Посилання на публічну форму

en: Success message
uk: Повідомлення успіху

en: Action ran successfully
uk: Дія успішна

en: Build custom forms and business logic.
uk: Створюйте форму та бізнес логіку.

en: Actions let you write parameterized SQL that writes back to your database. Actions can be attached to buttons on dashboards to create custom workflows. You can even publicly share the parameterized forms they generate to collect data.
uk: Дії дозволяють вам писати параметризований SQL, який записує назад у вашу базу даних. Дії можна прикріпити до кнопок на дашбордах, щоб створити власні робочі процеси. Ви навіть можете публічно поділитися параметризованими формами, які вони створюють для збору даних.

en: Here are a few ideas for what you can do with actions
uk: Ось кілька ідей, що можна робити за допомогою дій

en: Create a customer feedback form and embed it on your website.
uk: Створіть форму зворотнього зв’язку з клієнтами та розмістіть її на своєму сайті.

en: Mark the customer you’re viewing in a dashboard as a VIP.
uk: Позначте клієнта, якого ви переглядаєте на дашборді, як VIP.

en: Let team members remove redundant data.
uk: Дозвольте членам команди видалити зайві дані.

en: See an example
uk: Подивитись приклад

en: Select a collection
uk: Оберіть колекцію

en: (optional)
uk: (опційно)

en: must be a positive integer value
uk: має бути додатним цілим числом

en: Button properties
uk: Властивості кнопки

en: Button text
uk: Текст кнопки

en: Button variant
uk: Вигляд кнопки

en: Pick an action
uk: Оберіть дію

en: Change action
uk: Змінити дію

en: Action Settings
uk: Параметри дії

en: Action Button
uk: Кнопка дії

en: Text Card
uk: Текстова картка

en: This card does not support click mappings
uk: Ця картка не підтримує зіставлення кліків

en: When a user adds a new filter to a dashboard or a SQL question, Metabase will scan the field(s) mapped to that filter in order to show the list of selectable values.
uk: Коли користувач додає новий фільтр на інформаційну панель або SQL запит, Metabase сканує поля, зіставлені з цим фільтром, щоб показати список значень для вибору.

en: Select a model
uk: Оберіть модель

en: Toggle sidebar
uk: Перемкнути бічну панель

en: How should users filter on this column?
uk: Як користувачам слід фільтрувати цю колонку?

en: Selectable values for {0}
uk: Значення, що можна обрати для {0}

en: Search for a question or model
uk: Шукати запит чи модель

en: Where values should come from
uk: Звідки мають виходити значення

en: You haven’t connected a field to this filter yet, so there aren’t any values.
uk: Ви ще не підключили жодного поля до цього фільтра, тому немає жодних значень.

en: We don’t have any cached values for the connected fields. Try one of the other options, or change this widget to a search box.
uk: Немає кешованих значень для підключених полів. Спробуйте один із інших варіантів або змініть цей віджет на вікно пошуку.

en: Model or question to supply the values
uk: Модель чи запит для внесення значень

en: Pick a model or question…
uk: Оберіть модель чи запит...

en: Column to supply the values
uk: Колонка для внесення значень

en: Pick a column…
uk: Оберіть колонку...

en: This model doesn’t have any text columns.
uk: Ця модель не має текстових колонок.

en: This question doesn’t have any text columns.
uk: Цей запит не має текстових колонок.

en: Please pick a different model or question.
uk: Будь ласка, оберіть іншу модель чи запит.

en: Pick a model or question
uk: Оберіть модель чи запит

en: An error occurred in your query
uk: У вашому запиті сталася помилка

en: Enter one value per line.
uk: Введіть одне значення на рядок.

en: From connected fields
uk: Зі з'єднаних полів

en: From another model or question
uk: З іншої моделі чи запиту

en: Custom list
uk: Довільний список

en: Dropdown list
uk: Випадаючий список

en: Input box
uk: Поле введення

en: Select at least one column
uk: Оберіть хоча б одну колонку

en: Item {0} of first {1}
uk: Елемент {0} з перших {1}

en: Item {0} of {1}
uk: Елемент {0} з {1}

en: Deselect All
uk: Зняти весь вибір

en: Choose a link
uk: Оберіть посилання

en: Sorry, you don't have permission to see this link.
uk: Вибачте, у вас немає дозволу бачити це посилання.

en: Show row totals
uk: Показати підсумки рядків

en: Show column totals
uk: Показати підсумки колонок

en: Link card
uk: Картка-посилання

en: Revoke link
uk: Відкликати посилання

en: Public Action Form Listing
uk: Публічні форми

en: No actions have been publicly shared yet.
uk: Жодна форма ще не опублікована.

en: Run {0}?
uk: Виконати {0}?

en: Choose a record to update
uk: Оберіть запис для оновлення

en: No action assigned
uk: Дія не присвоєна

en: Actions are not enabled for this database
uk: Дії не дозволені для цього дашборду

en: You cannot connect variables to link cards.
uk: Ви не можете підключати змінні до карток-посилань.

en: Open this card's action settings to connect variables
uk: Відкрити налаштування дій цієї картки, щоб підключити змінні

en: Add a saved question
uk: Додати збережений запит

en: , or
uk: , або

note: is "new one" a new question? it's important for the grammatical gender
en: ask a new one
uk: спитайте нове

en: How should users filter on this variable?
uk: Як користувачі мають фільтрувати цю змінну?

en: Recipients will see this data just as you see it, regardless of their permissions.
uk: Одержувачі бачитимуть ці дані так само, як і ви, незалежно від їхніх дозволів.

en: Charts in subscriptions may look slightly different from charts in dashboards.
uk: Діаграми в підписках можуть дещо відрізнятися від діаграм на інформаційних панелях.

en: Model details
uk: Деталі моделі

en: action
uk: дія

en: {0} ran successfully
uk: Успішно виконано дію {0}

en: Action form
uk: Форма дії

en: Successfully updated
uk: Успішно оновлено

en: Successfully ran the action
uk: Дія виконана успішно

en: Shared Action Forms
uk: Поширені форми

en: Click Me
uk: Натисни

en: Add link card
uk: Додати картку-посилання

en: Add action button
uk: Додати кнопку Дії

en: for {0}
uk: для {0}

en: Add or remove columns
uk: Додати або прибрати колонки

en: Show Header
uk: Показати заголовок

en: It will also be removed from the filter that uses it to populate values. | It will also be removed from the {0} filters that use it to populate values.
uk[0]: Це також буде видалено з фільтра, який бере значення з цього питання.
uk[1]: Це також буде видалено з {0} фільтрів, які беруть значення з цього питання.
uk[2]: Це також буде видалено з {0} фільтрів, які беруть значення з цього питання.
uk[3]: Це також буде видалено з {0} фільтрів, які беруть значення з цього питання.

en: Timeout must be less than 100 years
uk: Час очікування має бути менше 100 років

en: Change field settings
uk: Змінити налаштування поля

en: Field settings
uk: Параметри поля

en: Change options
uk: Змінити опції

en: Action parameters
uk: Параметри дії

en: Configure your parameters' types and properties here. The values for these parameters can come from user input, or from a dashboard filter. {0}
uk: Тут можна налаштувати властивості ваших параметрів. Значення для параметрів можуть надходити від користувачя або з фільтрів дашборду. {0}

en: Long text
uk: Довгий текст

en: Inline select
uk: Вбудований

en: Date + time
uk: Дата + час

en: Run
uk: Запустити

en: Delete this content and the DB connection
uk: Видалити вміст та з'єднання з базою даних

en: If you’re trying to migrate from a development DB to a production one, you don’t need to do this. You can just {0}
uk: Вам не треба цього робити, якщо ви хочете перемкнутись з бази даних розробки на продакшн. Достатньо тількі {0}

en: edit your connection details.
uk: змінити параметри з'єднання.

en: Deleting this database will also delete everything based on it. If you’re really trying to do this, please check each of these boxes:
uk: Видалення цієї бази даних призведе до видалення всього, що на ній базується. Якщо ви цього дійсно хочете, будь ласка проставте всі галочки:

en: Deleting this database will also delete everything based on it. If you’re really trying to do this, please check the box below:
uk: Видалення цієї бази даних призведе до видалення всього, що на ній базується. Якщо ви цього дійсно хочете, будь ласка поставте галочку внизу:

en: This will delete every saved question, model, metric, and segment you’ve made that uses this data, and can’t be undone!
uk: Буде видалено кожне створене вами збережене запитання, кожну модель, метрику і сегмент, які використовують ці дані, і це незворотньо!

en: If you’re sure, please type {0} in this box:
uk: Якщо ви впевнені, будь-ласка наберіть {0} у цьому полі:

en: Are you completely sure?
uk: Ви цілком певні?

en: Delete {0} saved question | Delete {0} saved questions
uk[0]: Видалити одне запитання
uk[1]: Видалити {0} запитання
uk[2]: Видалити {0} запитань
uk[3]: Видалити {0} запитань

en: Delete {0} model | Delete {0} models
uk[0]: Видалити одну модель
uk[1]: Видалити {0} моделі
uk[2]: Видалити {0} моделей
uk[3]: Видалити {0} моделей

en: Delete {0} metric | Delete {0} metrics
uk[0]: Видалити одну метрику
uk[1]: Видалити {0} метрики
uk[2]: Видалити {0} метрик
uk[3]: Видалити {0} метрик

en: Delete {0} segment | Delete {0} segments
uk[0]: Видалити один сегмент
uk[1]: Видалити {0} сегменти
uk[2]: Видалити {0} сегментів
uk[3]: Видалити {0} сегментів

en: Edit Link
uk: Редагувати посилання

en: Edit definition
uk: Редагувати визначення

en: Archive {0}?
uk: Відправити {0} в архів?

en: Public action form
uk: Публічна форма

en: Disable basic actions?
uk: Вимкнути основні дії?

en: Disabling basic actions will also remove any buttons that use these actions. Are you sure you want to continue?
uk: Вимкнення основних дій також призведе до видалення всіх кнопок, які використовують ці дії. Ви впевнені, що бажаєте продовжити?

en: Disable
uk: Вимкнути

en: Disable basic actions
uk: Вимкнути базові дії

en: Create basic actions
uk: Створити базові дії

en: Actions menu
uk: Меню дій

en: Running Actions is not enabled for database {0}
uk: Виконання дій не ввімкнено для бази даних {0}

en: Action list
uk: Список дій

en: No actions have been created yet.
uk: Ще не створено жодної дії.

en: Get started quickly with some basic actions to create, edit and delete, or create your own from scratch.
uk: Візьміть швидкий старт з базовими діями — створити, змінити та видалити — або створіть свою власну з нуля.

en: Preview the query
uk: Переглянути запит

en: Query preview
uk: Перегляд запиту

en: Returns the current timestamp (in milliseconds).
uk: Повертає поточну позначку часу (у мілісекундах).

en: Returns the current timestamp (in milliseconds). Currently {0} in {1}.
uk: Повертає поточний час у мілісекундах. Наразі {0} ({1}).

en: "month"
uk: "місяць"

en: Other charts
uk: Інші графіки

en: Timeline event card
uk: Картка події

en: Timeline card header
uk: Заголовок картки події

en: Still Waiting…
uk: Все ще чекаємо…

en: Whether to enable Actions for a specific Database.
uk: Чи ввікнені дії для бази даних.

en: Values can only be fetched for actions that require a Primary Key.
uk: Значення можна підтягнути лише для дій, що вимигають первинного ключа.

en: Error executing action.
uk: Помилка при виконанні дії.

en: C3P0 Number of threads awaiting checkout
uk: C3P0 Кількість потоків, що очікують перевірки

en: Unsupported implicit action kind
uk: Цей вид неявної дії не підтримується

en: must be a valid json-query, something like ''.item.title''
uk: мусить бути коректним json-запитом, щось на кшталт ".item.title"

en: Unsupported action type
uk: Непідтримуваний тип дії

en: Must provide a database_id for query actions
uk: Для дій запиту необхідно надати параметр database_id

en: Card does not have a parameter with the ID {0}
uk: Картка не має параметра з ідентифікатором {0}

en: Invalid m field: {0}
uk: Недійсне поле m: {0}

en: Must include prefix or search
uk: Має містити префікс або пошук

en: Error with autocomplete: {0}
uk: Помилка автодоповнення: {0}

en: Missing field-ids for parameter
uk: Параметру не вистачає ID полів

en: Table ''{0}.{1}'' already exists
uk: Таблиця "{0}.{1}" вже існує

en: Unable to identify table ''{0}.{1}''
uk: Не можемо ідентифікувати таблицю "{0}.{1}"

en: Invalid DB permissions: If you have write access for native queries, you must have data access to all schemas.
uk: Недійсні дозволи БД: якщо у вас є доступ на запис, ви повинні мати доступ до всіх схем.

en: Sandboxes are an Enterprise feature. Please upgrade to a paid plan to use this feature.
uk: Пісочниці — це Enterprise функція. Перейдіть на платний план, щоб нею скористатися.

en: Invalid execution permission graph: {0}
uk: Невірний граф дозволів на виконання: {0}

en: ''load'' is deprecated and will be removed in a future release. Please migrate to ''import''.
uk: ''load'' застарів і буде видалений в наступному релізі. Будь ласка, перейдіть на ''import''.

en: ''dump'' is deprecated and will be removed in a future release. Please migrate to ''export''.
uk: ''dump'' застарів і буде видалений в наступному релізі. Будь ласка, перейдіть на ''export''.

en: Setting H2 sequence ids to proper values...
uk: Встановлюємл правильні значення для ідентифікаторів послідовності для H2...

en: Can''t decrypt secret value with MB_ENCRYPTION_SECRET_KEY
uk: Не вдалось розшифрувати секретне значення за допомогою MB_ENCRYPTION_SECRET_KEY

en: Can''t decrypt app db with MB_ENCRYPTION_SECRET_KEY
uk: Не вдалось розшифрувати базу даних застосунку за допомогою MB_ENCRYPTION_SECRET_KEY

en: Query cancelled
uk: Запит скасовано

en: Warning: missing type mapping for parsing BigQuery results of type {0}.
uk: Попередження: відсутний мапінг типів для парсінгу результатів BigQuery типу {0}.

en: datetimeDiff only allows datetime, timestamp, or date types. Found {0}
uk: datetimeDiff приймає тількі типи datetime, timestamp або date. Отримано {0}

en: now is not supported for MongoDB versions before 4.2
uk: now не підтримується для версій MongoDB до 4.2

en: incorrect value: {0}
uk: неправильне значення: {0}

en: violates not-null constraint
uk: порушує обмеження на "не null"

en: Error preparing statement: {0}
uk: Помилка при підготовці виразу: {0}

en: Comma separated names of {0} that should NOT appear in Metabase
uk: Назви {0} (через кому), яким НЕ слід з'являтись в Metabase

en: Comma separated names of {0} that should appear in Metabase
uk: Назви {0} (через кому), яким слід з'являтись в Metabase

en: You can use patterns like "auth*" to match multiple {0}
uk: Ви можете використовувати патерни на кшталт "auth*", щоб зіставити кілька {0}

en: Would you mind taking a quick 5 minute survey to tell us how it’s going?
uk: Чи ви б не могли заповнити п'ятихвилинне опитування і розповісти нам, як справи?

en: Actions must be made with models, not cards.
uk: Дії мають бути виконані з моделями, а не з картками.

en: Cannot make a question from a model with actions
uk: Не можемо зробити запитання з моделі, у якої є дії

en: invalid parameterized_object_type
uk: Недійсний parameterized_object_type

en: Invalid parameter source {0}
uk: Недійсне джерело параметру {0}

en: Error updating Settings last updated value: {0}
uk: Помилка при оновленні налаштувань; останнє значення: {0}

en: Invalid locale: {0}
uk: Недійсна мова: {0}

en: Invalid day of week: {0}
uk: Невірний день тижня: {0}

en: Error fetching token status from {0}:
uk: Помилка отримання статусу токену від {0}:

en: MB_API_KEY is not set. See {0} for details
uk: MB_API_KEY не встановлено. Перегляньте {0} для отримання додаткової інформації

en: Session timeout must be less than 100 years.
uk: Таймаут сесії має бути коротше за 100 років.

en: Session timeout amount must be positive.
uk: Значення таймауту сесії має бути більше нуля.

en: {0}, {1}, and {2}
uk: {0}, {1} та {2}

en: Field {0} has not been used since {1}. Skipping...
uk: Поле {0} не використовувалось з {1}. Пропускаємо...

en: Found DBMS version {0}
uk: Знайдено версію СУБД {0}

en: Could not determine DBMS version
uk: Не вдалося визначити версію СУБД

en: received
uk: отримано

en: value must an array with :field id-or-name and an options map
uk: значення має бути масивом із :field id-or-name та options map

en: value must be a valid UUID.
uk: значення має бути коректним UUID.

en: value must be an instance of {0}
uk: значення має бути екземпляром {0}

en: Value must be a map.
uk: Значення має бути об'єктом.

en: No current user found
uk: Не знайдено поточного користувача

en: Open the Metabase drill-through menu
uk: Відкрийте наскрізне меню Metabase

en: Expression
uk: Вираження

en: You can reference columns here in functions or equations, like: floor([Price] - [Discount]). Click for documentation.
uk: Ви можете посилатися на стовпці тут у функціях або рівняннях, наприклад: floor([Ціна] - [Знижка]). Натисніть для перегляду документації.

en: Open expressions documentation
uk: Документація щодо відкритих виразів

en: Open the drill-through menu
uk: Відкрийте наскрізне меню

en: plus
uk: плюс

en: minus
uk: мінус

en: Native Query
uk: Нативний запит

en: Error calculating column name for {0}: {1}
uk: Помилка при обчисленні назви стовпця для {0}: {1}

en: Standard deviation of {0}
uk: Стандартне відхилення {0}

en: Error calculating display name for {0}: {1}
uk: Помилка при обчисленні імені відображення для {0}: {1}

en: Cumulative sum of {0}
uk: Кумулятивна сума {0}

en: Saved Question #{0}
uk: Збережене запитання #{0}

en: Cumulative count of {0}
uk: Кумулятивний підрахунок {0}

en: No join named {0}
uk: Немає з'єднання з ім'ям {0}

en: Invalid :field clause: column {0} does not exist
uk: Недійсне речення :field clause: стовпчик {0} не існує

en: Cannot find Table {0}
uk: Не вдається знайти таблицю {0}

en: Don''t know how to set options for {0}
uk: Не знаю, як задати параметри для {0}

en: type-of {0} returned an invalid type {1}
uk: type-of {0} повернув неприпустимий тип {1}

en: Don''t know how to determine the base type of {0}
uk: Не знаю як визначити базовий тип {0}

en: Join aliases must be unique at a given stage of a query
uk: Псевдоніми приєднання повинні бути унікальними на даному етапі запиту

en: Stage {0} does not exist
uk: Етап {0} не існує

en: Extracting {0} {1}
uk: Вилучення {0} {1}

en: query_execution cleanup successful, no rows were deleted
uk: query_execution cleanup successful, жодного рядка не було видалено

en: Cleaning up query_execution table
uk: Очищення таблиці query_execution

en: query_execution cleanup successful, {0} rows were deleted
uk: query_execution cleanup виконано успішно, видалено {0} рядків

en: Retention policy for the `query_execution` table.
uk: Політика збереження для таблиці `query_execution`.

en: MB_AUDIT_MAX_RETENTION_DAYS is set to {0}; using the minimum value of {1} instead.
uk: MB_AUDIT_MAX_RETENTION_DAYS має значення {0}; замість нього використовується мінімальне значення {1}.

en: Must be a string like 2020-04 or 2222-11.
uk: Це має бути рядок на кшталт 2020-04 або 2222-11.
